מימון כמהים (YFI) הוא בעצם אסימון ERC20 המבוסס על טכנולוגיית הבלוקצ’יין של Ethereum. המוקד העיקרי של מייסד מטבע YFI היה לשבש את מבנה DeFi המקוון לאחר השקתו YFI הפך לפופולרי ביותר בשוק הקריפטו. כידוע, רשת טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפשטת בכל פינה בעולם והיא חלה גם על כל מחלקה הקשורה לפיתוח משאבי אנוש. לידתם של נכסי בלוקצ’יין או נכסים דיגיטליים לשימוש ברשת הבלוקצ’יין מתרחשת.

במאמר זה צוות Ripple Coin News יגלה את הארנקים הטובים ביותר למימון השתוקקות (YFI). מכיוון ש- YFI בנוי על פרוטוקול ERC20 של Ethereums כך שתוכלו להשתמש בכל ארנק שתומך ב- Ethereum ERC-20 אסימונים לאחסון הכספים הכספיים שלכם (YFI)..

ארנקי החומרה YFI המיוחדים הטובים ביותר

כדי לאחסן את אסימוני YFI שלך, ישנם ארנקי חומרה שונים המבטיחים את האבטחה הטובה ביותר לנכסים שלך ומספקים רשימה מקיפה של תכונות. להלן ארנקי החומרה הטובים ביותר עבור YFI בשוק.

1. Ledger Nano S (מומלץ)

Ledger Nano S הוא אחד מארנקי החומרה הזולים ביותר שיש במחיר סביר. זהו גם ארנק החומרה הנבדק והמומלץ ביותר על ידי הקהילה.

כשמדובר בשאלת אבטחת הנכסים, Ledger Nano S הוא הטוב מכולם. זה מגיע בשישה צבעים שונים ותומך ברב-שפות. החברה מציעה תגמולים על הצבת נכסי קריפטו בארנק Ledger.

2. ספר חשבונות ננו X

Ledger Nano X מגיע עם תכונות יוצאות דופן ונחשב מעודכן יותר בתכונות מאשר Ledger Nano S. לדוגמא, הוא מתחבר לאפליקציית Ledger Live Mobile באמצעות אפשרות Bluetooth..

ארנק Ledger הוא בעצם אחד מארנקי החומרה הטובים ביותר. הוא נועד לאחסן מטבעות קריפטוגרפיים עם תכונות אבטחה עצומות. סוחרי ומשקיעים בקריפטו משתמשים בלהט בארנקי פנקס מטבעות קריפטוגרפיים שלהם, שאותם שיבחו.

העיצוב מקסים מאוד ואטרקטיבי לשימוש. האפשרות של כרטיסי זרם התאוששות וזמינות כבל USB-C הופכת את Ledger Nano X לאטרקטיבית בקהילת הקריפטו.

אתה יכול גם לבדוק שלנו הארנקים הטובים ביותר ב- Loopring רשימת 2021

3. KeepKey


KeepKey הוא עוד ארנק חומרה מפורסם מלבד Ledger ו- Trezor. זה הכי טוב ל- Yearn. אסימונים למימון, והוא תומך במגוון רחב של מטבעות.

KeepKey משיקה תמיכה מקורית של ERC-20 אסימונים!

עיצוב האריזה מגניב, והמשתמשים יכולים ליהנות מחוויה יוצאת דופן על ידי שימוש בו לאחסון נכסיהם. הוא לא תומך רק באסימון YFI אלא גם בארנק חומרה רב-תומך. מכל ארנקי החומרה הבולטים בשוק, KeepKey הוא פחות יקר, עם כל התכונות יוצאות הדופן.

4. טרזור

טרזור ​​אינו חדש בעולם הקריפטו אבל יש לו היסטוריה מוקלטת, והרבה אנשים מכורים אליו. הדבר המדהים ביותר בטרזור ​​הוא שהוא תומך בכל אסימוני ERC-20 כולל YFI עם הצפנה מלאה.

קרא מטבע DeFi חדש שמגיע לשמיים ב 1350% בעניין של שבועות

יש לו שני מוצרים שהם Trezor Model T ו- Trezor One התומכים במגוון קריפטו יחד עם בטיחות מקוונת. זה זול יותר מארנקים אחרים. טרזור ​​קל מאוד ופשוט לשימוש במיוחד למתחילים.

יש לו תכונה ייחודית שתוכל להחזיר את כספך או כספיך בקלות אם איבדת את המכשיר. טרזור ​​היא פלטפורמה מאוד בטוחה ושקופה באמצעות זה, משתמשים יכולים לעקוב בקלות אחר הפעילויות שלהם, הארנק תומך באלפי מטבעות.

הוא הופך פעיל כאשר הוא מחובר למכשיר מחשב. בעת הפעלת ארנק החומרה, אתה נדרש להגדיר קוד התאוששות בן 12 ספרות המשמש להשבת כספים במקרה של אובדן. המתקנים האחרים כוללים קוד PIN, מסך OLED ואפשרות ביטוי סיסמה.

  1. חיזוי מחיר ליטקוין 2021-2025
  2. חיזוי מחיר כוכבים 2021-2025 XLM $ 5 אפשרי?
  3. חיזוי מחיר Chainlink 2021-2025 יגיע LINK ל 100 דולר?

מיטב ארנקי YFI

כדי ליהנות מארנקים בחינם עם מאפיינים יוצאי דופן, להלן רשימת הארנקים בחינם עבור נכסי ה- ERC-20 שלך.

5. MyEtherWallet

MyEtherWallet הוא ארנק בלוקצ’יין מבוסס Ethereum הידוע בעיקר בזכות אחסון את אתרים וכל אסימוני ה- ERC-20 עם אבטחה מוצפנת מלאה. זהו ארנק מבוסס אינטרנט המאפשר לך להגיע ישירות לבלוקצ’יין את’ריום. ארנק חינם זה נכלל ברשימת הארנקים המומלצים שלנו ל- ERC-20.

MEW זכתה באמון של קהילת הקריפטו וידועה בכך שהיא מציעה שכבות אבטחה נוספות עבור הנכסים הדיגיטליים שלך. ממשק המשתמש הדינמי קל מאוד למעקב ואפשר לבצע עסקאות בקלות ולהמיר אסימונים על ידי החלפה. כמו כן ראוי לציין כי הארנק תואם לארנקי חומרה כגון Ledger Nano S. באמצעות MyEtherWallet, אתה יכול לבצע עסקאות לא מקוונות בהתאם להנחיות שמספקת החברה. עם זאת, אפשרות זו מומלצת למקצוענים ולא למתחילים.

6. MetaMask

MetaMask הוא ארנק חינמי מבוסס אינטרנט הפועל כתוסף עבור דפדפנים שונים כגון Chrome, Opera, Brave ו- Firefox. זהו ארנק אינטרנט פופולרי בחינם עבור Ethereum מכיוון שהוא גם נותן לך גישה ישירה ל- Blockchain Ethereum. ניתן לאחסן את כל האסימונים המוטבעים בבלוקצ’יין ETH ב- MetaMask.

מהי MetaMask?

זהו ארנק HD אליו ניתן לגשת בכל דפדפן באמצעות מקש הזרע שהוגדר בזמן היצירה. ממשק המשתמש משולב, וכיסוי עולמי זמין עקב תמיכה רב לשונית. ארנק החומרה ש- Trezor תואם ל- MetaMask ואפשר גם לגשת לפרטי החשבון של טרזור ​​באמצעות MetaMask מבוסס אינטרנט.

7. ארנק אטומי

ארנק Atomic חופשי להשתמש בארנק קריפטוגרפי שאינו משמורן התומך בכל אסימוני ERC-20. ניתן ליצור ולפתוח ארנק Atomic באמצעות מערכות הפעלה שונות כגון MacOS, Windows, Linux, Android ו- iOS. התכונה המעניינת והנחשבת ביותר היא החלפות אטומיות מצד הארנק הזה שמאפשר לך להחליף מטבעות קריפטוגרפיים. אפשרות ההחלפה המובנית מאפשרת להמיר מספר מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפלטפורמה של ארנק Atomic.

קרא את 6 מיטב ארנקי Zcash 2021

ארנק מטבעות מטבעות אטומי

פלטפורמה מרובה

ארנק Atomic זמין ברוב מערכות ההפעלה, כולל Windows, macOS, Linux ו- Android. האפליקציה ל- iOS עתידה לצאת בשנת 2019.

ביטחון ואנונימיות

ב- Atomic, רק לך יש גישה מלאה לכספים שלך. ארנק Atomic משתמש במודיעין במכשיר ומאחסן את כל המפתחות הפרטיים במחשב או בסמארטפון שלך. הפרטיות שלך מוגנת היטב באמצעות הסיסמה שהגדרת וביטוי זרעי זיכרון מזכר.

רב מטבע

מלבד אסימון YFI, Atomic תומכת בלמעלה מ -300 מטבעות ואסימונים. תוכלו לאבטח ולנהל אותם, להחליף ולקנות באמצעות שירותים מובנים ולעשות הכל בממשק אחד, מבלי להיכנס לאתרים חיצוניים. יתר על כן, Atomic מאפשרת לך להוסיף כל אסימון ERC20 בכמה לחיצות ולנהל אותו.

אגרות אפס

Atomic הוא תוכנה חופשית המייצרת לך כתובת ארנק ייחודית.

ארנקי הכספים הטובים ביותר ל- Android (נייד)

יש הרבה אפליקציות ארנק מימון של Yearn, אך חלקן צוברות פופולריות בעולם הקריפטו בשל המאפיינים הבולטים שלהן וטכנולוגיה מהשורה הראשונה..

8. ארנק אמון

ארנק אמון תומך ב- Ethereum ובכל אסימוני ה- ERC20 שהוטבעו מבלוקצ’יין Ethereum. הוא נרכש על ידי Binance כבר ביולי 2018, ותכונות נוספות יחד עם מגוון רחב של מטבעות שנוספו בהמשך. מפתחות האבטחה המאוחסנים במכשיר שלך כדי ליצור שכבת אבטחה חזקה נגד התקפות פריצה.

מכיוון שהוא עכשיו הארנק הרשמי של בורסת בינאנס, ניתן לבצע עסקאות בקלות מכיוון ש- ארנק אמון תואם לרשת Kyber ו- Binance DEX. כשמדובר בשאלת האנונימיות, הארנק לעולם לא חושף את הנתונים שלך אלא נשאר פרטי. זה זמין ב- Google Play וב- App Store למשתמשים.

9. Coinomi

Coinomi הוא אחד מארנקי ההצפנה הניידים הוותיקים ביותר בשוק עם כניסתו לפועל בשנת 2014. הוא תומך ביותר מ -17,00 נכסים דיגיטליים כולל כל אסימוני YFI. ניתן להחליף את המטבעות הדיגיטליים בזמן שהם שוכנים בממשק של Coinomi מכיוון שהוא עובד עם חילופי הקריפטו כגון צ’אנג’לי ו- ShapeShift.

התוספת של מתקן SegWit הופכת עסקאות לקלות בהרבה מכיוון שהן צורכות פחות מקום ברשת הבלוקצ’יין. האבטחה היא הטובה ביותר מכיוון שלמפתחות הפרטיים אין גישה לשרתים אלא אלה מאוחסנים במכשיר הנייד של המשתמש. יהיה עליך להגדיר סיסמה הנדרשת בכל פעם שתרצה לפתוח Coinomi. במקרה של אובדן, תזין את ביטוי זרעי ההתאוששות לכתובתך החדשה וכל הנתונים ישוחזרו כתוצאה מכך.

סיכום

הצגתי בפניך חשבון מפורט של ארנקים שונים, כך שתוכל לקבל את כל המידע החשוב לגבי אחסון ה- Yearn שלך. מימון אסימוני YFI. משתמשים שונים זקוקים לארנקים בהתאם לדרישותיהם כמו ארנקים ניידים, שולחניים וארנקים בחינם.

רשמתי ארנקים לאחר בדיקת אמינותם וביטחונם. עם זאת, ארנקים מסוימים בולטים יותר מאחרים במתן תכונות שימושיות והבטחת אבטחה מהשורה הראשונה. אני אמליץ לך להשיג ארנק חומרה כמו ספר לאחסון אסימוני YFI שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector