15+ najlepších bitcoinových faucetov do roku 2021: Okamžité platby – najvyššie platby

S rozmachom popularity bitcoinu začali mnohí tradiční investori investovať svoje nekryté peniaze do kryptomeny, čo je však veľmi riskantné. Čo tiež v prípade, že nemáte peniaze na investovanie? Alebo ak ste začiatočník a nechcete riskovať svoje peniaze.

Viete, že prostredníctvom bitcoinových faucetov môžete stále zarábať BTC bez akýchkoľvek investícií?

V tejto príručke vám poviem, čo je bitcoinový faucet, ako zarábate bitcoiny z faucetu, ktoré sú najlepšie platiace bitcoinové faucety, či sú krypto faucety hodné, ale najskôr treba začať tým, čo je bitcoinový faucet?

Zoznámte sa s najlepšími peňaženkami ERC20 na ukladanie tokenov Airdrop

Bitcoinové faucety?

Bitcoinové faucety sú zvyčajne webové stránky alebo mobilné aplikácie, ktoré vám umožňujú zarobiť bitcoin zadarmo alebo rôzne kryptomeny výmenou za vykonávanie jednoduchých úloh. Medzi tieto úlohy patrí riešenie captcha, hranie hier, prezeranie reklamy, vyplnenie prieskumu, inštalácia aplikácie atď.

V roku 2010 vytvoril prvý bitcoinový faucet Gavin Andresen s cieľom rozšíriť bitcoinovú komunitu rozdávaním bezplatných bitcoinov. Faucety sú skvelým spôsobom, ako zarobiť bezplatné bitcoiny (satoshi) iba niekoľkými dennými kliknutiami.

Táto metóda je tiež bez rizika, pretože nemusíte investovať žiadne peniaze. Jedinou nevýhodou je, že výplaty sú dosť nízke. Prečítajte si tiež: Kúpte si mince Ripple (XRP) v roku 2021 krok za krokom

Zarábajte bitcoiny z faucetu?

Zarábanie bitcoinov z faucetu je veľmi jednoduché a vyžaduje tieto jednoduché kroky.

Krok 1:  Prvým krokom je získanie bitcoinovej peňaženky, do ktorej budete ukladať všetky svoje mince. Pokiaľ ide o bitcoinové faucety, odporučil by som peňaženku Coinbase alebo Blockchain.com, pretože sú oveľa ľahšie použiteľné a priateľské k začiatočníkom alebo Zaregistrujte sa do mikroplatobnej peňaženky, ktorá je špeciálne vytvorená pre faucety. Na zaistenie bezpečnosti svojich zárobkov môžete použiť CoinPot.

Krok 2:  Keď už máte peňaženku, ďalším krokom je vytvorenie účtu na faucete. Musíme si vytvoriť účet na viacerých faucetoch, aby sme mohli zarobiť pekné množstvo satoshi (najmenšia jednotka bitcoinu).

Krok 3:   Teraz sa stačí prihlásiť na tieto faucety každý deň a získavať odmeny vyplnením jednoduchej captcha. Zvyčajne musíte tieto captcha dokončiť po malom časovom intervale. Tento interval môže byť pre niektoré webové stránky 5 minút, 30 minút alebo dokonca 1 hodinu.

Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností, môžete si pozrieť toto video ako fungujú bitcoinové faucety.


Čo je to mikro peňaženka?

Mikropeňaženka je peňaženka s rôznymi menami, ktorá si za prevod coinov nevyžaduje žiadny transakčný poplatok. Vďaka tomu môžete okamžite previesť svoje malé príjmy z faucetov, čím sa eliminuje riziko podvodov. V súčasnosti existujú dve mikropenaženky na faucety, Coinpot. Musíte len prepojiť svoj faucetový účet s podporovanou peňaženkou CoinPot. Faucety podporujúce tieto peňaženky ponúkajú okamžité výplaty.

V týchto peňaženkách môžete ukladať rôzne kryptomeny, napríklad kryptomeny vyťažené z litecoinového faucetu, ethereum faucetu, doge faucetu atď..

Aj keď existuje veľa najlepších bitcoinových faucetov, ktoré tieto peňaženky nepodporujú, je dobrým zvykom používať iba faucety podporované týmito dvoma peňaženkami, pretože sú bezpečnejšie a spoľahlivejšie pri zaistení bezpečnosti vašich výnosov..

Najlepšie platiace bitcoinové faucety

Teraz viete, čo je bitcoinový faucet, ako zarábať na faucete. Je čas zistiť, ktoré bitcoinové a krypto faucety sú najlepšie platiacimi. Po niekoľkých mesiacoch testovania a čítania používateľských recenzií som prišiel s bitcoinovým faucetovým zoznamom, do ktorého môžete investovať svoj čas.

1- Coinpayu.com

Keď vytvoríme zoznam bitcoinových faucetov s najvyššou platbou, ktoré dnes fungujú, nemôžeme zabudnúť zahrnúť názov Coinpayu, pretože je to jeden z najlepších bitcoinových faucetov, ktoré sú dnes k dispozícii a ktoré vám umožňujú zarobiť bitcoin zadarmo.

Coinpayu je v podstate bezplatná platforma odmien, kde môžete zarábať bitcoiny prezeraním reklám alebo ponúkaním. Prezeraním reklám na Coinpayu môžete zarobiť až 10 000 satoshi.

PREČÍTAJTE si 5 tipov na denné obchodovanie s kryptomenami

Tento bitcoinový faucet vám tiež dáva príležitosť zarobiť bitcoiny prostredníctvom svojho pridruženého programu. Pozývaním nových používateľov môžete získať pasívny príjem bitcoinov.

2- Cointiply

Keď už hovoríme o bitcoinových faucetoch s najvyššou výplatou, potom existuje ďalšie známe meno Cointiply, ktoré by sa malo považovať za jedno z nich, pretože na jeho platforme novej generácie môžete denne vyhrať až tisíce satoshi. Čo musíte urobiť, aby ste získali mince zdarma, je splnenie niektorých zadaných úloh a rôznych ďalších interaktívnych aktivít a ďalšie bitcoiny zadarmo budete mať vo svojom vlastníctve. Doteraz svojim členom vyplatila viac ako 450 000 dolárov.

Poskytuje vám rôzne spôsoby, ako zarobiť tisíce bitcoinov, napríklad dokončovaním ponúk, inštaláciou hier, sťahovaním aplikácií, uskutočňovaním prieskumov, krátkym prezeraním webových stránok, hraním zábavných hier a hraním multiplikátora, aby ste svoje mince znásobili až 61-násobne.

Spoločnosť Cointiply vám tiež dáva jedinečnú príležitosť zarobiť 25% provízie prostredníctvom svojho programu sprostredkovania a tiež províziu 10% za zárobky z vašej ponuky. Keď navyše vaše mince dosiahnu 35 000, získate 5% úrok aj zo zostatku mincí. Prostredníctvom jeho vernostného bonusového programu môžete každý deň zvýšiť svoj vernostný bonus na 100%.

3 – Bitcoinoví mimozemšťania

Bitcoin Aliens je jedinečný bitcoinový faucet, ktorý inklinuje viac k hraniu a funguje trochu inak v porovnaní s ostatnými bitcoinovými faucetmi. V priemysle je k dispozícii od roku 2014 a od jeho založenia rozdali hry Bitcoin Aliens viac ako 1090 BTC (7+ miliónov USD) svojim viac ako 2,5 miliónom používateľov.

Tento bitcoinový faucet má rôzne herné mobilné aplikácie, prostredníctvom ktorých získavate mince zdarma. Jednoducho si musíte stiahnuť a nainštalovať hry Bitcoin Aliens z obchodu Apple Store alebo Google Play a potom hrať hry. Počas hry si môžete zarobiť satoshi. S bitcoinovými mimozemšťanmi môžete vyprodukovať okolo 4300 satoshi za hodinu.

4 – FreeBitco.in

Bolo by nefér nespomínať tu faucet FreeBitcoin, pretože je to tiež veľké meno zahrnuté v zozname najlepšie platiacich bitcoinových faucetov roku 2020. FreeBitcoin vám ponúka hranie hier a zhromažďovanie čo najväčšieho počtu bitcoinov zadarmo, ako môžete.

FreeBitcoin ponúka jednoduché hry, ktoré si môžete zahrať každú hodinu a každú hodinu môžete zarobiť až 200 dolárov v bitcoinoch zadarmo. Aby ste získali viac coinov, vytvorila jednoduchú hru HI-LO pomocou matematiky a kryptografie. Hraním tejto jednoduchej hry môžete ľahko znásobiť svoje mince. Prostredníctvom jeho sprostredkovateľskej súťaže môžete každý mesiac zarobiť až 10 900 dolárov v BTC.

Navyše môžete kedykoľvek získať dobrý ročný úrok až 4,08%, kedykoľvek vložíte svoje bitcoiny do svojej peňaženky FreeBitcoins. Môžete tiež vyhrať veľké ceny z týždennej lotérie a 50% provízie za sprostredkovanie.

5- BTCKliknutia

BTCClicks je považovaný za najuznávanejší, najúspešnejší a najsprávnejší bitcoinový faucet v tomto priemysle. V priemysle je prítomný od roku 2013 a získal si dôveru ľudí. Sledovaním videoreklám a vykonávaním niekoľkých ďalších aktivít môžete zarobiť veľa satoshi.

Zarábanie bitcoinov zadarmo je na tejto platforme veľmi jednoduché. Za kliknutie alebo sledovanú reklamu môžete zarobiť až 0,00028 mBTC. Nielen to, ale tiež vám ponúka vysokú províziu za odporúčanie / pridruženie v rozmedzí od 40% do 80%. Ak chcete spoľahlivý a legitímny bitcoinový faucet, potom BTCKliknutia je pre vás tou pravou voľbou.

6- AdBTC.top

Ak chcete ľahko a rýchlo zarobiť a akumulovať bezplatné bitcoiny, mali by ste vyskúšať web AdBTC. Umožňuje vám získať bitcoiny zadarmo prezeraním webových stránok. Každé kliknutie, ktoré urobíte, vám môže dať pekných 200 satoshi.

Rovnako ako ostatné bitcoinové faucety, má aj pridružený alebo sprostredkovateľský program. Tento pridružený program ponúkaný webovou stránkou je pre vás pripravený, aby ste mohli zarobiť dobrú províziu v rozmedzí od 5% do 10%. V AdBTC je možné získať okolo 1 000 satoshi denne.

PREČÍTAJTE SI Bexplus ponúka 100-násobné využitie kryptoobchodovania & 100% bonus za vklad

Okamžitá výplata bitcoinového faucetu

7- BitFun

Tí, ktorí majú veľkú vášeň pre hranie hier a radi hrajú hry, potom je web bitcoinových faucetov BitFun pre nich ideálny, pretože ide o jeden z najlepšie a najlepšie platiacich bitcoinových faucetov. Môžete hrať hry a baviť sa, zatiaľ čo môžete zarobiť veľa bitcoinov zadarmo.

Jeden si môže nárokovať bitcoiny zadarmo hraním hier, prezeraním zábavných ponúk a hádzaním kockami. Veľké peniaze môžete zarobiť absolvovaním prieskumov, ponúk a ďalších bezplatných propagačných akcií. Ako BitFun je integrovaný s CoinPot, preto všetky vaše príjmy idú priamo na váš účet CoinPot. Minimálna suma na výber je 10 000 satoshi a je možné ju uskutočniť kedykoľvek.

Prečítajte si tiež: 5 najlepších ethereových peňaženiek v roku 2021

8- Bonusový bitcoin

Bonus Bitcoin je najlepšia okamžitá výplata bitcoinového faucetu, ktorá je úplne zadarmo a každých 15 minút vypláca až 5 000 satoshi. Jeho popularita s postupom času narastala. Zo všetkých bitcoinových faucetov sú okamžité výplaty bonusových bitcoinov pomerne vysoké.

Bonusový bitcoin tiež vám dáva príležitosť získať 50% províziu jednoducho tým, že pozvete svojich priateľov a kolegov a požiadate ich, aby sa zaregistrovali pomocou vášho referenčného odkazu. Na bonusovom bitcoinovom faucete dostanete všetky svoje platby prostredníctvom účtu CoinPot, pretože je tiež integrovaný do CoinPot.

9- Moon Bitcoin

Moon Bitcoin je najznámejší bitcoinový faucet z celého zoznamu okamžitých výplat bitcoinového faucetu do roku 2020. Je to bitcoinový faucet zadarmo s rozdielom a je v odbore veľmi známy vďaka svojim vysokým a konzistentným výplatám..

Zatiaľ čo iné faucety vám umožňujú získať mince zdarma raz za hodinu alebo raz za deň, tento jedinečný bitcoinový faucet vám dáva možnosť rozhodnúť sa, ako často chcete reklamovať. Môžete si nárokovať, koľko chcete alebo koľko chcete. Moon Bitcoin má pre vás niekoľko bonusových programov, ako napríklad denný vernostný bonus, ponukový bonus a záhadné bonusové programy, prostredníctvom ktorých môžete získať výhody a zarobiť až 500%.

10- Allcoins.pw

Ďalším a obľúbeným bitcoinovým faucetom dostupným na trhu je Allcoins.pw. Pomáha vám zarobiť si nejaké kryptomeny pri hraní niektorých krypto hier a mnohých ďalších vecí. Táto webová stránka je skutočne príjemná pre tých, ktorí radi používajú kryptomenu.

Allcoins.pw tiež vám dáva príležitosť vymeniť svoje kryptomeny aj za iné meny. Okrem toho máte k dispozícii dva rôzne spôsoby výberu, ktorými sú FaucetHub a Regular Wallet.

Populárne krypto faucety

Tu uvádzame niektoré z ďalších populárnych kryptofaucetov roku 2020, ktoré by ste mali vedieť.

11- Moon Dogecoin

Moon Dogecoin je bezplatný dogecoinový faucet s rozdielom ako Moon Bitcoin, ktorý vám umožňuje získavať mince a nárokovať tak často, ako sa vám páči.

12- Litecoin v mesiaci

Je to slávny litecoinový faucet, ktorý je úplne zadarmo a umožní vám získať toľko mincí zadarmo, koľko chcete.

13- CoinFaucet

Bola založená a oficiálne uvedená na trh v októbri 2017. Ripple zadarmo získavate každú hodinu hraním veľmi jednoduchej hry a všetky mince zdarma, ktoré na tomto faucete získate, sú vám vyplácané v Ripple (XRP)..

14- Mesačná hotovosť

Ďalším populárnym, jedinečným a odlišným kryptofaucetom na získavanie bitcoinových hotovostných mincí zadarmo je Moon Cash. Tento krypto faucet oceňuje svojich používateľov.

15- Litecoinový faucet zadarmo

Je to úplne bezplatný krypto faucet, ktorý každú hodinu distribuuje kryptomenu litecoin podľa výmenného kurzu v čase obehu a umožňuje používateľom zarobiť litecoin zadarmo každých 5 minút..

16- Moon Dash

Umožňuje vám získať veľa mincí zadarmo za pár minút a tiež používa CoinPot na okamžitú platbu vašich zárobkov.

Záver

Každý chce zarobiť nejaké satoshi alebo bitcoiny zadarmo a bitcoinový faucet je najlepší spôsob, ako to urobiť. Vo svojej recenzii som pre vaše jasné pochopenie zdieľal všetky súvisiace podrobnosti o bitcoinovom faucete. Uviedol som tiež zoznam najznámejších, najlepšie a najlepšie platiacich bitcoinových faucetov v tomto priemysle. Môžete si zvoliť jeden zo zvýraznených bitcoinových a krypto faucetov a môžete tak získavať mince zadarmo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map