Bitcoin Cash, 2017’de Bitcoin ağının sert çatalının bir sonucudur. Zor çatallanmasından bu yana, dijital para birimi özellikle 2018’de ilk 10 kripto paradan biri olmaya devam etti. Bitcoin Cash ağ bölme. Sonunda, ağ Bitcoin Cash ABC ve Bitcoin Cash SV’ye bölündü. Ancak, bu incelemenin amacı en iyi Bitcoin Cash Cüzdanını bulmaktır ve biz de bunu yapacağız …

Bir kripto para cüzdanı aramak, özellikle cüzdanın karşılaması gereken belirli kriterlere sahip olduğunuzda zor bir görev olabilir. Çoğu zaman, cüzdan kullanıcıları işlevsellik, güvenlik, kullanım kolaylığı ve diğer faktörlerle ilgilenir. BCH cüzdanlarıyla ilgili çok sayıda seçenek var. En iyinin en son seçeneklerini uygun şekilde analiz edelim 2019’da Bitcoin nakit cüzdanları.

Bitcoin Cash Electrum Cüzdan

en iyi bitcoin nakit cüzdanı

Çevrimiçi olarak görebileceğinizin aksine, Electrum cüzdan geleneği Bitcoin Cash’i değil, yalnızca Bitcoin’i destekler..

Neyse ki sizin için, özellikle Bitcoin Cash’lerini talep etmek isteyen kullanıcılar için Electron Cash adında (aşağıda en iyi Bitcoin Cash cüzdanlarından biri olarak ele alıyoruz) bir Electrum çatalı yaptılar..

Burada bunun nasıl yapılacağına dair talimatlar web sitelerinden.

Jaxx Liberty Cüzdan

jaxx özgürlük cüzdanı

Jaxx Liberty cüzdan bitcoin cash dahil 80’den fazla kripto para birimine izin veren çapraz platformlu bir blockchain cüzdanıdır. Kullanımı kolaydır ve aynı zamanda yedi günlük müşteri desteği ile bitcoin cash depolamak için kusursuz bir kullanıcı arayüzü sağlar. Jaxx, anahtarlarınız üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Windows, Mac ve Linux işletim sistemleri için mevcuttur. Ayrıca Android’i destekleyen bir sürümü de var. Yeni kullanıcılar, Jaxx’in bitcoin nakit cüzdan adresi oluşturmasını, özel anahtarı dışa aktarmasını, bozuk para göndermesini ve bakiyeyi görüntülemesini kolay bulacaktır..

BTC.com Cüzdan

btc.com cüzdan

Bu, Bitmain adlı Pekin merkezli bir şirket tarafından desteklenen en popüler web cüzdanlarından biridir. Ancak, orijinal olarak Blocktrail tarafından tasarlanmıştır. Bitmain’in ayrıca bir blok gezgini ve PPS (hisse başına ödeme) adı verilen bir yerleşim kullanan bir havuz madenciliği şirketi de var. Bitcoin ve bitcoin nakit göndermeyi ve almayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır..

BTC.com cüzdan iki faktörlü kimlik doğrulamayı ve çok imzalı işlemleri destekleyen açık kaynaklı bir cüzdandır. Ayrıca, cihazınıza erişiminizi kaybetmeniz durumunda paranızı yedeklemenizi sağlayan hiyerarşik belirleyici bir cüzdandır. Android ve iOS kullanıcıları için mevcuttur.

Coinomi Cüzdan


coinomi cüzdan

Dash, ETH, Verge ve Litecoin gibi birden fazla para birimini destekleyen kullanıcı dostu ve erişilebilir bir cüzdan arıyorsanız, işte buradasınız. Özel anahtarınızı kontrol etmenizi sağlayan hafif bir cüzdandır. En iyi güvenlik özelliklerinden biri, Coinomi cüzdanının hem Android hem de iOS için ekran yakalamayı desteklememesidir. Bu güvenlik özelliği, birisinin özel anahtarınızı çalmasını zorlaştırır. Özel anahtardan ödün vermeyen bir cüzdan istiyorsanız, o zaman budur. Coinomi, Shapeshift ve Changelly gibi yerleşik bir üçüncü taraf ticaret uygulamasıyla BCH işlemlerinde güvenle kullanılabilir..

CashAddress Cüzdan

CashAddress Cüzdan

Bu, bitcoin nakitlerini saklamak için güvenli bir alternatif olarak gören kişiler için mevcut kağıt cüzdan seçeneğidir. Açık kaynaklı bir javascript istemci tarafı cüzdan oluşturucusudur. BCH’nizi uzun süre saklamayı düşünüyorsanız, o zaman CashAddress senin için. Sevdiklerinize kağıt cüzdanı hediye olarak da teslim edebilirsiniz. Tek dezavantajı, yanlış yerleştirilmesi durumunda madeni paraların sonsuza kadar kaybolmasıdır..

Bitcoin Unlimited Cüzdan

BitcoinUnlimited Cüzdan

Bu, 2015 yılında Andrew Stone, Peter Tschipper ve

Andrea Suisan. Cüzdan, küçük işlem ücretleri ve hızlı, güvenilir onay hızı ile bilinir. Cüzdan, düğüm operatörleri, madenciler ve yatırımcılar için kullanılabilir. Bitcoin için tam bir düğüm uygulamasıdır. Bitcoin Unlimited Cüzdan, güncellenmiş bir Bitcoin çekirdek cüzdanı gibidir. Bitcoin istemcilerinin işlemleri, Core’un sabit kodlu bir megabaytlık sınırından daha büyük potansiyel maksimum boyuta sahip bloklar halinde işlemesine olanak tanır. 1.1.0.0 sürümü, Bitcoin Cash’i destekler. Bu Bitcoin Unlimited cüzdan BCH’yi destekler ve Linux, Windows ve Mac işletim sistemleri için mevcuttur.

Rahakott Cüzdan

Rahakott Cüzdan

Rahakott, herkesin dünyanın herhangi bir yerinden para gönderip almasına izin veren bir HD çoklu para cüzdanıdır. Anımsatıcı bir ifade kullanarak, oturum açma ihtiyacı boşa çıkarılır.

İki faktörlü kimlik doğrulamanızı etkinleştirirseniz birden fazla cüzdana erişebilirsiniz. Her işlem için otomatik olarak yeni bir adres oluşturan bir cüzdan. Unutmamak gerekir ki, kullanıcıların işlemleri takip etmeyi imkansız kılan bir karıştırma teknolojisi ile tor gibi sanal tünellerde çalışmasına izin verir..

CoinPayments Cüzdan

para ödemeleri cüzdan

Coinpayments, kripto para birimi için dijital web tabanlı bir ödeme ağ geçididir. Coinpayment, bitcoin cash dahil 2.580’den fazla kripto para birimini destekler. CoinPayments ile ilgili en iyi şey, bitcoin nakit tüccarları ve geliştiricileri için kullanımı kolay eklentileridir..

CoinPayments, bilgisayar korsanlarına karşı ek bir güvenlik katmanı oluşturan bir kasa özelliğine sahiptir. Ayrıca tüm paraların ödenmesi için benzersiz bir etikete sahiptir. Madeni para ödeme cüzdanındaki uzun alfanümerik adres yerine, jeton ödeme platformunu kullanan herhangi birine BCH aktarmak için isim etiketleri kullanabilirsiniz..

CoinPayments, GAP600 anında onaylama, Airdrops, Mobil Uygulama, fiat ödeme, otomatik para dönüştürme, çoklu para cüzdanı, satış noktası fiat yerleşim ve çeşitli yenilikçi hizmetler dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunar..

Ledger Nano S Cüzdan

Ledger Nano S

Donanım depolaması, onu mevcut en güvenli depolama seçeneklerinden biri yapan çevrimdışı depolama çözümü sağlar. Ledger Nano S, donanım cüzdanları söz konusu olduğunda güvenlik kapsamına sahiptir. Kullanıcıların paralarını pin koduyla korunan güvenli bir çipte saklamalarına olanak tanır..

İki faktörlü kimlik doğrulama, çok para birimi sağlar ve ayrıca harici cüzdanların diğer varlıkları yönetmesine izin verir. İşlemler yalnızca cihaz üzerindeki düğmelere basılarak OLED desteği kullanılarak doğrulanır. Ledger Nano S, Ledger Live uygulamasıyla doğrudan masaüstünüzden 22 jeton ve ERC-20 jeton desteği sunar.

Trezor Cüzdan

Trezor, kripto para biriminin çevrimdışı depolanmasını sağlamak için oluşturulmuş kullanışlı bir taşınabilir donanım cüzdanıdır. Donanım, çoğu çevrimiçi cüzdanın eğilimli olduğu hırsızlık ve kötü amaçlı yazılım saldırılarını azaltmak için çalışır..

Trezor ile varlığınızı güvence altına almak kolay ve etkilidir. Varlık işlemlerini doğrulamak için kullanabileceğiniz yerleşik düğmeler ve dijital ekranlarla birlikte gelir. Donanımınızı yanlış yerleştirirseniz, çevrimdışı yedeklemenizden jetonlarınıza erişimi kolayca kurtarabilirsiniz. Trezor donanımı, ETH, Ethereum Classic, Dash, Bitcoin Cash ve Litecoin gibi farklı kripto para birimlerini depolamak için kullanılabilir..

Ayrıca Oku: Ledger Nano S VS. Trezor Cüzdan Karşılaştırması

Electron Cash Cüzdan

En iyi bitcoin nakit cüzdanı

En iyi bitcoin nakit cüzdanı arayışında, Electron Cash SLP’yi atlayamayız. Bu, Electron Cash Developers tarafından oluşturulmuş hafif bir cüzdandır. EC cüzdanı, Basit Defter Protokolü (SLP) belirteçleri için ani olmayan bir çözüm sundu. Cüzdan, Electrum cüzdanının bir çatalı ve size özel anahtarlarınızın kontrolünü veriyor.

Sonuç

İhtiyaç listenizi aldıktan sonra en iyi bitcoin nakit cüzdanını bulmak o kadar stresli olmamalıdır. Çoğu cüzdan kullanıcısı için tek istedikleri, düşük işlem ücretleri, güvenlik ve anonimlik içeren bir cüzdandır. Diğerleri, mükemmel bir kullanıcı arayüzüne sahip basit bir cüzdan ister. Ama kimse güvenlikten ödün vermeye istekli değil. Bu nedenle, güvenli bir cüzdan kesinlikle en iyi bitcoin nakit cüzdanı olacaktır.

Ayrıca Oku: En İyi Stellar Lümen Cüzdanları

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector