Earncrypto.com je tu už pomerne dlho. Pôvodná platforma sa zjavne začala konať koncom roku 2016 a ich platformy sociálnych médií pochádzajú od roku 2017. Earncrypto.com je web, na ktorom môžete zarobiť kryptomenu plnením rôznych úloh, podobne ako iné webové stránky s odmenami, ako napríklad Swagbucks. V tejto recenzii Earncrypto sa pozrieme na platformu a analyzujeme, či je alebo nie je legitímna, či je to podvod alebo nie.

Účet na Earncrypto si môže vytvoriť ktokoľvek a veľa ľudí zjavne dostalo zaplatené. Ľudia však mali tiež veľa problémov so zmeškanými a chybnými platbami od spoločnosti a mnoho recenzií Earncrypto považuje web za podvod..

V tejto recenzii Earncrypto sa pokúsime zhromaždiť rôzne názory z celého internetu, aby sme zistili, či je platforma podvod alebo nie. Nie je veľa oficiálnych zdrojov, odkiaľ čerpať informácie, toľko z toho, čo si o Earncrypto prečítate, bude pochádzať z verejnej mienky.

Samotný web je stále vo výstavbe a na jeho stránke O nás sa nezobrazujú žiadne relevantné informácie. Tento nedostatok informácií je to, čo ľudia najviac berú do úvahy pri zakladaní účtov v Earncrypto.

Koniec koncov, webová stránka, hoci je ľahko prehľadateľná a zrozumiteľná, vyzerá trochu prázdne a zastarané, čo neprináša dobrý obraz spoločnosti, ktorá za tým stojí. Okrem ich hlavnej stránky existuje účet Twitter z roku 2017, ktorý uverejňuje príspevky trochu pravidelne, ale neexistujú žiadne oficiálne účty Facebook ani Instagram..

Ich subreddit je z roku 2013, ale nebol veľmi aktívny a nemá viac ako 200 členov. Napriek tomu existuje veľa príspevkov s odkazmi a recenziami, ktoré potenciálnym používateľom platformy poskytujú zaujímavé informácie..

Čo je Earncrypto.com?

Platforma vyzýva ľudí, aby dokončili malé úlohy a zarobili kryptomeny. Medzi tieto úlohy patrí sledovanie videí, odpovedanie na prieskumy, klikanie na reklamy a sťahovanie aplikácií. Spoločnosť tiež inzeruje malé pracovné miesta na zadávanie údajov a kryptomeny, ktoré môžu používatelia dokončiť a získať tak viac odmien.

Kryptomenu môžete uplatniť vo svojej osobnej peňaženke alebo na burze. Podľa oficiálneho webu ponúka platforma neobmedzené sumy zárobkov vo viac ako stovke mien. Táto schéma ho robí atraktívnym pre používateľov a jeden z ich sloganov popisuje ich činnosť ako omnoho lepšiu ako ťažba.

Zo všetkých dostupných úloh by sťahovanie aplikácií mohlo priniesť najvyšší počet jednotlivých odmien. Na zabezpečenie aktivity však musíte tiež dokončiť rôzne úlohy v rámci stiahnutých aplikácií. To znamená, že čas strávený na tejto odmene je podstatne vyšší ako pri sledovaní video obsahu, čo dáva výrazne menej bodov.

Webová stránka vám nielen sľubuje odmeny v kryptomene, ale ponúka aj naučiť ľudí, ktorí si majú otvoriť a udržiavať peňaženku. Neexistujú však nijakí rozoznateľní sprievodcovia, ktorými by ste sa pri používaní samotnej platformy mohli riadiť. Jedinou informáciou, ktorú získate pri vytváraní účtu, je to, že každý bod získaný na webe sa premení na 0,0000009 bitcoinu.

Vo svojom profile môžete nastaviť preferovanú menu, pričom pre nových používateľov je predvolenou menou bitcoin. Okrem toho môžete získať odmeny v iných kryptomenách ako DogeCoin, Dash, Ethereum, IOTA, LiteCoin, Monero, Ripple a ZCash. Mnoho najnovších používateľov, ktorí na tejto platforme informujú, v skutočnosti pochádza zo subredditu DogeCoin.

Ďalšie úvahy pre používateľov: výber vašich bodov do kryptomeny je spoplatnený, zvyčajne niektorými bodmi. Minimálny poplatok sa zníži, keď prepojíte svoj účet PayPal, ale nie o veľa.

Earncrypto Recenzie: Legit alebo podvod?

Prvá otázka, ktorú nájdete v každej nedávnej recenzii Earncrypto. Keď sa na to pozriete prvýkrát, platforma Earncrypto nevyvoláva okamžite žiadne červené vlajky. Web má povolenie na DDoS, ktoré musíte absolvovať, ale to samo o sebe nie je zlá vec. Robí to aj mnoho ďalších webových stránok s podobným účelom.

Web nemá žiadne chybné kópie alebo nepracujúce stránky, čo by bolo lepším indikátorom podvodu. Nie je zle postavený, okrem jednoduchého používateľského rozhrania. Jediná vec, ktorá vo vašom profile chýba, je kanál podpory, ktorý skutočne vyvolal obavy používateľov. V dolnej časti domovskej stránky však existuje podpora prostredníctvom e-mailu. Vymazanie vášho účtu je tiež veľmi jednoduché a v nastaveniach vášho profilu existuje priamy odkaz.

Tieto funkcie prispievajú k záveru, ku ktorému dospeli najnovšie názory zákazníkov zohľadnené v tejto recenzii Earncrypto: pracovná platforma webu je legitímna, ale nemusí byť schopná zvládnuť svoju základňu používateľov veľmi dobre. To neznamená, že za to môžu používatelia, ale skôr to, že web môže mať určité vnútorné problémy, ktoré vedú k tomu, že ľudia nedostanú odmenu za kryptomenu..

Existujú nejaké dobré recenzie o Earncrypto?

Ak hľadáte na internete, stále uvidíte veľa príspevkov inzerujúcich Earncrypto.com, ale väčšinou to budú ľudia ponúkajúci sprostredkovateľské odkazy. Zdá sa, že väčšina ľudí získava väčšinu svojich bodov zdieľaním svojich odkazov alebo sledovaním videí. To môže predstavovať problém pre niektoré krajiny, pretože videá nie sú k dispozícii na pozeranie na celom svete.

Earncrypto tiež umožňuje iba jeden účet na zariadenie, IP alebo domácnosť. Ich inzerenti tiež zaviedli určité nariadenia, aby sa vyhli tomu, že by sa rovnakému používateľovi neposielalo dvakrát to isté. Keď k tomuto problému pridáte problém, zdá sa, že založenie účtu je zlá investícia.

Ak máte veľa voľného času, môžete mať lepšiu skúsenosť, ale existuje veľa prekážok pre niekoho, kto chce zarobiť kryptomenu. Earncrypto nemá mobilnú aplikáciu pre Android ani iOS, čo v súčasnosti tiež znamená, že ako zárobok môžete používať iba svoj laptop alebo počítač. Pretože najnovšie PTC platformy (dokonca aj Swagbucks) sa už presunuli do mobilných aplikácií, zostáva Earncrypto z hľadiska vývoja pozadu.

Môžete zarobiť bitcoin z prieskumov v Earncrypto?

Krátka odpoveď, áno. Môžete podať žiadosť o odpoveď na prieskumy, ktoré vyplácajú body, a tieto body môžete teoreticky vymeniť za bitcoiny. Zdá sa, že s touto časťou nie je žiadny problém. Problém môže spočívať v tom, či máte šťastie, že pri používaní platformy nenastanú žiadne problémy. Väčšina používateľov odporúča vyhýbať sa sťahovaniu aplikácií, pretože veľa z nich obsahuje malware.

Existuje tiež veľa hackov Earncrypto, ktoré ľudia inzerovali pred niekoľkými rokmi, aj keď je ťažké o nich nájsť akékoľvek informácie. Aj v tejto veci od spoločnosti Earncrypto nedošlo k nijakým oficiálnym aktualizáciám.

Tiež, ak uvažujete o tom, ako zarobiť kryptomenu, nemusia byť prieskumy tou najlepšou voľbou. Väčšina používateľov zistí, že vyplnenie týchto prieskumov môže byť veľmi časovo náročné. Najnovšie správy ukazujú pre každý prieskum 5 až 30 minút. To tiež vzbudzuje obavy z neprijatia na prieskumy. Aj ďalšie miesta, ako napríklad Swagbucks, trpia touto otázkou.

Ako vidíte na obrázku nižšie, budete tiež musieť vyplniť dotazník pred uskutočnením prieskumu. To je bežné na miestach, ktoré vám ponúkajú možnosť odpovedať na prieskumy. Zadáte svoje osobné údaje a systém vyberie prieskumy, ktoré by sa vás mohli osobne týkať.

Ako odpovedať na dotazník pred prieskumom

Musíte uviesť informácie, ako je rodinný stav, údaje o rodine, etnický pôvod a adresa. Webová stránka žiada, aby ste na otázky odpovedali čestne, pričom upozorňujeme, že partneri prieskumu sa môžu pýtať na rovnaké otázky aj pred poskytnutím prístupu k prieskumu. Ak sa vaše odpovede nezhodujú, môžu vás z prieskumu diskvalifikovať.

V tejto recenzii Earncrypto by však nebolo spravodlivé, keby sme neodhalili, že používatelia tieto informácie neustále falšujú. V skutočnosti môžete nájsť online sprievodcov, ktorí vám povedia, ako odpovedať. Vytvorením online osobnosti s určitými vlastnosťami veľa ľudí verí, že môžete hrať systém pre viac prieskumov. Dôkazy o tom, že tieto metódy fungujú, sú samozrejme známe.

Ľudia z iných krajín môžu tiež ťažko odpovedať na prieskumy, hoci Earncrypto.com akceptuje všetky krajiny. Dotazník má španielsku verziu, takže môžu byť dostupné aj ďalšie jazyky.

Väčšina prieskumov, podľa správ používateľov, sa však vo veľkej miere zameriava na Američanov. To by mohlo pre niektorých ľudí predstavovať kultúrnu bariéru, ktorá by mohla viesť k odmietnutiu prieskumov.

Ďalšie spôsoby, ako zarobiť peniaze na Earncrypto.com

Táto recenzia Earncrypto by nebola úplná, keby sme nepreskúmali všetky spôsoby, ktoré môžete na platforme zarobiť, takže sa pozrime na všetky možnosti, ktoré Earncrypto ponúka na získanie bodov. Prístup k nim získate vo svojom hlavnom menu.

1. Zarábajte ponuky

Prvá možnosť, s ktorou sa stretnete, je časť Zarábajte ponuky. Ak chcete získať prístup, budete musieť vyplniť dotazník. Potom dostanete e-mailom kód, ktorý musíte zadať, aby ste mohli zarobiť. Rovnako musíte zakázať svoj AdBlock, ako by to bolo na iných webových stránkach s odmenami.

Časť Earn Offers slúži ako hlavná oblasť na získavanie bodov bez filtrovania podľa úloh. Existuje deväť úloh „ponúkať steny“, ku ktorým máte prístup, a prvé tri sú označené zlatou, striebornou a bronzovou ako steny s najvyššou ponukou. Sú to Wannads (prvé miesto), OfferToro (druhé) a AdWall (tretie).

Vytvorili sme testovací účet a odpovedali na dotazník v angličtine aj španielčine. Použitím rovnakých odpovedí v obidvoch dotazníkoch sme vytvorili profil na hľadanie prieskumov. Výsledok bol iba jeden, ako vidíte na obrázku nižšie. Kvalifikácia pre tento prieskum a úplné zodpovedanie za ňu získava 18 bodov.

prieskumy o kryptomene

2. Dokončite úlohy

Okrem časti Zarábajte ponuky sa môžete uchádzať aj o dokončené úlohy. Používatelia platformy vytvárajú tieto pracovné miesta, takže ich nie je veľa k dispozícii. Môžete si vytvoriť svoje vlastné pracovné miesta na získanie kryptomeny prostredníctvom odkazov na odkazy, ale budete musieť mať šťastie, že nájdete zverejnené pracovné miesta. Pretože dopyt je taký nízky, používatelia ich veľmi rýchlo vytrhnú.

zarobené kryptomeny

3. Zadávanie údajov

Aby ste sa dostali do sekcie Zadávanie údajov, musíte absolvovať krátky návod. Earncrypto používa užívateľské rozhranie s názvom Typ sú peniaze. Väčšina pracovných miest na tejto platforme je podľa oficiálnych webových stránok k dispozícii od 22:00 do 7:00 EST.

Absolvovaním tutoriálu sa dostanete na hlavnú obrazovku, kde zadáte niekoľko malých častí textu. Spravidla sú to mená, adresy a ďalšie kúsky osobných údajov. PP získavate za každý správny vstup, ktorý vykonáte, ale PP nie je to isté ako Earncrypto body. PP funguje iba v sekcii Zadávanie údajov a 200 PP sa rovná 1 Earncrypto bodu alebo 0,0000010 BTC.

zadanie zarobených kryptomien

Earncrypto platí používateľom raz za deň za všetky aktivity, ktoré deň predtým dokončia. Platia im o 15.00 EST za činnosť vykonanú od „12:00 EST do 12:00 EST“, ako vidíte na ich oficiálnych webových stránkach. Používatelia môžu zarábať bitcoiny bez dosiahnutia 200 PP. Stránka im bude platiť, pokiaľ zarobia viac ako 10 PP za jeden deň.

Táto platforma sa môže javiť pre niektorých používateľov mätúca: vyzerá rovnako zjednodušene ako zvyšok webových stránok. Na svojej kópii má dokonca niekoľko pravopisných chýb, ale systém zarábania PP funguje a svoju rovnováhu môžete vidieť zakaždým, keď kliknete na tlačidlo Dokončiť vpravo hore. Týmto sa relácia ukončí a môžete to urobiť kedykoľvek.

4. Úlohy Crowdflower

Táto možnosť je pre všeobecné úlohy, ktoré sa netýkajú zadávania údajov. Môžu získať prácu z troch zdrojov: SuperRewards, Wannads a Personally. Musíte si vytvoriť účet SuperRewards, aby ste mali prístup k ich úlohám, a musíte vyplniť dotazník, aby ste videli tie od Wannads.

Osobne ponúka rovnaké možnosti, ako keď sa prvýkrát prihlásite do Earncrypto: môžete ich použiť na odpovedanie na prieskumy, otváranie účtov pre body a sťahovanie aplikácií. Ich odmena sa zdá byť vysoká v porovnaní so SuperRewads a Wannads a existuje veľa úloh, ktoré sú ľahko dostupné.

zarábajte úlohy na kontrolu kryptomeny

Záver kontroly Earncrypto

Na tejto platforme sú potrebné ďalšie informácie. Väčšina toho, čo používatelia v súčasnosti vidia, pochádza z verejných ciest, ako je Reddit. Platforma Earncrypto má pri spochybňovaní nárokov iba svoju používateľskú stránku. Oficiálny kanál podpory bol označený ako nespoľahlivý, ale niektorí ďalší používatelia neuvádzajú vôbec žiadne problémy s platformou.

Pretože toto je súčasná realita s Earncrypto, mali by si používatelia dávať pozor na sľuby, ktoré platforma dala. Slovo „zadarmo“ sa dá preložiť do hodiny práce. Je celkom ľahké sa diskvalifikovať z prieskumov, aj keď používatelia vytvoria osobnosť online, ktorá im poskytne viac možností prieskumu.

Earncrypto porovnáva veľa s Coinbase, ďalším útočiskom pre ľudí, ktorí chcú zarobiť „kryptomenu zadarmo“. Používatelia by sa však mali lepšie pozrieť na Coinbase a ďalšie základné spôsoby zarábania kryptomeny, aby sa predišlo problémom.

Coinbase má tiež lepšie výsledky, pokiaľ ide o skutočnú výučbu kryptomeny pre svojich používateľov. Ako sme už uviedli, Earncrypto inzeruje svojim používateľom vzdelávanie v oblasti kryptomeny, ale nie sú k dispozícii žiadne zdroje (od roku 2019).

Verejná mienka v súčasnosti riadi väčšinu z toho, o čom sme práve hovorili v tejto recenzii Earncrypto, ale väčšina z nich je z roku 2018 a ďalšie siahajú až do roku 2015. Pokiaľ nebudú vyplnené priaznivejšie recenzie, nemôžeme urobiť veľmi dobrý obraz o ich hodnote. ako platforma.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me