2017’de kripto para birimlerinin değerlerinde yaşanan patlama ile birçok para birimi, değerlerdeki muazzam artış ve müşterilerin veritabanlarındaki hızlı büyüme nedeniyle en yüksek puan alan kripto para birimleri olarak ortaya çıktı.. Ethereum (ETH) ayrıca değerinde büyük bir artışa tanık olan kripto para birimlerinden biridir. Rakamlar, 2017 yılında değerinde% 4000 artış kaydettiğini gösteriyor. Bu, dünya çapında kullanılan ilk üç kripto para birimi arasında yer almasına yardımcı oldu. Kripto para birimi 2015 yılında geliştirildi ve günümüzde dünya çapında en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri haline geldi..

Kripto para biriminin bu artan değeri, birçok yatırımcıyı bu token’a yatırım yapmaya çekmiştir. Bu yatırımcılar, daha az ücretle tokenı oldukça kolay bir şekilde satın almak istiyor. Ayrıca yapabilmek istiyorlar kripto para birimini al, sat ve takas et giderken. Daha önce, kullanıcı dostu bir arayüz sunan pek çok platform yoktu ve yalnızca kripto para satın alımını kabul ediyordu. Eski ve yıpranmış yöntemler nedeniyle hesabınıza para yatırmanız daha uzun sürdü. Şimdi, kredi kartlarıyla kripto para satın alma olanağı, ticareti çok kolaylaştırdı. Aşağıdakiler, kredi kartlarınızı kullanarak ETH satın almanıza izin veren platformlardır..

 1. Changelly Çok hızlı
 2. Coinbase En popüler
 3. Coinmama Popüler

Başlamadan önce:

Ethereum satın almadan önce bir Ethereum cüzdanına ihtiyacınız var.

Henüz bir cüzdanınız yoksa, kripto para cüzdanı nasıl edinileceğini şimdi öğrenin..

Seni burada bekleyeceğiz &# 128521;

1-Değişken

değişim kripto para birimini gözden geçirin

Düşündüğün zaman Kredi kartıyla Ethereum satın almak, Changelly’den daha iyi bir kripto değişimi yoktur. Bunun nedeni, kredi kartıyla ETH satın almak için çok az ücret almasıdır. Üstelik değişimin kayıt işlemi ve kullanıcı arayüzü oldukça kolaydır. Changelly, 2015 yılında kurulan Çek merkezli bir kripto borsasıdır. O zamandan beri, borsanın müşteri veritabanı sabit bir hızda büyüyor. Müşterilerin veritabanındaki bu hızlı büyümenin en büyük nedenlerinden biri, borsa tarafından her tür işlem için sağlanan kurdur. Bu borsanın 2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var

Kredi kartıyla ethereum satın almak istiyorsanız, dünyadaki başka hiçbir borsa Changelly ile rekabet edemez. Borsa, kredi kartı ile anında satın alma imkanı sağlar. Ödeme yönteminizi bir kredi kartıyla belirledikten sonra, belirli bir süre sonra herhangi bir değerde ethereum satın alabilirsiniz. Bu, dünyanın birçok yerinde yaşayan insanların farklı para birimlerinde ödeme yaparak kredi kartıyla ethereum satın alabileceği anlamına geliyor. Borsa, 140’tan fazla jetonu desteklediği için de en üst sırada yer alıyor. Tüm işlemlerde% 0,25 ücret alır. 

Bu değişim hakkında bahsetmeye değer bir şey, en yüksek puan alan platformlarla daha da bağlantılı olan otomatik robotlar aracılığıyla çalışmasıdır. Aşağıdakiler, bu değişim yoluyla Ethereum satın almanın artıları ve eksileri.

OKUYUN Merkezi Olmayan Exchange Uniswap Sonraki Beş Milyon UNI Airdrop’una Yaklaşıyor

Artıları

 • Büyük müşterilerin veritabanlarıyla büyük ölçekte iş yürütmek.
 • 35’ten fazla para birimini ve 140 kripto jetonunu destekler.
 • Rekabetçi döviz kurları sunar.
 • Alım, satım ve alım satım kolaylığı sağlar..
 • Basit ve kullanımı kolay kullanıcı arayüzü.
 • Kredi / banka kartı ile satın alma kolaylığı sağlar.
 • Jaxx, Poloniex vb. Gibi büyük ve tanınmış şirketlerle ortaklıklar kurun..
 • Fon transfer hızı oldukça hızlı.

EKSİLERİ

 • İtibari para birimleri aracılığıyla kripto para birimlerinin doğrudan satın alınmasında daha yüksek ücretler alıyor.

Ayrıca okuyun: Changelly kullanarak kripto para satın almak için adım adım kılavuz

changelly jeton satın alma

2-Coinbase

coinbase kripto para birimi

Eğer yaşıyorsan Avrupa veya Amerika ve ethereum’a yatırım yapmak istiyorum, Coinbase tercihiniz olmalı. Bunun nedeni, değişimin Avrupa ve Amerika’da en düşük oranları sağlamasıdır. Bu kripto para borsası, 2012 yılında ABD’nin San Francisco kentinde kuruldu. 6 yıllık bir süre boyunca, web sitesi bonuslar sunarak pek çok müşterinin ilgisini çekti. Borsa, dünya çapında 32’den fazla ülkede işini genişletti. Ayrıca, itibari para birimleriyle Ethereum alımına, satımına ve ticaretine izin verir..

Son zamanlarda, borsa, aynı zamanda kredi kartlarıyla kripto para satın almak. Bu takas yoluyla kredi kartıyla Ethereum satın almak istiyorsanız, sabit% 3,99 işlem ücreti ödemeniz gerekecektir. Borsa, yüksek likidite nedeniyle yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir. Aşağıdakiler, bu kripto borsası aracılığıyla Ethereum satın almanın artıları ve eksileri.

Artıları

 • Maksimum satın alma limitleri sağlar.
 • Ayrıca 100 $ değerinde satın alımda bonuslar sunar.
 • Büyük müşterilerin veritabanlarına sahip olun.
 • Çok daha yüksek likiditeye sahip olmak.
 • Birçok kripto ve itibari para birimini destekler.
 • Basit ve çekici bir kullanıcı arayüzüne sahip olun.
 • Ödemeleri çeşitli yöntemlerle kabul eder.
 • Kredi kartıyla Ethereum satın alırken minimum ücret alır.

OKUYUN Rusya, Ödeme Aracı Olarak Kriptoyu yasaklamaya hazırlanıyor – Rapor

EKSİLERİ

 • Para transferini ve harcamayı izler.
 • Banka hesaplarından ödeme yaparak Ethereum satın almak çok zaman alıyor.

Ayrıca okuyun: Coinabase kullanarak kripto para satın almak için adım adım kılavuz

başla kripto

3-Coinmama

bitcoin coinmama satın al

Coinmama dünya çapında yaygın olarak kullanılan kripto borsasıdır. İsrail merkezli bu kripto borsası, dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde faaliyet gösteriyor. 2.00.000’den fazla müşteriden oluşan bir veri tabanına sahiptir. Çok sayıda ethereum token satın almak istiyorsanız, bu borsayı kullanmalısınız çünkü dünyadaki diğer tüm kripto borsalarından daha yüksek satın alma limitleri sağlar. Kullanıcılar bu değişim ile 5000 $ değerinde ethereum satın alabilirler. Dünya çapındaki yan operasyonlar nedeniyle, borsa, ethereum satın almak için çok sayıda yerel para birimini de kabul eder..

Burada belirtilmesi gereken çok önemli bir şey, bir ayda 20.000 $ ‘dan fazla değerde ethereum token satın alamayacağınızdır. Her türlü işlemde% 6 gibi biraz daha yüksek ücret alır. Müşterilerin değişim veritabanı, dünya çapındaki operasyonlar nedeniyle hızla büyüyor. Aşağıdakiler bu kripto değişiminin artıları ve eksileri.

Artıları

 • Çok güzel ve kullanıcı dostu arayüz.
 • Birkaç hariç dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde bir işletme işletiyor.
 • Birçok yerel para biriminde ödeme kabul eder.
 • Kredi kartlarıyla Ethereum satın alma teklifleri.
 • Diğer tüm borsalardan daha yüksek satın alma limitleri sağlar.
 • Çok sayıda güvenlik özelliği sunar.

EKSİLERİ

 • Daha yüksek işlem ücreti alır.
 • Kripto para birimi satış tesisini desteklemiyor.

Ayrıca okuyun: Coinmama kullanarak kripto para satın almak için adım adım kılavuz

başlamak paralar

Sonuç

Özetle, tüm bu kripto borsalarının en yüksek puan aldığını ve yatırımcılar için çeşitli kolaylıklar sağladığını söyleyebiliriz. Tüm bunlar, herhangi bir sorun olması durumunda 7/24 müşteri desteği sunar. Bu borsaların likiditesi diğer küçük borsalardan daha yüksektir. Ayrıca, bunlar birçok kripto para birimini destekler ve çeşitli fiat para birimleriyle ödeme kabul eder..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me