Potansiyel finansal yatırım planlarını izleme konusunda en ufak bir ilginiz varsa veya dünyadaki tüm mevcut işlemlerle güncel kalma genel alışkanlığınız varsa, şanlı ve ani olanı kaçırmış olma şansınız yok. Bitcoin’lerin deneyimlediği popülerlik.

Yaygın olarak bir kripto para birimi olarak kabul edilen Bitcoin, ilk olarak 2009 yılında, çevrimiçi işlemleri basitleştirme aracı olarak piyasaya sürüldüğünde ve çevrimiçi işlemlerin çalışma biçiminde devrim yaratacak evrensel olarak kabul edilen para birimi olarak lanse edildiğinde dalgalanmaya başladı..

Ne yazık ki, tüm yutturmacaya uymadı ve çok geçmeden anonimliğe dönüştü. Ancak Bitcoin’lerin hikayesi henüz bitmemişti. Neredeyse on yıl sonra, Bitcoins muhteşem bir geri dönüş yaptı. Döviz merdivenlerini gizlice tırmanırken, genel halk tarafından neredeyse fark edilmeden, 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 19.783,06 dolara dokunduklarında tüm rekorları kırdılar..

Yatırımcılar çılgına döndükçe ve 2009-10’da para birimine yatırım yapacak kadar şanslı olan bazı kişiler kutlamak için büyük nedenler buldukça, dünya Bitcoin’lerin eşi görülmemiş bir güç olduğunu gördü..

Bu Wall of Coins incelemesinde, Wall of Coins’in ne olduğunu ve nasıl öne çıktıklarını daha derinlemesine inceleyeceğiz, ancak önce bir brifing!

Wall of Coins İncelemesi: Briefing

wallofcoins incelemesiBitcoin’lerin gücünün artmasıyla birlikte, dünyanın her yerinden kullanıcıların Bitcoin’lerle işlem yapmasına ve bunları işlem yapmak için kullanmasına olanak tanıyan verimli platformlara olan ihtiyaç da arttı. Doğal olarak, bunlardan biri Wall of Coins olmak üzere bu tür bir dizi platform ve uygulama ortaya çıkmış gibi görünüyor..

Wall of Coins, yalnızca Bitcoin’lere hitap eden ve müşterilerinin kripto para birimini doğrudan karşı tarafa bağlayarak alıp satmalarına olanak tanıyan bir değişim hizmetidir. Wall of Coins tarafından kullanılan kanalların güvenli ve sonuna kadar güvenilir olduğu lanse edildi, hizmetin kendisi ise rahat ve kullanımı kolay..

Kendini pazarladığı Wall of Coins’in temel özelliklerinden bazıları, yüzde sıfır işlem ücreti, web API’si ve son olarak paralarınızı depolamak için soğuk depolama rezervlerine sahip olmalarıdır..

Tecrübeli bir kripto para alıcısı olmanız veya ilk satın alma işleminizi yapmak üzere olmanız farketmez. Wall of Coins herkese hitap ediyor. Gerçekten deneyimli bir alıcıysanız, işlemlerinizi hızlandırmak için keşfedilecek çok sayıda seçeneğiniz ve bir dizi ödeme seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz..

Tüm süreçte tamamen yeni olanlar için, Wall of Coins’in aslında deposunda harika bir şey var. Kendi içinde oldukça benzersiz bir SMS sistemine sahipler ve ilk kez alıcıya bir satın alma işlemi yapmak için gereken her şeyde rehberlik ediyor ve ayrıca paranızın karşılığını en iyi hizmeti ve ürünü almak için takip edebileceğiniz faydalı öneriler veriyorlar. Wall of Coins’in ilk kez nakit paralarını Bitcoin’e harcamak isteyen alıcılar için harika bir seçim olmasının nedeni tam da budur..

Bakılacak şey

İlk olarak, size Wall of Coins’in neyle ilgili olduğu ve ne yaptığını nasıl başardığına dair derinlemesine bir analiz vermeye başlamadan önce, normal bir eski takas hizmetini tek bir kuruma dönüştürenin ne olduğunu anlamaya büyük bir ihtiyaç var en iyi ve güçlü ama basitleştirilmiş araçlardan oluşan ve herkesin hakkında konuştuğu görülüyor. Temel olarak, harika bir kripto para birimi değişim hizmetinin ne olduğunu anlamamız gerekiyor..

Öncelikle, herhangi bir harika hizmette olduğu gibi, kullanım kolaylığı bir zorunluluktur. Sonuçta, en son özelliklere ve aklınıza gelebilecek çılgın işlevlere sahip bir hizmetin ne faydası var ki eğer bu, müşterilerin çok fazla güçlük çekmeden onlara erişmesine izin vermiyorsa?

İkincisi, iyi bir kripto para birimi değişim hizmeti için, çok çeşitli ödeme yöntemleri arasından seçim yapabilmek gerekir. Örneğin, kredi kartıyla ödeme yapmakta veya doğrudan hesap transferlerinde herkes rahat değildir. İyi bir ödeme seçenekleri yelpazesine sahip olmadıkları sürece, tüketici tabanlarının büyük bir kısmı tatmin olmamıştır..

Ek olarak, iyi bir değişim hizmetinin uygun bir ödeme planına sahip olması, yani her türlü ödeme seçeneği ve kripto para biriminde makul fiyatlar sunması gerekir. Son olarak, mükemmel bir müşteri hizmetleri ekibine duyulan ihtiyaçtan bahsetmeden iyi bir hizmetten bahsedemezsiniz. Müşterilerin şikayetleri en erken ele alınmadıkça, ilgili portala geri gelmeleri için hiçbir sebep yoktur..

Ödemeler ve Satın Alımlar

Wall of Coins, satıcıya istedikleri herhangi bir ödeme şeklini kabul etme özgürlüğü vermesi açısından oldukça esnektir. Öte yandan alıcıların, tercih ettikleri ödeme şeklinin satıcı için kabul edilebilir olup olmadığını kontrol etmek için mevcut sipariş defterine başvurmaları gerekir..

Wall of Coins’i harika yapan şey, satıcıya aralarından seçim yapabilecekleri çeşitli ödeme seçenekleri sunmasıdır. Ödemeleri nakit olarak kabul edebilir veya kredi veya banka kartı ödemeleri için arayabilirler. Doğrudan hesap transferi bile bir seçenektir. Bununla birlikte, ödeme şekli satıcı tarafından belirlendikten sonra, alıcı bunu karşılamalı ve ödemeyi yalnızca satıcı tarafından belirtildiği şekilde yapmalıdır..

İstatistiksel olarak, satıcılar genellikle, alıcılar için en çok tercih edilen ödeme yöntemi gibi görünen basit bir nakit depozito tercih etmeyi tercih ediyor. Bu nakit depozitolar, alıcının bankaya fiziksel olarak gitmesi ve satıcının hesabında kararlaştırılan miktar için bir depozito yatırması gerektiğini gerektirir..

Satıcı, hesabındaki tutarı aldıktan sonra portala geri dönmeli ve ödemenin tamamlandığını onaylamalıdır. Onay alındıktan sonra, ancak o zaman gerekli Bitcoin sayısı alıcının hesabına yatırılır..

Nerede Duruyor

Wall of Coins’i piyasadaki diğer popüler takas hizmetleriyle karşılaştırırsanız, aslında birkaç alanda oldukça iyi performans gösterdiğini göreceksiniz. BitQuick ve LibertyX gibi diğer değişim hizmetleri, hizmetlerini kullanarak yapılan her değişim için sırasıyla% 2 ve% 1,5-8 ücret alırken, Wall of Coins sizden herhangi bir işleminiz için yalnızca% 1 ücret talep eder..

Wall of Coins’i harika bir seçim yapan bir diğer harika özellik ise, işlem yapmak için hiçbir kimlik gerekmemesi, diğer tüm önde gelen değişim hizmetleri müşterilerinin bir kimlik sağlamasını gerektirmesidir. BitQuick ve LibertyX bir kimlik olmadan işlem yapmanıza izin vermezken, LocalBitcoins ayrıca bazı durumlarda bir kimlik sağlamanızı isteyebilir. Bununla birlikte, bu özellik aynı zamanda Wall of Coins’i dolandırıcılık için hassas bir hedef haline getirir ve yasadışı işlemleri gerçekleştirmek için ideal bir platform haline getirir..

Hizmetin erişim alanı söz konusu olduğunda, şu anda bazıları ABD, İngiltere, Avustralya, Brezilya, Almanya, Meksika ve Polonya olmak üzere toplam 12 ülkede çalışıyor ve çalışıyor. Bunu diğer popüler borsalarla karşılaştırdığımızda, LocalBitcoins’in tüm dünyada mevcut olmasına ve hemen hemen tüm diğer ülkelere destek sağlamasına rağmen, BitQuick ve LibertyX’in yalnızca Amerika Birleşik Devletleri sınırları içinde erişilebilir olduğunu ve çalıştığını görüyorsunuz..

Sınırları Anlamak ve Gizliliğinizi Korumak

Wall of Coins, Bitcoin işlemlerinde harcayabileceğiniz para miktarına resmi olarak bir sınır koymuyor. Bunları istediğiniz kadar yüksek veya istediğiniz kadar düşük fiyata satın alabilirsiniz. Yine de, buradaki püf noktası, büyük miktarda yatırım yapmanız ve büyük alımlar yapmanız için, satıcının öncelikle büyük bir satış yapmayı kabul etmesi gerektiğidir ki bu genellikle platformda gerçekleşmez..

Yani bir bakıma alıcılar, satıcıların kendilerine koyduğu seçeneklerle sınırlıdır. Bir satıcının, satın almayı dört gözle beklediği miktar için bir teklifi varsa, satın alma işlemini gerçekleştirebileceklerdir. Aksi takdirde, doğru teklifin gelmesini beklemeleri yeterlidir..

Gizlilik, Wall of Coins’te oldukça birinci sınıf gibi görünüyor, çünkü bir işlem yapmak için ihtiyacınız olan tek şey bir telefon numarası. Diğer takas hizmetleri kimliğinizin bir kopyası, iletişim bilgileriniz ve daha fazlası gibi daha samimi ayrıntılar isteyebilir, ancak Wall of Coins bu politikaya uymaz..

Adresinizi açıkça istemezler, ancak sadece komşu bankaları aramaları gerektiğinden isterler. Aslında, onlara konumunuza erişim izni vermek yerine, herhangi bir bilgi ihlali veya gizliliğinizin ihlali olasılığını en aza indirmek için bölgenizin posta kodunu manuel olarak girmeyi bile seçebilirsiniz..

Hızlılık

Wall of Coins’de işlemlerin çalışma hızı şikayet edecek hiçbir şey bırakmaz. İşlemler neredeyse anında gerçekleşir ve ödeme alıcı tarafından yapılır yapılmaz, coinlerin hesabına yansıması ortalama 15 dakikadan fazla sürmez.

Ancak, alıcının ödemesini onaylama yetkisi satıcıya aittir ve bu nedenle bazı işlemlerin tamamlanması için daha uzun süreler gerekebilir. Daha önce açıklandığı gibi, Wall of Coins, yalnızca ödemenin tam olarak yapıldığından ve satıcı tarafından alındığından emin olduktan sonra geçerli sayıda jetonu alıcının hesabına bırakacaktır..

Ve bunu bilmelerinin tek yolu, satıcının portalda alıcı tarafından yapılan ödemeyi kendisinin kabul etmesidir..

Şeffaflık

Bir hizmet veya ürün ne kadar büyük olursa olsun, bir müşteri, ürünü satan şirketin ve hatta şirketin arkasındaki kişilerin yapısının farkında olmadıkça, ona para harcamakta tereddüt hissedecektir. Büyük markaların küçük markalara göre çok daha fazla para kazanmasının nedeni tam da budur çünkü insanlar daha bilinçlidir ve kendilerini piyasadaki büyük isimlerle daha fazla özdeşleştirebilirler..

Wall of Coins’e gelince, bu özel konu hiçbir zaman bir sorun olmadı çünkü hizmetlerinde oldukça şeffaftılar ve asla müşterilerinden bilgi saklamaya çalışmadılar. Aslında, hizmetle ilgili bilgilerin çoğu, sahiplerin adları ve iletişim bilgileri ile birlikte, herkesin okuyabilmesi ve geçmesi için web sitesinde gerektiği gibi belirtilmiştir..

Sorunları Çözme

Wall of Coins’in hepsini destekleyecek tatmin edici bir müşteri hizmetleri ekibi olmasaydı, yukarıda açıklanan tüm bu özelliklerin hiçbir anlamı olmazdı. Neyse ki yaparlar.

Sorguları tatmin etmek, geri bildirimleri kabul etmek veya başka herhangi bir genel yardım için, hizmetin tüm müşterileri ücretsiz numaralarını aramakta veya web sitesinin kendisinde her zaman mevcut olan canlı bir sohbet kutusu aracılığıyla onlarla iletişime geçmekte özgürdür..

Ek olarak, benzersiz ve kapsamlı bir SMS hizmeti, yeni alıcılara web sitesine kaydolur kaydolmaz nasıl alışveriş yapacakları konusunda rehberlik etmeyi vaat ediyor..

Karar

Bitcoin’ler öne çıkmaya devam ederse, bu tür değişim hizmetleri ve işlem platformları da artacaktır. Ve tamamen yeni yıldızlık seviyelerini hızla kazanan sadece Bitcoinler değil, genel olarak kripto para birimleri dünyası, ufkunu genişletmek ve genişletmek için hazır görünüyor..

Bir katalizör görevi gören Bitcoin’lerin başarısıyla, bir dizi başka kripto para, halkın dikkatini muhteşem bir şekilde çekmeye başladı. Ve her biri diğerinden daha fazla önem kazanmak için çabalarken, daha da büyüyeceği kesin olan tek şey, böyle bir Wall of Coins İncelemesine duyulan ihtiyaçtır..

Şimdi, ortalama bir yatırımcının mevcut birçok seçenek arasından iyi bir hizmete karar vermesi kafa karıştırıcı olsa da, Wall of Coins kesinlikle değerli bir alternatif ve kapsamlı ama kullanışlı bir platform arayanlar için iyi bir çözüm olduğunu kanıtladı. kripto para birimi anlaşmaları.

Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar hizmete gerektiği gibi kaydolabilir ve kazancınızı birden fazla izlerken hizmetin size rehberlik etmesine izin verebilir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me