EOS spôsobil mnoho búrlivých diskusií na kryptotrhu. Bude minca konkurovať éteru? Dnes v našom EOS predikcia ceny, zhromaždili sme všetky súvisiace informácie o minci, základnej hodnote použitej v projekte, jej historickej cenovej analýze a expertoch na predikciu cien EOS. Na konci tohto článku sa budeme venovať takmer všetkým informáciám, ktoré musia investori a obchodníci vedieť o spoločnosti EOS pred investovaním. Začnime

Čo je EOS – príbeh?

EOS je blockchainová platforma budúcej generácie, ktorá naďalej priťahuje silnú pozornosť médií pre svoje rekordné ICO a exkluzívne funkcie. Obzvlášť populárna je komunita EOS.IO, ktorá má v úmysle vyrábať decentralizované aplikácie (Dapps) a zjednodušiť programovanie a integráciu inteligentných zmlúv..

Najprekvapivejšou vlastnosťou platformy EOS.IO je, že vďaka svojmu špeciálnemu rámcu prakticky vylučuje transakčné poplatky. Platforma je tiež neuveriteľne flexibilná. EOS.IO môže pri transakciách za sekundu prekročiť hlavné úverové karty, ako napríklad Visa, ako sa uvádza v správach. EOS teda poskytuje vývojárom Dapp dokonalú platformu.

Daps sú protokoly, ktoré fungujú prostredníctvom decentralizovaných sietí, napríklad tor alebo Blockchains. Na uľahčenie spolupráce v rámci odvetvia závisí spoločnosť Dapps od súboru štandardov. Dapps preto dáva komunite udržateľnejšie obchodné riešenie.

Na čo sa používajú mince EOS?

EOS má natívnu kryptomenu ako iné Blockchainy, jednoducho známe ako EOS. Pri používaní Ethereum Blockchain musíte platiť transakčné poplatky. Toto sa nazýva PLYN, ktorý je veľmi nákladný, pretože sieť využíva čoraz viac používateľov. Sieť teda nie je vhodná na globálnej úrovni, pokiaľ ide o zasielanie minimálneho množstva peňazí. To neprináša úžitok z celosvetového hľadiska, takže predkladanie malých súm sa neoplatí. Preto bolo postavené Ethereum. Keď majú ľudia prístup do siete, prenajmú si virtuálny stroj Etherea, ktorý si vyžaduje transakčný poplatok.

Model EOS je však iný: držitelia mincí EOS vlastnia sieť namiesto „prenájmu“ výpočtového výkonu. EOS coin funguje v spojení s akoukoľvek inou kryptomenou. Môžete ľahko uskutočniť transakciu medzi ľubovoľnými peňaženkami. Je to dokonalý platobný systém, pretože behom niekoľkých sekúnd môžete poslať peniaze zadarmo komukoľvek na palube.

S jeho multimiliardovým dolárom ICO, Niet divu, že EOS bol v prvých dňoch uvedený na väčšine hlavných búrz. Sieť uviedla svoju kľúčovú sieť formálne v apríli 2018. Uvedenie viedlo spoločnosť EOS k novému historickému maximu 21,46 USD

Analýza cien produktu EOS & História

Hodnota modelu EOS sa za posledný rok výrazne zmenila – ako ukazuje nasledujúci graf, cena sa do februára 2020 výrazne zvýšila, ale potom náhle po 15. februári klesla na úplné dno. EOS odvtedy neustále klesá – až na jednu výnimku: druhý prudký nárast v auguste 2020 a následný pokles.

Počas celého roka dosiahol EOS najvyššiu celkovú hodnotu 5,36 USD za token v porovnaní s Cena EOS 1,86 USD za token tento rok. To poskytlo obchodníkom veľmi dobrú príležitosť z dôvodu dvojročného poklesu a medvedieho trhu. Od jesene septembra spoločnosť EOS nedokázala rozšíriť svoje býčie úspechy nad 3 doláre. Klesajúci trojuholník ďalej naznačuje, že hodnota EOS môže byť až 1,75 USD. Tento zostupný vzor trojuholníka bol vytvorený v roku 2018 – takže je hotovo a hotovo. Mince sa momentálne obchodujú za 2,65 USD.

Predikcia cien EOS na rok 2021

TradingBeasts

TradingBeasts predikcia cien produktu EOS je prijateľnejšia. Očakáva sa, že minca do mája dosiahne okolo 2,00394 dolárov. Očakáva sa v tejto súvislosti potenciál. Očakáva sa, že EOS sa bude obchodovať v hodnote 2,54680 USD do decembra 2021.

Investor do peňaženky

Podľa Investor do peňaženky, EOS je najlepšou voľbou pre dlhodobé investície. Krátkodobo sa to však považuje za zlú investíciu. Podľa ich platformy sa predpokladá, že s mincou sa obchoduje 0,263 – 4,5 USD. Ak uvedieme, že v súčasnosti nie je veľký priestor na investovanie do systému EOS.

Predikcia cien EOS na rok 2022

TradingBeasts

Algoritmus TradingBeasts má pre predikcie cien EOS konzervatívnejší prístup. Za cenu, s akou sa minca momentálne obchoduje, sa očakáva, že EOS bude visieť okolo 2,37010 až 2,90390 dolárov. Do decembra 2022 bude priemerná cena mince 3,22002 dolárov.

Investor do peňaženky

Nie príliš sympatický výsledok, ktorý dostaneme od spoločnosti Wallet Investor. Je potrebné povedať, že Wallet Investor vkladá do tejto mince toľko nádeje. Podľa ich predpovedí minca dosiahne hranicu 3 088 dolárov v máji 2022. Maximálna dosahovaná cena sa predpovedá na 5 291 dolárov. Ale po vzostupe to bude mŕtvy pokles a opäť sa bude obchodovať okolo 0,151 až 0,783 USD.

Predikcia cien EOS na rok 2023

TradingBeasts

Ak je predpoveď správna, dá sa s istotou povedať, že čoskoro uvidíme skutočný potenciál tejto mince. Minci sa v minulosti darilo oveľa lepšie, že analytici a obchodníci vidia jej nárast optimisticky. Očakáva sa, že produkt EOS bude v roku 2022 dosahovať vyššiu výkonnosť ako 53,98% oproti predpokladanej cene. Analytický tím TradingBeasts dospel k záveru, že do roku 2023 sa bude s EOS obchodovať za priemernú cenu okolo 4 00341 dolárov.

Investor do peňaženky

Spoločnosť EOS nemá toľko histórie na predpovedanie svojich cenových vzorov. Minca, ktorá sa zhoršila, sa považuje za priemernú investíciu spoločnosti Wallet Investor. Neexistuje jediná šanca, že do roku 2024 sa bude EOS obchodovať nad 1 $. Podľa ich prognózy, ktorá je uvedená mesiac po mesiaci, sa očakáva, že EOS môže v decembri 2024 dosiahnuť 0,0274 USD. Na rozdiel od toho bude jún 2024 mierne ziskový, pretože sa predpokladá, že cena bude okolo 0,118 USD.

Predikcia cien EOS na rok 2024

TradingBeasts

Predpokladá sa, že cena EOS do polovice roku 2024 dosiahne 4,37182 USD. Volatilita trhu je nepredvídateľná. Ak bude trh volatilný, očakáva sa, že do roku 2024 bude cena 1 tokenu EOS 4,71557 USD do decembra 2024.

Investor do peňaženky

Milovníci kryptomeny chcú zistiť, čo by mohlo v najbližších rokoch čakať na ceny EOS. Aj keď veľa nádeje už neostáva. Predpovede investorov do peňaženky sú dosť diplomatické a ľahko sa tomu verí. Očakáva sa, že ceny sa budú pohybovať okolo 0,3478 USD až po maximum maxima 0,87 USD. To sa nedá čakať, predpoveď jasne ukazuje, že pre EOS bude veľmi ťažké prekročiť hranicu 1 $.

Predikcie cien EOS na rok 2025

Výkonnosť modelu EOS ako kryptomeny Blockchain by závisela od úspechu, dôslednosti a ochoty jeho tímu zostať transparentný a citlivý na potreby komunity. Tam, kde TradingBeasts predpovedá, že ceny dosiahnu hranicu 5 $, ukazuje investor v peňaženke dosť sklamanie. Predpovedali, že ceny môžu do konca roku 2025 klesnúť na 0,15 USD. Rozdiel medzi oboma vyššie uvedenými predikciami je veľa.

Predikcia cien EOS na roky 2021, 2023 a 2025

Coinliker predpovedá cenový nárast pre mince EOS. Očakávaný 5-ročný rast je nad 5 000%, za 130 dolárov za EOS. Prognóza naznačuje, že každý rok dôjde k pozitívnemu ziskovému nárastu. Možno viete niečo, čo my nie, ale EOS je podľa prognózy Coinlikerovej ceny skvelá investícia.

Coinlikerove predpovede sú veľmi pochybné a zároveň prekvapivé. Tam, kde iné analytické platformy ukazujú také sklamanie, nás Coinliker neprestáva udivovať. Očakáva sa, že do roku 2023 dosiahne EOS cenu 90,91 dolárov. Rok 2025 bude pre EOS skvelým rokom. Obchodovaním za 130,27 USD spoločnosť EOS hľadá dobrú dlhodobú investičnú príležitosť.

Naše predpovede cien EOS

EOS umožňuje vývojárom a inžinierom bezproblémovo vytvárať decentralizované aplikácie. Investori a technicky zdatní ľudia vyvíjajú veľké úsilie pri uskutočňovaní záverov. Nie z krátkodobého hľadiska, ale z dlhodobého hľadiska by mohla byť najlepšou príležitosťou postarať sa o EOS. Naši analytici predpovedali, že EOS v nasledujúcich rokoch s najväčšou pravdepodobnosťou porastie rovnako ako Ethereum. Škálovateľnosť mince bude improvizovať, pretože náš tím hovorí, že s mincou sa bude v najbližších rokoch obchodovať za hodnotu 5 dolárov. Hodnota bitcoinu samozrejme výrazne ovplyvňuje rast mince. Stále však existujú ďalšie faktory, ako je viditeľnosť značky a trhový strop, ktoré zohrávajú kľúčovú úlohu pri rozširovaní organizácie.

Ako kúpiť EOS

EOS je ľahké kúpiť. Môžete začať tým, že sa pozriete na každú významnú burzu, ktorá obchoduje s EOS, ako sú Binance, Poloniex alebo KuCoin. EOS od nich nemôžete kúpiť priamo s fiat menou. Aby ste mohli neskôr obchodovať s EOS, musíte si kúpiť bitcoin.

Tu jednoducho musíte nájsť obchodný pár BTC / EOS. Potom môžete koľkokoľvek chcete obchodovať s BTC na EOS. Tento obchod môžete uskutočniť len za pár sekúnd.

Kam uložiť fotoaparát EOS

Chladná peňaženka, ako je Trezor, najbezpečnejšie miesto na uloženie vášho fotoaparátu EOS, je offline. Váš EOS je bezpečný z dôvodu ochrany pred online hrozbami. Stále môžete používať rozhranie CLI (Open Source Command Line Interface), ktoré je súčasťou Blockchainu, ak chcete mať dostupnejšiu možnosť. Toto je najbezpečnejší spôsob, ako ísť ďalej. Existuje veľká škála peňaženiek tretích strán, ktoré je potrebné vziať do úvahy, ak chcete flexibilitu. Tu je zoznam najlepšie peňaženky EOS aby ste mohli svoje mince uložiť v roku 2021.

Časté otázky o predikcii cien produktu EOS

Je EOS lepšou investíciou?

Ak to vezmeme do úvahy ako dlhodobú investíciu, plánujú ju rôzne platformy, ktoré bude EOS v nasledujúcich rokoch dobre fungovať. Podľa predpovedí trhu sa očakáva, že EOS bude do roku 2025 v hodnote 5 dolárov.

Je EOS lepší ako Ethereum?

Porovnaním oboch platforiem môže EOS nahradiť ETH ako dominantnú platformu inteligentných kontraktov pre krypto komunitu. Stručne povedané, EOS je improvizovaná forma Ethereum v mnohých ohľadoch, ako sú transakčné poplatky, škálovateľnosť a ďalší centralizovaný model..

Dosiahne EOS hranicu 100 dolárov?

Podľa všetkých predpovedí si hlavní analytici myslia, že 100 dolárov je celkom neprístupná suma, ktorú treba brať do úvahy. Do roku 2025 strávi EOS v komunite takmer 8 rokov. Ak v budúcnosti zaujmeme miesto Etherea, môžeme povedať, že do roku 2030 je možné dosiahnuť hranicu 50 dolárov.

Záver

EOS je vynikajúca platforma pre navrhovanie decentralizovaných aplikácií vývojármi a inžiniermi. Táto minca je určená pre profesionálnych investorov kvôli svojim inováciám a základným koncepciám. Projekt EOS má všetko, čo chce pre budúci úspech, s masívnymi investíciami do mince a jej ostrieľaného tímu.

Dôrazne odporúčame, aby ste pred investovaním do EOS vykonali čo najviac analýz. Dávajte pozor na najnovšie trendy na trhu a odborné posudky týkajúce sa budúcich predpovedí. Pokiaľ ide o akékoľvek otázky, radi vám pomôžeme. Komentujte nižšie a pokúsime sa odpovedať na vaše otázky čo najrýchlejšie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me