Ethereum ağının kurucularından biri tarafından oluşturulan madeni para, gelecek neslin Blockchain protokolü olacak. Bu makale, saklamak için en iyi cüzdanlar konusunda size rehberlik edecektir. Polkadot (DOT) güvenlik 101’i göz önünde bulundurmanın bir alt metni ile.

Polkadot ve yerel belirteç DOT başarısı nedeniyle, varlıklarınızı depolamada çok önemli hale geldi. Doğru platformu bulmak her zaman telaşlı ancak çok önemlidir. Neyse ki bir liste derledik ve 3. düşünceye sahip olmadan kullanabileceğiniz adil bir cüzdan payı var..

Bu listenin yardımıyla aşağıdakilerin temellerini öğrenebilirsiniz: Puantiye, madeni paralarınızı nerede saklayacağınız ve sonunda bu Makalenin Skim’i.

Polkadot nedir?

 Polkadot lansmanından bu yana bir süre geçti, ancak Polkadot’un (DOT) orijinal jetonu kripto para birimini sarstı. Bugün kripto para, piyasa değerine göre ilk 10 kripto para listesinde yer alıyor. DOT’u adlandırmak için birçok kelime ve kelime öbeği kullanılır, ancak iyi bilinen “Ethereum Katili” dir..

 

Polkadot, internet ademi merkeziyetçiliğini doğaçlama yapmayı amaçlayan bir projedir. Bu para, yeni Blockchain ve akıllı sözleşmelerin geliştirilmesine izin verir. Polkadot protokolü, Polkadot adı DOT’un yerel para birimi tarafından başlatılır ve düzenlenir. Parity Technologies, Polkadot ağının geliştirilmesinin arkasındaki firmadır. Ağ, Blockchain oluşturmak için kullanılan bir inşa aracı olan substrat kullanılarak geliştirildi. Polkadot fiyat tahmini 2021 – 2025

Polkadot nedir? | Yeni Başlayanlar İçin Polkadot Kılavuzu ve Blockchain'e Giriş

2021’in En İyi Polkadot Cüzdanları

2021’in en iyi Polkadot cüzdanlarının listesi aşağıdadır

1. Atomik Cüzdan

Atomik Cüzdan tüm ERC-20 belirteçlerini destekleyen, gözetim dışı bir kripto para birimi cüzdanı kullanmakta serbesttir. MacOS, Windows, Linux, Android ve iOS gibi farklı işletim sistemleri aracılığıyla Atomic cüzdan oluşturabilir ve açabilirsiniz. En ilginç ve bilinen özellik, bu cüzdanın kripto para birimlerini takas etmenize izin veren kısmındaki atomik takaslar. Yerleşik değişim seçeneği, Atomic Wallet platformunu kullanarak bir dizi kripto para birimini dönüştürmenize olanak tanır..

Atomik Kripto Para Cüzdanı


Projenin arkasındaki ekip son derece profesyonel ve kripto topluluğunda tanınıyor. Arayüz, yeni bebekler için olduğu kadar profesyonel olanlar için de en iyisidir. Cüzdanın ayrıca bir ERC-20 belirteci olan kendi yerel belirteci vardır..

2. Parite İmzalayan

 Parity imzalayan cüzdanını eline geçirdikten sonra kim geri çekilmeye ihtiyaç duyar? Kriptolarınızı saklamak için çevrimdışı kullanılmak üzere kasıtlı olarak geliştirilmiş açık kaynaklı bir mobil cüzdan. Cüzdan hem IOS hem de Android’de mevcuttur. Çevrimdışı bir cüzdandır, cep telefonunuzu herhangi bir iç veya dış ağa bağlamadan kolayca işlem yapabileceğiniz anlamına gelir..

Çoğu mobil cüzdanın devam etmek için bir ağ bağlantısına ihtiyacı vardır, ancak bu durumda Parity Signer Polkadot para cüzdanı size ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. İnternete hiçbir zaman bağlanmasa da, özel anahtarlarınız hiçbir zaman çevrimiçi olarak saklanmaz. “Yalnızca izle” adlı bu harika özellik sayesinde, özel anahtarlarınızı bir mobil uygulamada güvende tutarken, ağa bağlı herhangi bir bilgisayardan hesabınızı izleyebilirsiniz..

Cüzdan, Polkadot dahil olmak üzere A ligi madeni paralarının çoğunu destekler ve Trezor ve Ledger cihazları gibi donanım cüzdanlarına bağlanabilir..

3. PolkaWallet

Polka dot’unuzu veya tuttuğunuz diğer dijital varlıkları kolayca saklayabileceğiniz, çok jetonlu bir cüzdan. Renkli grafikler, diyagramlar ve sezgisel ekran, cüzdanınıza ve hatta madeni paraya daha çok aşık olmanızı sağlar..

2021’de En İyi Yıllık Finans (YFI) Cüzdanını OKU | YFI Destekli Cüzdanlar

Kilitli, ayrılmış ve gümrüklü varlıklarınızı çıkarılabilir ve bilgilendirici bir şekilde kolayca görüntülemenizi sağlar. Varlıklarınızı yalnızca QR kodunu doğrulayarak kolayca aktarabilirsiniz.

Çevrimdışı imza, hesabınızın güvenliğini sağlamaya büyük ölçüde yardımcı olur. Cüzdanı izole ederek, herhangi bir işlemi çevrimdışı olarak kolayca imzalayabilirsiniz. Bu cüzdanla ilgili beğendiğimiz pek çok ve nadir özellikten biri de cüzdanın sahip olduğu sosyal iyileşme. Hesap kimlik bilgilerinizi unuttuysanız, kaybolan kimlik bilgileri, bağlı sosyal ilişki hesabı aracılığıyla kolayca kurtarılabilir..

Polkadot jetonunun resmi bir ürünü olarak, madeni paralarınızı yatırabilir ve bunu yaparsanız ödüller kazanabilirsiniz. Polkawallet, neredeyse 100’den fazla kripto para birimini destekler. Cüzdan, modern kripto sahipleri için modern bir cüzdan olarak etiketlenebilir.

4. Cobo Cüzdan

 Mayıs ayı donanım cüzdanları, birçok özellik ve farklı kripto para birimlerinin sınırsız desteğiyle ucuza geliyor. Bu Cobo cüzdanı için aynı değil. Bu üst düzey kripto cüzdanı 479 fiyat etiketi ile gelir ve bu da onu en pahalı donanım cüzdanlarının en üstünde yer alır..

Bu premium fiyat etiketi, yalnızca güvenlik için değil, fiziksel hasarın korunması için de ödün vermeyen bir teklif sunar. Fiyatına rağmen cüzdan diğer cüzdanlara göre daha kullanışlı.

Şık ve geniş renkli dokunmatik yüzey, cüzdanı daha estetik ve kullanımı kolay hale getirir. M-cüzdan, ödemeleri ve işlemleri mümkün kılmak için QR kodunu kullanır. Güvenliği artırmak için, cüzdan herhangi bir kablo veya Bluetooth bağlantısı gerektirmez. Olumsuz yönüyle, Cobo cüzdanı bu özellikte gecikiyor. Hemen hemen tüm en iyi kripto para birimlerini ve tüm EOS ve Tron Jetonlarını cihazınızda saklayabilirsiniz..

5. Guarda Cüzdan

 DOT veya diğer kripto para birimlerinizi daha güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz en iyi cüzdanı arıyorsanız, aramanızı durdurmalısınız. Guarda cüzdan piyasada yeni. Donanım cüzdanları kadar popüler olmasa da yine de denemeye değer.

Ana para birimi olarak bilinen Guarda cüzdanları, bitcoin ve Ethereum ağına bağlı tüm tokenlar ve madeni paralarla size sınırsız destek sağlar. Cüzdanın müşteri desteği inanılmaz. Guarda’nın ekibi tüm sorularınızı çözmek ve varsa size yardımcı olmak için 7/24 canlı olacak.

Uygulamayı indirmek tamamen ücretsiz olmasına rağmen, yerleşik alışverişi cüzdan için kullanıyorsanız ödemeniz gereken belirli bir miktar ücret vardır. Diğer kripto cüzdanlarına göre% 3,5 ücretler yüksektir ve cüzdanın en büyük kusurlarından biridir. Arayüz çok basit ve başlangıç ​​dostu. İyi güvenlik önlemleri bu cüzdanın temel özelliğidir.

6. TokenPocket

Dijital varlıklarınızı göndermek, almak ve depolamak için evrensel dijital cüzdan olarak bilinir. Cüzdan, EOS Blockchain üzerine inşa edilmiştir ve birçok kripto jetonunu destekler. Bu cüzdanla, kripto tüccarlarının birden fazla kripto para birimini saklamak için başka cüzdanlar kullanması gerekmez. İyi bilinen neredeyse tüm madeni paralar ve jetonlar bu cüzdan tarafından desteklenmektedir.

Token Pocket, merkezi olmayan uygulamalara giden bir portal görevi görür. Bu cüzdan aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalarla kolayca etkileşim kurabilirsiniz. Tüm ERC20 jetonları, DEX’teki EOS doğrudan cüzdana yerleştirilir.

EOS Blok Zinciri işlevselliği çok yetiştiricidir ve sorunsuzdur. Genişletilmiş işlevsellik, bu zincirle ilgili her haberden haberdar olmanıza yardımcı olur. Son olarak, biyometrik koruma ve çok katmanlı algoritma, varlıklarınızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olur ve sağlar.

OKUYUN Ethereum Rival Polkadot, Binance’ten Destek Patlaması Aldıktan Sonra Yükseliyor

7. Cüzdanı Kaydırın

 Kripto alanı şu anda cüzdanlarla dolu. Kaydırmalı cüzdanlar, piyasada son zamanlarda ortaya çıkanlardan biridir. Yerel banka hesabınız aracılığıyla cüzdanınıza doğrudan para yatırmak ve varlıklarınızı yerel para biriminize dönüştürmek, bu cüzdanı bu kadar benzersiz ve tam özellikli kılan şeydir..

Kaydırmalı cüzdanın yardımıyla, analiz etmek ve satın alma işleminizi kolaylaştırmak için gerçek zamanlı piyasa verileriyle dünyanın her yerinden herhangi bir kriptoyu kolayca alıp satabilirsiniz..

Cüzdanın işlem ücretleri diğer cüzdanlara göre oldukça düşüktür. Para yatırma ücretsizdir ancak para çekme işlemi Kriptoların türüne bağlıdır. Ancak diğer kripto cüzdanlarından daha düşük olduğu kesin. Bir android ve IOS sürümü de mevcuttur. Swipe, sizi azami çabayla korumak için arkasında oturan harika bir ekiple 7/24 canlı müşteri desteği sunar. Cüzdan, Polkadot (DOT) dahil olmak üzere neredeyse 100 kripto para birimini destekliyor.

8. Lunie Cüzdan (Mobil ve Web)

Lunie, cosmos ekibinin resmi ürünüdür. Cüzdan, ekip tarafından geliştirilen ilk açık kaynaklı üründü. Şimdi cüzdanı listede en üst sıraya koymak için çaba gösteren bağımsız bir şirket altında olmasına rağmen.

Polkadot’unuzu saklamak için cüzdanı kullanabilir veya kriptolarınızı büyük bir kazanç elde etmek için yatırabilirsiniz. Çok kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni başlayanlar bile çok fazla çaba harcamadan coinlerini kolayca istifleyebilir ve saklayabilir.

Kullanıcılar ayrıca (isterlerse) cüzdan aracılığıyla Cosmos Governance’a katılabilirler. Lunie, gözetim altında olmayan bir cüzdandır. Özel bilgilerinizi güvende tutar ve hesabınızın bilgisayar korsanlığı veya kimlik avı saldırılarına karşı korunmasını sağlar. Lunie web ve uzantılarda mevcuttur. Son zamanlarda ekip android ve IOS sürümlerini yayınladı.

9. Trust Wallet

Bir başka tanınmış mobil cüzdan, hem IOS hem de Android kullanıcıları için mevcut olan sürüm. Güven cüzdanı, Polkadot desteğine ek olarak Binance ekosistemlerine dayanmaktadır. Cüzdan, Binance grubunun resmi cüzdanının argosuyla popülerdir. Güven cüzdanı, tüm özel anahtarlarınızın ve temel ifadelerinizin cihazınızdan asla ayrılmamasını sağlar.

Cüzdan, bazı Kriptolar için stake etmeye izin veriyor. Ayrıca herhangi bir kriptoyu doğrudan cüzdanın içinden satın alabilirsiniz, bu da kullanışlı ve zaman kazandırır. Cüzdan, Binance DEX ile uyumludur. Bu sayede ticarete kolayca erişebilirsiniz. IOS ve Android portalındaki incelemeler oldukça olumlu ve bu çok cesaret verici. Ayrıca ekip, herhangi bir sorun ve endişesi varsa kullanıcılara hızlı bir şekilde yanıt vermelerini sağlar..

Son Düşünceler

Polkadot’larınızı saklamanıza yardımcı olabilecek en iyi cüzdanlar listemiz var. Polkadots (DOT) madeni parası için benimsenme arttıkça, desteklenen cüzdanlarına olan talep de artıyor. Bu, listenin büyük olasılıkla zamanla genişleyeceği anlamına gelir. En güvenli olanı arıyorsanız, donanım cüzdanları ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar iyi olamaz. Evet, yukarıdaki cüzdanları da kullanabilirsiniz.

Sonunda, hangi cüzdanı seçerseniz seçin, güvenlik endişelerinden ödün vermediğinizden emin olun. Cüzdan güvenliği 101’i takip edin. Son hamleleri yapmadan önce her şeyi iki kez kontrol edin ve takılırsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Aşağıya bir soru bırakın, size yardımcı olmanın eşiğinde olacağız.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector