Bityard Review: En İyi Yeni Sözleşmeler Ticaret Platformu?

Kripto para ticareti bir süredir devam ediyor ve küresel COVID-19 salgınının ortasında, birçok insan bunu evden fazladan para kazanmanın bir yolu olarak keşfetmeye başladı. Ancak kripto jeton ticareti yapabileceğiniz tek ticaret türü değildir. Ethereum blok zincirinde akıllı sözleşmeler piyasaya sürüldüğünden beri, Sözleşmeler Ticareti de bir olasılık oldu. BitMex ve Bybit gibi siteler, deneyimli yatırımcıların Kontrat Ticareti yapabilecekleri mükemmel platformlar sunar. Ancak bu platformlar, acemi tüccarları alt edebilecek özelliklere ve arayüzlere sahiptir. Bityard’a girin; Sözleşmeler Ticareti için basit, başlangıç ​​dostu bir platform sağlamayı amaçlayan bir hizmet. Kapsamlı bir bilgi için okumaya devam edin Bityard temel özelliklerinin gözden geçirilmesi.

Bityard nedir?

Bityard, “Karmaşık sözleşmeler – basit ticaret” sloganlarına yansıyan, kripto para birimi opsiyon ticareti için kullanımı kolay bir platform sağlama hedefiyle 2019 yılında Singapur’da kuruldu. BitMex veya Bybit gibi diğer platformlar daha gelişmiş özelliklere sahip olabilir, ancak bunlar deneyimli yatırımcılara yöneliktir..

Bityard’ı farklı kılan nedir?

Bityard ve diğer Contracts Trading platformları arasındaki en önemli fark basitliktir. Bityard özellikle acemi tüccarları hedeflediğinden, birçok özellik ve seçenekle kullanıcıyı bunaltmayacak temiz, kullanımı kolay bir arayüz sağlamak için uzun bir yol kat ettiler..

BitMex ve Bityard için ticaret arayüzlerine bir göz atalım …

BitMex’in arayüzü seçeneklerle doludur. Bu seçeneklerin anlaşılması kolay ve uzmanlar için çok faydalı olsa da, ilk kez bir tüccar bu kullanıcı arayüzünde kesinlikle kaybolacaktır. Ve gerçek şu ki, bu seçeneklerin çoğu yeni opsiyon tüccarları için gerekli değil. Öte yandan Bityard’ın arayüzü çok daha basit, daha temiz ve anlaşılması daha kolay. Şimdi beni yanlış anlamayın. Hem BitMex hem de Bybit iyi ticaret platformlarıdır … sadece farklı türde bir tüccarı hedef alırlar.

Bityard’ın sunduğu diğer avantajlar?

Basitlik ve kullanım kolaylığı, Bityard’ın cazibesinin büyük bir parçası olabilir, ancak tek avantajdan uzaktır. Ayrıca birde şu var:

  • Yönetmelik: bu, diğer sözleşmeler ticaret platformları ile büyük bir farktır. Bityard, çeşitli düzenleme setleriyle uyumludur ve Hazine Bakanlığı Mali Suçları Uygulama Ağı’ndan Singapur’un ACRA, Avustralya’daki AUSTRAC, Estonya’nın MTR’si ve ABD’nin MSB’si altında lisanslanmıştır..

  • Fiat mevduatları: Yazım itibariyle, Bityard, itibari para biriminde mevduatları kabul eden birkaç sözleşmeli ticaret platformundan biridir..


  • Cryptocurrency depozitoları için çoklu seçenekler: Şu anda Bityard, yedi farklı kripto jetonunda para yatırmayı kabul ediyor: USDT (OMNI / TRC20 / ERC20), BTC, ETH, XRP, TRX, Huobi Token, EOS ve BYD (Bityard’ın yerel jetonu). Bu, diğer büyük sözleşmeler ticaret platformlarından daha fazlasıdır.

  • Kendi platform paraları var: Bityard, yakında kendi BYD belirteçleriyle ödüllendirilecek madencilik faaliyetlerini başlatacaklarını açıkladı. Bu para bir ICO’ya doğru gidiyor ve birkaç büyük borsada listelenecek. BYD potansiyeli Binance’in BNB tokeniyle eşleşebilir.

  • Marka elçisi: Bu, diğer değişim platformlarının uğraşmayacağı bir şeydir. Ancak Bityard, Tayland boks şampiyonu Buakaw Banchamek’te bir marka elçisine sahip olmak için yatırım yaptı. Sen gidebilirsin İşte Bityard ile işbirliği hakkındaki yazısını okumak için.

  • Demo Ticaret Modu: Bu, herhangi bir ticaret sitesi için hoş bir eklentidir: Kullanıcıların, fonlarından herhangi birine yatırım yapmadan önce platformun özelliklerinden haberdar olmaları için bir yol.

  • Ücretler: Bityard, hem alıcılar hem de üreticiler için% 0,05’lik standart bir işlem ücreti alır; diğer rakip platformlardan daha düşük.

  • Destek: Ticaret yaparken zaman zaman bazı sorularınız veya şüpheleriniz olacak veya bazı teknik sorunlar yaşayacaksınız. Bu, müşteri desteği ile iletişime geçmek isteyeceğiniz ve sorununuzun hızlı bir şekilde çözülebilmesi için olabildiğince çok seçenek istediğiniz zamandır. Bityard, diğer platformlardan daha fazla destek seçeneği sunar; e-posta, çevrimiçi müşteri desteği veya resmi Telegram grupları aracılığıyla yardım alabilirsiniz.

Aşağıdaki tablo, Bityard ve diğer ticaret platformları arasında daha ayrıntılı bir karşılaştırma göstermektedir:

ItemBitMEXBybitDeribitBityard
Merkez Seyşeller Singapur Panama Singapur
Lisans Menkul Kıymet Bayi Lisansı Finansal Hizmetler Komisyonu MTR AVUSTURAC, ACRA, MTR, FinCEN
İşlem ücreti % 0,075 % 0,075 % 0,075 % 0,05 (Madencilik ödülü% 10 daha düşülebilir)
Fiat mevduatı? Hayır Hayır Hayır Evet
Desteklenen para yatırma birimi Yalnızca 1 (BTC) 5 (BTC, ETH, EOS, XRP, USDT) 2 (BTC, ETH) 7 (BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK)
Minimum Teminat 1 USDT 5 USDT 0,1 BTC / 1 ETH 5,00 USDT
Varlık Sayısı Seçenekleri 8 4 2 10
Demo modu Evet Evet Evet Evet
Zorla tasfiye? Evet Hayır Hayır Hayır
Maks. Alan sayısı para çekme Yok 10 BTC KYC ile yok 100.000 USDT
KYC? Hayır Hayır Para çekme > 1BTC Hayır
Kaldıraç 1-100x 1-100x 1-100x 10-100x
Müşteri desteği E-posta, Telgraf E-posta, Çevrimiçi müşteri E-posta adresi E-posta, Telgraf, Çevrimiçi müşteri
Marka elçileri Yok Yok Yok Buakaw Banchamek

Bityard İnceleme Sonucu…

Kontrat ticareti için gelişmiş özellikler arayan deneyimli bir uzmansanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç iyi platform vardır. Ancak yeni bir sözleşme tüccarıysanız veya sadece temiz, kullanımı kolay bir arayüz istiyorsanız, Bityard’ın basitlik açısından eşsiz olduğunu göreceksiniz. Ve bu basitlik aynı zamanda daha düşük ticaret ücretleri, hem fiat hem de kripto para yatırma işlemlerinde daha fazla seçenek ve daha fazla müşteri destek seçeneği ile gelirse, çok daha iyi. Kontrat ticareti için basit bir platform olarak Bityard’ı seçmek basit bir iştir. Bu nedenle, kripto para birimi opsiyon ticaretinde ilk adımlarınızı atmayı düşünüyorsanız, Bityard’a göz attığınızdan emin olun..

Herkese mutlu ticaret!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map