ÜCRETSİZ Bitcoin Kazanmanın En İyi 15 Yolu 2021 – Nihai Liste

Günümüzde ve dijitalleşme çağında, dijital para biriminin gelecek olduğunu varsaymak güvenlidir ve ona yatırım yapmak önemli getiri sağlayabilir. Bitcoin kazanmanın en popüler yolu, Bitcoin borsasında satın almaktır. Çoğu insan anında kar elde etmek için Bitcoin’lerini hemen satarken, diğerleri gelecekte daha iyi fırsatlar aramaktan hoşlanır ve piyasa oranlarına bağlı olarak değer kazandığı için daha uzun süre tutma eğilimindedir..

Bitcoin, yıllar içinde büyük bir değer artışı gördü. Coin Center’ın kurucusu ve İcra Direktörü Jerry Britto, dijital para birimine yatırım yapmanın pratikliği konusunda tamamen ikna olmuştu ve kripto para birimi ile ilgili teknolojisinin geleceğimizi ve ekonominin demografisini değiştireceğini savundu.

bitcoin kazanmanın yollarıBitcoin tüm rekorları kırdığında ve 2017’nin başından bu yana net değerinde iki kat artışla ortaya çıkarken, Britto ifadesine sadık kaldı. Britto, “Benim için bu teknolojinin İnternet kadar son derece devrim niteliğinde ve devrimci olduğu çok açıktı” diyor. Gerçek inananlar için, geleneksel yöntemler yerine kripto para birimlerinin büyük ölçekte ortaya çıkması çoktan gecikmişti..

Bitcoin ticaretindeki artış aynı zamanda yeni bir dönemin başlangıcını temsil ediyordu. Daha fazla yatırımcı havuza girmeye başladı ve bu da büyük bir çılgınlığa yol açtı. Lisanslı bir ABD komisyoncusu ve Bitcoin satıcısı olan Genesis Trading’in Genel Müdürü Martin Garcia, “Başarılı olduktan sonra, sıkıcı bir yatırım, dünya çapında para taşımanın bir yolu,” diyor..

Ağustos 2010’da, Bitcoin, Satoshi Nakamoto’nun tasarlanmasından yaklaşık iki yıl sonra, projeler takma adlar veya daha doğrusu tanımlanamayan yaratıcılar, kripto para birimi kavramını daha iyi anlamak için bir düşünce deneyi önerdi. Çevrimiçi bir forumda, “Altın kadar kıt olan ve bir iletişim kanalı üzerinden taşınabilen özel bir özelliği olan bir baz metal düşünün” dedi. Bu, sanal bir para birimi değişim ortamını tanımladıkları Bitcoin ile yapılan en alakalı fiziksel analojiydi..

Bununla birlikte, çoğu insan paranın bir değişim aracı olarak geçerliliğini, tek değeri mübadele aracında olduğu zaman tartıştı. Basit cevap: Kripto para biriminin sınırlı arzına ve piyasa değerini haklı çıkarmak için devasa taşınabilirliğine olan inanç. Bitcoin, değer depolamak için tartışmasız iyi oldukları için ‘dijital altın’ olarak adlandırılır, ancak Visa ve Mastercard’ın yerini alan ve bankaların yerine alternatiflerin yerini alan dijital para uzak gelecekte..

Coinbase’in eski başkanı Fred Ehrsam, sihirli internet parasındaki olağandışı artışa dikkat çekti. “Ona (Bitcoin) değerini veren şey, diğer insanların ona değer vermesidir”. Bu, katılımcıların katlanarak artmasıyla ağın değerinin arttığını vurgulamaktadır..

Bitcoin ayrıca aramada Google, e-ticarette Amazon ve ağ oluşturmada Facebook ile tanınmış bir marka tanınırlığına sahiptir ve büyük yatırımcılar erken varma ve hızlı hakim olma eğilimindedir. Bitcoin, madencileri ağlarını bilgisayarlarıyla destekledikleri için ödüllendiriyor ve ayrıca değerli bir katkı sağlıyor. Gerçek yaşam koşullarında, arz talepten daha az olduğunda, ürünlerin fiyatları artma eğilimindedir. Bununla birlikte, Bitcoin arzı sonsuza kadar bilgisayar kodu tarafından 21 milyon jeton olarak sabitlenir ve bunun yaklaşık% 80’i halihazırda üretilmiştir..

Bitcoin, ABD merkezli en büyük Bitcoin borsalarında ilk olağanüstü yükselişini 2017 yılına kadar görmedi, Coinbase 12 milyon müşteriden oluşan bir abone tabanını kaydetti ve ana akım popülerliğin barikatını aştı. Coinbase kısa süre içinde haftalar içinde en çok indirilen iPhone uygulamalarından biri haline geldi ve kitlesel histeriye yol açtı. Bitcoin daha sonra gerçek parayla 300 milyar dolara yakın bir değere sahipti.

Popüler bir kripto para birimi borsası olan Gemini CEO’su ve Kurucu Ortağı Tyler Winklevoss’un belirttiği gibi, bankalar ve varlık yöneticileri, onlara güvenip güvenmediklerine bakılmaksızın, sonunda Bitcoin’e akın edecekler. “Wall Street ayak parmaklarını daldırmaya başladı, bu ilk vuruşun dibi” dedi..

Altının aksine Bitcoin statik bir para biçimi değildir. Kodu sürekli geliştirme aşamasındadır ve daha büyük bir değerin kilidini açma potansiyelini geliştirmek için değişiklikler yapılabilir. Çoğu Bitcoin hayranı, sınır ötesi ödemeleri mümkün kılan daha hızlı ve erişilebilir bir ağ modunun evrimi için umutlu. Bitcoin, ucuz oranlar aracılığıyla evrensel bir erişim sağlamak için yardımcı programa erişirse ve ne zaman, hisseye sahip olanlar, onlardan Bitcoin satın almak için yarışan diğer kullanıcıları veya şirketleri bulabilir..

İlk yatırımcıların çoğu bu ek avantaja sahip. Bitcoin’i en az üç yıl ve daha uzun süredir elinde tutan kişilere hodler denir ve Bitcoin’leri 2017’de takas edilen Bitcoin’lerin% 4’ünü oluşturur. İnsanlar, fiyatların yarın yükselip büyük karlar elde edebileceği gerçeğinden dolayı ‘görmek için bekle’ seçeneğini seçerler..

Blockchain teknolojisi potansiyel bir oyun değiştirici olacak olsa da, Bitcoin kendi içinde bazı bariz kusurlarla karşı karşıyadır. Devam eden finansal spekülasyon, Bitcoins fiyatı ne kadar artarsa ​​teknolojisinin yutturmaca yakalama olasılığının da o kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, içine ne kadar zenginlik akarsa, uzun vadeli politikaları o kadar çekici olur ve bu nedenle bu girişime önemli miktarda kalabalık çeker..

Ücretsiz Bitcoin Kazanmanın En İyi 15 Yolu 2021

Bitcoin kazanmanın önemli ve kolay bir yolu yoktur, Bitcoin işinde başarmak size zaman, sabır, güvenlik açığı ve gizlilik gibi paradan daha fazlasına mal olacaktır. İyi haber şu ki, çaba göstermeye istekliysen, Bitcoin kolay nakit akışlı bir iş girişimidir..


1. Microventures

Muhtemelen en kolay ama zaman alıcı yöntem olan mikro kazanç, Bitcoin kazanmanın ve kar elde etmenin çok küçük bir yoludur. PTC veya Ücretli Tıklama web siteleri bu yönteme bir örnektir. Web sitelerini ziyaret etmeniz veya reklamlarını görüntülemeniz için size küçük bir miktar Bitcoin veriyorlar.

5-20 saniyelik bir süre sunarlar. Bununla birlikte, gelir yalnızca yaklaşık 0,021 BTC’dir, bu da 24 saatlik çalışma için 9,612 ABD doları anlamına gelir. Bugün en popüler PTC web sitesi ads4BTC’dir. Bitcoin Faucets, kullanıcılara birkaç dakikada bir az miktarda Bitcoin veren başka bir web sitesidir. Bitcoin Faucet çalıştırmanın karlı olabileceği iddia ediliyor, ancak aynı şeyi kullanmak için söylenemez. 24 saatlik çalışma için, kullanıcılar yüksek ücretli bir musluk kullansalar bile yalnızca 0,0028 BTC veya yaklaşık 1,31 $ elde ederler ki bu daha az önemli bir miktar olarak kabul edilir..

2. Mikro işler

Mikro işler, bir web uygulamasının web siteleri için bir tarayıcı yazısında test edilmesine kadar değişebilir. Bu, bu tür görevleri tamamlamak için küçük bir ücret gerektirir. Coinworker, mikro işler Bitcoin web sitesine böyle bir örnektir. Yazarak, bilgi miktarına ve iyi araştırılmış makaleler yazma becerisine bağlı olarak makul miktarda para kazanmaya başlayabilirsiniz..

Birçok sitenin istenen gönderi kotasını doldurması ve kripto para piyasası hakkında iyi bilgiye sahip yazarları işe alması gerekir. Bir blog yazısı yazarının maaşı, çeşitli deneyim ve uzmanlığa bağlı olarak önemli ölçüde değişecektir. Birinci sınıf yazarlara 1000 kelimelik blog yazısı başına 80 ABD Doları ödenir ve ortalama olarak çoğu yazar 1000 kelimelik bir blog yazısı yazmak için 35 ABD Dolarına yaklaşır. Kaliteli çalışma, çok fazla zaman ve araştırma yapma eğilimindedir, ancak bu, Bitcoin aracılığıyla kazanmanın böyle bir yöntemidir..

Son zamanlarda BitcoinTalk, insanların bir Bitcoin ürününün reklamını yapmak için para aldıkları bir imza kampanyası yayınladı. Kişiler, BitcoinTalk üyelik düzeylerine göre ödeme alırlar ve tam üye, gönderi başına 0.0005 BTC iade garantisi verir. Gönderiler yasal olmalı ve yazarların herhangi bir yasadışı içerik olmadan orijinal gönderiler üretmeleri ve reklam vermemeleri gerekir..

Yirmi dört saatlik çalışma için en az 0.144BTC veya 64.08 $ kazanmanız bekleniyor. Bitcoin ile ilgili çeşitli hizmetler de iş fırsatlarıdır ve insanlar Blockchain geliştiricilerine, web sitesi yöneticilerine, grafik tasarım uzmanlarına, madencilik uzmanlarına, çevrimiçi pazarlamacılara vb. Geniş bir yelpaze olmasına rağmen, bu hizmetler kapsamında işe alan kişiler iyi elde edilmiş bir ücret sunar..

Ödeme alabileceğiniz bir hizmet, Bitcoin emanet acentesi ve Bitcoin işlemlerinde tahkim oluyor. Bu tür işleri etkinleştirmek, iyi bir itibar ve arka plan gerektirecektir..

3. Bitcoin kredisi

Bitcoin kredisi, sahip olduğunuz Bitcoin’lerin değerini artırabileceğiniz bir yoldur. Bir kripto işine belirli miktarda jeton ödünç verebileceğiniz ve faizle geri alabileceğiniz gerçek hayattaki borç verme ve borsalar ilkelerine göre çalışır. İyi bir getiri elde etme olasılığınız olsa da, bunun bir de ters tarafı var, bu da ilgili risktir..

Bazı insanlar paranızı iade etmeyebilirken, bazılarının paranızı geri almak için takip edilmesi gerekir. Doğrudan bilinen bir iş ortağına ödünç verebilirsiniz, böylece borçluyu karşılıklı güvene göre değerlendirebilirsiniz. Çoğu zaman, miktarınız, faiziniz ve ödeme gereksinimlerinizle eşleşen bir arkadaş / bilinen kişi bulmak oldukça zordur..

Diğer bir seçenek ise, borçluların kredi gereksinimlerini yayınladıkları ve kredilerine katkıda bulunabileceğiniz Bitbond gibi kredi verme web siteleridir. Küçük miktarlarda yatırım yapmak ve böylece genel riski azaltmak mümkündür. Kullanıcılar, ödünç para vermeden önce web sitelerinin yanı sıra ödünç alanların seçimi konusunda her zaman dikkatli olmalıdır..

Çoğu site etkin hüküm ve koşullara sahiptir ve kullanıcı gereksinimleri için iletişim ayrıntılarını gösterir, ancak bazı siteler bu esnekliği kullanmaz ve bu nedenle dikkatli bir şekilde yaklaşılmalıdır..

Bu nedenle, kredi projelerinizi dikkatlice seçmeniz son derece önemlidir. Şu anda, BTC kredisi ile ilgilenen üç ana web sitesi – BTCJam, Bitbond ve Loanbase’dir..

4. Bitcoin Madenciliği

Öncelikle Bitcoin madenciliği, Bitcoin kazanmak için hızlı veya ücretsiz bir yöntem değildir. Çok fazla zamana, araştırmaya ve paraya yatırım yapmanız gerekecek. Bu süreçte, bilgisayarınız blok zincirine yeni işlemler eklediği ve yeni bloklar bulduğu için yeni Bitcoin üretilir..

Yeni bir blok keşfettiğinizde, belirli miktarda Bitcoin alırsınız. Şu anda bir blok 25BTC içerir ve bu sayı zamanın akışını değiştirebilir. Bitcoin madenciliği sıkıcı ve pahalı bir süreç olduğu için çoğu madenci BitMinter gibi bir madencilik havuzuna katılıyor.

Sadece havuza bilgi işlem gücü ekleyerek, kendi Bitcoin madencilik çiftliğinizi kurmak zorunda kalmadan Bitcoin kazanabilirsiniz. Bu aynı zamanda çevrimiçi olarak yeni insanlarla tanışmanın ve Bitcoin madenciliği teknolojisi hakkında derinlemesine bilgi edinmenin eğlenceli bir yoludur..

5. Bitcoin günü ticareti

Mevcut birçok Bitcoin ticareti şekli vardır. Bitcoin günü ticareti, kısa vadeli fiyat dalgalanmaları temelinde aynı gün Bitcoin alıp satmayı içerir. Piyasa trendlerine bağlı olarak, kar elde etmek için satış fiyatları yükseldiğinde Bitcoin alıp satmanız tavsiye edilir..

Bitcoin CFD’leri günlük ticarete benzer ancak Bitcoin satın almanıza gerek yoktur. Konsept oldukça basittir, varlığı satın alıp sonra satmak yerine, o varlık için yerinde bir sözleşme satın alınır. Bu, satın alınan Bitcoin’leri saklama ve güvenli bir şekilde tutma ihtiyacını ortadan kaldırır. Popüler Bitcoin brokerleri plus500 veya AvaTrade’dir.

Bitcoin ikili, piyasadaki Bitcoin değerinin yükseliş veya düşüşünü tahmin ettiğiniz bir seçenektir. Biraz değiştirilmiş bir kumar biçimi, doğru seçeneği tahmin ederseniz, seçeneğin karşılığını kazanırsınız, aksi takdirde tüm yatırımınızı kaybedersiniz. Buna ‘İkili opsiyonlar’ denir çünkü yatırımınızı kazanırsınız veya kaybedersiniz, orta yol yoktur.

6. Bitcoin Affiliate Marketing

Bağlı kuruluş programı, bir ürünün pazarlanmasını ve komisyonlanan satışlar karşılığında ödeme yapılmasını içerir. TREZOR gibi belirli bir kripto para birimi ürününü tanıtmaya karar verirseniz ve satışları pazarlamanızdan artarsa, satışlar için komisyon almanız olasıdır. getirildi. Bu yöntem makul bir miktar ekler ve tek başına bir proje için de uygundur..

7. Bitcoin kazanmak için Oyun oynayın

Muhtemelen en eğlenceli çalışma şekli, yatırım gerektirmeyen ve Bitcoin kazanmanın kusursuz bir yolunu sunan çeşitli Bitcoin oyunları vardır. ChopCoin, Coinbrawl ve Bitcoin’in Aliens mobil uygulaması bu tür seçeneklerden birkaçıdır

8. İpuçları yoluyla Bitcoin kazanın

Bahşiş yoluyla Bitcoin kazanmanın çeşitli yolları vardır ve Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeye benzer. Blog, çalışmalarınızın kalitesine bağlı olarak insanların size bahşiş verebilecekleri bir QR kodunu veya Bitcoin adresinizi görüntüleyebileceğiniz böyle bir örnektir..

Çevrimiçi bahşiş almanın bir başka yolu da, Bitcoin’de bahşiş almanızı sağlayan bir hizmet olan Bitfortip’tir. Restoranlar ve diğer kamu satış yerleri de adı verilen bir işlevi kullanabilir bctip Bu, üzerinde Bitcoin bakiyesi bulunan ve müşteri memnuniyetine göre çalışanlara ödüllendirilebilen ve daha sonra aynı paraya çevrilebilen kuponları yazdırmanıza olanak tanır.

9. Ödeme şekli olarak kabul ederek Bitcoin kazanın

Bu yöntem, Bitcoin kazanmanın en iyi ve en kolay yolu olarak bilinir. Girişimin türüne bakılmaksızın, Bitcoin geçerli bir ödeme şekli olarak kabul edilebilir ve bu nedenle çok rağbet görmesine neden olur. Bitcoin almak için belirli gereksinimlerin karşılanması gerekir.

Çeşitli özelliklere sahip çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapmak için Coinbase veya LocalBitcoins’ten ücretsiz bir Bitcoin cüzdanı alın. En uygun seçeneği araştırın ve cüzdanınızı seçin, güvende olmak için farklı seçeneklerde para depoladığınızdan emin olun.

Bir işletme mağazası veya işletme için, yazarkasamızın yanında bir QR kodu görüntüleyin. Bu Qr kodu, içinde Bitcoin adresinizin kodlandığı Bitcoin cüzdanınızın “para al” bölümünden elde edilebilir. QR kodunu yazdırın. Müşteriler bu kodu tarayabilir ve telefonlarına yüklenen Bitcoin uygulaması aracılığıyla tutarın USD veya EUR cinsinden değeri girilebilir..

Uygulama daha sonra mevcut döviz kurlarına göre karşılık gelen BTC tutarını almak için gerçek zamanlı değeri hesaplar. Hesabınız daha sonra ödeme onayını gösterecektir. Müşteri deneyimini kolaylaştırmanın başka bir yolu da “Para al” seçeneğini kullanmaktır..

Ödeme talebi olarak Bitcoin’i sıklıkla kabul eden kişiler için ‘Ödeme talebi oluştur’ kullanılabilir. Müşterinin ödemesi gereken Bitcoin miktarını girdiğinizde QR kodu otomatik olarak görüntülenecektir. Kullanıcılar, Paytm veya Tez gibi diğer ödeme seçeneklerine benzer şekilde, “Bitcoin burada kabul edildi” logosunu mağazalarının ön cephelerine entegre edebilir.

10. Görevleri tamamlayın ve Bitcoin kazanın

Çoğumuzun arkamıza yaslanıp iyi televizyon izlemekten veya en son çevrimiçi video çılgınlığını takip etmekten zevk aldığından eminim. Sadece videoları izleyerek para kazanabileceğinizi hayal edin? Bazı web siteleri, yalnızca reklamlarını izlemek ve web sitelerini takip etmek için Bitcoin’de iyi bir getiri sunar..

Ads4btc, izleyicilerin 2-60 saniye süren bir reklamı izlemek zorunda oldukları ve az miktarda BTC ile ödüllendirildikleri bir web sitesidir. Bununla birlikte, yatırım yapılan zaman için getiri oldukça azdır. COINADDER ve Vidybit, sadece yayınlanan reklamları izlemek için ödeme yapan daha çok web sitesidir. Kullanıcılar ayrıca biraz para kazanmak için küçük görevleri tamamlayabilir ve soruları cevaplayabilir.

CoinWorker ve Bitfortip, küçük analitik görevleri üstlendiği veya minyatür testlerde doğru yanıt verdiği için para ödüyor. Yukarıda belirtilenler gibi basit işler yaparak Bitcoin kazanmak uygulanabilir ve makul bir seçenektir, ancak ücrette önemli bir artış beklenemez..

11. Normal Gelir Olarak Kazanın

Bitcoin’i düzenli bir gelir kaynağı olarak kazanmak için aylık / yıllık maaşınız şeklinde olması gerekir. Bu nedenle, Bitcoin’i çalışanlar için bir ödeme seçeneği olarak kullanan firmalara katılmak çok önemlidir. Serbest çalışabilir veya bir kuruluş için çalışabilirsiniz, her ikisi de son derece uygundur..

BitGigs, Coinality, XBTFreelancer, Jobs 4 Bitcoins, bitWAGE ve benzeri çeşitli işe alım portallarını kullanarak işler arayabilir ve başvurabilir. Bitcointalk forum hizmetleri bölümü, çoğu işin tamamlanmasının kolay olduğu ve kullanıcılar tarafından önerildiği iş listelerini aramak için başka bir platformdur. Reddit’teki Jobs 4 Bitcoins teknik pazara odaklanırken ve programcılara iş fırsatları sunarken, BitGigs çok çeşitli seçenekler sunar ve iş piyasasında çeşitliliği artırır.

Coinality, işleri konumlarına göre görüntülemek için benzersiz bir yaklaşım kullanır, bu nedenle kısa vadeli ve yerel projeler arayan kişiler için uygundur. bitWAGE, kullanıcının müşterilerini Bitcoin dahil birçok para biriminde faturalandırabileceği yenilikçi bir hizmet sunarak, düzenli bir iş aracılığıyla Bitcoin’de sabit bir gelir kaynağı sağlar..

İngiltere, ABD ve AB bölgelerindeki müşterilere bu girişimle yaklaşılabilir ve gerçek Bitcoin meraklıları arasında oldukça popüler bir seçimdir. BT departmanındaki tüm programcılar ve uzmanlar için XBTFreelancer, Bitcoin kazanmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Kullanıcıların ayrıca iş alanına girmeleri ve Bitcoin kazanmaları önerilir..

12. Ticaret yoluyla Bitcoin kazanın

Bitcoin ticareti, ağır varlıklara yatırım yapmadan önce sistemin belirli bir anlayışını ve konseptin ana hatlarını gerektiren daha sofistike ve son derece karmaşık bir kumar türüdür. En güvenli ve en hızlı yöntem arbitrajdır.

Kullanıcılar, iyi bir fırsattan en iyi şekilde yararlanır ve bir varlığı satın alır ve hemen daha yüksek bir fiyattan satar, ancak varlığın gerekli fiyattan hemen satılabileceğini tam olarak bilerek. Bu, kumarla karıştırılmamalıdır, çünkü bu yöntemde belirli bir derecede kefil olması gerekir. Bitcoin işi arbitraj sunuyor ancak yürütmesi kolay değil.

Kullanıcılar, Bitcoin Stack Exchange’de sağlam, somut fırsatlar arayabilir. Borsalar arasındaki fiyat farkı tek dezavantajdır. Arbitraj için birkaç web sitesinden biri bit4coin Bu, iyi bir fırsat tespit edildiğinde anında Bitcoin birikimi sunar. Ticaret yoluyla kazanmanın bir başka yolu da basit spekülasyon sanatıdır..

İnsanlar belirli bir fiyat karşılığında Bitcoin satın alır ve değeri iyi bir zirveye ulaşana kadar bekler ve onu fiat para birimleri için satarlar. Bu, Bitcoins kazanmanın garantili bir yolu değildir, çünkü fiyat düştüğünde ve düştüğünde, kazanılan tüm Bitcoin’leri kaybedersiniz ve baştan başlamak zorunda kalırsınız. Bu yöntem, çoğu insan için iyi ihtimaller yaratmayan şansa dayalı yüksek spekülasyona dayanmaktadır..

13. Bitcoin’e yatırım yapın

Yıllar geçtikçe Bitcoin, muhtemelen önemli bir varlık olarak görüldüğü için bir yatırım yöntemi olarak gelişti. Piyasa değerinde kâr elde etmeye yetecek kadar istikrarlı bir artış görene kadar Bitcoin satın almayı ve depolamayı içerir. Bildiğimiz gibi, Bitcoin yüksek bir oynaklığa sahiptir ve bu nedenle Bitcoin, yatırım yapmayı seçen insanlar için bazı avantajlar sağlamıştır..

Bununla birlikte, bu yöntemin önemli bir dezavantajı, çoğu borsadaki güvenilirlik eksikliğidir. Her ne kadar güvenilir hale gelen ve çoğu yatırımcı arasında tercih edilen Coinbase gibi daha iyi çalışan borsalar ortaya çıksa da. Bir başka iyi bilinen yatırım yolu, CFD olarak ticaret yapmak veya fark için sözleşme yapmaktır..

CFD’ler bir varlık satın almayı içermez, ancak yatırımcıların CFD brokerleriyle bir yatırım seçeneği açtıkları varlığın fiyatına dayanır. Doğru kullanıldığında, CFD’ler son derece kârlıdır çünkü ortaya çıkan kazançlar ve kayıplar, yüksek kaldıraç oranları nedeniyle diğer seçeneklerden çok daha yüksektir..

14. Blockchain geliştiricisi

Bitcoin yoluyla para kazanmak için ciddi seçenekler arayanlar için, dijital para veya kripto para kullanan artan sayıda site için Blockchain geliştirme son derece uygun bir seçenektir. Bitcoins ile ödeme kabul eden her yeni web sitesi için, Blockchain geliştiricileri için potansiyel bir iş fırsatı olacaktır..

İleri bilgisayar programlama ve matematik bilgisine sahip kişiler bu pozisyon için en uygun olanlardır. Şu anda, Blockchain geliştiricilerinin ortalama maaşı, deneyimli ve üst düzey geliştiriciler için 80.000 ila 300.000 ABD Doları arasında değişmektedir..

Bu yöntem son derece aranan bir seçenek haline geliyor çünkü bugünlerde çoğu şirket Bitcoin teknolojisini kullanıyor ve popülerliğin hızla artmasıyla, yetenekli programcılara olan ihtiyacın ancak yakın gelecekte artması muhtemel..

15. Bitcoin’i Öğretmek

Genel olarak Bitcoin piyasası ve kripto para birimi hakkında üst düzey bir bilgi edindiğinizde, her zaman işe yeni başlayan ve rehberlik arayan diğer kişilere bilgi aktarabilirsiniz. İster yatırım stratejileri, ister uygun maliyetli madencilik donanımı seçmek veya bir madencilik havuzu kurmak olsun, dünyanın her yerinden insanlar deneyimli rehberlik veya akıl hocalığı için sürekli arayış içindedir..

Öğretmeye başlamanın bir yolu, bir Youtube hesabı oluşturmak ve en son trendler ve ipuçları hakkında günlük / haftalık dersler yüklemektir. İçeriğiniz iyiyse, makul miktarda para alırsınız veya insanlara değerli bilgilerle yardımcı olursunuz. En son pazar eğilimleri hakkında blog yazmak ve ürünler hakkında incelemeler yazmak, iyi bir popülerlik ve talep toplayacaktır..

Çevrimiçi kurslar da para kazanmanın başka bir iyi yoludur ve yalnızca bu alandaki gaziler için önerilir. Udemy, kursunuzu istediğiniz fiyattan yükleyip satabileceğiniz ve daha sonra dünya çapında milyonlarca insan tarafından görüntülenebilecek iyi bir seçenektir. Her zaman kaliteli içerik ve faydalı tavsiyeler sağladığınızdan emin olun.

Sonuç

Gördüğünüz gibi, Bitcoin kazanmanın yolları sınırsızdır ve dünyadaki birçok insan için büyük bir gelir kaynağıdır. Kripto para birimine yatırım yapmaktan, ticaret yapmaktan veya hizmet sunarak para kazanmaktan gelen piyasa, Bitcoin meraklıları için geniş ve açık bir yol tutuyor. Bitcoin teknolojisinin tam potansiyeli yavaşça fark edilirken, çoğu işin arkasındaki değer ve para yalnızca artmaya devam edecek..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map