Crypto Capital Review 2021: Legit Trading Bot or a Scam?

Crypto Capital je robot na obchodovanie s kryptomenami, ktorý umožňuje obchodníkom okamžite vkladať a vyberať fiat prostriedky. Platforma Fiat je súkromná, podporuje krypto blockchain a umožňuje obchodovanie. Nájsť vyváženú recenziu Crypto Capital môže byť znepokojujúce, pretože len málo ľudí vie o tejto krypto platforme. Niektorí tvrdia, že ide o podvod, zatiaľ čo iní sa dohadujú o jej pravosti a obchodnými dôkazmi na podporu ich vyhlásení.

Táto recenzia vás nielen oboznámi s programom Crypto Capital, ale tiež vysvetlí niektoré dôvody, prečo je tento nový softvér značnou časťou krypto spoločnosti považovaný za podvod. Preskúmame tiež niektoré spôsoby, ako vám tento robot môže pomôcť, napríklad možnosť vkladať hotovosť v akejkoľvek mene podľa vášho výberu. Obchodníci s kryptami neustále hľadajú toho najlepšieho obchodného robota, aby zabezpečili, že na svojej počiatočnej investícii dosiahnu čo najväčší zisk.. 

kontrola kryptomeny

Väčšina obchodných robotov je však podvod a údajne je jedným z uvedených robotov aj Crypto Capital.

Aké presné je tvrdenie o kryptomene?

To by nebola riadna kontrola kryptomeny bez toho, aby sa v tejto diskusii po prvé nehovorilo o legitimite robota. Existuje niekoľko verejných testovacích výsledkov naživo, ako aj recenzie týkajúce sa tohto obchodného robota. Z tohto dôvodu je meranie jeho účinku ako aj pre začínajúcich obchodníkov jednoduché, pretože mnoho ľudí už obchodovalo pomocou krypto robota. Jednou z najklamnejších štatistík týkajúcich sa kryptomeny je jej úroveň presnosti. 

S úrovňou presnosti nižšou ako 5% môžu noví obchodníci ľahko prísť o svoje peniaze. Vidieť 250 dolárov je to, čo väčšina ľudí používa ako počiatočné peniaze, aby sme pochopili frustráciu, keď obchodník stratí všetko za menej ako hodinu. Ako obchodná platforma by ste očakávali aj obchodné informácie týkajúce sa kryptomeny, ale oficiálna webová stránka obchodníka s kryptomenami tieto údaje neposkytuje. Primárnym poslaním robota je pomáhať spájať fiat a krypto obchodníkov a uľahčiť im prístup k ich digitálnym aktívam bez ohľadu na ich polohu.

Údajne môžete pri obchodovaní s krypto kapitálom vygenerovať až 5 000 dolárov denne. Mohlo by sa to zdať ako úsek, ale ľudia zarábajú viac ako 1 000 dolárov za deň pomocou odborných robotov a vkladom skromných 250 dolárov. Ak vezmeme do úvahy, aké ťažké je replikovať rovnaký úspech s Crypto Capital, je veľmi ľahké označiť obchodného robota za podvod. Pri prístupe na podvodné stránky buďte opatrní, najmä ak vyžadujú vaše finančné podrobnosti, pretože vaše informácie sprístupňujú hackerom.

je Crypto Capital legitímne, alebo ide o podvod?

Takmer každé existujúce preskúmanie Crypto Capital napadne Crypto Capital kvôli jeho neschopnosti zaručiť zisky svojim obchodníkom. Existuje však časť obchodníkov, ktorí zarobili peniaze prostredníctvom obchodného robota. Na druhej strane dokonca aj stávkové spoločnosti nádherným spôsobom zverejňujú víťazov, aby prilákali potenciálnych nadšencov stávkovania na svoje webové stránky. Najlepším spôsobom, ako zistiť, či je obchodný robot Crypto Capital legitímny, je preskúmať čísla, ktoré platformu využívali, a ich skúsenosti..

Naša kontrola kryptomeny vyžadovala vecné údaje, takže sme preskúmali oficiálnu webovú stránku kryptomeny. Podľa webovej stránky Crypto Capital údajne používa najmodernejšie algoritmy, ktoré pomáhajú pri generovaní a vykonávaní obchodných signálov. Obchodníci ako takí môžu zarábať peniaze iba z nerovnováhy vytvorenej pri raste alebo poklese kryptotrhov. Algoritmy pravdepodobne nie sú k dispozícii obchodníkom ani širokej verejnosti, pretože o nich na webových stránkach nie sú dôkazy..

 Momentálne obchodný robot Crypto Capital nevyužíva veľa ľudí; takto to funguje. Po vložení prostriedkov na váš účet a výbere možnosti „obchod“ vás web presmeruje na iný web. Posledným menovaným je obchodná stránka s algoritmami určenými na zvýšenie vašich šancí na výhru. Obchodníci s kryptomenami však rýchlo prichádzajú o peniaze na platforme webového obchodovania, pričom zhruba 99% z nich tvrdí, že o svoje peniaze prišli v priebehu niekoľkých minút alebo hodín.

Až toľko webová stránka Crypto Capital vyzerá sofistikovane a profesionálne, je ťažké preukázať jeho legitimitu na základe týchto online recenzií.

Čo platformu rozdáva ako podvod?


V poslednej dobe podvodné webové stránky zaujali profesionálny prístup, aby bolo ľahké presvedčiť potenciálne obete. Preto sú ich webové stránky dobre prezentované a je dokázané, že dokážu vylákať z profesionality. Iné sú príliš lenivé a sú to iba knockoffy pôvodnej verzie. Crypto Capital vyzerá ako jeden z uvedených webov vzhľadom na podobnosti, ktoré má v porovnaní s Crypto Advantage, ďalším obchodným robotom.

To neznamená, že druhá je overená obchodná platforma; ak niečo, je to tiež podvodná stránka. Tieto webové stránky môžu vyzerať pravdepodobne podobne, pretože ich vlastnia tí istí ľudia. Pri hľadaní kryptoobchodného webu je potrebné skúsené oko. Ak nedôverujete svojmu úsudku, prečítajte si online analýzy, ako je napríklad naša recenzia Crypto Capital na rok 2019. Je lepšie si byť istý obchodným robotom a prísť o peniaze než sa pripojiť na podvodnú stránku a prísť nielen o svoje peniaze, ale aj o svoje osobné údaje.

Podľa oficiálneho webu bola spoločnosť Crypto Capital založená v roku 2013. To je dosť času na zameranie sa na marketing a keďže veľa ľudí bolo v oblasti kryptomeny nováčikom, robot by mal mať už teraz prominentnejšiu reputáciu online. Legitímnych obchodných robotov je možné ľahko odlíšiť a sú všeobecne známe. Crypto Capital nemá ani identifikovateľný tím, aký sa nachádza na overených platformách, ako je Bitcoin Code. Tieto medzery a početné negatívne komentáre k takmer všetkým online recenziám Crypto Capital ukazujú, že tomuto obchodnému robotovi nemožno dôverovať.

Má Crypto Capital nejakých partnerov alebo sprostredkovateľov?

Nie každá recenzia na Crypto Capital zájde až tak ďaleko, ako vyzdvihne ľudí, ktorí pomáhajú s prevádzkou stránky, pretože väčšinu z nich to považuje za podvod. Ako už bolo spomenuté, väčšina ľudí vkladá na obchodovanie 250 dolárov, čo sa zdá byť štandardnými poplatkami kryptomeny pre obchodníkov. Crypto Capital nie je prepojený so žiadnym overeným sprostredkovateľom, čo je bežné pre obchodné stránky. Tie, ktoré sú uvedené na ich oficiálnych webových stránkach, sa dajú len ťažko nájsť, čo vedie k tomu, že sa jedná o podvod.

Od overených sprostredkovateľov sa vyžaduje, aby nielen chránili váš vklad, ale aj zvyšovali vaše šance na výhru. Obchodovacie roboty majú byť tiež dobre regulované pomocou hi-tech počítačových algoritmov, ktoré umožňujú nahliadnuť do obchodovania s kryptami. Algoritmy sú lepšie ako ľudské výpočty, pretože poskytujú vyššiu možnosť výhry. Ak však algoritmy neexistujú alebo sú falošné, ako je to v prípade Crypto Capital, obchodníci môžu lepšie analyzovať obchodné vzorce sami..

Bez akýchkoľvek sprostredkovateľov alebo algoritmu, ktorý by pomohol analyzovať veľké dáta, je Crypto Capital jednoducho ďalší web, ktorý sa snaží ukradnúť vaše ťažko zarobené peniaze. Ak by zakladatelia chceli získať viac klientov, mali by pravdepodobne pridať algoritmy, ktoré môžu zvýšiť úroveň presnosti dokonca na 99%, ako je to v prípade Bitcoin Rush. Takéto vysoké úrovne presnosti znamenajú, že obchodník môže zarobiť peniaze zhruba v deviatich z každých desiatich obchodných pokusov.

Viac dôvodov, prečo sa nám to nepáči

Azda najsmutnejšou vecou, ​​pokiaľ ide o Crypto Capital, je marketingové úsilie vynaložené pridruženými obchodníkmi na popularizáciu platformy. Ako sa hovorí, musíte zarobiť peniaze, aby ste zarobili peniaze, aj keď ste podvodnícki. Veľký počet ľudí sa dozvedelo o spoločnosti Crypto Capital buď prostredníctvom spamu, alebo prostredníctvom recenzie spoločnosti Crypto Capital, ako je táto. Výhodou poznania platformy prostredníctvom tejto platformy je, že nestratíte peniaze; namiesto toho získate cenné informácie.

Spamová pošta je zabalená, aby vám rozbúchala srdce očakávaním, keď plánujete, čo robiť s projektovanými finančnými odmenami. Akákoľvek webová stránka, ktorá používa na inzerovanie svojich služieb spamovú poštu, má veľmi vysokú pravdepodobnosť, že bude podvodnou stránkou. Nehovoriac o tom, že po uložení peňazí na obchodnú platformu si ich nemôžete vybrať. Jedinou možnosťou zostáva obchodovanie, čo je pre majiteľov webových stránok istý spôsob, ako vziať vaše peniaze.

Proces registrácie, ktorý používa Crypto Capital, je veľmi nebezpečný. Akákoľvek stránka, ktorá podvodníkom umožňuje posielať ponuky na jej platformu, nerešpektuje bezpečnosť svojich používateľov. Okrem povolení spamových stránok zverejňovať ponuky sa Crypto Capital pokúša odpočítať peniaze z vašej kreditnej karty aj bez vášho povolenia. Niektoré podrobnosti požadované počas procesu registrácie navyše nemajú zmysel. Aj keď by sa to mohlo zdať ako spôsob, ako zabezpečiť, aby web mal všetky potrebné informácie, je to tiež spôsob, ako získať všetky vaše osobné a bankové informácie bez toho, aby ste sa zapotili.

Recenzia kryptomeny: konečný verdikt

Ako sme už povedali v tejto recenzii Crypto Capital, len veľmi málo ľudí schválilo túto obchodnú platformu. Všetky online recenzie, ako aj ukazovatele uvedené vyššie, ako napríklad nedostatok sprostredkovateľov alebo nedostupnosť bezpečnosti používateľa, sú nevyvrátiteľnými vlastnosťami podvodného robota. Ako môže prísť obchodný robot bez vhodnej obchodnej technológie? Ak nechcete prísť o svoju hotovosť, nepridávajte sa k tejto ani k žiadnej podozrivej kryptomenovej obchodnej platforme.

Prečítajte si tiež: recenzia na Evercoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map