Väčšina súkromníkov nevidela reklamy už roky. Aký je rozruch okolo prehliadača Brave? Je prehliadač Brave skutočne krokom vpred v oblasti práv používateľov na súkromie alebo iba šikovným spôsobom, ako zvoliť ľudí, aby boli otrokmi stroja pre podnikový marketing? To je niečo, čo by sme mali preskúmať, a preto sme napísali túto podrobnú recenziu Brave Browser.

Internet je v mnohých ohľadoch neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Odvážny prehliadač ponúka používateľom spôsob surfovania po internete bez reklám jednoduchým obmedzením vystavenia vašich údajov inzerentom. Algoritmy alebo alga vás nemôžu identifikovať, pretože sa im neodosielajú údaje o sledovaní, takže sa neoplatí vykresľovať reklamu. To šetrí životnosť batérie a načítava stránky rýchlejšie. Čím sa teda tento prístup líši od pridávania doplnkov pomocou bežného prehliadača? Pokračujte v čítaní tohto prehľadu prehliadača Brave, kde sa dozviete viac.

odvážna recenzia prehliadača

Je odvážny prehliadač zadarmo?

Áno, prehliadač Brave je zadarmo a môže tiež potenciálne spojiť vaše vrecká. Odvážny prehliadač používa na platbu používateľom za prehliadanie ich reklám token Ethereum ERC-20 s názvom Token základnej pozornosti alebo BAT. Toto je program prihlásenia, vyplácanie BAT za prezeranie reklám schválených prehliadačom Brave. Údaje zhromaždené prehliadačom sa získavajú lokálne. Predstavujú reklamy, ktoré sú zacielené špeciálne na vás. Toto nastavenie nie je rušivé a odviedli skvelú prácu, keď presvedčili ľudí, že sú v bezpečí.

Odvážny prehliadač zamestnáva koncových používateľov, aby poskytovali služby, svoju pozornosť. Ak sa nechcete zúčastniť, nemusíte a ich prehliadač je voľne použiteľný, aj keď nechcete, aby sa vám zobrazovali odvážne schválené reklamy..

Je Brave bezpečný prehliadač?

Nie, ale z bezpečnostného hľadiska nie je nič bezpečné; vždy sú to preteky v zbrojení medzi návrhármi zámkov a prerušovačmi zámkov. Toto je povedané, ak hľadáte neklebetný prehliadač, ktorý o vás neposkytuje veľa informácií, je Brave dobrou voľbou, ak potrebujete niečo plug and play.

Súbory cookie sledujú všetko, čo robíte online, to je spôsob, akým bol navrhnutý internet. Marketingové rozpočty to, bohužiaľ, vedia využiť. Facebook, Google, Microsoft, Amazon a akákoľvek webová stránka môže vytvoriť veľmi silný obraz o tom, kto ste. Ak majú sieť dostatočne veľkú na to, aby vás mohli sledovať po internete.

Aj keď Brave priamo nezruinuje vaše prevádzkové zabezpečenie (alebo opsec), ich poskytovateľ peňaženky tretích strán Potvrdiť je rád. Pri analýze reťazca sa pri registrácii na vyplatenie a výbere finančných prostriedkov odhalí všetko. Blockchainy sú transparentné a nemenné. Proces KYC prepojí vaše prostriedky BAT s akoukoľvek peňaženkou, burzou alebo podnikom, do ktorých prevádzate.

Advokáti Brave, ktorí boli veľmi cool a porušovali súkromie, skutočne nemali inú možnosť, ako chrániť vlastný záujem prehliadača Brave. Nevidíme v tom však žiadny problém, pretože ide o bezplatnú službu prihlásenia, ktorá nediskriminuje použitie. Zamestnávajú kohokoľvek a vyplácajú rovnako, iba na základe prezerania reklám. Ďalej vytvorili platobný koridor pre spotrebiteľov obsahu, aby odmenili tvorcov obsahu..

odvážne funkcie prehliadača

Používa prehliadač Brave Google?

Zdá sa, že odvážny prehliadač používa Google 3 spôsobmi. Prvým je Chromium, čo je testovacia sieť s otvoreným zdrojovým kódom pre Google Chrome, ktorú vlastní spoločnosť Google. Program Brave je založený na prehliadači Chromium, ktorý tvorí základný kód prehľadávača.


Jednoducho odstránili spyvér google, všade pridali HTTPS, zablokovali niektoré funkcie sledovania, pridali Tor bez pokynov, peňaženku BAT a náhodné pozadia pre každú novú nepoužívanú kartu.

Druhým je predvolený vyhľadávací nástroj. Ako predvolený vyhľadávací nástroj môžete nastaviť Google. Toto sa však neodporúča. Po tretie, prehliadač Brave môže využívať iba rozšírenia prehliadača Chrome, čo umožňuje ľahšiu migráciu, pretože spoločnosť Google kontroluje trhový podiel používateľov internetu a je zrejmé, že aj väčšina vývojárov by vytvárala aplikácie prehliadača..

Odvážne prehliadače môžu tiež používať služby Google nepriamo, ak používateľ potrebuje prístup k svojmu Gmailu, sledovaniu YouTube alebo iným službám Google.

Všetky reklamy vrátane reklám Google sa nebudú zobrazovať, pretože sledovacie údaje sú deaktivované programom Brave Shields. Brave Shield nielenže blokuje reklamy, ale má aj ovládacie prvky cookies, vylepšenia HTTPS, blokuje skripty, prevenciu odtlačkov prstov a tieto služby sú prispôsobiteľné pre každú stránku alebo globálne pre každú stránku. Niektoré Vlastnosti nie sú k dispozícii pre všetky platformy, takže si vždy urobte vlastný prieskum.

Odvážne stiahnutie webového prehliadača

Takže teraz, po malom úvode, uvažujete, že by ste možno chceli Braveho vyskúšať? Ísť do Brave.com a vyberte možnosť Stiahnuť. To mi pripomína starý vtip z Internet Explorera a Binga. Jediné, čo by ste niekedy mohli použiť IE a Bing, je, ak potrebujete po inštalácii systému Windows vyhľadať iný prehľadávač. Keď už hovoríme o IE, používajú ako základný kód aj Chromium.

Prehliadač Brave by mal vyskúšať každý. Využitie pamäte alebo RAM je pôsobivé a robí úžasnú prácu, keď nestresuje staršie počítače. Toto by sme však nespustili na systéme Pentium 3, nesmejte sa príliš, toto je oprávnená obava charitatívnych organizácií, ktoré poskytujú počítačové školenie deťom i dospelým.

Mnoho ľudí na celom svete si nemôže dovoliť lepšie počítače a prehliadač Brave nie je pre nich. Nebankové banky sú odblokované z nejakého dôvodu. Nemajú papierovanie a nikdy ich nepustia na KYC. Ako také nikdy nemôžu získať žiadne finančné odmeny z používania jediného prehliadača, ktorý by im mohol pomôcť upgradovať ich starnúce počítače.

Ako používať odvážny prehliadač

Prehliadač Brave je intuitívny a ľahko použiteľný. Ak môžete používať program Internet Explorer, môžete použiť program Brave. Majú jednoduchú výzvu na nastavenie rozhrania, ktorá kladie niekoľko otázok o tom, ako chcete prehľadávať. Po dokončení je internet na dosah ruky v polosúkromnom až súkromnom režime v závislosti od vášho výberu.

Po spustení prehliadača si okamžite všimnete, že sa líši niekoľko vecí. Po otvorení novej karty sa vám zobrazí úžasná fotografia niečoho skvelého, aspoň si myslíme, že je to tak. Poskytujú vám niekoľko štatistík vľavo hore, ktoré zahŕňajú; Reklamy a sledovacie zariadenia blokované.

Tieto štatistiky sú hlavným dôvodom použitia programu Brave. Na stránkach, ktoré navštevujete, neumožňujú zverejnenie určitých podrobností o vás, vrátane vašej internetovej histórie a polohy. Toto obmedzuje inzerentov v tom, aby priamo identifikovali vaše záujmy, ktoré sa vám páčia a nepáčia, čo znamená, že sa s vami nemôžu uchádzať na trhu.

Inovácie HTTPS tiež chránia vaše údaje šifrovaním relácie. Sťaženie analýzy vašej premávky. Poslednou metrikou je váš ušetrený čas, čo je priamym dôsledkom nenačítania reklám a reakcie na sledovacie nástroje. Predstavte si, že sa snažíte vypadnúť z kancelárie, ale máte narodeniny a všetci by vám chceli želať. Toto je prehliadanie reklám.

Teraz si predstavte deň, keď konečne rezignujete na prácu, ktorú nenávidíte, jednoducho vojdete dovnútra, dáte rezignáciu svojmu šéfovi a odídete. Rýchle, ľahké a skutočne uspokojivé. Presne také je prehliadanie bez reklám. Prehliadanie bez reklám dramaticky predlžuje výdrž batérie, pretože váš prehliadač tieto úlohy už nerobí.

K dispozícii sú tiež hodiny, ktoré nie sú do 24 hodín, takže sú podľa nášho názoru zbytočné. Snažili sa o to opraviť tento problém takmer 2 roky a jednoducho sa vzdali. Posledná vec, ktorú treba spomenúť, je peňaženka, ktorú sme spomenuli vyššie. Zatiaľ čo do svojich vydali aj peňaženku Binance V noci verzia, ktorá nie je k dispozícii v stabilnom vydaní, takže zatiaľ nebudeme komentovať.

Odvážne reklamy za odmenu

Aj keď sme úplne proti použitiu peňaženky Uphold. Spôsob, akým sa rozhodli speňažiť tento projekt, je úctyhodný. Odvážny prehliadač predáva cielený marketing inzerentom. Používateľom, ktorí sa prihlásia na zobrazovanie reklám, sa za ich čas vypláca token základnej pozornosti alebo BAT. Je to prínos pre všetky zúčastnené strany.

Ďalšou funkciou služby je prepitné tvorcu obsahu za jeho obsah. Toto umožňuje všetkým vydavateľom a tvorcom ťažiť z vašej pozornosti, aj keď ste ich peňažný stimul na vytváranie obsahu odstránili.

Marketingový génius, ktorý stojí za Brave a BAT, je úžasný. Je to ako vírus, ak tipujete tvorcu, ktorý sa neprihlásil, sú finančne motivovaní k prihláseniu a odovzdajú údaje KYC na výber prostriedkov, pretože sú k dispozícii bezplatné peniaze a väčšina ľudí si peniaze váži pred ochranou osobných údajov..

Je odvážny prehliadač lepší ako Chrome?

Áno. Odvážny prehliadač je lepší ako štandardný prehliadač Google Chrome. Prehliadač Google Chrome je navrhnutý ako nástroj priameho marketingu, ktorý ovláda 64,45% podielu na trhu. Chrome má vstavané doplnky, ktoré je možné zakázať. Prehliadač Chrome zhromažďuje údaje o používateľoch, tieto údaje spracováva pomocou svojich algických údajov a pri prehliadaní internetu dodáva obsah priamo do vášho zorného poľa. Pri tomto procese prichádza na rad inkasovanie miliárd USD, staré známe príslovie „ak je to zadarmo, ste produktom“.

Pri takomto použití sa Chrome načítava stránky pomaly. Stáva sa z neho procesor a pamäť, ktorá vyčerpáva batériu alebo tlačí vaše napájacie jednotky alebo napájací zdroj silnejšie, ako je potrebné. To vás stojí čas a elektrinu.

Odvážny prehliadač vs Safari

Safari je navrhnuté spoločnosťou Apple Inc. Jediným používaním prehliadača Safari je stiahnutie iného prehľadávača. Udelený Safari je oveľa lepší ako IE s celkovým podielom na trhu 17,5%. Safari si vedie dobre sám, prichádza na druhom mieste.

Spoločnosť Apple sa navyše bude snažiť chrániť vaše digitálne práva a obrátiť sa na súd, aby vaše údaje neodovzdala vládnym agentúram, ak a kde sa použije šifrovanie, ale ak budú nútené na základe súdneho príkazu, budú dodržiavať.

Brave vs Firefox

Súčasný generálny riaditeľ spoločnosti Brave Brendan Eich bol tiež tvorcom Javascript a bývalý generálny riaditeľ spoločnosti Mozilla Corporation. Spoločnosť Mozilla Corporation vytvorila a spravuje Firefox. Mozilla zarába peniaze z … Uhádli ste, reklamy. No, nejako. Vyhľadávacie nástroje platia autorské honoráre Mozille za to, že používajú prehliadač na získanie prístupu k údajom používateľov. Firefox je zadarmo a má otvorený zdroj s vývojovou komunitou po celom svete. Stále ju vlastní spoločnosť Mozilla, ktorá je ziskovou spoločnosťou.

Prehliadač Tor je z nejakého dôvodu založený na prehliadači Firefox. Jeho vysoko prispôsobiteľné ďalšie doplnky nie sú zabudované, ale sú k dispozícii na inštaláciu a použitie. V korektnom boji s doplnkami má Brave ťažké problémy s Firefoxom. Nemyslíme si, že prehliadač Brave plne využíva Tor a postráda potrebné doplnky, ktoré sú k dispozícii v prehliadači Tor na zmenu totožnosti pri prehliadaní, zatiaľ čo to môžete dosiahnuť zatvorením všetkých relácií Tor, okien a kariet a otvorením novej relácie Tor, okno alebo karta.

Firefox ovláda 4,58% podielu na trhu s prehliadačmi a má okolo štvrť miliardy aktívnych používateľov mesačne, postupne je tak 20-krát väčší ako Brave Browser, ktorý má 12 miliónov aktívnych používateľov mesačne.

Odvážne výhody a nevýhody prehľadávača

Odvážny prehliadač má viac kladov ako záporov. Je to lepšia voľba prehľadávača, pokiaľ ide o ochranu súkromia a menej sledovania, v porovnaní so štandardnými inštaláciami prehľadávača. Je štandardne dodávaný so zabudovaným Adblockerom a pri prehliadaní internetu je rýchlejší a efektívnejší.

Na druhej strane, prehliadač Brave je vydaný na milosť a nemilosť spoločnosti Google, pokiaľ ide o rozšírenia, pretože nemá vlastnú knižnicu doplnkov a musí sa riadiť príkazmi tretích strán. Rozšírenia tretích strán tiež Brave individuálne nepreveruje, našťastie prehliadač Brave poradí, ak si všimne akúkoľvek nepriaznivú aktivitu doplnku. Je to služba Tor, ktorá sa však porovnáva s pôvodným prehliadačom Tor. Podľa nás ide iba o marketingový trik.

Funkcia importu prehliadača Brave je užitočná pre záložky a vašu históriu a je to. Brave nemôže importovať vaše heslá. Je to utrpenie pre väčšinu koncových používateľov. Niekto by mohol namietať, že by ste si nemali ukladať svoje heslá vo svojom prehliadači, ale nikto túto radu nedodržiava, s výnimkou ľudí, ktorí boli napadnutí hackermi a poučili sa zo svojich chýb, je týchto používateľov málo a ďaleko od seba.

Nevýhody

The Elephant in the room with Brave Rewards and their opt-in marketing is that you are agreeing to a service, where you are the product. To môže byť v poriadku pre určitých ľudí, ale je to polovičné opatrenie.

Ak chcete vyplatiť BAT tokeny za skutočné peniaze, musíte urobiť KYC, ktorý narúša súkromie online. Ľudia potrebujú menej prihlásení spojených s ich identitami v reálnom svete. Každá spoločnosť, ktorá má vaše údaje KYC, je ďalším útočným vektorom pre hackerov.

Prečo by ste mali používať?

Prehliadač Brave prináša to, čo ste sľúbili, sú najlepšie v triede využívania energie a výrazne predĺžia životnosť batérie. Osobne sme už roky nevideli reklamy a nevieme, o čom je rozruch. Nebudeme uvádzať zoznam našich doplnkov kvôli opsec a čo nie.

odvážna recenzia prehliadača

Brave Browser Review: Záver

Prehliadanie v súkromí je zodpovednosť, nie právo. Zatiaľ čo prehliadač Brave je krokom správnym smerom. Je to v poriadku, z hľadiska ochrany osobných údajov neponúka nič zvláštne a nie je najlepším nástrojom. Aj keď je Tor lepší, nenechajte sa oklamať myslením, že ho tiež bezpečne používate.

Súkromné ​​prehliadanie je o rozšírenej sade protokolov, nielen o použití čarovného prehliadača, ktorý vás ochráni. Pre začiatočníkov získajte VPN, pouvažujte nad naformátovaním svojho súčasného zariadenia pomocou DBAN a počnúc novou inštaláciou. Existuje niekoľko súkromia návody to môže skutočne pomôcť staré. Niektoré kroky sú extrémne a závisia od toho, čo sa snažíte urobiť.

Naše údaje KYC majú pre nás hodnotu viac peňazí, ako môže prehliadač Brave ponúknuť. Stačí len jeden únik, ktorým ukradnete svoju identitu a budete nútení strácať roky svojho života bojom za svoju vlastnú identitu. V tomto hypnotickom období si nemôžete kúpiť dom, zaobstarať si nové auto a polícia vás môže zadržať v domnení, že ste zlodejka identity..

Aj keď si myslíme, že prehliadač Brave nevyniká v porovnaní s davom, z hľadiska bezpečnosti a ochrany súkromia je pre používateľov skvelým miestom, kde začať. Používatelia, ktorí nevedia nič o osvedčených postupoch online, potrebujú solídny východiskový bod a odvážni ľudia to poskytujú v pike. Ochrana súkromia je bohužiaľ ako nabitá zbraň a koncoví používatelia by si mohli streliť do nohy.

Brave je najlepší dostupný šetrič energie. Pri používaní zariadení napájaných z batérií sme boli a budeme naďalej používať prehliadač Brave. Je to úžasný šetrič energie a každému odporúčame vyskúšať.

Náhodné pozadie kariet je najlepšou funkciou tohto prehliadača, ktorá vás spomalí, aby ste skutočne premýšľali o tom, čo hľadáte alebo ktoré stránky sa chystáte navštíviť. Chvíľka na premýšľanie a pozorovanie skutočnej krásy je príjemným odpočinkom od mrazu digitálneho života.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector