Yearn Finance (YFI) temelde Ethereum blockchain teknolojisine dayanan ERC20 belirtecidir. YFI coin’in kurucusunun ana odak noktası, YFI’nin kripto pazarında en popüler hale gelmesinin ardından çevrimiçi DeFi yapısını bozmaktı. Bildiğimiz gibi, blockchain teknolojisi ağı dünyanın her köşesine yayılıyor ve aynı zamanda insan kaynakları geliştirme ile ilgili her departman için de geçerli. Blockchain ağında kullanılacak blockchain varlıklarının veya dijital varlıkların doğuşu gerçekleşiyor.

Bu makalede, Ripple Coin Haber Ekibi, en iyi Yıllık Finans (YFI) cüzdanları. YFI, Ethereums’ün ERC20 protokolü üzerine kurulduğundan, Yearn Finance’inizi (YFI) depolamak için Ethereum ERC-20 Token’ı destekleyen herhangi bir cüzdanı kullanabilirsiniz..

Best Yearn Finance YFI Donanım Cüzdanları

YFI belirteçlerinizi saklamak için, varlıklarınız için en iyi güvenliği sağlayan ve kapsamlı bir özellik listesi sunan çeşitli donanım cüzdanları vardır. Aşağıdakiler piyasadaki YFI için en iyi donanım cüzdanlarıdır.

1. Ledger Nano S (Önerilir)

Ledger Nano S, makul bir fiyata gelen en ucuz donanım cüzdanlarından biridir. Aynı zamanda topluluk tarafından en çok incelenen ve önerilen donanım cüzdanıdır..

Varlıkların güvenliği söz konusu olduğunda, Ledger Nano S en iyisidir. Altı farklı renkte gelir ve çoklu dili destekler. Şirket, Ledger cüzdanında kripto varlıklarını stake etme konusunda ödüller sunuyor.

2. Defter Nano X

Ledger Nano X, olağanüstü özelliklerle gelir ve özelliklerde Ledger Nano S’den daha güncel olarak kabul edilir.Örneğin, Ledger Live Mobile App ile Bluetooth seçeneği ile bağlanır.

Ledger cüzdan temelde en iyi donanım cüzdanlarından biridir. Kripto para birimlerini büyük güvenlik özellikleriyle depolamak için tasarlanmıştır. Kripto tüccarları ve yatırımcıları, kripto para birimleri için tutkuyla defter cüzdanlarını kullanıyor.

Tasarım çok çekici ve kullanımı çekici. Kurtarma tohum kartları seçeneği ve bir USB-C kablosunun kullanılabilirliği, Ledger Nano X’i kripto topluluğunda çekici kılıyor.

ayrıca kontrol edebilirsiniz en iyi Loopring cüzdanlar 2021 Listesi

3. KeepKey


KeepKey, Ledger ve Trezor’un yanı sıra bir başka ünlü donanım cüzdanıdır. Hasret için en iyisidir. Finans belirteçleri ve çok çeşitli madeni paraları destekler.

KeepKey, Yerel ERC-20 Token Desteğini Başlattı!

Ambalaj tasarımı harika ve kullanıcılar, varlıklarını depolamak için bunu kullanarak olağanüstü bir deneyimin tadını çıkarabilirler. Yalnızca YFI belirtecini değil, aynı zamanda çok destekli bir donanım cüzdanını da destekler. Piyasadaki tüm önde gelen donanım cüzdanlarından, KeepKey tüm istisnai özelliklere sahip olduğundan daha ucuzdur.

4. Trezor

Trezor kripto dünyasında yeni değil ama kayıtlı bir geçmişi var ve birçok insan buna bağımlı. Trezor ile ilgili en çarpıcı şey, YFI dahil olmak üzere tüm ERC-20 tokenlerini tam şifrelemeyle desteklemesidir..

Haftalar Arasında% 1350 Oranında Yeni Bir DeFi Coin Skyrockets OKU

Çevrimiçi güvenlik ile birlikte çeşitli kriptoları destekleyen Trezor Model T ve Trezor One adlı iki ürüne sahiptir. Diğer cüzdanlardan daha ucuzdur. Trezor, özellikle yeni başlayanlar için kullanımı çok kolay ve basittir.

Cihazınızı kaybettiyseniz, paranızı veya paranızı kolayca kurtarabileceğiniz benzersiz bir özelliğe sahiptir. Trezor bu sayede çok güvenli ve şeffaf bir platformdur, kullanıcılar aktivitelerini kolayca takip edebilir, cüzdan binlerce jetonu destekler.

Bir bilgisayar cihazına bağlandığında aktif hale gelir. Donanım cüzdanını etkinleştirirken, kayıp durumunda parayı kurtarmak için kullanılacak 12 basamaklı bir kurtarma kodu belirlemeniz gerekir. Diğer özellikler arasında PIN kodu, OLED ekran ve parola seçeneği bulunur.

  1. Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025
  2. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  3. Chainlink Fiyat Tahmini 2021-2025 LINK 100 Dolara Ulaşacak?

En İyi YFI Cüzdanları

Olağanüstü özelliklere sahip ücretsiz cüzdanların keyfini çıkarmak için, ERC-20 varlıklarınız için ücretsiz cüzdanların listesi aşağıdadır..

5. MyEtherWallet

MyEtherWallet Ethereum tabanlı bir blockchain cüzdanıdır ve en iyi Ether’i ve tüm ERC-20 tokenlerini tam şifreli güvenlik ile depolamak için bilinir. Ethereum blockchain’e doğrudan erişebilmenizi sağlayan web tabanlı bir cüzdandır. Bu ücretsiz cüzdan, ERC-20 için önerilen cüzdanlar listemize dahildir..

MEW, kripto topluluğunun güvenini kazandı ve dijital varlıklarınız için ekstra güvenlik katmanları sunmasıyla tanınıyor. Dinamik kullanıcı arayüzünün takip edilmesi çok kolaydır ve bir kişi kolayca işlem yapabilir ve değiştirerek tokenları dönüştürebilir. Cüzdanın Ledger Nano S gibi donanım cüzdanlarıyla uyumlu olması da dikkat çekicidir. MyEtherWallet ile firma tarafından sağlanan yönergeleri takip ederek çevrimdışı işlemler yapabilirsiniz. Ancak, bu seçenek yeni başlayanlar yerine profesyonel olanlar için önerilir..

6. MetaMask

MetaMask Chrome, Opera, Brave ve Firefox gibi farklı tarayıcılar için bir uzantı olarak çalışan web tabanlı ücretsiz bir cüzdandır. Ethereum için popüler bir ücretsiz web cüzdanıdır, çünkü aynı zamanda size Ethereum blok zincirine doğrudan erişim sağlar. ETH blok zincirinde basılan tüm belirteçler MetaMask’ta saklanabilir.

MetaMask nedir?

Oluşturma sırasında ayarlanan tohum anahtarı kullanılarak her tarayıcıdan erişilebilen bir HD cüzdandır. Kullanıcı arayüzü entegredir ve çoklu dil desteği sayesinde dünya çapında kapsama alanı mevcuttur. Trezor donanım cüzdanı aşağıdakilerle uyumludur: MetaMask ve Trezor’un hesap detaylarına web tabanlı MetaMask ile de erişebilirsiniz..

7. Atomik Cüzdan

Atomic Wallet, tüm ERC-20 belirteçlerini destekleyen, gözetim altında olmayan bir kripto para birimi cüzdanı kullanmakta serbesttir. MacOS, Windows, Linux, Android ve iOS gibi farklı işletim sistemleri aracılığıyla bir Atomic cüzdan oluşturabilir ve açabilirsiniz. En ilginç ve bilinen özellik, bu cüzdanın kripto para birimlerini takas etmenize izin veren kısmındaki atomik takaslar. Yerleşik değişim seçeneği, Atomic Wallet platformunu kullanarak bir dizi kripto para birimini dönüştürmenize olanak tanır..

En İyi 6 En İyi Zcash Cüzdan 2021’i OKUYUN

Atomik Kripto Para Cüzdanı

Çoklu platform

Atomic Wallet, Windows, macOS, Linux ve Android dahil çoğu işletim sisteminde kullanılabilir. İOS için uygulama 2019’da piyasaya sürülecek.

Güvenlik ve Anonimlik

Atomic’te, yalnızca paranıza tam erişime sahipsiniz. Atomic Wallet, cihaz içi zekayı kullanır ve tüm özel anahtarları bilgisayarınızda ve / veya akıllı telefonunuzda depolar. Gizliliğiniz, belirlediğiniz şifre ve 12 kelimelik bir anımsatıcı tohum cümlesiyle iyi korunur.

Çoklu parabirim

YFI belirtecinin yanı sıra, Atomic 300’den fazla jeton ve jetonu destekler. Bunları güvenli hale getirebilir ve yönetebilir, yerleşik hizmetleri kullanarak alışveriş yapabilir ve satın alabilir ve hepsini harici web sitelerine gitmeden tek bir arayüzde yapabilirsiniz. Dahası, Atomic birkaç tıklamayla herhangi bir ERC20 token eklemenize ve onu yönetmenize olanak sağlar.

Sıfır Ücret

Atomic, size benzersiz bir cüzdan adresi oluşturan ücretsiz bir yazılımdır.

Android için En İyi Yearn.Finance Cüzdanları (Mobil)

Piyasada birçok Yearn Finance cüzdan uygulaması var, ancak bazıları çarpıcı özellikleri ve birinci sınıf teknolojileri nedeniyle kripto dünyasında popülerlik kazanıyor..

8. Trust Wallet

Trust Wallet Ethereum ve Ethereum blockchain’den basılan tüm ERC20 tokenlerini destekler. Binance tarafından Temmuz 2018’de satın alındı ​​ve daha sonra eklenen çok çeşitli madeni paralarla birlikte daha fazla özellik. Bilgisayar korsanlığı saldırılarına karşı güçlü bir güvenlik katmanı oluşturmak için cihazınızda depolanan güvenlik anahtarları.

Şu anda Binance borsasının resmi cüzdanı olduğu için, kolayca alım satım yapılabilir çünkü Trust Wallet Kyber Network ve Binance DEX ile uyumludur. Anonimlik söz konusu olduğunda, cüzdan asla verilerinizi ifşa etmez, ancak gizli kalır. Kullanıcılar için Google Play ve App Store’da mevcuttur.

9. Coinomi

Coinomi 2014’te ortaya çıktığı için piyasadaki en eski mobil kripto cüzdanlarından biridir. Tüm YFI belirteci dahil 17.000’den fazla dijital varlığı destekler. Dijital paralar, Changelly ve ShapeShift gibi kripto borsalarında çalıştığı için Coinomi’nin arayüzünde bulunurken değiştirilebilir..

SegWit tesisinin eklentisi, blok zinciri ağında daha az yer kapladıkları için işlemleri çok daha hafif hale getirir. Özel anahtarların sunuculara erişimi olmadığından, bunlar kullanıcının mobil cihazında saklandığından güvenlik en üst seviyededir. Her açmak istediğinizde gerekli olan bir şifre belirlemeniz gerekecektir. Coinomi. Kaybetme durumunda, kurtarma tohum cümlesini yeni adresinize gireceksiniz ve sonuç olarak tüm veriler geri yüklenecektir..

Sonuç

Youn’unuzu saklamakla ilgili tüm önemli bilgileri alabilmeniz için size çeşitli cüzdanların ayrıntılı bir hesabını sundum. YFI jetonlarını finanse edin. Mobil, masaüstü ve ücretsiz cüzdan gibi gereksinimlerine bağlı olarak farklı kullanıcıların cüzdanlara ihtiyacı vardır..

Güvenilirliklerini ve güvenliklerini kontrol ettikten sonra cüzdanları listeledim. Bununla birlikte, bazı cüzdanlar, kullanışlı özellikler sağlama ve birinci sınıf güvenlik sağlama açısından diğerlerinden daha çarpıcıdır. YFI jetonlarınızı saklamak için bir defter gibi bir donanım cüzdanı almanızı tavsiye edeceğim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector