Nájsť bezpečnú peňaženku na uloženie svojej kryptomeny môže byť poriadna drina. Ako určíte peňaženku, ktorá bude bezpečná a zabezpečená pre vaše prostriedky? Tieto a ďalšie otázky prebiehajú v mysliach používateľov peňaženky s kryptomenami. Táto recenzia Breadwallet vám však uľahčí prácu a pomôže vám rozhodnúť sa, akú peňaženku použiť pri držaní svojej kryptomeny. 

Čo je to Breadwallet?

Založenie Breadwallet stojí na téme finančnej slobody. Peňaženka má dokonca svoju vlastnú natívnu mincu Bread (BRD) posilniť svoj bod slobody. Sídlo spoločnosti Breadwallet sa nachádza vo švajčiarskom Zürichu. Peňaženka je tiež skonštruovaná tak, aby zabezpečovala súkromie jej používateľov. Breadwallet je v podstate bitcoinová peňaženka, ktorá vám umožňuje prevádzať vaše bitcoiny na ETH, BCH a určité tokeny ERC20.

preskúmanie breadwallet

Aplikácia bitcoinovej peňaženky, ktorú založili Aaron Voisine a Adam Traidman v roku 2015, v súčasnosti funguje vo viac ako 160 krajinách a má väčšinu svojich zákazníkov v Severnej Amerike. Pretože iOS má mimoriadny bezpečnostný stav, Breadwallet bol pôvodne vytvorený pre používateľov iOS. Teraz má peňaženka verziu pre Android. Vaše prostriedky sú zabezpečené od tretích strán, pretože máte úplnú kontrolu nad ich bitcoinovými transakciami.

Jedným z dôvodov, prečo si zakladatelia vybrali platformu iOS, je ochrana používateľov pred krádežou, pretože neexistuje žiadny server, ktorý by bolo možné hacknúť. Táto recenzia peňaženky Bread odhalí jedinečné bezpečnostné prvky peňaženky, ktoré umožňujú používateľom kontrolu nad ich finančnými prostriedkami. Peňaženka tiež využíva overenie zjednodušenej platby (SPV), ktoré umožňuje priame pripojenie k bitcoinovej sieti. SPV vám tiež umožňuje pripojiť sa k bitcoinovej sieti pomocou mobilného telefónu pomocou rýchleho výkonu. 

Mince podporované na Breadwallet

Breadwallet je v podstate bitcoinová peňaženka. Bread však podporuje ethereum, bitcoinové hotovosti, skutočné USD (stabilné mince ERC-20) a všetky mince ERC-20..

breadwallet coiny

Poplatky za Breadwallet 

Poplatky za transakcie v peňaženke nie sú pevne stanovené a niekedy sa počítajú na základe transakčných aktivít, ktoré sa v peňaženke vyskytujú. Pri odosielaní coinov na Breadwallet ste povinní zaplatiť sieťový poplatok. Používateľom, ktorých účty odosielajú a prijímajú obrovské množstvá BTC, sa zvyčajne účtujú nižšie poplatky. Na druhej strane, nákup mincí cez Breadwallet si vyžaduje 5% poplatok pri použití kreditnej karty.

Za nákup mincí v službe Bread vám tiež vznikajú bankové poplatky v jednej z nasledujúcich fiat mien USD, EUR, Dánska koruna, CAD a GBP. Chlieb je horúca peňaženka a za jej použitie nemusíte platiť žiadny poplatok. Stiahnutie je zadarmo a v peňaženke si môžete kúpiť bitcoiny, ethereum a DAI. 

Je Breadwallet ľahký na používanie?

 Atraktívne a ľahko pochopiteľné používateľské rozhranie v peňaženke umožňuje používateľom ľahko sa v peňaženke pohybovať. Nie všetky peňaženky však dokážu vytvoriť peňaženku, v ktorej je ľahké sa orientovať. Breadwallet je na druhej strane jednoduchý na používanie. Peňaženka sa ľahko nastavuje najmä pre začiatočníkov, pretože väčšina jej jedinečných funkcií je na domovskej stránke. Používateľské rozhranie neobsahuje zložité grafy, ktoré by boli pre začiatočníka komplikované. Cena bitcoinu je prístupná na burzách a používatelia si môžu skontrolovať zostatky a ďalšie funkcie na domovskej stránke. Peňaženka je vyrobená tak jednoducho, že prostriedky je možné prevádzať pomocou QR kódu. 

Nasledujúce kroky popisujú, ako môžete začať používať Breadwallet


 • Stiahnite si aplikáciu z Apple Store do svojho iPhone.
 • Nastavte si záložný kľúč a PIN kód, zapíšte si ich. 
 • Vaša peňaženka je nastavená. Teraz môžete generovať kódy QR a adresy.
 • Teraz môžete posielať a prijímať bitcoiny, vaša Breadwallet je nastavená 

užívateľské rozhranie

Breadwallet Recenzie: Ochrana osobných údajov 

Breadwallet má spôsob, ako udržať dáta svojich používateľov v bezpečí. Spoločnosť Bread sa snaží maximalizovať spokojnosť používateľov, a preto peňaženka zabezpečuje osobné informácie svojich zákazníkov. Z tohto preskúmania peňaženky Bread ste si možno už teraz uvedomili, že peňaženka nezdieľa informácie používateľov so svojimi servermi ani so servermi tretích strán. Používatelia sú z aplikácie pripojení priamo k bitcoinovej sieti. Používatelia majú úplnú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami. Na rozdiel od iných peňaženiek tiež nemusíte uvádzať žiadne doklady, ako napríklad identifikáciu. Vďaka tomu je ľahké rýchlo otvoriť peňaženku s chlebom, najmä ak máte k dispozícii pohotovostné prostriedky. 

Je Breadwallet bezpečný?

Naša recenzia na Breadwallet by nebola úplná, pokiaľ by sme nevyhodnotili bezpečnosť peňaženky. Nakoniec, to je celá pointa dobrej peňaženky, že?

Pretože Bread je neväzobnou peňaženkou, máte ako jediná prístup k vášmu súkromnému kľúču. Peňaženka síce nevyužíva dvojfaktorové overenie, ale váš účet zabezpečí pomocou špendlíka. Peňaženku je možné obnoviť počiatočnou frázou, ak používateľ zabudne svoj pin.

Breadwallet neexistuje pre stolné ani mobilné verzie. je to striktne mobilná peňaženka, a preto používatelia pridali ochranu pred škodlivým softvérom a krádežami. Peňaženka je chránená nasledujúcimi normami

 • Peňaženka je zabezpečená hardvérovým šifrovaním AES a podpismi kódu. 
 • Ďalšou vrstvou zabezpečenia je dotykové ID a šesťmiestna integrácia peňaženky integrovanej ako zabezpečenie. 
 • Používanie zjednodušeného overovania platieb (SPV) na zabezpečenie toho, aby transakcie prebiehali bez zásahov tretích strán. 
 • Vďaka všetkým týmto bezpečnostným funkciám je Breadwallet bezpečný a ľahko použiteľný.

Výhody Breadwallet

 • Používatelia majú kontrolu nad svojimi finančnými prostriedkami z dôvodu decentralizovanej povahy peňaženky.
 • Obnova dát je jednoduchá a jednoduchá vďaka funkcii obnovenia počiatočnej frázy.
 • Transakcie sa medzi používateľom a bitcoinovou peňaženkou vykonávajú transparentne bez potreby tretej strany.
 • Vďaka funkcii jednoduchého overenia platby je jedinečný.
 • Pretože sú jeho operácie decentralizované, transakčné oneskorenie je obmedzené, pretože Breadwallet umožňuje používateľom obchodovať rýchlejšími rýchlosťami.
 • Peňaženka slúži ako bezpečné úložisko s digitálnym zabezpečením, kódmi PIN, autentifikáciou a súkromnými zámkami.  
 • Zjednodušené užívateľské rozhranie, ktoré umožňuje používateľom prístup ku všetkým jeho funkciám na svojej domovskej stránke

Nevýhody Breadwallet

 • V peňaženke chýba funkcia multi-sig. Táto vlastnosť zaisťuje, že používateľ má kontrolu nad všetkými transakciami, ktoré prebiehajú v peňaženke.
 • Poplatky za jeho peňaženku môžu byť vysoké, najmä keď sú poplatky za transakciu

Alternatívy Breadwallet

Používatelia nájdu sadu Breadwallet na stiahnutie v obchodoch Google Play a Apple Store. Ich webová stránka obsahuje aj viac informácií o tom, ako začať. Ak však hľadáte alternatívu k Breadwallet, možno sa budete musieť obrátiť na jeho súperov.

Niektoré alternatívy Breadwallet zahŕňajú;

 • Bitpay
 • Coinbase
 • Bitstamp

Tieto peňaženky nie sú len alternatívami, ale aj spoľahlivými konkurentmi spoločnosti Breadwallet, pretože ich každoročne generovaný príjem môže svedčiť o ich konkurencieschopnosti.. 

Breadwallet Review: Záver

Táto recenzia na Breadwallet odhaľuje niektoré zložité podrobnosti peňaženky. Používatelia systému iOS by túto peňaženku považovali za vhodnú. pretože je teraz k dispozícii pre používateľov systému Android, je to tiež skvelá voľba pre platformu. Spoločnosť Bread naďalej posilňuje svoju peňaženku prostredníctvom partnerstiev. Napríklad má podporu japonskej skupiny finančných služieb SBI Holdings. 

Ak hľadáte peňaženku s kryptomenami, ktorá je otvorená, užívateľsky prívetivá a bezpečná, potom by mohla byť práve táto peňaženka. Pre ostrieľaných obchodníkov však Breadwallet nemusí byť dosť prepracovaný. Rovnako možno budete chcieť zvážiť chladenie pre uchovanie veľkého množstva kryptos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector