Inteligentné kontrakty boli počas posledných pár rokov všetkým humbukom v krypto priestore. Od etherea po NEM sa prakticky každá decentralizovaná platforma snaží integrovať inteligentné zmluvy do svojho protokolu. A prečo nie? Stal sa rozhodujúcim nástrojom pri vývoji každého ekosystému.

Akákoľvek pripravovaná platforma by bola šialená nepoužívať ich. Čo ak existuje nový protokol, ktorý potenciálne posúva inteligentné zmluvy na vyššiu úroveň? Nielen to, ale poslaním tohto nového protokolu je vystrihnúť právnych sprostredkovateľov a uľahčiť tak prax pri podnikaní, čím štandardné inteligentné zmluvy vyzerajú staro a zastarane..

PAID recenzia siete

Tento článok poskytuje podrobnú a komplexnú kontrolu siete PAID, nový pripravovaný decentralizovaný protokol nastavený na ich spustenie Počiatočná ponuka Dex (IDO) 20. januára 2021. V tomto článku si rozoberieme jeho jedinečné vlastnosti, kam smeruje a či by to mohla byť dobrá investícia.

Čo je to PAID Network?

Ako už bolo spomenuté, PAID Network je decentralizovaný protokol, ktorý ďalej rozširuje decentralizovaný svet zjednodušením právnych aspektov podnikania, vďaka čomu je ľahko použiteľný, vysoko nákladovo efektívny a rovnocennejší..

PAID sieťový protokol je na ekosystéme Polkadot. Najprv konceptualizované v druhom štvrťroku 2020, prvom štvrťroku 2021, došlo k uvoľneniu mnohých jeho funkcií, ku ktorým sa trochu dostaneme, vrátane úschovy, skórovania reputácie, stávkovania, inteligentnej dohody atď..

Úspešný predaj súkromných tokenov uskutočnili v decembri 2020 a teraz budú mať v januári svoje verejné IDO Polkastarter platforma, protokol postavený na ekosystéme Polkadot pre aukciu tokenov s rôznymi reťazcami.

PAID Network je partnerstvom a podporou niektorých známych podnikov, menovite Chainlink, Alphabit, Masters Ventures, Brilliance Ventures, aby sme vymenovali niekoľko ďalších.

Pre koho je platená sieť?

Decentralizovaná aplikácia PAID (dapp) je nevyhnutná pre všetky firmy a / alebo používateľov / klientov, ktorí majú buď málo skúseností, majú veľmi obmedzené finančné prostriedky alebo sa chcú vyhnúť vyhľadaniu právnych služieb. Spoločnosť PAID dapp sa snaží prostredníctvom inteligentných dohôd vyriešiť mnoho opakujúcich sa problémov právneho systému.

PAID recenzia siete


Čo je v cene

PAID Network má niekoľko nástrojov a technológií. Má svoj vlastný obslužný token s názvom PAID. Využíva decentralizovanú a interoperabilnú blockchainovú sieť na overenie transparentných a spravodlivých transakcií. To umožní, aby ich dapp boli plne kompatibilné s ostatnými blockchainmi.

Navrhli svoj produkt tak, aby bol právne bezpečný, bezpečný a dostupný pre čo najviac používateľov. Zahŕňali a renomovaný bodovací systém na podniky, aby používatelia uzatvárali obchodné zmluvy s tými, ktoré sú veľmi odporúčané. Zahŕňali tiež poistnú ochranu a svojvoľné služby.

Ich aplikácia bude k dispozícii na počítači aj na mobile.

Prehľad funkcií

Podľa ich webovú stránku, Program PAID predstavuje päť odlišných funkcií, ktoré napájajú ich ekosystém:

1) Inteligentné dohody; nová šablóna, ktorá je štandardizovaná a má automaticky vyplnené inteligentné funkcie. Používatelia môžu plniť zmluvné podmienky a uzatvárať obchodné zmluvy sami, kdekoľvek na svete. Inteligentné dohody môžu byť potenciálne tým „evolučným“ krokom, ktorý používateľom poskytuje právnu flexibilitu pri stanovovaní zložitejších podmienok zmlúv, ako sa doteraz považovalo za možné..

2) Motivovanie pôžičiek & Združenia likvidity prostredníctvom združovania poistenia a úschovy. Na zabezpečenie ochrany fondov môžu strany, ktoré súhlasia, využiť službu úschovy, ktorú môžu financovať obe strany. Všetky viazané pôžičky a pôžičky sa musia umiestňovať na decentralizovanom trhu P2P v rámci platformy PAID.

Platforma má tiež mechanizmus združeného poistenia na poistenie platieb príjemcu. Každý člen, ktorý sa zapojil do platformy, sa môže zúčastniť na týchto združeniach poistenia investovaním svojho kapitálu do fondu a na oplátku dostávať platby poistného..

3) Arbitráž. Zodpovední za zachovanie celistvosti ekosystému majú arbitri urovnávať spory vyplývajúce z nezhôd s inteligentnými dohodami za poplatok. Jedná sa o všetkých členov komunity PAID, ktorí majú významný podiel.

4) Sieť PAID si udržiava reputačné skóre podobné kreditnému skóre. Čím vyššie je vaše reputačné skóre, tým dôveryhodnejší ste pre používateľa / firmu, a tým viac by vás sieť odporúčala ostatným pri podnikaní..

5) Súčasťou systému riadenia môže byť ktorýkoľvek držiteľ alebo zakladateľ tokenu. Členovia majú možnosť predkladať návrhy.

Ich PAID token funguje ako ich hlavný nástroj a poskytuje každému držiteľovi tokenu nasledujúci prístup a privilégium:

Prístupový token:

  • Nákup poplatkov za zmluvu a predplatné.

Decentralizované financovanie (defi):

  • Používatelia dostávajú odmeny za vklad.
  • Získajte poistné odmeny za požičiavanie poistenia
  • Podmienené & DAICO

Reputácia & Riadenie:

  • Hlasovanie o návrhu a zmenách v sieti
  • Reputačné skóre na blockchaine

Arbitráž:

  • Riešenie sporov

Aktuálny obeh VYPLATENÝCH tokenov je 19 884 000 s maximálnou zásobou 594 717 456. Token je deflačný, pretože zásoba sa bude časom znižovať kvôli percentuálnemu podielu tokenov použitých na spálenie transakčných poplatkov.

Tím

Tím sa skladá z mnohých dobre inteligentných a skúsených jednotlivcov. Kyle Chasse je súčasný generálny riaditeľ spoločnosti PAID Network. Veterán vývoja blockchainových technológií a podnikateľ založil mnoho start-upov, vrátane World Super Lotto (WSL), prvej globálnej lotérie na svete založenej na bitcoinoch.

Tiež máte Lawrence Hutson, súčasný CTO, ktorý má tiež veľmi vycibrený životopis. Viedol dizajn a uvedenie Travelocity.com, prvého cestovného webu na svete, a má viac ako 30 rokov skúseností s vývojom nových produktov a dizajnov..

Súčasťou tímu je tiež celá rada blockchainových inžinierov a vývojárov softvéru. Môžete si byť istí, že za týmto projektom stoja niektorí vysoko kvalifikovaní ľudia, ktorí vedia, čo robia.

PAID Network má tiež pomerne veľkú radu poradcov. Niektorí z týchto poradcov sú Ryan Williams, zakladateľ medzinárodne uznávanej právnickej firmy Ashbury Legal s históriou podpory klientov v oblasti kryptomeny a blockchainu. Je tu Joeri Van Geelen, budúci vodca v odbore.

Je riadiacim partnerom APAC v spoločnosti Prysm Group, ekonomickej poradenskej spoločnosti pod vedením Harvarda Ph.D. ekonómovia. Súčasťou poradnej rady je aj Ivan on Tech, slávny Youtuber. Má svoj vlastný kanál a má viac ako 200 000 predplatiteľov. Máte tiež Didi Taihuttu, podnikateľa a patriarchu slávnej „rodiny bitcoinov“, ktorej rodina „investovala do bitcoinu“ v roku 2017, keď predal svoje podnikanie a dom.

On a jeho rodina odvtedy cestujú po celom svete a šíria slovo o bitcoinoch.

Ďalšie informácie a ďalšie kontroly

Crypto ex-pat, Youtuber, zverejnil 17. decembra 2020 video, ktoré vysvetľuje, čo je to PAID Network, a poskytuje vizuálnych sprievodcov prostredníctvom ich domovskej webovej stránky. Kliknite na odkaz nižšie:

Tu je ďalší videonávod:

Ďalej je uvedený dokument spoločnosti PAID Network, ktorý popisuje ich poslanie, stratégiu, tokenomiku atď.

https://docsend.com/view/jdbdpza9d9nehnf2

Ďalej je uvedený súbor PDF, ktorý obsahuje všetky informácie o PAID Network, o čo ide, kto ich podporuje atď.

https://docsend.com/view/6i8gkzq2zvkkqce8

PLATENÉ preskúmanie siete, záver

Záverom možno povedať, že po prieskume a prečítaní ich bielej knihy, webových stránok a spravodajských zdrojov sa zdá, že sieť PAID má solídny základ, z ktorého sa môže odpútať a vidieť, ako sa stáva všeobecne prijímaným, prinajmenšom v rámci ekosystému Polkadot..

Zavedenie inteligentných dohôd je určite ich hlavnou kartou v hre. Mohlo by to potenciálne zmeniť spôsob, akým sa tradičné podniky riadia a dohodli, ale mohlo by to veľmi dobre narušiť súčasné spôsoby využívania technológií defi a smart smarts. Tomuto autorovi sa zdá, že tento projekt je skutočne fascinujúci a ten, na ktorý by potenciálni investori mali určite dávať pozor.

Ako už bolo povedané, existuje trochu obava. Rovnako ako pri všetkých nových projektoch a začínajúcich podnikoch, stať sa včasným investorom, aj keď je projekt dobre premyslený a je podporovaný niektorými známymi podnikmi a jednotlivcami, má veľké riziká. Na videu Youtube od Crypto Expat nevyzeral z projektu veľmi nadšený. Ale vyniesol dobrý bod.

Pokiaľ protokol nie je možné masívne prijať, nezáleží na tom, ako dobre premyslený, vzrušujúci projekt a aký talentovaný je tím..

Tento projekt je stále nový a po úplnom spustení nie je pochýb o tom, že tím a jeho investori mohli zažiť niekoľko nárazov na objednávku. Bude to vyžadovať disciplínu, tvrdú prácu, ďalší výskum & rozvoja a silnej viery v myšlienku projektu a jeho tímu. Avšak po všetkom, čo je uvedené v tomto článku, tento autor verí, že tento projekt bude skutočne dobrý.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector