Kríza bitcoinu a kryptomien pokračovala od 9. januára 2018, zrodila sa prvý mesiac kalendárneho roka, je tu tak dlho, že mnoho investorov a obchodníkov stratilo nádej, že sa toto ťažké obdobie pre trh skončí.

Ale ako som už povedal skôr, súčasná kríza sa točí okolo jednej veci: regulácie a prideľovania kvót, aby sa obchodovanie a investície stali legálnymi a uznávanými, ale tiež aby chránili peniaze investorov pred krádežami, podvodmi a aby bojovali proti bolestivému hackerstvu a obchodovaniu s týmito aktívami.

V súčasnosti v júli existujú kroky na jasnejšiu reguláciu týchto aktív. Existuje niekoľko dôvodov, kvôli ktorým očakávam koniec krízy kryptomeny v auguste.

Správa Európskeho parlamentu odporúča regulačným orgánom, aby sa racionálne zaoberali kryptomenami:

Začiatkom tohto mesiaca vydal Európsky parlament správu, v ktorej odporúča regulačným orgánom, aby s bitcoinmi a kryptomenami zaobchádzali ako s inými finančnými nástrojmi.

Správa na 33 stranách uviedla: „Tvorcovia politík a regulačné orgány by nemali ignorovať virtuálne meny a nemali by sa ich pokúšať zakázať. Oba extrémne prístupy sú nesprávne. “

Ignorovanie alebo blokovanie kryptomien nie je riešením, ako sa vysporiadať s dobrovoľným sektorom s dobrou budúcnosťou a mnoho tradičných investorov do neho plánuje investovať..

Táto správa bude základným kameňom pozície EÚ v oblasti týchto digitálnych aktív.

Stretnutie ministrov financií skupiny G20 v Argentíne:

V dňoch 21. a 22. tohto mesiaca sa ministri financií skupiny G20 stretnú v Argentíne pri dôležitých ekonomických témach vrátane regulácie šifrovaných digitálnych mien.

Počas predchádzajúceho stretnutia bol júl označený za mesiac regulácie a ministri financií a vedúci predstavitelia centrálnych bánk 20 hospodárskych mocností sveta, medzi ktoré patrí Saudská Arábia a arabský svet, zavedú zákony na reguláciu nového obchodu..

PREČÍTAJTE si aplikáciu Ripple Partner Santander One Pay FX podporuje platby do Poľska z Veľkej Británie

Nadchádzajúce stretnutie bude zásadné a vysvetlí smerovanie 20 najdôležitejších ekonomík sveta a to, ako si tieto systémy poradia s digitálnymi menami, najmä s bitcoinmi.


Verejná skúška zvlnenia 8. augusta:

hromadná žaloba

 

27. júna dostali generálny riaditeľ Brad Garlinghouse a Ripple Labs Inc. výzvu, aby predstúpili pred kalifornský najvyšší súd pre údajnú manipuláciu s cenami Ripple XRP v ich prospech.

Žaloba proti spoločnosti Ripple je za podvod s akciami. Žalobca tentoraz tvrdí, že spoločnosť Ripple Lab Inc. manipuluje s cenou svojej vlastnej šifrovanej meny, aby využila klamlivé pohyby. A že sú to hotovosť a nie skutočná mena.

Žalobca sa volá Vladi Zakinov. Prvé pojednávanie o tomto prípade je naplánované na 8. augusta 2018.

Očakáva sa, že verdikt nebude vynesený z jednej relácie, ale táto relácia nám ukáže, koľko môžeme staviť na túto zakódovanú digitálnu menu, ktorá bude tento rok zľavnená..

Americká komisia pre cenné papiere študuje bitcoinový ETF index:

Bola predložená ďalšia žiadosť o akreditáciu ETF u Komisie pre cenné papiere (SEC), tentokrát CBOE z predstavenstva v Chicagu..

 Tieto dokumenty predložené spoločnosťou CBOE Global Markets 20. júna ponúkajú investície do KFH, umožňujú obeh digitálnej meny pre verejnosť a uľahčujú obchodovanie. Agentúra sa tiež usiluje uzavrieť partnerstvo so spoločnosťami VanEck Investment a SolidX za účelom založenia tohto investičného fondu.

CBOE požaduje kótovanie a obchodovanie s akciami spoločnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust, ktoré je výsledkom partnerstva medzi spoločnosťami VanEck a SolidX, ktoré začiatkom júna požiadalo o súbor technickej podpory ETF.. 

Podľa oznámenia Komisie pre cenné papiere majú akcie spoločnosti VanEck SolidX Bitcoin Trust hodnotu približne 25 bitcoinov.

PREČÍTAJTE SI, či chcete alebo nemusíte nakupovať bitcoiny, vyrovnania na trhoch s kryptomenami

Ak CBOE dostane súhlas Komisie pre cenné papiere s ETF, očakávané investičné príležitosti budú k dispozícii niekedy v prvom štvrťroku 2019.

Emisia sa má vyriešiť 10. augusta alebo 16. augusta 2018. Očakáva sa, že dohoda otvorí tradičným investorom dvere do investovania do tohto fondu, preto bude mať trh s bitcoinmi a digitálnymi menami viac investícií.

• August 2018 je kandidátom na základe histórie:

V júni až júli minulého roku došlo na konci 17. júla k prudkému poklesu digitálnych mien z 2 900 $ za jednu bitcoinovú jednotku na 1965 $ a potom sa v auguste začal prudko zotavovať, pričom najväčšia mena sveta mala dobré zisky a rástla ôsmy mesiac na 4 700 $ k 31. augustu.

Tento scenár sa tento rok pravdepodobne nezopakuje, pretože najväčšia mena sveta so zvyškom mien by sa mohla začať zotavovať v nasledujúcom období.

Nie je čudné, že v auguste, historický svedok japonského jadrového pádu, konca druhej svetovej vojny v roku 1945, zločinu opustenia zlatého systému v roku 1971 a zrodu krízy v roku 2008 a ekonomického úspechu Číny nad Japonskom, byť svedkom aj konca utrpenia digitálnych mien, nastolenia jeho éry a konca éry hotovostných mien!

 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector