Kríza bitcoinu a kryptomien pokračovala od 9. januára 2018, zrodila sa prvý mesiac kalendárneho roka, je tu tak dlho, že mnoho investorov a obchodníkov stratilo nádej, že sa pre trh toto ťažké obdobie skončí..

Ale ako som už povedal skôr, súčasná kríza sa točí okolo jednej veci: regulácie a prideľovania kvót, aby sa obchodovanie a investovanie stalo legálnym a uznávaným, ale tiež aby sa chránili peniaze investorov pred krádežami, podvodmi a aby sa bojovalo proti bolestivému hackerstvu a obchodovaniu s týmito aktívami..

V súčasnosti v júli existujú kroky na jasnejšiu reguláciu týchto aktív. Existuje niekoľko dôvodov, kvôli ktorým očakávam koniec krízy kryptomeny v auguste.

Správa Európskeho parlamentu odporúča regulačným orgánom, aby sa racionálne zaoberali kryptomenami:

Začiatkom tohto mesiaca vydal Európsky parlament správu, v ktorej odporúča regulačným orgánom, aby s bitcoinmi a kryptomenami zaobchádzali ako s inými finančnými nástrojmi.

V správe na 33 stranách sa uvádza: „Tvorcovia politík a regulačné orgány by nemali ignorovať virtuálne meny a nemali by sa ich pokúšať zakázať. Oba extrémne prístupy sú nesprávne. “

Ignorovanie alebo blokovanie kryptomien nie je riešením, ako sa vysporiadať s dobrovoľným sektorom s dobrou budúcnosťou a mnoho tradičných investorov do neho plánuje investovať..

Táto správa bude základným kameňom pozície EÚ v oblasti týchto digitálnych aktív.

Stretnutie ministrov financií skupiny G20 v Argentíne:

V dňoch 21. a 22. tohto mesiaca sa ministri financií skupiny G20 stretnú v Argentíne pri dôležitých ekonomických témach vrátane regulácie šifrovaných digitálnych mien.

Počas predchádzajúceho stretnutia bol júl označený za mesiac regulácie a ministri financií a vedúci predstavitelia centrálnych bánk 20 hospodárskych mocností sveta, medzi ktoré patrí Saudská Arábia a arabský svet, zavedú zákony na reguláciu nového obchodu.

PREČÍTAJTE SI najlepších sprostredkovateľov pri obchodovaní s krypto

Nadchádzajúce stretnutie bude zásadné a vysvetlí smerovanie 20 najdôležitejších ekonomík sveta a to, ako si tieto systémy poradia s digitálnymi menami, najmä s bitcoinmi.

Verejná skúška zvlnenia 8. augusta:


hromadná žaloba

27. júna dostali generálny riaditeľ Brad Garlinghouse a Ripple Labs Inc. výzvu, aby predstúpili pred kalifornský najvyšší súd pre údajnú manipuláciu s cenami Ripple XRP v ich prospech.

Žaloba proti spoločnosti Ripple je za podvod s akciami. Žalobca tentoraz tvrdí, že spoločnosť Ripple Lab Inc. manipuluje s cenou svojej vlastnej šifrovanej meny, aby využila klamlivé pohyby. A že sú to hotovosť a nie skutočná mena.

Žalobca sa volá Vladi Zakinov. Prvé pojednávanie o tomto prípade je naplánované na 8. augusta 2018.

Očakáva sa, že verdikt nebude vynesený z jednej relácie, ale táto relácia nám ukáže, koľko môžeme staviť na túto zakódovanú digitálnu menu, ktorá bude tento rok zľavnená..

Americká komisia pre cenné papiere študuje bitcoinový ETF index:

Bola predložená ďalšia žiadosť o akreditáciu ETF u Komisie pre cenné papiere (SEC), tentokrát CBOE z predstavenstva v Chicagu..

 Tieto dokumenty predložené spoločnosťou CBOE Global Markets 20. júna ponúkajú investície do KFH, umožňujú obeh digitálnej meny pre verejnosť a uľahčujú obchodovanie. Agentúra sa tiež usiluje uzavrieť partnerstvo so spoločnosťami VanEck Investment a SolidX za účelom založenia tohto investičného fondu.

CBOE požaduje kótovanie a obchodovanie s akciami spoločnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust, ktoré je výsledkom partnerstva medzi spoločnosťami VanEck a SolidX, ktoré začiatkom júna požiadalo o súbor technickej podpory ETF.. 

Podľa oznámenia Komisie pre cenné papiere majú akcie spoločnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust hodnotu približne 25 bitcoinov.

PREČÍTAJTE si Mitsubishi Corporation, MUFG Bank a Standard Chartered Bank Testing RippleNet

Ak CBOE dostane súhlas Komisie pre cenné papiere s ETF, očakávané investičné príležitosti budú k dispozícii niekedy v prvom štvrťroku 2019.

Emisia sa má vyriešiť 10. augusta alebo 16. augusta 2018. Očakáva sa, že dohoda otvorí tradičným investorom dvere do investovania do tohto fondu, preto bude mať trh s bitcoinmi a digitálnymi menami viac investícií.

• August 2018 je kandidátom na základe histórie:

V júni až júli minulého roku došlo na konci 17. júla k prudkému poklesu digitálnych mien z 2 900 $ za jednu bitcoinovú jednotku na 1965 $ a potom sa v auguste začal prudko zotavovať, pričom najväčšia mena sveta mala dobré zisky a rástla ôsmy mesiac na 4 700 $ k 31. augustu.

Tento scenár sa tento rok pravdepodobne nezopakuje, pretože najväčšia mena sveta so zvyškom mien by sa mohla začať zotavovať v nasledujúcom období.

Nie je čudné, že v auguste, historický svedok japonského jadrového pádu, konca druhej svetovej vojny v roku 1945, zločinu opustenia Zlatého systému v roku 1971 a zrodu krízy v roku 2008 a ekonomického úspechu Číny nad Japonskom, byť svedkom aj konca utrpenia digitálnych mien, nastolenia jeho éry a konca éry hotovostných mien!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector