Değerinin artmasıyla birlikte Bitcoin, dijital para birimleri tüm dünyada önem kazanıyor. Devletin düzenleyici kurumları, bankaları ve diğer finans kurumları giderek daha fazla sayıda bu para birimlerini bir ödeme şekli olarak kullanıyor. Bunların hepsi en sonuncular yüzünden blockchain teknolojisi İşlemleri kolaylaştıran eşler arası bir teknolojidir. Çeşitli şirketler tarafından birçok kripto para ve para birimi piyasaya sürülüyor. Bu para birimlerinin değerleri, piyasadaki ve borsalardaki değişen eğilimlerle sürekli olarak değişmektedir. Bu yazıda size en yüksek puan alan dijital para birimlerinden birinden bahsedeceğiz. NEM.

NEM (XEM)

nem xem satın al

NEM (XEM) 2015 yılında kendi kaynak koduyla piyasaya sürülen kripto para birimidir. Böylelikle bu kripto para biriminin blockchain ağına birçok yeni özellik ve teknoloji getirdiğini söyleyebiliriz. Bunda kullanılan bu yeni özelliklerden biri dijital para birimi “Önem Kanıtı” algoritma tekniğinin kullanılmasıdır. Bu, kullanıcıların bir sonraki bloğu hesaplayacak olan diğer kullanıcıyı kontrol etmesini sağlar. Kullanıcıların ayrıca blok hesaplamasında şansların adil dağılımını elde etmeleri sağlanır..

Bu yeni algoritma sadece cüzdanda bulunan paraları kontrol etmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçekleşen tüm işlemleri kontrol ediyor ve kaydediyor. İşlemlerin bu şekilde kaydedilmesi, şirket yönetiminin, para biriminin geliştirilmesinde ve dağıtımında hayati bir rol oynayan kullanıcıyı ödüllendirmesine yardımcı olur. Burada, bir bloğun oluşturulması sürecinin sadece bir dakika sürdüğünü belirtmek yerinde olacaktır. Kullanıcılar bu süreçte üç tür mesaj görürler. Bunlar şifrelenmiş, şifrelenmemiş ve Hex mesajlardır.

changelly jeton satın alma

NEM’in (XEM) Özellikleri

Diğer tüm dijital para birimleri gibi, NEM (XEM) parlak geleceğini gösteren birçok özelliğe sahiptir. Aşağıdakiler bu kripto para biriminin özelliklerinden bazılarıdır.

  • Gelişmiş güvenlik ve güvenlik için NEM, iki katmanlı mimarilere sahiptir. Bu, iki katmanın NIS ve NCC tarafından oluşturulduğu anlamına gelir. Her ikisi de gizlice bağlanır ve işlemleri kaydetmeye başlar. İşlemler, blok zincirini indirmeden kaydedilir. Bu, kullanıcılara tamamen yeni bir deneyim sunar ve işlem hızını artırır.
  • Bir sonraki tuhaf özelliği NEM para biriminin Test Odaklı Geliştirme yöntemine dayalı olmasıdır. Bu, gereksiz kodları ve verimsizlikleri önler ve her kodun önceden tanımlanmış bazı testlere uymasını sağlar..
  • Önem Kanıtı başka bir özelliktir NEM (XEM). Erişim blokları zincirini indirmeye gerek yoktur ve herhangi bir uygulama NEM’i korumak için bağımsız olarak çalışabilir..
  • Minimum işlem süresi bunun başka bir özelliğidir dijital para birimi. İşlemin tamamlanması sadece 1 dakika sürer. Bu, Bitcoin’den 10 kat daha hızlı olmasını sağlar.
  • Diğer tüm dijital para birimleri gibi, NEM ayrıca sabit veya değişken ürünler, açıklamalar veya adreslerle sanal varlıkların oluşturulmasına izin verir.

USD Kredi / Banka Kartı ile NEM (XEM) Nasıl Satın Alınır

USD Kredi / Banka kartı ile NEM (XEM) satın alma çok kolay. Bu dijital para birimini satın almanın diğer tüm dijital para birimlerini satın almaya benzer olduğunu söylemek oldukça doğru olacaktır. Kullanıcıların kayda ihtiyacı var Changelly bunu yapmak tamamen ücretsizdir Changelly Web Sitesi. Ayrıca, kullanıcıların madeni paraları çıkarmak veya depolamak için bir NEM (XEM) cüzdanına ihtiyacı olacak. Changelly dünya çapında yaygın olarak kullanılan bir çoklu para birimi borsası ortaya çıkmıştır. Sık kullanımının nedeni, ücretsiz hesap, kullanıcı dostu arayüzü ve kripto paranız için kredi / banka kartlarıyla ödeme yapabilmesidir. Kullanıcılar sadece% 0,25 işlem ücretini ödemek zorundadır. Aşağıdakiler, Banka / Kredi kartı kullanarak NEM (XEM) satın almanın adımlarıdır.

1-Changelly’e Kaydolun

değişken şarkı

İlk adım NEM (XEM) satın alma ile kayıt Changelly web sitesi. Tüm coin’leri kolayca takas edebileceğiniz bir web sitesidir. En ilginç olan ise kayıt ücreti olmaması ve kullanıcıların hesaplarını korumalarına gerek olmamasıdır. Kayıt amacıyla, kullanıcıların doğrulanmış bir E-posta Kimliğine ihtiyacı vardır. Web sitesi, kullanıcı hesabıyla ilgili gerekli tüm ayrıntıları girilen e-posta adresine gönderir. Kullanıcılar, e-posta adreslerindeki ayrıntıları kontrol ettikten sonra hesaplarına giriş yapabilirler..

2-Para Birimi Seçimi


nem usd satın al

Daha önce söylendiği gibi, Changelly kullanıcılara birçok para birimi sunar. Kendi seçecekleri para birimini seçmek onlara kalmıştır. Ana sayfaya gidin ve NEM’i (XEM) seçin. Para birimi seçiminden sonra, kullanıcılar ödeme için para birimini seçmelidir. Bu durumda kullanıcılar ödeme için ABD doları tutarını gireceklerdir. Yanındaki takas düğmesine tıklandığında, kullanıcı yeni bir ödeme işleme sayfası görecektir. Burada, kullanıcının oturum açmış olması gerektiğini belirtmek isterim, aksi takdirde takas düğmesine tıklamak önce oturum açmayı talep eder..

changelly jeton satın alma

3-Sipariş Onayı

nem xem

Bu adımda, kullanıcıya siparişinin ayrıntılarını kontrol etme seçeneği verilecektir. Kontrol edilmesi USD para birimi miktar ve NEM (XEM) olmalı. Siparişten emin olduğunuzda sipariş onayı sekmesine basın.

4-Cüzdan Adresini Girin & İleti

nem xem cüzdan

Gerçeğini inkar etmek yok NEM (XEM) diğer kripto para birimleri saklandığı için her zaman bir cüzdanda saklanır. Changelly buradaki en iyi seçeneklerden biri. Ücretsizdir ve işlem yapılırken küçük bir ücret alır. Dahası, yatırımcıların çoğu bu cüzdanı kullanıyor çünkü çoklu para birimi desteği sunuyor..

xem cüzdan

5-Bilgilerin Onaylanması

doğrulama xem

Adresini girdikten sonra dijital cüzdan, kullanıcı, aynı zamanda bir onay sayfası olan bir sayfaya yönlendirilir. Burada kullanıcı siparişiyle ilgili tüm bilgileri ve cüzdanın adresini bir kez daha onaylayabilir. Geçerli bir cüzdan adresi olmadan kripto paraları saklayamayacağınızı daima unutmayın. Onay sekmesine basmanız sizi ödeme bölümü.

6-Kredi / Banka Kartı Detayları

değişken vize

Şimdi, tüm gerekli ayrıntılarını girmelisiniz. Kredi / Banka Kartı. Bunlara kart numarası, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu dahildir. Kartın tüm detaylarını doldurduktan sonra “öde” butonuna basınız. Kartınızdan düşülen tutarı bir kez daha göreceksiniz.

changelly jeton satın alma

7-SMS Onayı

değişken telefon

Daha fazla teyit için kullanıcının kayıtlı cep telefonu numarasına 4 haneli bir kod gönderilir. Bu kodu forma girmek, ödemeyi onaylayacaktır..

8-NEM (XEM) Alma

4 haneli kodu girdikten sonra işleminiz anında işleme alınır. Cüzdanınızdaki bir işlemin işlenmesi genellikle 5-30 dakika sürer. Her zaman, çeşitli doğrulama türleri nedeniyle ilk işlemin önemli ölçüde zaman aldığını unutmayın. Sonraki işlemler hiç vakit kaybetmeden işlenir.

changelly jeton satın alma

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector