Telefonunuzda Kripto Ticareti Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde her şeyi akıllı telefonlarımızda yapıyoruz. Bir düşünün, ne sıklıkla bir bilgisayara ihtiyacınız var? Bitmiş dünyadaki internet trafiğinin yarısı akıllı telefonlardan geliyor ve gelişmekte olan ülkelerde bu sayı daha da yüksek. Bu nedenle, heyecan verici kripto para dünyasına gelince, büyük olasılıkla telefonunuzda biraz alım satım yapabilmek isteyeceksiniz. Alt satırda şu telefon tabanlı ticaret, masaüstündeki kadar güvenli değildir. Ancak cüzdanınıza her zaman ve her yerden erişme kolaylığı ödünleşmeye değer. Bu temel ipuçlarını takip edin ve kısa sürede bir profesyonel gibi telefonunuzda kripto ticareti yapacaksınız..

Başlamadan Önce

İnsanlar genellikle akıllı telefonlarını hafife alıyor. Artık sadece bir telefon değil. En son ne zaman normal bir arama yaptınız? Göz kamaştırıcı bir dizi işlev ve özelliğe sahip bir cep bilgisayarıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, telefonunuzla parmaklarınızın ucunda çok fazla güce sahip olduğunuzun farkına varmanız önemlidir. Kendinize sormanız gereken en önemli soru şudur: bir tüccar için ne kadar ciddiyim?

 Telefonunuzdan erişebileceğiniz sayısız uygulama ve mobil tabanlı platform vardır. Kriptoda yeniyseniz ve sadece suları test ediyorsanız, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi Binance gibi basit bir uygulamada yapabilirsiniz ve KuCoin. Her ikisi de para birimini izlemenize ve değiştirmenize izin veren basit uygulamalardır. Çok düşük ücretlere sahiptirler ve kullanım kolaylığı ile gurur duyarlar..

Daha Ciddi Ticaret Yapmak

Kripto para birimini borsa gibi düşünün. Birkaç hisseniz varsa, muhtemelen telefonunuza veya gelecekleri, eğilimleri vb. İzleyen ilgili uygulamalara gönderilmiş bazı uyarılar vardır. Daha ciddi bir tüccarsanız, kripto piyasası için de bu tür uygulamalara sahip olmak isteyeceksiniz. Sadece tek paraları takip etmek ve araştırma yapmak isteyenler için, Blokfolio en iyilerden biridir. Kullanımı çok kolay ve tamamen ücretsizdir ve 3000 farklı jetonu takip edebilirsiniz. Ayrıca reklamları aşırı derecede itmez ve sağlam bir RSS beslemesine sahiptir, böylece sektör haberlerinden haberdar olabilirsiniz.

Gelişmekte Olan Bulut Sunucusunu OKUYUN Kripto Para Birimi Madencilik Hizmeti Bölünmüş Deneyimler Hızlı Büyüme, Üç Aydan Kısa Sürede On Bin Yatırımcıyı Çekiyor

 Bununla birlikte, kriptoda daha da derinleşiyorsanız, kesinlikle Blockfolio’nun baş rakibine göz atmak isteyeceksiniz., Delta. Blockfolio tamamen ücretsiz olduğundan, ikisini birden kullanmamak ve hangi deneyimi tercih ettiğinizi görmeniz için hiçbir neden yoktur. Ancak Delta ile daha birçok özelliğe sahipsiniz. Delta, çoklu portföyleri, işlem ücretlerini izlemenize olanak tanır ve telefon uygulamasıyla senkronize olan bir masaüstü sürümü sunar. Her bir işlemin gerçek maliyetini daha doğru bir şekilde anlayabileceğiniz için işlem ücretlerine erişim çok önemlidir..

Önce güvenlik

Kripto para birimi bazen Vahşi Vahşi Batı ile karşılaştırılmıştır. Bazı benzerlikler var. Altına hücumlarınız var ve zaman zaman olay yerine yeni gelenlerden madeni para çalmak isteyen haydutlar var. Ancak karşılaştırmanın bitmesi gereken yer burasıdır. Doğası gereği kripto, kullanıcıları için güvenli olacak şekilde tasarlanmıştır. Ve piyasa değişken olsa da borsa da öyle. Eğer ödevinizi yaptıysanız ve sağlam ekipler ve en son teknoloji tarafından desteklenen madeni paralara yatırım yaptıysanız, yatırımınızın geri dönüşünü muhtemelen göreceksiniz.. 

Bu sözü edilen, bazı güvenlik önlemleri almak isteyeceksiniz Telefonunuzda kripto ticareti yaparken. Başlangıç ​​olarak, telefonunuzu ve mobil cüzdanınızı gerçek cüzdanınız hakkında düşündüğünüz gibi düşünün. Tüm paranı içinde taşımazsın, değil mi? Madeni paralara yoğun bir şekilde yatırım yapmaya başladıysanız, kesinlikle madeni paranızın çoğunu saklayabileceğiniz bir donanım cüzdanı isteyeceksiniz. Kripto cüzdanınızda sadece fiziksel cüzdanınızda taşırken rahat hissedeceğiniz aynı miktarı taşıyın.

OKUYUN KPMG, ABD tüketicilerinin blockchain ve kripto para birimini kullanmaya giderek daha istekli olduğunu öne sürüyor

Burada seçenekleriniz var. Ya masaüstünde soğuk, donanım cüzdanıyla birincil ticaretinizi yapabilirsiniz. Bu, piyasadaki değişikliklere tepki vermek için biraz fazladan zamanı olan daha az ciddi tüccarlar için daha iyidir. Daha ciddi olanlar, bir mobil cihazla eşleştirilebilen bir donanım cüzdanına yatırım yapmak isteyeceklerdir. Yaklaşık 100 $ ‘dan başlayan TREZOR One, başlangıç ​​için iyi bir cihaz olan temel bir cüzdandır. TREZOR, piyasadaki lider markalardan biridir, ancak orada birkaç rakip daha var. Genel olarak, daha yoğun yatırımlara başladığınızda gitmek isteyeceğiniz yön budur.

VPN kullanın


VPN pazarı son birkaç yılda önemli ölçüde büyüdü. Her geçen gün daha fazla internet kullanıcısı çevrimiçi ortamda güvende olma ihtiyacını anladığından bu hiç de şaşırtıcı değil. Kripto ticareti, VPN kullanmanın zorunluluk olarak görüldüğü alanlardan biridir.. 

VPN, güçlü bir güvenlik katmanı olarak işlev görür. Bir kullanıcının IP’sini gizler, çevrimiçi olarak gönderilen tüm verileri şifreler ve coğrafi engellemenin üstesinden gelmeye yardımcı olur. Unutmayın, ücretsiz bir VPN hizmetine asla güvenmemelisiniz, çünkü bunlar yarardan çok zarar verebilir, özellikle de kripto para birimleri gibi ciddi konular söz konusu olduğunda.. NordVPN kripto tüccarının ihtiyaç duyabileceği tüm güvenliği sunar.

Telefonunuzda Kripto Ticareti Yapmanın Doğru Yolu

Kripto harikalarından yararlanmanın, telefonunuzda ticaret. Bu adımları uygulayacağınızdan eminseniz, güvenle yapabilir ve kripto topluluğunun aktif bir üyesi olabilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map