Existuje viac ako 2 800 aktív kryptomeny s kumulatívnym trhom s viac ako 20 960 pármi, ktoré sú obchodovateľné na viac ako 250 burzách kryptomeny. Možno, ak ste v odbore kryptomien nováčikom a kladiete si obvyklú otázku: prečo existuje toľko búrz? V dnešnej téme budeme písať do hĺbky Recenzia LATOKEN pre vaše pohodlie. 

Jednoduchá odpoveď je „dva dôvody: likvidita a jurisdikcia“. Táto recenzia LATOKEN preskúma, ako používať burzu LATOKEN, jej natívne aktíva – token LA a poplatky LATOKEN. Ďalšie preskúmanie možných obvinení z podvodu LATOKEN pomôže novým aj starým používateľom vyhodnotiť ich osud.

neskorá recenzia

Čo je to LATOKEN?

Čo je teda LATOKEN alebo prečo používať výmenu LATOKEN? LATOKEN je platforma tokenov likvidných aktív (LAT), ktorá bola vyvinutá s cieľom umožniť používateľom kryptomeny diverzifikovať svoje portfóliá tým, že im umožní prístup k skutočným aj virtuálnym aktívam, ktoré boli na burze tokenizované a obchodovateľné..

Estónsku platformu založil v roku 2017 CEO Valentin Preobrazhensky spolu s 3 ďalšími renomovanými členmi tímu, až kým sa nerozrástol na viac ako 35 členov. Misia LAT sa od začiatku odchyľovala o niečo ďalej od raison d’etre tradičnej burzy kryptomien, aspoň tak to navrhovalo ich počiatočné vyhlásenie o misii. Mala slúžiť ako kryptoobchodná platforma pre viac aktív, avšak v rámci ich vývoja sa z burzy stala skôr platforma na výmenu kryptomien – zaoberajúca sa prevažne obchodovaním s virtuálnymi aktívami..

Burza prilákala dôležité osobnosti už v ranom štádiu vývoja a jej sedadlá v poradnom výbore boli obsadené ako Kenneth Goodwin, ktorý bol bývalým hlavným poradcom pre súlad s hlavným úradníkom pre dodržiavanie predpisov americkej Federálnej rezervnej banky.

Počas počiatočného vývoja sa ambiciózna platforma LAT pokúsila o tokenizáciu akcií spoločností s modrým čipom, ako sú Apple, Amazon a Tesla, ako aj komodít, ako je ropa, zlato a striebro. Cieľom bolo získať prístup k biliónom dolárových aktív, ktoré obsahovali 5 tried skutočných aktív – akcie, nehnuteľnosti, pôžičky, komodity a umelecké diela.

Narazili však na určité ťažkosti a možno sa ich vízia možno zastavila kvôli reguláciám, obmedzeniam financovania a možno medvedím trendom na trhu s kryptomenami..

Aj keď výmenná platforma LAT možno ešte nedosiahla svoje hlavné ciele, v začiatkoch dokázala niekoľko vecí:

Výmena LATOKEN

Aj keď burza LAT mohla stratiť časť svojich prvých lusterov, stále patrí medzi 20 najlepších búrz upraveným 24-hodinovým objemom obchodu. Zaznamenáva priemerný denný objem obchodov v hodnote 1 miliardy USD z 380 obchodných trhov.

Samotný objem obchodu však nie je skvelým spôsobom, ako merať výkonnosť búrz s kryptomenami, pretože v poslednej dobe sa na burzách s kryptomenami čoraz viac objavujú obvinenia z umývania a falošných objemov. Je možné ďalej posúdiť použiteľnosť výmeny, kvalitu vymenovaných projektov a bezpečnostné prvky, ako aj zásady KYC / AML burzy..

IEO Launchpad DEX

Súčasťou burzy je aj Launchpad pre začínajúce firmy, ktoré uskutočňujú svoje počiatočné ponuky na burze. Údaje ukazujú, že celkovo 400 000 používateľov získalo prístup k platforme IEO a investovalo do viac ako 130 startupov, čo z nich robí jeden z úspešných Launchpadov. Nedávno tiež vydala verejnú beta fázu svojej decentralizovanej burzy, aj keď sa zdá, že zatiaľ nefunguje, pretože neexistuje žiadna obchodná história; navyše, používatelia majú obmedzené vklady a výbery.


Užívateľská skúsenosť

Používateľské rozhranie je viacjazyčná platforma a je k dispozícii v anglickom, čínskom, kórejskom, vietnamskom a indonézskom jazyku. Predvoľby jazyka je možné zmeniť v rozbaľovacej ponuke v pravom hornom rohu stránky.

Burza LATOKEN nie je komplikovaná, pretože má jednoduchú vstupnú stránku, z ktorej majú používatelia prístup k obchodnej platforme, IEO Launchpadu, peňaženke, LA airdrop a LADEX. Obsahuje tiež stránku podpory obsahujúcu témy pomoci zostavené ako časté otázky, ktoré by mohli používateľom pomôcť pri riešení bežných problémov pri výmene..

V prípade komplikovanejších problémov, ktoré nie sú uvedené v častých otázkach, môžu používatelia kontaktovať všeobecnú podporu vytvorením lístka offline alebo kontaktovaním tímu podpory prostredníctvom oficiálneho e-mailu alebo prostredníctvom telegramového posla..

Obchodovanie na burze LATOKEN

oneskorená výmena

Po vytvorení účtu je k tlačidlu vkladu a výberu možné pristupovať z pravej hornej časti stránky. Obchodné páry zahŕňajú BTC, ETH, LA, USDT, TRX a TURBO. Vklady a výbery Fiat, ako aj obchodovanie nie sú v súčasnosti na platforme aktivované.

Vkladové aktíva sú zvyčajne závislé od blockchainovej siete, počas výberu však bude transakcia prechádzať niekoľkými bezpečnostnými kontrolami, aby sa zabezpečilo, že používateľ dodržiava pravidlá pre výber platformy..

Počiatočný 24-hodinový limit výberu 1 000 USD v kryptomene je umiestnený na účet úrovne 0. Pre účty úrovne 1 a 2. Používatelia sú povinní absolvovať rôzne kroky overenia know your customer (KYC) predtým, ako budú môcť vybrať až 10 000, respektíve 100 000 USD. Navyše pre používateľov s účtami Tier 2 je údajne povolené uskutočňovať fiat výbery a vklady a má sa im povolený prístup k predaju tokenov na burze..

Pre účty Tier 3 (momentálne deaktivované) majú používatelia oprávnenie vyberať až 500 000 USD v kryptomene za deň. Týmto VIP sa tiež poskytuje prístup k úplným funkciám platformy bez obmedzenia.

Bezpečnostné prvky

Rôzne recenzie LATOKEN uvádzajú, že platforma používa na zabezpečenie svojich peňaženiek algoritmus Advanced Encryption Standard (AES-256). Viac povedané, o databázach, ktoré obsahujú heslá účtov, sa hovorí, že sú šifrované pomocou protokolu Salted SHA-256.

Kvôli bezpečnosti finančných prostriedkov platforma uchováva súkromné ​​kľúče výmeny – ide o centralizovanú výmenu a prostriedky všetkých používateľov uchováva buď v horúcej alebo multi-sig studenej peňaženke prístupnej tímu. Finančné prostriedky uložené na burzách stavajú aktíva používateľov do krížov zlomyseľných aktérov, ako sú hackeri, pretože burzy kryptomeny sú často ich terčom. Možno, keď bude LADEX plne funkčný, budú mať používatelia potom možnosť slobodne kontrolovať použitie svojich aktív bez obáv z ich kompromisu pri výmene..

Používatelia môžu ďalej chrániť svoje účty a brániť prístupu tretích strán nastavením overenia e-mailu a telefónu, ako aj autentifikátora aplikácie Google.

Pravidlá spoločnosti LATOKEN KYC / AML

Rovnako ako u väčšiny výmenných platforiem, je výmena LATOKEN kompatibilná s KYC a AML. Tým viac, že ​​sú estónskou spoločnosťou, sú údajne v súlade s politikami jurisdikcie KYC a AML..

LATOKEN Poplatky

Pri obchodovaní sú poplatky LATOKEN stanovené na 0,05% pre všetky páry k tokenu LA, zatiaľ čo poplatok 0,1% je stanovený buď pre tvorcov alebo príjemcov pre všetky ostatné obchodné páry. Neexistujú žiadne poplatky za vklad, ale za výbery platforma nastavuje dynamický poplatok založený na sieti blockchain.

LATOKEN Kryptomena

Burza LATOKEN má svoj vlastný nástroj, token LA, ktorý je navrhnutý na uľahčenie transakcií ako mena kótovanej meny a slúži na zúčtovanie transakčných poplatkov na platforme. Burza LATOKEN uskutočnila svoju počiatočnú ponuku mincí v roku 2017, kde získala zhruba 20 miliónov USD predajom viac ako 57 miliónov tokenov LA.

V súčasnosti je v obehu asi 380 miliónov tokenov LA z celkovej ponuky 400 miliónov a maximálnej dodávky 1 miliardy tokenov. Podľa Etherscan.io, token LA je v súčasnosti distribuovaný na viac ako 4 300 adries, pričom LATOKEN drží asi 84% z celkovej distribúcie. LATOKEN airdrops LA token prostredníctvom svojich komunitných odporúčacích úloh.

V začiatkoch bol token LA kótovaný na iných burzách, ktoré zahŕňali KuCoin, OkEx, Coinexchange, HitBTC, EtherDelta, BigOne; poskytovateľ údajov o kryptomene CoinMarketCap však teraz hlási iba 2 ďalšie burzy okrem natívnej burzy, kde je uvedený token LA: HitBTC a CoinExchange.

LATOKEN podvodné obvinenia

Nie je divné, že v priemysle ľudia označujú projekt za podvod, najmä ak projekt nesplní očakávania. Legitimita takýchto tvrdení, ako aj počet ľudí, ktorých projekt zranil, si však vyžadujú spoluprácu zo strany vlastníkov aktív. Táto časť recenzie LATOKEN sa zameriava na rôzne spätné väzby od komunity kryptomien a zohľadňuje skúsenosti používateľov v reálnom čase, aby sa zistilo, či je LATOKEN bezpečné obchodovať na.

Pri hľadaní možných obvinení z LATOKEN podvodu prichádzali najčastejšie sťažnosti od používateľov, ktorí mali problémy so zákazníckou podporou, keď sa transakcie pokazili, najmä kvôli chybám pri vklade. Ostatní používatelia sa sťažovali, že spoločnosť LATOKEN uviedla podvodné projekty, ktoré možno spochybňujú náležitú starostlivosť burzy. Aj keď po zaradení do zoznamu niektoré projekty nedosahujú dostatočnú výkonnosť a po chvíli nezískajú obchodnú trakciu; okrem toho existuje veľa ďalších faktorov, ktoré je možné považovať za ceny aktív pri poklese výmenného kurzu.

Recenzia LATOKEN: Pros

 • Burza má dobrú likviditu a podľa denného objemu obchodov sa umiestňuje v top 100 burzách.
 • Užívateľské rozhranie je dobre zjednodušené aj pre nováčikov, aby sa rýchlo zorientovali.
 • Úspešnosť a expozícia IEO môžu priťahovať vyhliadky.

Recenzie na LATOKEN: The Cons

 • Pochybný majetok uvedený na burze znižuje reputáciu LATOKEN.
 • Príliš veľká časť cirkulujúcej dodávky tokenu LA je zadržaná burzou.
 • Slabá podpora sťažuje dôveru v to, že v prípade problémov používateľov budú rozhodnutia vykonané okamžite.
 • LATOKEN podvodné obvinenia naznačujúce, že obchodovanie s praním môže odradiť nových používateľov, ak sú objemy zavádzajúce.
 • Príliš veľa zlých hodnotení LATOKEN je obrovským odstrašujúcim faktorom.
 • S burzou nie sú v súčasnosti integrované žiadne fiat brány.

Čítaj viac:

 • Recenzia výmeny Huobi
 • Recenzie Coinone

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector