V tomto prehľade Coinone budeme analyzovať najdôležitejšie prvky slávnej juhokórejskej burzy, ako napríklad; bezpečnosť, užívateľské rozhranie, možnosti financovania a ďalšie …

S týmto povedzme, skočme priamo do toho!

Čo je Coinone?

Coinone exchange je juhokórejská burza kryptomien zaregistrovaná v Soule ako Coinone Inc. s misiou vybudovať veľmi transparentný ekosystém v blockchainovom priestore, ktorý kryptomeny zúfalo potrebujú, aby sa im darilo.

recenzia coinone

Burza coinone má viac ako päťdesiat overených aj neoverených trhov, ktoré sa obchodujú predovšetkým proti KRW (vyhrala Kórejská republika) a BTC (Bitcoin) s celkovým trhovým stropom 7 070 BTC a 53 055 569 amerických dolárov podľa coinmarketcap. Má priemerný 24-hodinový objem obchodovania 2 060 019 BTC, s mesačnými výnosmi viac ako 20 miliárd wonov a viac ako 600 000 registrovanými používateľmi..

Spoločnosť Coinone založila vo februári 2014 Myunghun Kevin Cha, jeden z najslávnejších a najoceňovanejších bielych hackerov v Južnej Kórei. Podľa zakladateľov a vedenia burzy Coinone je cieľom Coinone viesť nový svet financií prostredníctvom blockchain technológie pôsobením ako médium, prostredníctvom ktorého sa blockchain privádza na svet.

Burza Coinone je jednou z popredných kryptoburz v Južnej Kórei, v súčasnosti je obzvlášť treťou najväčšou kryptoburzou v Kórei a poskytuje služby klientom v rôznych kategóriách, ktoré zahŕňajú oblasti bitcoinu, kryptomeny, FinTech, platby, Finančné služby, zákaznícky servis a internet. Jedná sa o blockchain a služby spojené s kryptomenami zahŕňajú službu ako centrum pre zahraničné prevody a tiež hlavne ako centrum výmeny kryptomien.

Burza Coinone a krypto peňaženka je vyrobená pre miestne použitie a je výslovne určená pre používateľov blockchainu a kryptomien, obchodníkov a používateľov so sídlom v juhokórejskom regióne. Nie je určené pre medzinárodných používateľov.

V rámci svojej misie priniesť blockchain na svet však spoločnosť Coinone založila spoločnosť Coinone Indonézia s cieľom pomôcť rozšíriť svoje operácie za ázijské hranice aj mimo nej. Aj keď 18. septembra 2018 ukončila svoju burzu na Malte, juhokórejské a indonézske burzy naďalej zostávajú aktívne. Na domovskú stránku Coinone Indonesia sa dá dostať tu.

coinone review indonézia

Spoločnosť Coinone tiež získala dcérsku spoločnosť – IFunFactory, 4. septembra 2018. IFunFactory je popredná technológia serverových herných serverov, ktorá poskytuje engine herného servera a platformu na prevádzkovanie hier..

Spoločnosť Coinone Inc. tiež uviedla na trh svoju prvú zámorskú prevodnú a platobnú službu založenú na blockchaine – Cross v decembri 2018, prevodná aplikácia, ktorá využíva produkt xCurrent spoločnosti Ripple na uľahčenie rýchlych cezhraničných platieb.

coinone partnerstvo kríž


Viac o Coinone …

Burza coinone je juhokórejská platforma na obchodovanie s kryptomenami, kde sa s podporovanými digitálnymi aktívami obchoduje predovšetkým proti KRW a potom voči BTC.

Jeho hlavné zameranie je na miestny trh juhokórejského kryptopriemyslu, neexistujú však žiadne prísne obmedzenia jeho používania medzinárodnými používateľmi / obchodníkmi. Má okolo päťdesiat rôznych mien obchodujúcich a tie, ktoré nemajú veľa menových párov ponúkaných na obchodovanie v dôsledku svojich prísnych procedúr výpisu ako súčasť svojich opatrení, aby sa zabránilo kótovaniu podvodných projektov a následne chránili finančné prostriedky svojich klientov..

coinone recenzia výmena

Okrem svojich prísnych požiadaviek na kótovanie má Coinone aj svoj vlastný Výbor pre hodnotenie kótovaných spoločností, ktorý riadi priamo generálny riaditeľ a ktorý sa zaväzuje prísne skontrolovať všetky kótovania pomocou štyroch rôznych kategórií predtým, ako budú uvedené na burze..

Mince podporované coinónom:

Medzi podporované mince a obchodovanie na Coinone patria Bitcoin, Ethereum, Ripples, Bitcoin Cash ABC, EOS, BSV, Vanta, Luna, Litecoin, Cosmos, TRON, Qtum a ďalšie.

Peňaženka Coinone poskytuje vybavenie a služby peňaženky, ktoré umožňujú vklady, skladovanie a obchodovanie s požadovanými mincami klientov, ktoré sú uvedené na burze..

Užívateľské rozhranie Coinone:

Coinone má vynikajúce UI / UX, ktoré umožňuje rýchle a bezpečné obchodovanie pre ich klientov. Má tiež nástroj Prochart, ktorý obchodníci používajú na hĺbkovú analýzu mien počas svojich obchodných stretnutí.

Metódy financovania účtu Coinone:

Hlavnou metódou financovania výmeny Coinone sú krypto vklady, ale prijíma tiež fiat vklady prostredníctvom bankových prevodov v KRW. Neakceptuje však vklady prostredníctvom platieb kreditnou a debetnou kartou a takisto ako kryptoburza miestneho trhu nie je americkým investorom dovolené používať Coinone.

V rýchlo sa rozvíjajúcom blockchainovom a kryptografickom priemysle v Južnej Kórei je Coinone jednou z priekopníckych spoločností a je prvou na zozname spoločností Ethereum a IOTA a tiež prvou kryptoburzou, ktorá založila Výskumné centrum, ktoré publikuje necenzurované a hĺbkové analýzy a správy o kryptomene s cieľom pomôcť zabezpečiť transparentnosť a stabilitu na trhu.

Na výmenu má Coinone tiež veľmi silnú a aktívnu podporu a reakciu na služby zákazníkom, ktorá pomáha s technickými problémami a inými problémami, s ktorými sa stretnú registrovaní používatelia..

Poplatky za výmenu coinónov:

Spoločnosť Coinone má paušálny obchodný poplatok vo výške 0,10% pre tvorcov aj príjemcov v každej obchodnej transakcii, čo je v porovnaní s výrazne nižším priemerom ako 0,25% v priemysle. Má tiež obchodný poplatok vo výške 0,03% za všetky svoje mince, ktoré boli kótované neskôr ako 21. marca 2019, čo predstavuje pekný stimul pre obchody s nedávno uvedenými mincami..

coinone poplatky za výber

Coinone nemá žiadne poplatky za vklad, ale má poplatok za výber 0,0015 BTC za 1 výber BTC. To je vysoké v porovnaní s burzami iných búrz, ale je to prijateľné vzhľadom na nízke obchodné poplatky, ktoré, zdá sa, vyvážia ich celkovú štruktúru poplatkov. Má poplatok za výber 0,01 ETH za 1 ethereum a 0,0005 BCH za 1 bitcoin hotovosť ABC.

Coinone Security & Partneri

Táto recenzia spoločnosti Coinone by nebola úplná bez preskúmania jej bezpečnostných prvkov.

Podľa Observatórium Mozilla, Skóre bezpečnosti spoločnosti Coinone je na úrovni D +, čo je prijateľné v porovnaní s priemerným dopytom odvetvia po bezpečnosti na kryptoburzách.

Spoločnosť Coinone má ochranu aktív klientov ako svoju najvyššiu prioritu a venuje sa tiež poskytovaniu najbezpečnejších investičných prostredí pre svojich klientov. Má silné bezpečnostné protokoly, ktoré implementujú overiteľné opatrenia. Zahŕňajú použitie dvojfaktorového autentifikačného systému, viac podpisových peňaženiek a overenie ID na zaistenie bezpečnosti ich klientskych účtov a finančných prostriedkov..

Spoločnosť Coinone je v prevádzke a aktívna od roku 2014 a spoločnosť Coinone Indonézia od augusta 2018 a doposiaľ sa nezaznamenali ani nezaznamenali žiadne závady ani problémy týkajúce sa jej bezpečnosti pri prístupe k finančným prostriedkom a účtom klientov..

Partnerstvo Coinone so spoločnosťou Certik & Xangle

V snahe vylepšiť svoje bezpečnostné prvky nadviazala spoločnosť Coinone partnerstvá s Certik a Xangle. Spoločnosť Xangle (predovšetkým spoločnosť poskytujúca informácie) uzavrie partnerstvo so spoločnosťou Coinone pri poskytovaní ochrany kryptoinvestorom a pri zvyšovaní transparentnosti projektov.

Certik je na druhej strane audítorská spoločnosť zameraná na kybernetickú bezpečnosť, ktorá bude poskytovať audítorské informácie, ktoré budú slúžiť ako pomôcka pri riešení problémov s bezpečnostným zneužitím kódu, ako aj pri kontrole projektov na úrovni kódu a ďalších služieb kybernetickej bezpečnosti pri projektoch uvedených v zozname alebo pri byť uvedené na Coinone.

Coinone Partnerstvo s Temco

Spoločnosť Coinone v snahe rozšíriť svoje operácie, prijatie a tiež príjmy uzavrela partnerstvo s ďalšími spoločnosťami zaoberajúcimi sa kryptomenami a FinTech..

Jedným z príkladov je spoločnosť Temco, ktorá pomáha sprostredkovať obchody spoločnosti Temco svojim retailovým investorom, a spoločnosť Ripple, ktorá umožňuje platby v jej globálnej aplikácii pre zámorské remitencie a platobné služby založenej na blockchaine, Cross. Moneygram je tiež partnerom tria so spoločnosťami Ripple a Coinone.

Alternatívy k Coinone

Táto recenzia Coinone sa tiež zaoberá rôznymi kľúčovými alternatívami Coinone.

Spomedzi miestnych alternatív je najväčším konkurentom Bithumb, za ním nasledujú Korbit, Coinreal, Gopax a Upbit.

V globálnom kryptopriemysle medzi alternatívy spoločnosti Coinone patria spoločnosti Dex-trade, OceanEx, Braziliex, Coinbe a BirakeNetwork.

Zhrnutie kontroly Coinone

Coinone v globálnom krypto svete je jednou z najrýchlejšie rastúcich špičkových búrz a je veľkou silou, s ktorou treba rátať v juhokórejskom krypto priemysle.

Vďaka skvelému UI / UX, vynikajúcim bezpečnostným opatreniam a mnohým minciam obchodovaným na burze zostáva Coinone jednou veľmi odporúčanou burzou pre používateľov kryptomien a obchodníkov v Južnej Kórei a v rámci ázijských hraníc..

Ak chcete začať, stačí, ak používateľ prejde do služby Coinone Korea domovská stránka a zaregistrujte sa na burze pomocou osobného e-mailu a silného hesla, potvrďte e-mail a telefónne číslo a potom dokončite overenie ID.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector