V dnešnej dobe robíme všetko na svojich smartfónoch. Popremýšľajte, ako často potrebujete počítač? Koniec polovica svetového internetového prenosu prichádza cez smartphony a v rozvojových krajinách je tento počet ešte vyšší. Pokiaľ ide o vzrušujúci svet kryptomeny, budete pravdepodobne chcieť obchodovať na svojom telefóne. Záverom je, že telefonické obchodovanie nie je také bezpečné ako obchodovanie na počítači. Avšak pohodlie prístupu k peňaženke kedykoľvek a kdekoľvek stojí za kompromis. Postupujte podľa týchto základných tipov a s kryptomenou budete vo svojom telefóne obchodovať ako profesionál.

Skôr ako začnete

Ľudia svoje smartfóny často podceňujú. Už to nie je iba telefón. Kedy ste naposledy volali pravidelne? Je to vreckový počítač s ohromujúcou škálou funkcií a funkcií. Z tohto dôvodu je dôležité si uvedomiť, že s telefónom máte veľa energie na dosah ruky. Najdôležitejšia otázka, ktorú si musíte položiť, je: aký vážny som k obchodníkovi?

 Existuje nespočetné množstvo aplikácií a mobilných platforiem, ku ktorým máte prístup zo svojho telefónu. Ak ste v oblasti kryptomien nováčikom a iba testujete vody, v jednej jednoduchej aplikácii ako Binance a KuCoin. Sú to jednoduché aplikácie, ktoré vám umožňujú sledovať a vymieňať si meny. Vyznačujú sa veľmi nízkymi poplatkami a sú hrdí na svoju užívateľskú príjemnosť.

Vážnejšie obchodovanie

Myslite na kryptomenu ako na akciový trh. Ak máte niekoľko akcií, pravdepodobne vám budú zaslané nejaké upozornenia na telefón alebo do súvisiacich aplikácií, ktoré sledujú futures, trendy atď. Ak ste vážnejší obchodník, budete chcieť mať tieto druhy aplikácií aj pre kryptotrh. Pre tých, ktorí sa práve snažia sledovať jednotlivé mince a robiť prieskum, Blockfolio je jedným z najlepších. Je to veľmi jednoduché a úplne zadarmo a môžete sledovať až 3000 rôznych mincí. Taktiež príliš netlačí na reklamy a má solídny informačný kanál RSS, takže môžete zostať v obraze o odvetvových novinkách.

PREČÍTAJTE SI Emerging Cloud Server Cryptocurrency Mining Service Splitt zažíva rýchly rast, priláka desaťtisíc investorov za menej ako tri mesiace

 Ak sa však ešte hlbšie venujete kryptomene, určite si budete chcieť pozrieť hlavného konkurenta spoločnosti Blockfolio, Delta. Keďže Blockfolio je úplne zadarmo, nie je dôvod nepoužívať oboje a zistiť, ktoré prostredie uprednostňujete. Ale s Delta máte omnoho viac funkcií. Delta vám umožňuje sledovať multi-portfóliá, obchodné poplatky a má desktopovú verziu, ktorá sa synchronizuje s aplikáciou pre telefón. Prístup k obchodným poplatkom je zásadný, pretože môžete získať presnejšie informácie o skutočných nákladoch na každú transakciu.

Bezpečnosť predovšetkým

Kryptomena sa niekedy porovnávala s divokým divokým západom. Existujú určité podobnosti. Máte zlaté horúčky a občasných zločincov, ktorí sa snažia vykradnúť mince z tých nových na scéne. Tu by sa však malo porovnávanie skončiť. Kryptomena je vo svojej podstate navrhnutá tak, aby bola pre svojich používateľov bezpečná. A hoci trh môže byť nestabilný, môže sa stať aj trh s akciami. Ak ste si splnili domácu úlohu a investovali do mincí, ktoré sú kryté solídnymi tímami a najnovšou technológiou, je pravdepodobné, že sa vám ich investícia vráti. 

S tým bolo povedané, budete chcieť urobiť niekoľko bezpečnostných opatrení pri obchodovaní s kryptami na telefóne. Najskôr zvážte svoj telefón a mobilnú peňaženku rovnako, ako si myslíte o svojej skutočnej peňaženke. Nenosil by si v sebe všetky svoje peniaze, však? Ak ste začali intenzívne investovať do coinov, určite budete potrebovať hardvérovú peňaženku, do ktorej môžete uložiť väčšinu svojich coinov. Vo svojej krypto peňaženke noste iba približne rovnaké množstvo, aké by ste vo svojej fyzickej peňaženke nosili.

PREČÍTAJTE si KPMG naznačuje, že americkí zákazníci sú čoraz viac ochotní využívať blockchain a kryptomenu

Tu máte možnosti. Primárne obchodovanie môžete vykonávať buď na stolnom počítači so studenou hardvérovou peňaženkou. To je lepšie pre menej vážnych obchodníkov, ktorí majú trochu času navyše na reakciu na zmeny na trhu. Tí vážnejší budú chcieť investovať do hardvérovej peňaženky, ktorú je možné spárovať s mobilným zariadením. Už od 100 dolárov je TREZOR One základná peňaženka, ktorá je na začiatok dobrým zariadením. TREZOR je jednou z popredných značiek na trhu, ale existuje niekoľko ďalších konkurentov. Celkovo je to smer, ktorým sa budete chcieť uberať, keď sa dostanete do väčších investícií.

Použite VPN

The Trh VPN za posledných pár rokov značne vzrástol. A nie je žiadnym prekvapením, pretože čoraz viac používateľov internetu chápe potrebu zostať v bezpečí online. Obchodovanie s kryptami je jednou z oblastí, kde sa používanie VPN považuje za nevyhnutnosť. 

VPN funguje ako silná vrstva zabezpečenia. Skryje adresu IP používateľa, zašifruje všetky údaje odoslané online a pomôže prekonať geoblokovanie. Majte na pamäti skutočnosť, že nikdy by ste nemali dôverovať bezplatnej službe VPN, pretože tá môže spôsobiť viac škody ako úžitku, najmä pokiaľ ide o také vážne záležitosti, ako sú kryptomeny.. NordVPN ponúka všetko, čo obchodník s kryptomenami môže potrebovať.

Správny spôsob obchodovania s krypto na vašom telefóne

Nie je lepší spôsob, ako využiť zázraky kryptomeny ako obchodovanie na vašom telefóne. Ak ste si istí, že budete postupovať podľa týchto krokov, môžete to urobiť bezpečne a stať sa aktívnym členom krypto komunity.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me