S rozmachom hodnôt kryptomien v roku 2017 sa veľa mien stalo najvyššie hodnotenými kryptomenami z dôvodu nesmierneho nárastu hodnôt a rýchleho rastu databáz zákazníkov.. Ethereum (ETH) je tiež jednou z tých kryptomien, ktoré boli svedkami veľkého zvýšenia hodnoty. Čísla ukazujú, že v roku 2017 zaznamenala zvýšenie hodnoty o 4000%. To jej pomohlo zaradiť sa medzi tri najlepšie kryptomeny, ktoré sa používajú na celom svete. Kryptomena bola vyvinutá v roku 2015 a stala sa jednou z najobchodovanejších kryptomien na svete v dnešnej dobe.

Táto zvyšujúca sa hodnota kryptomeny prilákala mnohých investorov, aby investovali do tohto tokenu. Títo investori chcú kúpiť token pomerne ľahko a za menej poplatkov. Tiež chcú mať možnosť nakupovať, predávať a obchodovať s kryptomenami na ceste. Predtým nebolo veľa platforiem, ktoré by ponúkali užívateľsky prívetivé rozhranie a akceptovali iba nákup kryptomien. Trvalo dlhšie, kým sme na svoje účty dostali prostriedky z dôvodu starých a opotrebovaných metód. Obchodovanie s kryptomenami prostredníctvom kreditných kariet teraz veľmi uľahčilo obchodovanie. Nasledujú platformy, ktoré vám umožňujú nakupovať ETH pomocou kreditných kariet.

 1. Changelly Super rýchly
 2. Coinbase Najpopulárnejší
 3. Coinmama Populárne

Skôr ako začneme:

Pred zakúpením Ethereum potrebujete peňaženku Ethereum.

Ak ešte nemáte peňaženku, naučte sa, ako získať peňaženku na kryptomeny už teraz.

Počkáme si tu &# 128521;

1-Changelly

meniť kryptomenu

Keď myslíš na nákup Ethereum kreditnou kartou, neexistuje lepšia kryptoburza ako Changelly. Je to preto, že nákup ETH pomocou kreditných kariet si vyžaduje veľa poplatkov. Registračný proces a užívateľské rozhranie výmeny sú navyše celkom jednoduché. Changelly je česká kryptoburza, ktorá bola založená v roku 2015. Odvtedy databáza zákazníkov tejto burzy rastie konštantnou rýchlosťou. Jedným z najväčších dôvodov tohto rýchleho rastu v databáze zákazníkov je miera poskytovaná výmenou za všetky typy transakcií. Táto burza má viac ako 2 miliónov registrovaných používateľov

Žiadna iná výmena po celom svete nemôže Changelly konkurovať, ak si chcete kúpiť ethereum kreditnou kartou. Burza poskytuje možnosť okamžitého nákupu prostredníctvom kreditných kariet. Po nastavení spôsobu platby prostredníctvom kreditnej karty si môžete po určitom čase kúpiť ethereum v akejkoľvek hodnote. To znamená, že ľudia žijúci v mnohých častiach sveta si môžu kúpiť ethereum prostredníctvom kreditnej karty platbou v rôznych menách. Burza je tiež najlepšie hodnotená, pretože podporuje viac ako 140 tokenov. Za všetky transakcie sa účtuje poplatok 0,25%. 

Jedna vec, ktorú stojí za zmienku o tejto burze, je, že pracuje prostredníctvom automatických robotov, ktoré sú ďalej prepojené s najlepšie hodnotenými platformami. Nasledujú výhody a nevýhody nákupu ethereum prostredníctvom tejto výmeny.

ČÍTAJTE Decentralizovaná burza Uniswap blíži svojich päť miliónov UNI výsadok

PROS

 • Podnikanie vo veľkom meradle s obrovskými databázami zákazníkov.
 • Podporuje viac ako 35 mien a 140 kryptomien.
 • Ponúka konkurenčné výmenné kurzy.
 • Umožňuje nákup, predaj a obchodovanie.
 • Jednoduché a ľahko použiteľné užívateľské rozhranie.
 • Poskytuje možnosť nákupu kreditnými / debetnými kartami.
 • Majte partnerstvá s veľkými a renomovanými spoločnosťami ako Jaxx, Poloniex atď.
 • Rýchlosť prevodu prostriedkov je dosť vysoká.

ZÁPORY


 • Berie vyššie poplatky za priamy nákup kryptomien prostredníctvom fiat mien.

Čítajte tiež: Krok za krokom sprievodca nákupom kryptomeny pomocou služby Changelly

changelly coin kúpiť

2-Coinbase

coinbase kryptomena

Ak bývate v Európe alebo Amerike a chcú investovať do éteru, Coinbase by mala byť vaša preferencia. Je to preto, lebo burza poskytuje najnižšie kurzy v celej Európe a Amerike. Táto kryptoburza bola založená v San Franciscu v USA v roku 2012. Počas 6 rokov web prilákal veľa zákazníkov ponúkaním bonusov. Burza rozšírila svoje podnikanie do viac ako 32 krajín sveta. Umožňuje tiež nákup, predaj a obchodovanie s ethereom s fiat menami.

Výmena nedávno poskytla aj zariadenie nákup kryptomien prostredníctvom kreditných kariet. Ak si chcete prostredníctvom tejto výmeny kúpiť ethereum kreditnou kartou, budete musieť zaplatiť paušálny poplatok za transakciu 3,99%. Výmenu uprednostňujú investori z dôvodu vysokej likvidity. Nasledujú výhody a nevýhody nákupu ethereum prostredníctvom tejto kryptoburzy.

PROS

 • Poskytuje maximálne nákupné limity.
 • Ponúka tiež bonusy za nákup v hodnote 100 dolárov.
 • Majte obrovské zákaznícke databázy.
 • Majte oveľa vyššiu likviditu.
 • Podporuje mnoho kryptomien a fiat mien.
 • Majte jednoduché a atraktívne užívateľské rozhranie.
 • Prijíma platby rôznymi spôsobmi.
 • Berie minimálny poplatok za nákup ethereum prostredníctvom kreditnej karty.

PREČÍTAJTE SI Rusko sa chystá zakázať Crypto ako platobný prostriedok – správa

ZÁPORY

 • Sleduje prevod prostriedkov a výdavky.
 • Nákup ethereum s platbou prostredníctvom bankových účtov trvá veľa času.

Čítajte tiež: Krok za krokom sprievodca nákupom kryptomeny pomocou Coinabase

začnite krypto

3-Coinmama

kúpiť bitcoin coinmama

Coinmama je široko používanou kryptoburzou po celom svete. Táto izraelská kryptoburza funguje takmer vo všetkých krajinách sveta. Má databázu viac ako 2 00 000 zákazníkov. Ak chcete kúpiť veľké množstvo ethereum tokenov, mali by ste túto burzu využiť, pretože poskytuje vyššie nákupné limity ako všetky ostatné kryptoburzy sveta. Používatelia si prostredníctvom tejto výmeny môžu kúpiť éhereum v hodnote 5 000 dolárov. Kvôli vedľajším operáciám po celom svete burza akceptuje aj veľké množstvo miestnych mien na nákup ethereum.

Tu je veľmi dôležité spomenúť jednu vec, že ​​si nemôžete kúpiť ethereum žetóny v hodnote viac ako 20 000 dolárov za mesiac. Pri všetkých druhoch transakcií je potrebný trochu vyšší poplatok vo výške 6%. Databáza zákazníkov tejto burzy rýchlo rastie vďaka prevádzkam po celom svete. Nasledujú výhody a nevýhody tejto kryptoburzy.

PROS

 • Veľmi pekné a užívateľsky prívetivé rozhranie.
 • Podniká v takmer všetkých krajinách sveta, okrem niekoľkých.
 • Prijíma platby v mnohých miestnych menách.
 • Ponuky na nákup ethereum prostredníctvom kreditných kariet.
 • Poskytuje vyššie nákupné limity ako všetky ostatné burzy.
 • Ponúka veľa bezpečnostných prvkov.

ZÁPORY

 • Berie vyššie transakčné poplatky.
 • Nepodporuje zariadenie na predaj kryptomeny.

Čítajte tiež: Krok za krokom sprievodca nákupom kryptomeny pomocou Coinmama

začnite mince

Záver

Ak to zhrnieme, môžeme povedať, že všetky tieto kryptoburzy sú najlepšie hodnotené a poskytujú investorom rôzne možnosti. Všetky tieto riešenia poskytujú dobrú zákaznícku podporu nonstop pre prípad akýchkoľvek problémov. Likvidita týchto búrz je vyššia ako v prípade iných malých búrz. Tieto tiež podporujú veľa kryptomien a prijímajú platby v rôznych fiat menách.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector