Huobi Global je singapurská burza kryptomien, ktorá bola založená v roku 2013 v nadväznosti na rastúce prijatie blockchainu a kryptomien, plus potrebu mať platformy, na ktorých by sa dalo obchodovať s rôznymi kryptomenami a tokenmi. Huobi ako slovo v mandarínčine znamená „mena“, čo doslova vysvetľuje burzu Huobi ako platformu na výmenu mien. Pre lepšie pochopenie si prečítajte celú túto recenziu výmeny Huobi.

Informácie o burze Huobi

recenzia výmeny huobi

Od roku 2013, do ktorého bola založená do 6. dňa, Huobi sa vo svojej dobe na trhu neustále vyvíjal viac ako väčšina ostatných významných búrz. Pred opatreniami na reguláciu kryptomien v Číne predstavoval Huobi takmer 90 percent obchodovania s bitcoinmi, pretože patril medzi tri najlepšie kryptoburzy ako v Číne a vlastne najväčší a najaktívnejší kryptotrh v Číne.. 

Rýchlo vpred po čínskom zákaze obchodovania s kryptami a bitcoinmi sa Huobi naďalej zameriava na nové obchodné modely, ktoré umožňujú viac obchodovania z kryptomeny, spustil služby v USA a rovnako rebranduje a upgraduje pomocou novších modelov obchodovania na burze, ako je decentralizácia a peer-to-peer obchodovanie. 

V súčasnosti sa Huobi stále zaraďuje medzi 10 najväčších svetových búrz podľa objemu obchodov a tiež sa umiestňuje na vysokých priečkach v ďalších relevantných oblastiach, ako je prestíž a likvidita trhu.. 

Burza Huobi bola vyrobená ako kryptoburza pre ľudí, ktorí si osvojili a obchodovali s kryptomenami, aby bola platformou, kde sa dajú mince ľahko zameniť za iné mince. Aj keď je Huobi globálnou kryptomenovou burzou, zameriava sa predovšetkým na ázijské trhy s pobočkami v Japonsku, Kórei a Hongkongu a ústredím v Singapure. Kancelária Huobi China však bola udržiavaná ako blockchainová konzultačná a výskumná platforma.

Je Huobi bezpečný?

Spoločnosť Huobi je v prevádzke od svojho založenia v roku 2013 a nedošlo k žiadnemu veľkému narušeniu bezpečnosti, hacknutiu ani strate finančných prostriedkov používateľa. Považuje sa za dodržiavanie najlepších postupov odvetvia búrz kryptomeny, pokiaľ ide o bezpečnosť, pretože v danom okamihu uchovávajú odhadom 98 percent použitých nálezov v chladiarenskom sklade a tiež majú „fond na ochranu investorov“, ktorý je možné použiť na náhradu postihnutým používateľom. v prípade hacknutia. 

Je Huobi Pro legitímne??

Áno, Huobi Pro je a zostáva legitímnym a bezpečným pred populárnymi recenziami a hodnoteniami. Huobi Pro je jedným z aktívnych partnerov spoločnosti Huobi Global. 

VLASTNOSTI HUOBI 

VLASTNOSTI HUOBI

Peňaženka:

Spoločnosť Huobi má k dispozícii peňaženky pre všetky podporované mince a žetóny a obchodovanie na burze. Každý jednotlivý používateľ má pre každú mincu konkrétnu peňaženku a tiež má pridelenú konkrétnu verejnú a súkromnú adresu. 


Poplatky za výmenu:

Spoločnosť Huobi má obchodný poplatok vo výške 0,2 percenta z každého obchodu uskutočneného tvorcami aj príjemcami za objem obchodov menej ako 5 miliónov. Je to poplatky za obchodovanie, ktoré sa zvyšujúcim sa objemom obchodu znižujú a dosahujú 0,015% pre tvorcov a 0,025% pre príjemcov, keď je objem obchodov až 300 miliónov a viac.. 

poplatky za výmenu huobi

Výbery a vklady:

Spoločnosť Huobi Global nemá funkciu fiat pre vklady a výbery, prijíma iba vklady kryptomeny a tiež umožňuje výbery kryptomeny pre všetkých svojich používateľov, aj keď má funkciu fiat trading, kde je možné niektoré mince ako BTC, ETH a XRP kúpiť pomocou fiat prostredníctvom kreditné karty, debetné karty atď. Za vklady a výbery sa neúčtuje žiadny poplatok. Jeho vklady a výbery sa uskutočňujú v priebehu niekoľkých minút, aj keď počet potvrdení sa líši v závislosti od kryptomeny. Existujú tiež limity pre výber, ktoré sa tiež líšia v závislosti od vybratej kryptomeny a od toho, či je používateľ overeným používateľom.. 

KYC:

Toto je ďalšia dôležitá vlastnosť v recenzii burzy Huobi. Spoločnosť Huobi má k dispozícii funkciu prísnych požiadaviek KYC / AML. To znamená, že nie všetci používatelia sú povinní podstúpiť overenie, aj keď si spoločnosť Huobi vyhradzuje právo vyžadovať od ktoréhokoľvek zo svojich používateľov overenie v prípade zvláštneho prípadu alebo odomknúť vyššie limity pre výbery pri denných výberoch.

Aplikácia Huobi:

Spoločnosť Huobi má tiež aplikáciu, ktorá používateľom uľahčuje obchodovanie s ňou. Aplikácia je k dispozícii pre Windows, Mac, iOS a Android. 

Nariadenie:

Pri posudzovaní výmeny informácií o tulákoch sú jej regulačné povinnosti tiež hlavným faktorom, ktorý je potrebné zohľadniť. Spoločnosť Huobi Global je začlenená na Seychelách a je regulovaná v súlade so seychelskými regulačnými požiadavkami. Používanie Huobi vás dáva na zodpovednosť za to, že sa budete riadiť príslušnými zákonmi a predpismi prijatými vo vašej jurisdikcii, pričom Huobi nemusí byť legálny alebo regulovaný. 

Partneri spoločnosti Huobi:

partneri huobi

Spoločnosť Huobi Global má globálnych partnerov a má len málo ďalších výmen, ktoré vedú ich partneri. Je tu Huobi Pro, Huobi HBUS, ktorý je ich strategickým partnerom v USA, Huobi Korea, a Huobi Pool Eco Exchange.

V tomto prehľade výmeny Huobi zostáva jednou z hlavných funkcií, ktoré sa jeho používateľom páčia, zákaznícky servis 24/7/365, nasledovaný prístupom k širokej škále kryptomien a tokenov a tiež vzdelávacími programami pred obchodom pre nové používateľov. Jeho nevýhodami zostáva predovšetkým skutočnosť, že sú voľne regulované, čo umožňuje obchodovanie v spoločnosti Huobi Global predovšetkým na riziko používateľa, a skutočnosť, že boli predtým obvinení z falšovania objemov obchodov na burze.. 

POUŽÍVANIE HUOBI ÚČTU 

Ak si chcete vytvoriť účet, najskôr prejdite na web burzy – https://www.huobi.br.com, kliknite na „vytvoriť účet“, vyplňte správne svoje údaje, najmä svoje telefónne číslo, pretože po fáze to už nebudete môcť zmeniť, odošlite svoje údaje, potom potvrďte svoje telefónne číslo a e-mail. 

Najskôr si zabezpečte svoj účet výberom silného hesla a aktiváciou služby 2FA. 

Potom môžete uskutočniť vklad tak, že prejdete do časti „Zostatky“, vyberiete menu a skopírujete adresu. 

Pri výbere idete tiež do časti „Zostatky“, vyberiete menu, zadáte adresu a sumu a kliknete na „výber“. Keď sa objaví okno bezpečnostnej autentifikácie, zadajte potrebné kódy a potom kliknite na „potvrdiť“.

Ak chcete obchodovať, kliknutím na „Výmena“ sa dostanete na stránku s trhmi, ktorá obsahuje knihu objednávok, cenový graf a možnosti nákupu / predaja / zastavenia. Potom si vyberiete požadovanú menu a buď ich kúpite, alebo predáte.

ALTERNATÍVY K HUOBI

V tomto prehľade výmeny Huobi tiež zobrazíme niektoré alternatívy k Huobi Global na základe veľkosti, objemu, likvidity a množstva podporovaných coinov. Zahŕňajú Coinbase, Kraken, Coincheck, Koinim, RippleFox, Nock a OkCoin. 

ZÁVER 

Táto recenzia na burzu Huobi ukazuje, že burza Huobi je bezpečná a stabilná burzová platforma pre širokú škálu kryptomien. Má skvelé užívateľsky prívetivé rozhranie, silné úložisko, intervenčný fond pre používateľov v prípade negatívnych udalostí a tiež výmennú aplikáciu dostupnú pre zariadenia s Windows, Mac, iOS a Android. 

Balenie, bez ohľadu na voľné regulačné obmedzenia a ďalšie nevýhody, ktoré by sa Huobi mohlo zdať, stále predstavuje skvelú obchodnú výmenu a jednu z vysoko odporúčaných medzi ostatnými výmenami kryptomien a digitálnych aktív.. 

Prečítajte si tiež:

  • Recenzia Coinswitch
  • Recenzia LATOKEN
  • Recenzia CoinExchange
  • Gatehub Recenzia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector