Ak ste online obchodník a myslíte si, že chcete prijímať digitálne meny ako bitcoin ako spôsob platby, musíte skutočne zvážiť použitie platobnej brány na blockchainové platby. CoinGate je jednou z tých spoločností, ktoré môžu poskytovať tento druh služieb. Ale sú legitímne a dá sa im dôverovať, že ich používajú? Pokračujte v čítaní ďalších informácií Recenzia CoinGate aby ste získali úplnú perspektívu fungovania platformy.

ČO JE COINGATE? 

koingate review

CoinGate je bitcoinový platobný procesor (BPP), ktorý slúži ako online platforma digitálnej meny, ktorá poskytuje obchodné služby podnikom a jednotlivcom, v zásade umožňuje podnikom prijímať bitcoiny a viac ako 50 alternatívnych kryptomien, napríklad Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Dash, okrem iného ako platba za ich produkty prostredníctvom online a tradičných možností POS. Umožňuje tiež jednotlivcom a organizáciám obchodovať s bitcoinmi na trhu digitálnych mien. 

Spoločnosť CoinGate bola založená v roku 2014 a začala fungovať začiatkom roku 2015. Je založená vo Vilniu v Litve a v súčasnosti slúži viac ako 4 500 firemným zákazníkom a 80 000 registrovaným používateľom. Má tiež k dispozícii množstvo platobných možností.

CoinGate je jednoducho online trh s funkciou spracovania platieb. Obchodníci sa registrujú, predávajú a predávajú svoje produkty za účelom platby v bitcoinoch, fiatoch a ďalších podporovaných digitálnych menách. Používatelia sa registrujú, aby získali produkty online a ľahko za ne platili digitálnymi menami pomocou rôznych dostupných platobných možností. Rovnako ako trh, ktorý je, umožňuje obchodovanie s bitcoinmi za najlepšiu cenu na trhu digitálnych mien v porovnaní s cenami ponúkanými na rôznych burzách. Preto môžu kryptoobchodníci nakupovať a predávať bitcoiny pomocou CoinGate, môžu vykonávať obchody rovnako ako pri bežných burzách, vyhrievajúc sa na bezpečnom a zabezpečenom prostredí, ktoré CoinGate poskytuje. 

CoinGate pomáha podnikom pripraviť sa na budúcnosť pomocou bitcoin POS, widgetov a zásuvných modulov pre nákupné vozíky online, ako sú Magento, WooCommerce OpenCart, VirtueMart atď. Ponúkajú tiež aplikácie Bitcoin Point of Sale pre Android a iOS, ktoré zákazníkom uľahčia nakupovanie v mobile, a rýchlejšie a bezpečné spracovanie platieb pre podniky. 

Výhody CoinGate

Po preskúmaní jeho výhod CoinGate CoinGate spracuje bitcoinové platby automaticky a bezproblémovo a všetky výplaty sa odosielajú na účty obchodníka bez akýchkoľvek odpočtov okrem poplatku za spracovanie..

Tieto platby sú k dispozícii v eurách, amerických dolároch, USDT alebo bitcoinoch. 

CoinGate tiež vykonáva automatickú konverziu fiat / kryptomena na kryptomenu; to znamená, že platby v bitcoinoch je možné automaticky prevádzať na EUR / USD. Obchodník tiež môže uprednostniť platby uskutočňované v bitcoinoch, ale má klienta / zákazníka, ktorý si praje platiť v systéme Ethereum alebo Dash, CoinGate jednoducho prijme platbu v systéme Ethereum alebo Dash a automaticky ju spracuje a prevedie na bitcoin uprednostňovaný predávajúcim obchodníkom. platí prevedené bitcoiny na účet obchodníka. 

koingate review

Ceny bitcoinu a iných coinov sa neustále porovnávajú s cenami iných búrz a aktualizujú sa v reálnom čase, čo obchodníkom, obchodníkom a klientom CoinGate umožňuje platiť čo najmenej.. 

CoinGate chráni svojich obchodníkov zabezpečením nezvratnosti platieb, vysokou úrovňou súkromia zákazníkov a tiež nižšími poplatkami. 

Poplatky za CoinGate

Pri kontrole CoinGate týkajúcej sa jeho poplatkov: Čo sa týka výberov, CoinGate neúčtuje žiadne poplatky za výbery z bitcoinu, poplatky za výbery, platby SEPA, Skrill alebo medzinárodné banky sú všetky na báze tretích strán. 

podielové poplatky

Za obchodníkov s CoinGate si CoinGate účtuje 1% paušálny poplatok za spracovanie platby. Neexistujú žiadne zriaďovacie ani opakujúce sa poplatky ani žiadne poplatky účtované kupujúcim. 

Pri obchodovaní CoinGate účtuje 3% paušálny poplatok za všetky nákupné a predajné obchody, ktoré sa na ňom uskutočnia. 

Ostatné nákupné poplatky účtujú partneri tretích strán, ako napríklad Skrill, Neteller, poskytovatelia kreditných / debetných kariet a ďalší. 

Funkcie CoinGate BPP

Pri podrobnej kontrole CoinGate uvádzame niektoré z jeho hlavných funkcií;

Pre firmy / obchodníkov:

 • Bitcoinové predajné miesto 
 • Pluginy elektronického obchodu
 • Bitcoin Payment API
 • Platobné tlačidlá
 • Prijíma viac ako 50 altcoinov
 • Okamžitý prevod na EUR / USD
 • Integrácia ShapeShift.io 
 • Changelly Integration 

Pre obchodníkov:

 • 3% poplatok za nákup / predaj
 • 24 hodinový výber 
 • Najvyššia ochrana pomocou protokolu 2FA pomocou autentifikátora Google 
 • Šifrovanie dokumentu. 

partnerský program

CoinGate poskytuje odkazy na odkazy, ktoré umožňujú získať 1% z poplatkov zaplatených obchodníkmi, ktorí sa zaregistrovali pomocou vášho odkazu. Odporúčaní zákazníci zaplatia o 0,5 až 1% nižšie poplatky ako zvyčajne o 3%. Sprostredkovatelia dostanú percento z celkových platieb, ktoré uvedený zákazník uskutoční. 

Úspechy CoinGate 

Recenzia CoinGate bude neúplná bez toho, aby sme preskúmali niektoré z jej úspechov. CoinGate od svojho vzniku naďalej rastie, inovuje a rozširuje sa. 

V roku 2017 mala rekord 100 000 zaplatených objednávok, 70 miliónov dolárov spracovaných platieb a viac ako 3 000 obchodníkov. 

V roku 2018 zaznamenala viac ako 300,00 platených objednávok, zaregistrovalo sa 50 000 nových používateľov, boli podporované a akceptované ako platobné prostriedky tokeny LTC, ETH a ERC20. Ako nové možnosti platby boli pridané Skrill, Neteller a Klarna. boli pridané platobné doplnky a stala sa tiež Lightning Network, ktorá umožňuje plynulé a rýchle spracovanie platieb. 

Rovnako v rokoch 2016 a 2017 získala CoinGate od spoločnosti FinancesOnline ocenenie „Rising Star“ a „Great User Experience“. 

Alternatívy CoinGate

CoinGate je skvelá platforma služieb v oblasti spracovania platieb online, má však aj svojich vlastných konkurentov, ktorí pôsobia ako alternatíva k trhu / odvetviu; BitPay, 2Checkout, Stripe, SecurionPay, Paysafe, Cayan a Splash. 

Môžete si zvoliť, že budete dostávať pravidelné aktualizácie z neustále aktívnych stránok CoinGate blog alebo sa pozrite na jeho živú webovú stránku, kde získate ďalšie novinky, informácie o CoinGate alebo sa zaregistrujete. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me