Recenzia Evercoin 2021 – Výhody a nevýhody peňaženky v kryptomene

Každodenné používanie kryptomeny sa stalo osobnejším, pretože sa neustále zvyšuje jej bežné použitie. A preto rastie potreba osobnejšej účasti na správe digitálnych aktív. Existuje však iba niekoľko peňaženiek alebo búrz, ktoré používateľom poskytujú flexibilitu pri manipulácii s ich portfóliom digitálnych aktív bez väčších kompromisov medzi bezpečnosťou a likviditou. Tu urobíme kontrolu Evercoinu, aby sme predstavili niektoré z funkcií, vďaka ktorým platforma vyniká, a poskytli vhľad do jej bezpečnosti.

recenzia na evercoin

Doteraz sa od používateľov kryptomien vyžadovalo, aby používali rôzne peňaženky pre rôzne aktíva, čo by mohlo byť náročné na správu. Navyše, výmena jedného majetku za iný môže byť v mnohých prípadoch dosť náročná úloha; povedzme napríklad, že Bob a Alice majú medzi sebou transakciu a žiada Bob o konkrétne dielo, ktoré Alice momentálne nevlastní, musela by pomocou burzy previesť čokoľvek, čo má, na relatívne dielo, ktoré má Bob.

Spoločným problémom vyššie uvedeného príkladu je potreba vysporiadať sa s poplatkami za výmenu, poplatkami za blockchainové transakcie, časom potvrdenia blockchainu, oneskoreniami KYC (v prípade potreby za predpokladu, že Alica momentálne nemá účet so zmenou úrokov), kurzami a konečne čas potrebný na celý proces. Vďaka tomu môže byť použitie kryptomeny dosť lákavé. Avšak s prostriedkami typu Evercoin sa prekážky pri správe a prevode digitálnych aktív medzi rovnocennými osobami výrazne znižujú.

Čo je to Evercoin?

čo je evercoin

Už ste niekedy premýšľali nad tým, ako sa Coinbase stal go-to-aplikáciou pre obyvateľov USA, pokiaľ ide o používanie kryptomeny. Faktom je, že väčšine používateľov kryptomeny uľahčil správu, obchodovanie alebo prevod svojich digitálnych aktív iba v niekoľkých jednoduchých krokoch. Podporuje však iba niekoľko aktív a obsahuje súkromné ​​kľúče k finančným prostriedkom používateľa, čím sa zbavuje kontroly nad nimi. používateľ.

Okrem Coinbase existuje aj množstvo ďalších peňaženiek s kryptomenami, ale iba zopár funkcií, ktoré nájdete na Platforma evercoin. Čo je to Evercoin, dalo by sa pýtať, najmä keď podporovatelia ako Gumi Cryptos Capital, Roger Ver, Ross Mason, Marc Fleury, John Pigott, Eman Pulis nedávno zhromaždili milión dolárov na podporu rozvoja platformy? V tejto recenzii na Evercoin dúfame, že preskúmame, čo robí z platformy záujem o veľké mená v priemysle kryptomien.

Evercoin je produktom spoločnosti Silicon Valley, ktorú je možné považovať za hybrid peňaženky ponúkajúci služby kryptomeny aj noncoustodial peňaženky. Založil ju v roku 2017 Talip Ozturk spolu s ďalšími 5 spoluhráčmi. Hovorí sa, že Talip využil svoje skúsenosti s vytvorením aplikácie Hazelcast – open-source distribuovanej databázy v pamäti populárnej medzi mnohými finančnými inštitúciami – pri vývoji aplikácie Evercoin, keď videl, aký rušivý môže byť potenciál technológií open source v kombinácii s distribuované technológie.

Platforma Evercoin zdanlivo umožňuje používateľom mať kontrolu nad svojimi digitálnymi aktívami na cestách. V súčasnosti je k nemu prístup prostredníctvom aplikácie pre Android alebo iOS. Platforma sa snaží konkurovať špičkovým kryptomenovým burzám, ako aj depozitným platformám, aby poskytla čo najväčší zážitok používateľom kryptomeny na cestách.

Aplikácia Evercoin

Aplikácia Evercoin má elegantný zelený dizajn s trhom, peňaženkou, burzou kryptomien v reálnom čase a protokolom aktivít, ktorý umožňuje používateľovi plynule prechádzať históriou ich používania. Aplikácia tiež obsahuje systém podpory v aplikácii, ktorý uľahčuje používateľovi komunikáciu s technickou podporou na platforme v prípade, že pri správe svojich prostriedkov narazia na ťažkosti..

Nainštalujte si Evercoin na iOS

Nainštalujte si Evercoin na iOS

V čase písania tejto recenzie na Evercoin aplikácia momentálne podporuje okolo 19 kryptomien, vrátane:


 • USD mince (USDC)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Zvlnenie (XRP)
 • EOS (EOS)
 • Bitcoinová hotovosť (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)
 • Dash (DASH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Monero (XMR)
 • Zcash (ZEC)
 • Bitcoinové zlato (BTG)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Decred (DCR)
 • Qtum (QTUM)
 • BitTorrent (BTT)
 • Digibajt (DGB)
 • TRON (TRX)

Platforma tiež prisľúbila pridať podporu pre ďalšie tokeny ERC-20.

Recenzia Evercoin: klady

Úplne prvá vec, ktorá vyniká, je, že aplikácia je neviazanou peňaženkou, ktorá umožňuje používateľom mať kontrolu nad svojimi prostriedkami pri kontrole súkromného kľúča..

Platforma eliminuje prekážku registrácie, ktorá často obmedzuje väčšinu používateľov, ktorí nechcú zdieľať svoje súkromné ​​údaje s burzami. Inými slovami, používatelia môžu používať službu platformy na cestách, pretože bola navrhnutá tak, aby poskytovala určitú úroveň anonymity. Existujú však limity účtu, ktoré je možné odomknúť, až keď budú úrovne KYC vymazané.

Na rozdiel od väčšiny kryptomenových búrz alebo služieb peňaženky, ktoré požadujú registráciu a overenie totožnosti pred použitím služieb na platforme, umožňuje aplikácia Evercoin používateľom možnosť využívať túto službu po stiahnutí bez toho, aby museli prežívať bolesť čakania na svoju registráciu alebo KYC proces overovania, ktorý sa má dokončiť.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou je limitná objednávka, možnosť, ktorá používateľom umožňuje určiť, za akú cenu by sa malo s aktívom obchodovať, ak je aktuálna trhová cena nepriaznivá, ako napríklad nízka kúpa a vysoká predaj, čo je super spôsob, ako zisky z prchavých plachiet. Táto vlastnosť je vo väčšine mobilných peňaženiek vzácnou komoditou a túto hybridnú peňaženku určite odlišuje.

Obchodníci môžu využiť funkciu upozornenia na cenu, ktorá im umožní sledovať zmeny cien a nebude sa celý deň pozerať na graf. Živá podpora v aplikácii, ktorá umožňuje používateľom komunikovať o svojich problémoch v reálnom čase a nemusí nevyhnutne aplikáciu ukončiť.

Recenzia Evercoin: Nevýhody

Štruktúra poplatkov nie je dobre vysvetlená, pretože poplatky za výmenu sú pri výmene aktív často oceňované v kurzoch a nedorozumenie nováčikmi vo svete kryptomien môže byť obrovským obratom. Veď kto chce platiť vyššie poplatky? Nikto!

Druhým vypnutím môže byť skutočnosť, že existuje obmedzená brána na konverziu medzi fiatom a kryptomenou. Nákup kryptomien pomocou fiat (USD) je v súčasnosti prístupný iba pre 10 štátov USA pripojením bankového vkladu používateľa. Aj keď platforma sľubuje, že v budúcnosti zavedie viac bánk, mohlo by to medzitým poslať používateľov na iné platformy, aby si kúpili svoje aktíva a potom sa vrátili a uložili v aplikácii Evercoin – príliš veľa problémov.

Je Evercoin bezpečný?

Ako súčasť hlavných výziev v priemysle kryptomien – napriek prísľubu decentralizácie a nekonečnej možnosti bezproblémového obchodovania vyššou rýchlosťou a nižšími poplatkami ako súčasné finančné systémy; bezpečnosť a kontrola digitálnych aktív na centralizovanej burze kryptomien bola vždy problémom súčasných používateľov a veľkým odstrašujúcim prostriedkom aj pre nových používateľov.

Pred rave aplikácií mobilných peňaženiek alebo pevných peňaženiek musela väčšina majiteľov kryptomien dôverovať kryptoburzám, aby držali svoje prostriedky, čo prinieslo veľa problémov, pretože to používateľa vystavuje rizikám, ako je strata finančných prostriedkov hacknutím alebo možno aj do nelikvidnosti. Preto by každá úschova alebo výmenná služba kryptomeny mala spĺňať konkrétny štandard, aby sa mohla považovať za bezpečnú pre použitie.

Je teda použitie Evercoinu bezpečné? Po absolvovaní tohto preskúmania Evercoinu je najlepším spôsobom, ako to určite zistiť, zvážiť, čo platforma navrhuje, a potom ich porovnať s používateľskými skúsenosťami v reálnom čase, čo môže byť dokonalým meradlom na zdôraznenie silných alebo slabých stránok platformy..

Verzia aplikácie pre iOS získala mnoho ocenení s hodnotením 4,7 z 5 z 2,6 tis. Hodnotení v Apple App Store. Na platforme Android bolo priemerné hodnotenie 4,0 z 5 zo 132 recenzií, iba s niekoľkými sťažnosťami na chyby, ktoré podpora vyriešila, bolo možné vyriešiť aktualizáciou aplikácie. Ostatní sa sťažovali na stratu prostriedkov kvôli vysokým poplatkom, možno z dôvodu nejednoznačnosti fungovania štruktúry poplatkov na platforme.

Celkový verdikt

Používateľské rozhranie: Priateľské a ľahko použiteľné.

Zabezpečenie finančných prostriedkov: Používatelia vlastnia a majú kontrolu nad súkromným kľúčom.

Likvidita: Používa sa okamžité vyplnenie objednávky, okrem funkcie Obmedziť objednávku.

Podpora: Živá a aktívna podpora.

Požiadavky KYC: Áno, pre vyššie transakcie.

Transakčné limity:

 • Na úrovni 1 si vymieňajte 0 dolárov denne
 • Pre úroveň 2, výmena 100 000 dolárov / denne; Banka nakupuje 1 000 dolárov týždenne; Bankové výbery 1 000 dolárov / deň [vyžaduje sa overenie totožnosti].

Poplatky za Evercoin: Poplatok je zahrnutý do výmenného kurzu a pohybuje sa od 0,5 do 0,8% transakcie.

Čítajte viac: Ako nakupovať kryptomeny pomocou USD

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map