Bildiğimiz gibi, blockchain teknolojisi ağı dünyanın her köşesine yayılıyor ve aynı zamanda insan kaynakları geliştirme ile ilgili her departman için de geçerli. Blockchain ağında kullanılacak blockchain varlıklarının veya dijital varlıkların doğuşu gerçekleşiyor. Bu blockchain varlıkları ayrıca Ethereum ve onun ERC-20 tokenlerini ve en iyi ERC20 cüzdanları bu ERC20 coinlerini saklamak için artık piyasada mevcut.

ERC20 tokenlerinin ortaya çıkışı, Ethereum ağı olgunlaştıktan sonra hızla arttı ve dijital altın, Bitcoin veya Bitcoin Cash’in ardından en üstteki konumunu işaretledi. Ethereum, topluluktaki en iyi dApp’leri ve blockchain uygulamalarını sunmasıyla bilinir..

Bu yazıda size bilgi vereceğim en iyi ERC20 cüzdanları ERC-20 jetonlarınızı saklamak için. Bunlar üç farklı cüzdan türü içerir: donanım, mobil ve masaüstü ERC-20 cüzdanları.

En İyi ERC20 Cüzdanlar 2021

ERC20 belirteçlerinizi saklamak için, varlıklarınız için en iyi güvenliği sağlayan ve kapsamlı bir özellik listesi sunan çeşitli donanım cüzdanları vardır. Aşağıdakiler piyasadaki en iyi donanım cüzdanlarıdır.

1. Atomik Cüzdan

Atomik Cüzdan tüm ERC-20 belirteçlerini destekleyen, gözetim dışı bir kripto para birimi cüzdanı kullanmakta serbesttir. MacOS, Windows, Linux, Android ve iOS gibi farklı işletim sistemleri aracılığıyla Atomic cüzdan oluşturabilir ve açabilirsiniz. En ilginç ve bilinen özellik, bu cüzdanın kripto para birimlerini takas etmenize izin veren kısmındaki atomik takaslar. Yerleşik değişim seçeneği, Atomic Wallet platformunu kullanarak bir dizi kripto para birimini dönüştürmenize olanak tanır..

Projenin arkasındaki ekip son derece profesyonel ve kripto topluluğunda tanınıyor. Arayüz, yeni bebekler için olduğu kadar profesyonel olanlar için de en iyisidir. Cüzdanın ayrıca bir ERC-20 belirteci olan kendi yerel belirteci vardır..

2. Ledger Nano S (Önerilir)

Ledger Nano S, makul bir fiyata gelen en ucuz donanım cüzdanlarından biridir. Aynı zamanda topluluk tarafından en çok incelenen ve önerilen donanım cüzdanıdır.

Varlıkların güvenliği söz konusu olduğunda, Ledger Nano S en iyisidir. Altı farklı renkte gelir ve çoklu dili destekler. Şirket, Ledger cüzdanında kripto varlıklarını stake etme konusunda ödüller sunuyor.

3. Defter Nano X


Ledger Nano X, olağanüstü özelliklerle birlikte gelir ve özelliklerde Ledger Nano S’den daha güncel olarak kabul edilir.Örneğin, Ledger Live Mobile App ile Bluetooth seçeneği ile bağlanır..

Ledger cüzdan temelde en iyi donanım cüzdanlarından biridir. Kripto para birimlerini büyük güvenlik özellikleriyle depolamak için tasarlanmıştır. Kripto tüccarları ve yatırımcıları, kripto para birimleri için tutkuyla defter cüzdanlarını kullanıyorlar da onlar tarafından övgüyle karşılandı.

Tasarım çok çekici ve kullanımı çekici. Kurtarma tohum kartları seçeneği ve bir USB-C kablosunun kullanılabilirliği, Ledger Nano X’i kripto topluluğunda çekici kılıyor.

  1. Litecoin Fiyat Tahmin 2021-2025
  2. Yıldız Fiyat Tahmini 2021-2025 XLM 5 $ Mümkün?
  3. Chainlink Fiyat Tahmini 2021-2025 LINK 100 Dolara Ulaşacak?

4. Trezor

Trezor kripto dünyasında yeni değil ama kayıtlı bir geçmişi var ve birçok insan buna bağımlı. Trezor ile ilgili en çarpıcı şey, tüm ERC-20 tokenlerini tam şifrelemeyle desteklemesidir..

Bir bilgisayar cihazına bağlandığında aktif hale gelir. Donanım cüzdanını etkinleştirirken, kayıp durumunda parayı kurtarmak için kullanılacak 12 basamaklı bir kurtarma kodu belirlemeniz gerekir. Diğer özellikler arasında PIN kodu, OLED ekran ve parola seçeneği bulunur.

En İyi Stellar (XLM) Cüzdanlar 2021

5. KeepKey

KeepKey Ledger ve Trezor dışında bir diğer ünlü donanım cüzdanıdır. ERC belirteçleri için en iyisidir ve çok çeşitli madeni paraları destekler.

Ambalaj tasarımı harika ve kullanıcılar, varlıklarını depolamak için bunu kullanarak olağanüstü bir deneyimin tadını çıkarabilirler. Yalnızca ERC20 belirteçlerini değil, aynı zamanda çok destekli bir donanım cüzdanını da destekler. Piyasadaki tüm önde gelen donanım cüzdanlarından, KeepKey tüm istisnai özelliklere sahip olduğundan daha ucuzdur.

Ücretsiz kripto kazanmak ister misiniz? işte rehberimiz 15+ Bitcoin & 2021’de Kripto Musluklar yakışıklı miktarda satoshi (bitcoin) kazanmak için.

Tokenlerinizi Saklamak İçin En İyi ERC20 Cüzdan Listesi (Ücretsiz)

Olağanüstü özelliklere sahip ücretsiz cüzdanların keyfini çıkarmak için, ERC-20 varlıklarınız için ücretsiz cüzdanların listesi aşağıdadır..

6. MyEtherWallet

MyEtherWallet Ethereum tabanlı bir blockchain cüzdanıdır ve en iyi Ether’i ve tüm ERC-20 tokenlerini tam şifreli güvenlik ile depolamak için bilinir. Ethereum blockchain’e doğrudan erişebilmenizi sağlayan web tabanlı bir cüzdandır. Bu ücretsiz cüzdan, ERC-20 için önerilen cüzdanlar listemize dahildir..

MEW, kripto topluluğunun güvenini kazandı ve dijital varlıklarınız için ekstra güvenlik katmanları sunmasıyla tanınıyor. Dinamik kullanıcı arayüzünün takip edilmesi çok kolaydır ve bir kişi kolayca işlem yapabilir ve takas ederek tokenları dönüştürebilir. Cüzdanın Ledger Nano S gibi donanım cüzdanlarıyla uyumlu olması da dikkat çekicidir. MyEtherWallet ile şirket tarafından sağlanan yönergeleri takip ederek çevrimdışı işlemler yapabilirsiniz. Ancak, bu seçenek yeni başlayanlar yerine profesyonel olanlar için önerilir..

Zcash Paralarınızı saklamak için en iyi Zcash Cüzdanları 2021

7. MetaMask

MetaMask Chrome, Opera, Brave ve Firefox gibi farklı tarayıcılar için bir uzantı olarak çalışan web tabanlı ücretsiz bir cüzdandır. Ethereum için popüler bir ücretsiz web cüzdanıdır ve aynı zamanda size Ethereum blockchain’e doğrudan erişim sağlar. ETH blok zincirinde basılan tüm belirteçler MetaMask’ta saklanabilir.

Oluşturma sırasında ayarlanan tohum anahtarı kullanılarak her tarayıcıdan erişilebilen bir HD cüzdandır. Kullanıcı arayüzü entegredir ve çoklu dil desteği sayesinde dünya çapında kapsama alanı mevcuttur. Trezor donanım cüzdanı aşağıdakilerle uyumludur: MetaMask ve Trezor’un hesap detaylarına web tabanlı MetaMask ile de erişebilirsiniz..

8. Mist Cüzdan

Mist Cüzdan resmi olarak Ether için tasarlanmış bir masaüstü cüzdanıdır ve tüm coin’ler Ethereum blockchain’den gelmektedir. Cüzdan, Ethereum’un geliştirme ekibi tarafından 2017’de geliştirildi ve hala beta sürümünde mevcut. Mac OSX, Windows ve Linux gibi farklı işletim sistemlerinde çalışır.

Cüzdanınızı masaüstünüze indirirken, veriler bilgisayarınızda saklanacak ve tüm özel anahtarlarınızı kontrol edeceksiniz. En üst düzeyde güvenliği sağlamak için, cüzdana girmek için çoklu imza sağlamanız gerekecektir. ERC-20 tokenlerinin gönderilmesi ve alınması birkaç saniye sürer. M-cüzdan işlemlerde herhangi bir ücret kesmez, ancak işlem yaparken ağ tarafından alınan ücret.

Android için En İyi ERC20 Cüzdanları (Mobil)

Piyasada birçok ERC20 cüzdan uygulaması var, ancak bazıları çarpıcı özellikleri ve birinci sınıf teknolojileri nedeniyle kripto dünyasında popülerlik kazanıyor..

9. Trust Wallet

Trust Wallet Ethereum ve Ethereum blockchain’den basılan tüm ERC20 tokenlerini destekler. Binance tarafından Temmuz 2018’de satın alındı ​​ve daha sonra eklenen çok çeşitli madeni paralarla birlikte daha fazla özellik. Bilgisayar korsanlığı saldırılarına karşı güçlü bir güvenlik katmanı oluşturmak için cihazınızda depolanan güvenlik anahtarları.

Şu anda Binance borsasının resmi cüzdanı olduğu için, kolayca alım satım yapılabilir çünkü Trust Wallet Kyber Network ve Binance DEX ile uyumludur. Anonimlik söz konusu olduğunda, cüzdan asla verilerinizi ifşa etmez, ancak gizli kalır. Kullanıcılar için Google Play ve App Store’da mevcuttur.

En İyi Ripple XRP Cüzdanları 2021

10. Enjin Cüzdan

Enjin Cüzdan ERC-20 jetonlarınız için hem Google Play hem de App Store’da yüklenebilecek en iyi bilinen mobil cüzdandır. Bununla birlikte, blockchain dünyasında yeni ancak öne çıkan özellikleri onu kullanıcılar arasında popüler kılıyor. Şirket ayrıca müşteriler için değişim takasları, Dapp tarayıcısı ve airdrop’lar için QR kodu seçeneği gibi çeşitli gelişmiş işlevler ekledi..

Enjin cüzdan kullanıcılarının mobil, masaüstü ve donanım cüzdanları dahil olmak üzere diğer cüzdanlardan dijital varlıkları içe aktarmasını sağlar. Çift katmanlı şifreleme, varlıkları her tür siber saldırıdan korumak için gelişmiş güvenlik önlemleri sağlar.

11. Coinomi

Coinomi 2014’te ortaya çıktığı için piyasadaki en eski mobil kripto cüzdanlarından biridir. Tüm ERC20 tokeni dahil 17.000’den fazla dijital varlığı destekler. Dijital paralar, Changelly ve ShapeShift gibi kripto borsalarında çalıştığı için Coinomi’nin arayüzünde bulunurken değiştirilebilir..

SegWit tesisinin eklentisi, blok zinciri ağında daha az yer kapladıkları için işlemleri çok daha hafif hale getirir. Özel anahtarların sunuculara erişimi olmadığından, bunlar kullanıcının mobil cihazında saklandığından güvenlik en üst seviyededir. Her açmak istediğinizde gerekli olan bir şifre belirlemeniz gerekecektir. Coinomi. Kaybetme durumunda, kurtarma tohum cümlesini yeni adresinize gireceksiniz ve sonuç olarak tüm veriler geri yüklenecektir..

12. imToken

imToken Ethereum için dünyanın en büyük cüzdan uygulaması olarak kabul edilir ve Ethereum’un işlemlerinin neredeyse% 10’u imToken kullanıcıları tarafından gerçekleştirilir. Kırılmaz güvenliği nedeniyle toplulukta da popülerdir, çünkü şu ana kadar oluştuğu zamandan bu yana küçük bir hack olayı yaşanmamıştır..

Ethereum ve Ethereum blok zincirinde oluşturulan diğer tüm ERC-20 dijital varlıkları, bu tokenler için takas seçeneğiyle birlikte cüzdan tarafından tamamen destekleniyor. İmToken’in çarpıcı özelliği Ledger, CoolWallet ve imKey gibi donanım cüzdanlarıyla uyumlu olmasıdır.. imToken dünya çapında 200’den fazla ülke ve bölgenin kullanıcıları tarafından kullanılabilen dünya çapında erişilebilir bir cüzdandır.

ERC20 Cüzdan nedir?

ERC cüzdanı, dijital varlıklarınızı her türlü hırsızlık saldırısından korumak için ERC-20 tokenlerinizi depolayan cüzdandır. Diğer kripto paralar gibi, ERC tokenleri de birçok tüccar tarafından depolanır, böylece fiyat değerleri zaman geçtikçe artacaktır. ERC belirteçleriyle uyumlu birçok donanım cüzdanı vardır. Benzer şekilde, ayrıca en iyi mobil ve masaüstü cüzdanlar Blockchain varlıklarının tam sahipliğine sahip olmanızı sağlamak için piyasada.

En İyi ERC20 Cüzdanı Nedir?

Hepimiz orada yüzlerce cüzdan olduğunu biliyoruz, ancak en uygun olanı seçmek zor bir iştir. Varlıklarınız için en iyi ERC20 cüzdanından yararlanmanız için bu amaçla kapsamlı araştırmalar yaptım. En iyisi, aşağıdaki özelliklere sahip özellikler açısından tanımlanır:

  • Özel anahtarları kontrol etmenizi sağlayan cüzdanı seçin
  • Cüzdan, cihazınızla uyumlu olmalıdır
  • Kullanımı kolay arayüz
  • Cüzdanın arkasındaki aktif ekip
  • Bir yedekleme işlevi olmalı

Sonuç

ERC20 tokenlerinizi saklamakla ilgili tüm önemli bilgileri alabilmeniz için size çeşitli cüzdanların ayrıntılı bir hesabını sundum. Mobil, masaüstü ve ücretsiz cüzdan gibi gereksinimlerine bağlı olarak farklı kullanıcıların cüzdanlara ihtiyacı vardır..

Güvenilirliklerini ve güvenliklerini kontrol ettikten sonra cüzdanları listeledim. Bununla birlikte, bazı cüzdanlar, kullanışlı özellikler sağlama ve birinci sınıf güvenlik sağlama açısından diğerlerinden daha çarpıcıdır. ERC20 tokenlerinizi saklamak için MyEtherWallet ve MetaMask kullanmanızı tavsiye edeceğim.

Sıkça Sorulan Sorular

1. Coinbase ETH cüzdan ERC-20 uyumlu mu?

Coinbase cüzdanı, Ethereum coin ve diğer bazı ERC-20 coinlerini destekler. Bununla birlikte, cüzdan, bazı yasal sorunlar nedeniyle tüm ERC-20 tokenleri için destek eklemedi. Ayrıca, para kaybı ihtimali olduğu için ERC20’yi saklamak için Coinbase Ethereum cüzdanını kullanmamanız önerilir..

2. Binance, ERC20’yi destekliyor mu??

ERC20 tokenleri, kripto para borsası Binance tarafından desteklenmemektedir. Bunun nedeni, kripto dünyasında hiçbir borsanın ERC20’yi kabul etmemesidir..

3. Ledger tüm erc20 tokenlarını destekliyor mu?

Başlangıçta, ERC20 tokenleri yalnızca Ledger’da saklandı ve tüm Ethereum blockchain varlıkları listeye eklenmedi. Son zamanlarda Ledger, 1.250 ERC20 tokeninin tam desteğini açıkladı. Bu yeni tesis ile kullanıcılar Ledger Live ile varlıkları depolayabilir, gönderebilir, alabilir.

4. erc20 tokenlarını Ledger Nano’ya gönderebilir miyim?

Evet, herhangi bir cüzdandan Ledger Nano’ya erc20 token gönderebilirsiniz.

5. Cüzdan desteğine güveniyor erc20?

Güven cüzdanı, kullanıcıların Ethereum’u ve ERC20 dahil olmak üzere Ethereum blok zincirinde oluşturulan tüm paraları depolamasını sağlar.

6. erc20’nizi saklamak için hangi cüzdanı kullanmamalısınız?

Erc20 varlıklarınızı saklamak için herhangi bir takas cüzdanı aramayın. Örneğin, Coinbase Ethereum cüzdanı token kaybına neden olabilir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector