Polkadot je jedným z veľkých osviežení pre krypto komunitu na rok 2021. My vám tu poskytneme podrobných 5 rokov Predikcia ceny Polkadot (DOT). Projekt si rýchlo získal veľkú pozornosť, že investori a obchodníci sú ohromení a zvedaví na otázku „Je Polkadot (DOT) dobrá investícia?“ Ale predtým, ako urobíme predpoklad o predpovedi a odpovieme na otázky, musíme vedieť, o čom Polkadot je a vôbec je. Ako to pomáha vývojárom pri budovaní ich blockchainov. Začnime.

Sieť Polkadot a jej pôvod

The Sieť Polkadot bola vyvinutá ešte v roku 2016. Polkadot je vlajkový projekt nadácie Web3, švajčiarskej organizácie zameranej na zabezpečenie funkčnosti a užívateľskej príťažlivosti decentralizovaného webu. Po zavedení siete však boom mince Polkadot rástol. Za pár týždňov zaznamenal DOT skok v trhovej kapitalizácii v top 10 kryptomien. Polkadot pracoval na vybudovaní škálovateľného blockchainu, ktorý môže rásť s otázkou času a so zvyšujúcim sa dopytom po ňom.

Hlavným cieľom projektu je vybudovať fórum, ktoré umožní mnohým blockchainom vzájomné vzťahy. Rôzne blockchainy so špecifickými funkciami budú fungovať na základe štandardného bezpečnostného systému a budú základom pre ďalšiu generáciu internetu. Víziou projektu je vybudovať kompletný decentralizovaný internet 3.0.

Natívna kryptomena Polkadot (DOT)

Token DOT je natívna kryptomena Polkadot Blockchain. Polkadot má dynamickú štruktúru riadenia hlasovacích práv pre všetkých držiteľov DOT. Majitelia DOT alebo predstavenstvo môžu predkladať návrhy. Vo všetkých prípadoch sa môže hlasovať na základe výsledku s cieľom nájsť konsenzus o pláne. Aby návrh fungoval, musia s ním súhlasiť všetky zúčastnené strany zúčastňujúce sa na hlasovaní.

Natívny token DOT nie je token ERC-20, pretože je založený na Polkadot Blockchain, ktorý prospieva sieti Blockchain. Token má tri hlavné účelové viazanie, stávkovanie a správu. Držitelia majú úplnú kontrolu nad ekosystémom Polkadot. Môžu byť odmenení za dobré správanie. To vedie všetkých držiteľov k účasti na transakciách, ktoré spĺňajú iba základné požiadavky na konsenzus.

  1. Predikcia ceny dogecoinu na roky 2021 – 2025 | Môže DOGE niekedy dosiahnuť 1 $?
  2. Predikcia ceny Chainlink na roky 2021 – 2025 LINK dosiahne 100 dolárov?

Analýza cien produktu Polkadot & História

V októbri 2017 Nadácia Polkadot usporiadala a ziskové ICO, zhromaždil asi 140 miliónov dolárov a predal asi polovicu svojich zásob 10 000 000 DOT. Spoločnosť však smutne poháňali straty, ktoré si vyžadovali uskutočnenie dvoch predajných kôl, jedného v roku 2019 a druhého do roku 2020. Počas dní ICO bola jediná DOT ocenená na takmer 30 dolárov, ale podiely DOT boli oživené v r. Augusta 2020. To znamená, že používateľom, ktorí si zakúpili mince v hodnote 30 dolárov, bolo ponúkaných 100 dolárov za nové mince po 6 dolárov. Preto je priemerná cena jednej mince 600 dolárov.

Vďaka putovaniu po tokenoch začal token s cenou šesť dolárov, ale náhly pokles neskôr viedol k tokenu 2,81 dolára. Nové prerobenie prinieslo niekoľko tokenov, ktoré prispeli k náhlemu zvýšeniu trhovej kapitalizácie z nuly na viac ako 5 miliárd dolárov za deň. Preto sa vo veľmi krátkej časovej osi dostal do top 10 rebríčka kryptomien. To všetko tlačilo ceny DOT na súčasnú cenu 17,58 USD.

Predikcia ceny Polkadot (DOT)

Predikcia ceny mesta Polkadot 2021


Natívny token DOT má od svojho uvedenia dobrý výkon. Aj keď minca čelila historickému minimu okolo 2,70 USD, ale krátko po tomto období sa ukázala ako potenciálna investícia so stálym rastom. V súčasnosti sa obchoduje za zhruba 17,58 USD, odhaduje sa, že s mincou sa bude obchodovať v hodnote 23,68 USD do konca roka 2021. Potenciál tokenu je nespochybniteľný a mnoho analytikov a obchodníkov vidí budúci potenciál v dlhodobých investíciách.

Predikcia ceny Polkadot na roky 2022-2024 od Tradingbeasts

Kryptotrh je ťahaný volatilitou. V dnešnej dobe je ťažké predpovedať ceny a držať krok s najnovšími cenami. V tejto súvislosti, TradingBeasts nadobudne platnosť. Platforma poskytuje presné predpovede cien spoločnosti Polkadot na nasledujúcich 5 rokov. Všetky predpovede sa vykonávajú pomocou kombinácie lineárnych regresií. Podľa platformy sa predpokladá, že cena pre rok 2022 bude 30 631 dolárov. V nasledujúcom roku sa očakáva rast cien. V decembri 2023 je minimálna očakávaná cena 30 550 dolárov a maximálna 44 926 dolárov. Očakávané ceny závisia od volatility trhu. V januári 2024 sa očakáva cena DOT v priemere 36 462 dolárov.

Investor peňaženky Dot predikcia ceny na roky 2022 – 2025

Podľa analytikov investorov do peňaženiek cena DOT pomaly rastie a má menej rýchly pokles. Avšak o obchodnom správaní, keďže sa zdá, že funguje svojou rýchlosťou, nemožno úplne rozhodnúť.

Na začiatku roku 2022 bude DOT musieť byť na hodnote 19,65 dolárov alebo vyššej. Cena by mohla na vyššej strane dosiahnuť dokonca 20 dolárov. Do roku 2023 sa cena zvýši nad 23 587 dolárov a môže viesť k 25 dolárom. Cena sa predpokladá, že do januára 2025 dosiahne 20 až 25 dolárov a do polovice roku 2025 sa odhaduje, že prekoná 35 dolárov. V roku 2025 cena DOT v decembri 2025 dosiahne kdekoľvek medzi 40 a 42 dolárov.

Predpoveď ceny produktu DigitalCoinPrice Polkadot (DOT) na roky 2022 – 2025

Podľa Cena DigitalCoin Predpokladá sa, že sadzby Polkadotu sa zvýšia na začiatku roku 2022. Ceny Polkadotu (DOT) sa v januári 2022 môžu pohybovať z 31,24 USD na 33,54 USD. V roku 2023 sa očakáva cena 1 Polkadotu (bodka) na úrovni 36,78 USD. Za rok 2024 44,32 USD a 2025 52,4 USD.

Predikcia ceny Polkadotu na roky 2022, 2023 a 2024 od spoločnosti CoinArbitrageBot

Predpoveď CoinArbitrageBot poskytuje zelenú pre investovanie a predpovedá dlhodobé zvýšenie ceny. Prognóza Polkadot 2022 má $ 24,0650, ktoré sa v najbližších rokoch má ešte zvýšiť. Pre rok 2023 sa cena predpokladá na 38,97372 dolárov. CoinArbitrageBot je o niečo pozitívnejší ako prvých pár zobrazení analytikov v tomto zozname a už v roku 2024 má cenu cez 63,004 dolárov. CoinArbitrageBot je z dlhodobého hľadiska tiež celkovo optimistický.

Predikcia ceny Polkadot 2021 od MindMathMoney

Ako Polkadot pomáha krypto komunite

Polkadot Web3 Foundation vytvorila plne integrovaný Blockchain, ktorý poskytuje vývojárom infraštruktúrnu základňu rýchlo a efektívne. Webový základ poskytuje podklad. Substrát vám pomôže vytvoriť váš Blockchain čo najrýchlejšie s podporou jedného z najbežnejších jazykov, ako je rust a C ++. Všetky projekty uskutočnené s vývojom na podklade sa automaticky považujú za kompatibilné s Polkadot Blockchain.

Funkcie Polkadotu nie sú určené iba pre vývojárov. Investori môžu tiež z dlhodobého hľadiska využiť vytyčovanie na využitie základnej funkcie. Počet DOT v obehu ročne stúpa o 10%. Zainteresované strany budú v rôznych fázach nominovať a potvrdzovať platnosť v celej sieti Polkadot. Pred vykonaním akýchkoľvek úloh musia účastníci vkladu držať určité množstvo DOTs na vykonávanie úloh určených Blockchainom.

Ako kúpiť Polkadot

Ak chcete kúpiť Polkadot (DOT) na väčšine búrz s kryptomenami, musíte už mať obchodované bitcoiny (BTC) alebo éter (ETH). Dobrou správou je, že vaša kreditná karta alebo bankový účet sa dá pohodlne použiť na nákup akejkoľvek kryptomeny v Coinbase. Existujú aj iné stránky, kde je možné kúpiť BTC a ETH online, ale Coinbase je lepšie využívaný novými investormi v krypto priemysle.

Vytvorte si účet online na ktorejkoľvek z búrz. Nastavte si spôsob platby a overte svoju totožnosť. Po tomto, môžete ísť. Obchodujte svoje BTC alebo ETH s Polkadotom.

Kde uložiť DOT

Na Polkadote je najúžasnejšie to, že si nemusíte sťahovať žiadnu peňaženku ani kupovať žiadnu hardvérovú peňaženku. Polkadot má mobilnú peňaženku, ku ktorej máte prístup z polkadot.js.org. Väčšina nováčikov nevie túto vec a zbytočne veľa peňazí na drahých peňaženkách. alebo si môžete prečítať nášho podrobného sprievodcu Najlepšími peňaženkami Polkadot v roku 2021

Musíte si len vytvoriť účet v DOT a svoje mince z burzy môžete jednoducho presunúť na svoj účet. Je to také ľahké. Uistite sa, že ste si pamätali svoje heslo a záložné semeno. Ak zabudnete obe tieto heslá, nebudete môcť urobiť nič, aby ste svoje mince získali späť.

Časté otázky o predpovedi ceny Polkadot

Je Polkadot lepší ako Ethereum?

Dizajnové ciele sú jedným z hlavných rozdielov v oboch Blockchainoch. Ethereum sa snaží byť fórom pre distribuované financovanie a integráciu inteligentných zmlúv, zatiaľ čo Polkadot má ambíciu pomáhať ľuďom vytvárať celé blockchainy a tieto blockchainy zlúčiť..

Je Polkadot (DOT) dobrou investíciou?

Polkadot je bezpečná investícia ako niektoré populárne nedávno vydané mince, ktoré na trhu stále vytvárajú kryptomeny. Potenciál a hodnota projektov ukazuje, že by to mohlo naraziť na mosty.

Will Polkadot (DOT) dosiahne hranicu 40 dolárov?

Takmer všetky predpovede, ktoré sa doteraz robili, určujú, že minca má v budúcich rokoch potenciál rásť. Po uzavretí hlavných predpovedí je bezpečnejšie povedať, že do roku 2025 minca dosiahne cenu 40 dolárov. Cesta k dosiahnutiu hranice 40 dolárov sa zdá byť drsná, ale je to možné.

Naše myšlienky: Polkadot možno zisková príležitosť

Aj keď sme hovorili o všetkom, čo súvisí s Polkadotom, o tom, ako vzniká a ako funguje. Jeho potenciál a význam znamenajú, že každá investícia do nej bude stáť za to. Je Polkadot vynikajúca investícia? Pretože sa dostal do top 10 kryptomien na svete, povedali by sme, že je to veľmi cenný doplnok do vášho portfólia..

Tieto predpovede nemožno považovať za primárny základ pre rozhodnutie o kúpe, ako vždy. Názory odborníkov sa vo všeobecnosti zameriavajú na technické analýzy a zohľadňujú aj vonkajšie faktory. Je tiež užitočné zhromaždiť svoje vlastné názory a pomocou predpovedí vygenerovať iba svoje hľadisko.

Akákoľvek téma zostala nedotknutá a chcete do tohto blogu pridať ďalšie. Komentujte nižšie a odpovieme hneď, ako to bude možné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector