Bitpay je platforma krypto-platobnej brány, ktorá bola založená v roku 2011 a sídli v Atlante v Gruzínsku. Platforma umožňuje obchodníkom ľahko prijímať platby v bitcoinoch. Bitpay v skutočnosti založil Tony Gallipi počas začiatkov bitcoinu. Poskytnutím procesu mobilnej platby môžu kupujúci získať finančné prostriedky priamo prevedené zo svojej bitcoinovej peňaženky na bankový účet predajcu. Rýchlo dopredu o desať rokov neskôr má Bitpay základňu vo viac ako 38 krajinách. Tento príspevok sa bude týkať hĺbky Recenzia BitPay a návod na obsluhu.

Okrem toho gigant brány uzavrel partnerstvo s niekoľkými poprednými platobnými spoločnosťami, ako sú Paypal, WordPress, NewEgg a Microsoft. Medzitým tiež zriadila dva otvorené zdroje projektov pre bitcoiny; Bitcore a CoPay. Medzi pozoruhodné funkcie platformy patrí karta BitPay, ktorá funguje ako debetná / kreditná karta. Táto karta vám umožňuje využiť svoje bitcoiny kdekoľvek, kde prijímajú karty Visa. 

kontrola bitpay

Všetko, čo potrebujete, je vytvorenie obchodného účtu a získanie prístupu k miliónom obchodníkov, ktorí prijímajú platby v kryptomene. Ďalej si môžete otvoriť individuálny účet zamieňajúci kryptomenu a fiat. Po poskytnutí potrebnej dokumentácie a osobných údajov vám spoločnosť Bitpay poskytne peňaženku a jej kartu Bitpay. Pomocou karty potom budete môcť uskutočňovať a prijímať krypto platby. 

Zaregistrujte sa na poprednej svetovej platobnej bráne pre bitcoiny

Spoločnosť Bitpay, ktorá je označená za jednu z najpohodlnejších spoločností na spracovanie krypto platieb, je ideálna pre podniky, ktoré chcú prijať bitcoin ako platobný prostriedok. Platforma poskytuje množstvo špičkových funkcií a výhod. Nájdete napríklad priame bankové vklady, dvojfaktorové overenie, e-mailovú fakturáciu, sledovanie platieb hlavnej knihy, kryptograficky bezpečné API, najlepšie výmenné kurzy ponúk. O všetkých týchto funkciách sa budeme podrobnejšie zaoberať v nasledujúcej recenzii BitPay. 

Rozbaľovanie Bitpay 

Bitpay sa nasadzuje prostredníctvom nasledujúcich zariadení: Android, Windows Mobile a iPhone / Ipad. Nasadenie prichádza s rýchlosťou blesku online nastavenou na mieru pre online platby. Navrch sú dve úložné peňaženky, o ktorých si povieme niečo v ďalších častiach tejto recenzie BitPay. 

Používatelia navyše profitujú z masívnej personalizácie pre rýchle potvrdenie a zabezpečenie. Podporuje tiež až 40 fakturačných jazykov. To znamená globálny konsenzus pri uskutočňovaní platieb bez okrajov.  

Platforma je postavená na bitcoinovom blockchaine. Preto chráni používateľov pred podvodmi so spätnou platbou a krádežou identity. Zatiaľ čo karta Bitpay Card vystavuje používateľov 3% poplatku za spracovanie za transakciu; ponúka tiež paušálny poplatok vo výške 1% zúčtovania. 

čo je bitpay

Karta Bitpay Visa

Karta BitPay Visa bola uvedená na trh v roku 2016 kvôli mnohým pozitívnym reakciám používateľov. Karta je uviazaná na podložke Wave Crest. Wave Crest je európsky vydavateľ kariet. 

V krátkom čase spoločnosť BitPay zmenila svoju firmu na spracovanie bitcoinov z Wave Crest na Metropolitan Commercial Bank. Spoločnosť Visa sa dohodla na rozhodnutí vyvolanom prerušením služby. Karta Visa umožňuje používateľom vykonávať transakcie vo fyzickom registri predajného miesta. 

Držiteľ karty môže navyše z bankomatu vyberať bitcoiny za ekvivalent BTC fiat. Najskôr by však mali kartu naplniť ekvivalentným množstvom bitcoinu. Zhoda, ktorú môžete ľahko dosiahnuť prostredníctvom aplikácie BitPay Wallet.


BitPay prekonáva svoju konkurenciu vďaka svojej jedinečnej karte Visa, pretože takýchto možností existuje len obmedzené množstvo. Zatiaľ čo niektoré kryptoplatobné spoločnosti sa už pokúsili poskytnúť takúto kartu; predtým, ako sa dostali na trh, vyprchali kvôli obmedzenej miere adopcie. Od ich prerušenia v dôsledku prerušenia programu Wave Crest nedostala platobná služba žiadne sťažnosti zákazníkov. V skutočnosti pokračovala v poskytovaní vysoko kvalitných služieb pri platbe bitcoinových peňazí aj bitcoinov prostredníctvom svojej hlavnej karty Visa..

bitpay vízová karta

BitPay prichádza s dvoma službami peňaženky. Obe peňaženky sú bezplatným riešením pre jednotlivcov, ktorí používajú bitcoin (BTC) a bitcoin hotovosť (BCH). Pozrime sa na obe peňaženky. 

 • Peňaženka CoPay
 • Peňaženka BitPay

Peňaženka CoPay

CoPay umožňuje používateľom bezpečne používať a ukladať svoje bitcoiny. Peňaženka je úplne otvorený zdroj, ako už bolo spomenuté, a funguje ako hierarchická deterministická (HD) peňaženka. Peňaženka HD ponúka používateľom kľúče, ktoré sú kryptograficky šifrované a bez problémov; aj pri implementácii pokročilých hackerských metód. 

Upozorňujeme tiež, že CoPay Wallet je multi-podpis. Preto by ste chceli, aby k peňaženke malo prístup viac ľudí, ktorí tak môžu robiť súčasne. Toto je dobrá vlastnosť pre obchodné alebo skupinové transakcie s viacerými správcami. Ďalej je peňaženka krížovo kompatibilná s iOS, Android, Linux, Windows OS a Mac OS. 

Na záver upozorňujeme, že CoPay Wallet je samostatná aplikácia a neprichádza s inými službami. Preto majte na pamäti, že nemá priamy vplyv na platobnú bránu spoločnosti Bitpay. Platobné služby spoločnosti BitPay však priamo integrovali vývojové a bezpečnostné podrobnosti spoločnosti CoPay s cieľom vylepšiť jej peňaženku BitPay. Vďaka vývojovým funkciám s využitím páky je peňaženka rovnako užívateľsky príjemná a bezpečná ako CoPay. 

Peňaženka BitPay

Spoločnosť BitPay Inc vydala svoju peňaženku v roku 2016. Ako už bolo spomenuté, peňaženka bola postavená na platforme CoPay’s Wallet. Preto sa ľahko zoznámite s peňaženkou v prípade, že ste CoPay používali už skôr. Peňaženka BitPay zjednodušuje schopnosť zákazníka prevádzať, míňať a nakupovať položky prostredníctvom bitcoinu.

Preto a na rozdiel od CoPay, ktorý umožňuje používateľom ukladať iba ich bitcoiny; tým získate viac funkcií. Nájdete tiež ďalšiu platobnú funkciu s názvom Gildera. Táto funkcia zaisťuje, že môžete bitcoiny používať bez toho, aby ste ich nevyhnutne ukladali do peňaženky na výmenu. Peňaženka Bitpay vám navyše umožní pohodlne spravovať vašu kartu BitPay Visa. 

Ak chcete skontrolovať svoj zostatok, prejdite do ponuky a rýchlo načítajte zostatok. Pokiaľ využívate bitcoin, získate paušálnu ponuku poplatkov za načítanie zostatku. Toto je taká dôležitá funkcia, pretože prináša viac funkcií prostredníctvom jedného riešenia peňaženky. Podobne ako CoPay, aj tu nájdete funkciu viacerých podpisov. 

Všeobecne si všimnite, že multi-podpis poskytuje úroveň bezpečnosti a ochrany; zabezpečením toho, aby všetci signatári podpísali konkrétnu transakciu. Všetky zariadenia a peňaženky, ktoré majú prístup do peňaženiek, preto môžu transakciu odhlásiť a zabrániť tak krádežiam identity a narušeniu bezpečnosti.. 

Zákaznícka podpora BitPay

Môžete sa obrátiť na dotaz zákazníka na podporu BitPay prostredníctvom živého lístka, telefónu, e-mailu alebo školenia. Napriek tomu platobná spoločnosť umožňuje e-mailovú podporu iba väčšine svojich obchodných klientov. Ich živú podporu však rozširuje iba na veľké spoločnosti. 

Stále musíme potvrdiť, či BitPay poskytuje rýchle odpovede na dotazy používateľov. Je to preto, že sme na to dostali zmiešané reakcie potom, čo sme sa k nim dostali a dostali sme rýchlu odpoveď do 6 hodín. Medzitým sme predtým dostali sťažnosti, ktoré tvrdili, že zákaznícka podpora spoločnosti BitPay je často neužitočná. 

Poplatky, sadzby a ceny BitPay 

Vzhľadom na to, že BitPay nemusí prechádzať bránami na spracovanie platieb Visa / Mastercard; je schopný vyhnúť sa výmenným kurzom a iným poplatkom za spracovanie platieb. (Ako napríklad zriaďovacie poplatky, minimálne mesačné poplatky, poplatky za dodržiavanie PCL, poplatky za výpis a poplatky za kompenzácie). Vďaka tomu môže BitPay ľahko poskytnúť niektoré z najlacnejších sadzieb pri spracovaní platieb. 

Platforma tiež neúčtuje storno poplatky. Hoci môže obchodník ukončiť službu BitPay kedykoľvek chce, mal by špekulovať s potenciálnym zadržaním finančných prostriedkov. Aj keď tieto zadržania nemusia trvať dlho. 

Na podniky so štandardným rizikom sa vzťahuje poplatok 1% za transakciu bez ďalších poplatkov. Obchodníci vo vysoko rizikových podnikoch však môžu podliehať vyšším rizikovým poplatkom, ktoré budú dohodnuté po zriadení účtu. 

Zatiaľ budú používatelia profitovať z e-mailovej podpory, automatického spracovania výnimiek z platieb, základného elektronického obchodu, rýchlych kníh a podpory viacerých používateľov. Na druhej strane mohli spoločnosti na úrovni podniku získať buď prednostnú podporu, alebo nižšie ceny. Popularita dropshippingových platforiem, ako sú Ali Express a Shopify, robí BitPay v tejto ére ešte cennejším. Môžete sa pozrieť na recenzie BitPay Shopify, aby ste pochopili, čo obchodníci robia pre integráciu oboch služieb. 

Prehľad funkcií BitPay 

 • Priamy bankový vklad
 • 2-faktorová autentifikácia
 • Optimalizácia pre mobilné zariadenia
 • 40 jazykov, fakturácia
 • Kryptograficky bezpečné API
 • Sledovanie platieb hlavnej knihy
 • Možnosti nastavenia vlastnej rýchlosti transakcie
 • E-mailové, serverové a mobilné platobné oznámenia
 • Hosťované integrácie
 • E-mailová fakturácia
 • Možnosti odmien
 • Platobné tlačidlá
 • Hostená platba
 • Fakturačné doplnky
 • Webové platby
 • Priame integrácie predajných miest
 • Možnosti viacerých používateľov
 • Mobilná aplikácia PoS

Funkcie zabezpečenia

Úložiská BitPay’s Wallet (CoPay a BitPay Wallet) chránia kryptomenu zákazníka pred hackermi. Aj keď obe peňaženky nevyužívajú dvojfaktorový autentifikačný proces spoločnosti Google; integrovali Bitcoinový platobný protokol (BIP) na validáciu koncov vykonania transakcie. Pretože sa na ne nevzťahujú pravidlá KYC a všetky bitcoinové transakcie sú úplne anonymné; Som si istý, že to objasňuje pochybnosti – je BitPay anonymný?  

Recenzia BitPay: Zrátané a podčiarknuté

Z pohľadu obchodníka je Bitpay najvýhodnejším platobným prostriedkom. Schopnosť platformy obísť určité všeobecné poplatky priťahuje obchodníka. Hlavne preto, že za svoje výrobky môžu ľahko účtovať nižšie poplatky. Medzi BitPay Vs Coinbase prebehla masívna debata. Aby sme vyčistili vzduch, chceli by sme povedať, že obe platformy sú úplne odlišné. Aj keď sa jedná o bránu na spracovanie platieb kryptomenou, Coinbase je platforma na výmenu kryptomien. Ďalej to boli sťažnosti, že ukladá sieťový poplatok používateľom. Výsledkom bolo, že sa obchodníci uchýlili k dostupným alternatívam Bitpay, ako sú PayBear a CoinPayments. Na záver platforma využíva dve peňaženky, ktoré vášmu kryptomenu určite pridajú funkčnosť. Ak dávate prednosť použitiu bitcoinu ako spôsobu platby alebo; sa snažia diverzifikovať vaše platobné prostriedky – cestou je BitPay. Zvážte vyššie uvedenú kontrolu BitPay a urobte informované rozhodnutie. 

Prečítajte si tiež: Recenzia CoinGate

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector