Kryptoobchodní roboti sú softvér pre roboty, ktorý vykonáva automatizované obchodovanie podľa vopred stanovených kritérií prostredníctvom starostlivo stanovených pokynov. Realizácia v praxi znamená, že môžete nastaviť určité pravidlá, ako sa má robot správať v určitých situáciách. Účelom softvéru na obchodovanie s kryptomenami je poskytnúť svojim používateľom výnosný obchod, aj keď spia.

3Commas je automatizovaný obchodný systém so špeciálnym vzťahom so spoločnosťou Binance. Spolu so svojím botom majú aj časť užitočných nástrojov vrátane integrácie API do búrz a integrácie API s riešeniami správy kryptomeny..

V tomto 3Verzia Commas, ideme sa pozrieť na vstupy a výstupy z tohto obchodného robota a preskúmať, prečo to musíte vyskúšať. Ponúka 3Commas produkt, ktorý sa môžete naučiť laná technickej analýzy a vykonávania obchodovania s botmi? Sú platené verzie niečo, z čoho môžete profitovať? Čítajte ďalej a dozviete sa.

Kontrola 3commas

Kto môže používať 3Commas?

3Commas je automatizovaný obchodný systém so špeciálnym vzťahom so spoločnosťou Binance. Spolu so svojim botom majú časť užitočných nástrojov vrátane integrácie API do búrz, ako aj integrácie API s riešeniami správy kryptotermálnych daní..

Poskytujú so svojím robotom ďalšie obchodné nástroje, ktoré dopĺňajú služby ako manažér portfólia a obchodný denník. Vďaka 3dennému bezplatnému predplatnému, ktoré vyžaduje iba e-mail a heslo, nevidíme dôvod, prečo by si ich každý nemal aspoň vyskúšať.

Vo svojej najzákladnejšej podobe je 3Commas online platforma, ktorá umožňuje každodenným obchodníkom využívať výhody automatizovaných obchodných robotov. Bez ohľadu na vaše skúsenosti v tejto konkrétnej oblasti sa spoločnosť 3Commas zameriava na obstarávanie investorov všetkých veľkostí.

Ak sa rozhodnete zapojiť do automatizovaného obchodovania, robot vykoná vo vašom mene objednávky na nákup a predaj kryptomeny. Napríklad, ak chcete naprogramovať svojho obchodného robota tak, aby nakupoval bitcoiny, keď aktívum klesne na 10 000 dolárov na Binance, a potom ich predal, keď minca zasiahne 11 000 dolárov, môžete to ľahko urobiť prostredníctvom 3Commas.

V skutočnosti – a ako si ďalej popíšeme podrobnejšie, možnosti vášho vlastného obchodného robota môžu siahať nielen po trhových objednávkach. Naopak, základná technológia podporuje krátke predaje, zastavenie straty a prijímanie objednávok na zisk, koncové objednávky, zložené roboty a ďalšie..

Kontrola 3commas

3 Čiarky

Funkčnosť: 3Commas prichádza s intuitívnym užívateľským rozhraním, ktoré je vybavené podrobnými analýzami a mnohými funkciami. Robot vám umožňuje nastaviť ciele ziskov a stop-loss, ako aj vytvoriť si vlastné obchodné stratégie.

Široká škála nástrojov: Okrem používania analytiky výkonu a automatizovaných robotov spoločnosti 3comma môžete tiež vytvárať, analyzovať a spätne testovať portfóliá, ako aj monitorovať portfólia ostatných používateľov s najlepším výkonom. Robot vám tiež umožňuje sledovať a kopírovať stratégie úspešných obchodníkov.

Súčasné objednávky príjmu a stop-loss: 3 čiarky vám umožňujú dosiahnuť maximálny zisk tým, že vám umožňujú súčasne určiť cenový bod, v ktorom chcete predať, aby ste dosiahli zisk, a cenový bod, v ktorom chcete predať, aby ste zabránili stratám. To všetko môžete urobiť v termináli SmartTrade s 3 čiarkami.


Mobilné aplikácie: Tím 3commas vyvinul mobilné aplikácie pre iOS iOS.

Predbežné typy objednávok: 3commas vám umožňuje nastaviť pokročilé typy objednávok, ako sú koncové objednávky na zisk a stop-loss a súčasné objednávky na zisk a stop-loss. 3commas vám tiež umožňuje nastaviť pokročilé objednávky aj na burzách, ktoré ich momentálne nepodporujú. Ak vás frustruje absencia pokročilých objednávok na niektorých burzách, môžete ľahko vytvoriť rozšírené objednávky prepojením svojho účtu s 3commas.

Obchodníkov denník: Chcete usporiadať všetky svoje obchody na jednom mieste? Niektorí obchodníci na to používajú špecializovaný účtovný softvér alebo hárky programu Excel. Naopak, 3commas vytvoril obchodnícky denník, ktorý zhromažďuje všetky vaše obchody na burzách a organizuje ich na jednom pohodlnom mieste..

3 Komisia pre čiarky

Ak obchodujete so spoločnosťou Binance, môžete ako obchodného robota použiť 3c.exchange. Toto vám nebude účtovať mesačný poplatok, ale namiesto toho bude účtovaných 0,1% za vyplnenú objednávku na nákup alebo predaj. Poplatky sa môžu sčítať celkom rýchlo, ale poplatok 0,1% je štandardný. Za výhody obchodných funkcií 3Commas budete platiť štandardný sadzobník poplatkov Binance.

Aj keď platíte rovnakú cenu, budete viac obchodovať pomocou ich botov a vytvárať tak ďalšie poplatky pre Binance a 3Commas. To by mohlo mať za následok ďalšie zisky alebo straty. Pridanie 3Commas síce pridáva ďalšie bezpečnostné diery, ale risk-odměna stojí za kompromis, vďaka ktorému môžete súčasne prijímať príjmy a prijímať objednávky.

3Verzia Commas

3 Ceny za čiarky

3Commas ponúka štyri hlavné balíčky. To sa pohybuje od bezplatného plánu Junior až po program Pro 75 dolárov za mesiac najvyššej úrovne.

Ak sa rozhodnete pre platený program, môžete platiť buď prostredníctvom PayPalu alebo kryptomeny. Prvé je možné nastaviť ako opakujúce sa mesačné predplatné, zatiaľ čo druhé je potrebné vykonať každý mesiac manuálne. V každom prípade môžete svoje mesačné predplatné kedykoľvek zrušiť.

Junior plán – zadarmo

Bezplatný plán prichádza s prevažnou väčšinou funkcií 3Commas, ako sú ponuky SmartTrade a MarketPlace. Neprichádza však s cenovými signálmi TradingView, čo znamená, že nebudete môcť využívať automatizované roboty. Ak to chcete, budete musieť inovovať. Bezplatný plán môžete navyše využiť, iba ak plánujete v danom okamihu obchodovať najviac kryptomenu ekvivalentnú hodnote 750 dolárov..

Štartovací plán – 22 dolárov mesačne

Rovnako ako v prípade bezplatného plánu, aj štartovací plán má väčšinu funkcií okrem možnosti používať automatizované roboty. Jediný rozdiel medzi nimi je ten, že štartovací plán je dodávaný s upozorneniami na chyby a zrušenie.

Pokročilý plán – 37 dolárov mesačne

Ak chcete vo svojej obchodnej stratégii využívať automatizované roboty, najlacnejším dostupným balíkom je balík pokročilých. Za cenu 37 dolárov mesačne budete mať priamy prístup k funkcii cenového signálu TradingView.

Pro Plan – 75 dolárov mesačne

Ak chcete všetky zvončeky a píšťalky ponúkané spoločnosťou 3Commas, budete si musieť vyčleniť veľmi konkurenčných 75 dolárov mesačne. Dostanete samozrejme všetky funkcie ponúkané v rozšírenom pláne a ďalšie. Zahŕňa to schopnosť využívať jednoduchých aj zložených robotov a na rozdiel od iných plánov ich môžete používať na BitMEX. Okrem toho máte tiež prístup k úplnému balíku na správu portfólia, ktorý nie je k dispozícii v žiadnom z ďalších plánov.

3Verzia Commas

3 poplatky za čiarky

Poplatky za predplatné sú jediným výdavkom, ktorý sa platí priamo spoločnosti 3Commas. To platí pri obchodovaní s 3Commas pomocou ktorejkoľvek z búrz, ktoré majú k dispozícii. To však bohužiaľ nie je váš jediný obchodný náklad. Budete tiež musieť prekonzultovať svoju burzu kryptomien a potvrdiť, aké sú vaše poplatky za tvorcov a príjemcov, spolu s vkladmi a výbermi, aby ste si vytvorili ucelený obraz o svojich celkových obchodných nákladoch.

3 čiarky VS CryptoHopper

Pri porovnávaní CryptoHopper s 3Commas mi okamžite napadne počet výmen ponúkaných každou z nich. Spoločnosť 3Commas porazila CryptoHopper, čím zdvojnásobila dostupné výmeny.

Ale to je iba polovica príbehu. CryptoHopper má vzdelávaciu akadémiu, ktorá vás rýchlejšie naštartuje. Cítime, že rozloženie je tiež jednoduchšie na navigáciu na CryptoHopper, majú sprievodcu robotom, ktorý nastaví vaše obchodovanie za pár minút.

Aj keď odporúčame manuálne nastavenie, aby ste mali granulárne pochopenie toho, ako bude robot fungovať, nikdy nezaškodí použiť sprievodcu nastavením na získanie informácií o vstupoch a výstupoch systémov CryptoHopper..

Jedným z odporúčaní, ktoré 3Commas má, je Binance, ktorý súhlasí s tým, že s nimi uzavrie partnerstvo o podiel na zisku, čo je z ich strany pôsobivé vyjednávanie. To dokazuje silu produktov 3Commas a vieru Binance, že dodajú svojim používateľom.

Nie sme si však istí, či ide o silu, alebo či to môže byť v skutočnosti slabosť. Iba čas ukáže, či 3Commas vydrží test času oproti konkurencii vytvorenej spoločnosťami ZenBot, CryptoTrader, Haasbot, GunBot, Profit Trailer a CryptoHopper.

3 Nastavenia čiarky

Tu sú základné merania, ktoré vám 3Commas umožnia zmeniť.

Živnosti: Môžete označiť konkrétne obchody s digitálnymi peniazmi, na ktorých výmenu potrebujete svojho vlastného robota. V prípade, že dúfate, že si vymeníte kritické objemy, môže byť ideálne využiť rôzne obchody. Snažte sa nestresovať, robot bude vykonávať vaše pokyny po celú dobu, namiesto toho, aby zadával vaše požiadavky individuálne. Rozdelením svojich požiadaviek v rôznych fázach teda nepremeškáte žiadnu potenciálnu výmenu šancí.

Sady: Musíte označiť, ktoré výmenné sady potrebujete na výmenu pre svoj počítačový robot. Napríklad, ak je nepravdepodobné, že by ste svojho robota potrebovali na výmenu BTC / USDT a BTC / ETH, v zásade zadajte svoje vybrané sady počnúc rozbaľovacím zoznamom. Než tak urobíte, stojí za to preskúmať kartu „Navrhované páry“. Tento zoznam primeraných súprav na výmenu podľa ekonomických situácií, ktoré zadáte nižšie.

Úvodná veľkosť obchodu: Musíte robotovi povedať sumu, ktorú potrebujete na otvorenie burzy. Pamätajte, že robot vykoná ďalšie výmeny po vykonaní základnej požiadavky podľa vašich vopred charakterizovaných podmienok. Ak vezmeme do úvahy všetko, musíte zadať sumu, ktorú musíte kúpiť, v porovnaní so základnou hotovosťou. Napríklad v prípade, že plánujete výmenu BTC / LTC, v tom okamihu by mala byť vaša podkladová veľkosť výmeny uvedená v BTC..

Veľkosť obchodu s cennými papiermi: Hranica výmeny blahobytu sa využíva na prehratie bežného cvičenia za cenu. Ako sme rýchlo zaistili, umožní vám to znížiť vaše bežné nákupné náklady, pretože minca klesá v úcte. Robot zvyčajne vymení pohodu za každé výsledné percento, ktoré je s vami v rozpore. Pre model, pri nepravdepodobnej príležitosti, že vymieňate ETH / USDT, a potrebujete od robota, aby dal bezpečnostnú výmenu pri odhadoch 1,5 ETH, v tom okamihu to robot urobí, ak sa náklady na ETH znížia o 1%, a opäť v prípade, že sa zníži o ďalšie 1%. Rovnako ako v prípade veľkosti základnej výmeny, musí vaša hotovostná jednotka koordinovať základné peniaze. Vo vyššie uvedenom modeli by to teda bol ETH namiesto USDT.

Wellbeing Trade Limit: Táto hranica vedie z vyššie uvedeného merania. Ako sme si všimli, robot sa môže rozhodnúť odoslať ďalšiu žiadosť o blahobyt pre každé 1% zníženie, ktoré je v rozpore s tebou. Musíte však určiť, ako často potrebujete robota, aby to dokázal. Napríklad, ak sa vám nejako podarilo zahrnúť 4, v tom okamihu by robot dal ďalšiu výmenu blahobytu, keď cena klesne na úroveň blízku 1%, 2%, 3% a 4%. Po tomto termíne už nebudú stanovené žiadne ďalšie bezpečnostné výmeny.

Bezpečnostná obchodná odchýlka: Ak nepotrebujete, aby robot rozhodol o poklese kurzu, pri ktorom sa uskutočňuje výmena pohody, môžete to určiť sami. Zásadne zadajte pevnú sadzbu v prípade.

Stupnica obchodného zabezpečenia: Ak by ste sa radšej neobmedzovali na pevnú sadzbu, môžete počítačového robota naučiť naučiť sa postupovať pri zmene mierky blahobytu. Môžete napríklad rozšíriť veľkosť blahobytu pre každé výsledné zníženie kurzu.

Výmena obmedzení hlasitosti: Táto konkrétna metrika výmeny má kritickú hodnotu. V zásade môžete naučiť svojho mechanizovaného robota, aby prípadne vykonal vaše výmenné podmienky, ak váš vybraný pár zasiahne základný 24-hodinový výmenný objem. Napríklad, ak nemáte nádej, že vymeníte BTC / ETH, budete pravdepodobne musieť vstúpiť na trh, keď výmena zväzkov prekoná 1 000 BTC, v tom okamihu to bude možné. Upozorňujeme, že základný 24-hodinový objem sa musí oznámiť ako základná hotovosť. Pri náhodnej príležitosti, že ste si vymieňali BTC / ETH alebo BTC / USDT, boli v tom okamihu v týchto dvoch prípadoch základné peniaze BTC.

3Commas Review: Záver

Dúfam, že tento sprievodca recenziou 3Commas bol užitočný. Obchodníci by mali zvážte kryptoobchodných robotov ako nástroj, ktorý im pomáha monitorovať trh a vykonávať objednávky podľa vopred stanovených kritérií. Ani ten najlepší robot na obchodovanie s bitcoinmi nezabezpečuje úspech, pretože trhový trend môže ísť proti vašej stratégii.

Robot vyžaduje neustále aktualizácie a úpravy, aby sa prispôsobil pohybom trhu. Avšak so vzdelaním a úplným porozumením signálu obchodovania s bitcoinmi môžu používatelia zažiť celkom uspokojivé obchodovanie s robotmi.

Aj keď nie sme úplne predaní na 3Commas. Ich štartovací balíček je nevyhnutnosťou pre každého seriózneho obchodníka, ktorý musí mať zisky aj zastaviť straty. Kryptotrhy fungujú nepretržite 24 hodín 7 dní v týždni a nikdy nespia ani cez sviatky. S neustálym prepuknutím divokých výkyvov je nutnosťou byť chamtivý s dosahovaním zisku a opatrný so stop lossmi.

Tým, že je možné tohto robota zadarmo používať pri obchodovaní na Binance, vyrovnáva podmienky. Vďaka integrácii Tradingview je to produkt, ktorý môžu profesionálni obchodníci a dokonca aj menšie inštitúcie používať pri obchodovaní s Binance. Výhody prístupu API prevažujú nad bezpečnostnými nevýhodami. To však neznamená, že by sa nemali zaistiť riziká.

Vždy odporúčame obchodovať s menšou sumou na viacerých burzách, aby jediný hack nevymazal všetky vaše prostriedky. Pomocou API môžete vykonať jeden masívny obchod, ktorý sa jednoducho distribuuje medzi všetky burzy, na ktorých obchodujete. Toto znížené riziko prináša ďalšie poplatky, ale ak to považujete za náklady na poistenie, investícia sa oplatí.

Posledným opatrením, ktoré by ste mali mať vždy zavedené, nie je riskovať viac, ako si môžete dovoliť stratiť. Ak by vám zajtra mala vláda zhabať napríklad všetky prostriedky na výmenu, boli by ste spokojní s čiastkou, ktorú máte v hardvérových peňaženkách? Ak je odpoveď nie, znížte riziko.

Obchodovanie je o riadení rizík, predvídaných a nepredvídaných, o plánovaní vždy na najhoršie a o pláne ukončenia. Každý sa cíti ako obchodný génius na býčom trhu, medvedie trhy vám ukážu, z čoho ste v skutočnosti. Obchodovanie na medveďom trhu vám ukáže, či ste získali právo na udržanie ziskov, ktoré ste dosiahli na býčom trhu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector