Recenzia Nebeus: Prepojenie kryptomeny s hotovosťou jednoduchým a bezpečným spôsobom

V nasledujúcej recenzii Nebeus sa nezaujato pozrieme na platformu požičiavania kryptomien a uvidíme, ako sa hromadí v porovnaní s niektorými veľkými chlapcami ako crypto.com alebo Celcius Network. Pri výbere platformy na požičiavanie kryptomien na vklad vašich bitcoinov alebo éterov sa podrobne pozrieme na všetky dôležité položky; KYC, ročné výnosy, zabezpečenie a oveľa viac … Takže keď už sme pri tom, poďme priamo do toho!

Recenzia Nebeus

Pretože svet priniesol nové desaťročie, digitálne meny sa pomaly stávajú peniazmi budúcnosti. To znamená, že popularita kryptomeny stále rastie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Niekoľko služieb vám umožňuje platiť rôznymi typmi kryptomeny a prudký nárast DeFi priniesol stovky nových investičných príležitostí do krypto priestoru.

Rýchly posun vpred do dnešného dňa a dokonca môžete vykonávať jednoduché úlohy, ako je rezervácia hotelov za bitcoiny.

Ďalším krokom po vytvorení každodennej utility pre kryptomeny je ponuka tradičných bankových služieb, ako sú pôžičky a sporiace účty. Po celom svete existujú stovky miliónov ľudí bez bankového účtu, čo pravdepodobne (aspoň čiastočne) vysvetľuje explóziu DeFi v posledných rokoch.

Platformy ako Nebeus umožňujú svojim používateľom vo viac ako 100 krajinách prijímať skutočné hotovostné pôžičky kryté kryptomenou. Zatiaľ čo predtým bola schopnosť človeka zabezpečiť si pôžičku založená na niekoľkých faktoroch, ako sú jej kreditné skóre, tvrdé aktíva atď. … v súčasnosti môže získať prístup k pôžičke skutočne ktokoľvek, ak má dostatok konkrétnej kryptomeny na zabezpečenie ako zábezpeka..

Poďme sa teda bližšie pozrieť na túto novú platformu na požičiavanie kryptomien, aby sme zistili, čo ponúka!

Takže čo je Nebeus?

Nebeus bol založený v roku 2014 a je plnohodnotnou platformou pre kryptomenu, ktorá bola založená pre používateľov kryptomeny a odvtedy rastie.

Je známe, že spoločnosť ponúka širokú škálu služieb týkajúcich sa kryptomeny, ako napríklad úschovňa, krypto peňaženka, sporiace účty, pôžičky založené na kryptomene a možnosť pohodlne a rýchlo obchodovať s kryptomenou..

Aké služby ponúka Nebeus??

Stručne povedané, Nebeus poskytuje tri hlavné typy služieb:


Peer-to-peer bitcoinové pôžičky

Nebeus Review - bitcoinové pôžičky

Nebeus poskytuje rovnocenné služby Bitcoinové pôžičky bez toho, aby ste museli prejsť akýmkoľvek schvaľovacím procesom.

Ak si neprajete držať svoju kryptomenu v štandardnej peňaženke, potom vám môže Nebeus pomôcť s jej prevodom na hotovosť. Spoločnosť používa vašu kryptomenu ako zábezpeku a poskytuje vám následnú hotovosť vloženú na váš bankový účet. Najlepšie je, že nevyžadujete ani kontrolu kreditu – jednoducho dostanete fiat peniaze.

Typy úverov Nebeus

Všetky pôžičky sa poskytujú rovnocenným spôsobom. To znamená, že iná strana ponúkla hotovosť, ktorú dostanete, bez toho, aby banka hrala prostredníka. Jedinou nevýhodou je samozrejme to, že proces môže chvíľu trvať a nie je okamžitý.

Rovnako ako každá pôžička, aj nesplatenie dlhu sa môže ukázať ako nepriaznivé. Ak nemôžete zaplatiť včas, mohli by ste prísť o celú svoju kryptomenu.

Navyše získate iba polovicu hotovostnej hodnoty vašich bitcoinov; na získanie hotovostnej pôžičky vo výške 3 000 dolárov je potrebné vložiť bitcoinový vklad vo výške 1 500 dolárov.

Ak však môžete uskutočniť včasné platby a dodržiavať zmluvné podmienky, je to vynikajúca pôžičková služba pre ľudí, ktorí potrebujú odložiť svoju kryptomenu.

Krypto peňaženka

Ako už názov napovedá, krypto peňaženka je priestor, kde môžete držať celú svoju kryptomenu v bezpečnom a zabezpečenom trezore. Umožňuje vám to tiež zodpovedajúcim spôsobom investovať.

Pomocou toho krypto peňaženka, môžete prevádzať kryptomenu medzi ostatných používateľov servera Nebeus zadarmo.

Aj keď chcete previesť kryptomenu na vonkajšie účty, môžete to urobiť s nízkymi poplatkami; všetky tieto funkcie, ktoré môžete bezpečne vykonávať v uzavretých priestoroch vášho domova.

Všetky vaše kryptomeny sú navyše uložené v chladných (offline) účtoch, vďaka čomu sú hackerom mimo dosahu. 

 

Sporiaci účet

Podľa spravodajských správ začali banky zavádzať negatívne úrokové sadzby.

To znamená, že namiesto prijímania peňazí ako úrokov za vklad hotovosti budete musieť zaplatiť banke peniaze za uloženie vašich finančných prostriedkov.

Spolu s vyššou mierou inflácie, ktorá sa v budúcnosti očakáva v dôsledku hospodárskych škôd COVID-19, sa celková hodnota vašich úspor môže ešte viac znížiť.

Na boj s týmto konkrétnym problémom ponúka Nebeus svoj sporiaci účet pre kryptomeny. Tento sporiaci účet vám poskytuje každý mesiac ročnú úrokovú sadzbu 8,25% priamo na váš účet (v EUR). Finančné prostriedky je možné okamžite zložiť alebo vybrať.

Nájdete dve sporiace platformy, ktoré si môžete zvoliť na základe času, ktorý by ste nechali otvorený účet, a množstva kryptomeny.

Sporiaci účet vám umožní získať pasívny príjem navyše pri držaní kryptomeny.

Kryptoburza

Toto je najprimeranejšia funkcia Nebeusu – nákup a predaj kryptomeny. S kryptomenou sa dá obchodovať prostredníctvom funkcie výmeny Nebeusu.

Ako už bolo spomenuté, svoje peniaze môžete prevádzať na kryptomeny alebo meniť jeden typ kryptomeny za iný. Nebeus vám tiež umožňuje nakupovať kryptomenu prostredníctvom debetnej / kreditnej karty alebo používať bankový prevod, čo vám umožňuje mnoho spôsobov investovania do kryptomeny.

Zatiaľ čo bankové vklady je možné vkladať zadarmo, vklady na debetných / kreditných kartách budú vyžadovať malý poplatok.

Okrem toho môžete svoje hotovosť presunúť priamo z účtu Nebeus na svoj bankový účet.

Ako sa zaregistrujete v Nebeuse?

Registrácia v Nebeus je mimoriadne jednoduchá a jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať svoje meno a e-mailovú adresu, štátnu príslušnosť a heslo; toto je to! Proces overenia je však trochu zložitý. Váš účet je potrebné overiť pomocou SMS – musíte vyplniť formulár, priložiť akýkoľvek účet za energie a váš účet Nebeus je pripravený!

Aký je proces žiadosti o pôžičku?

Žiadosť o pôžičku je veľmi jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je vykonať kroky uvedené nižšie:

  • Choďte na plošinu Nebeus; tu klepnite na „Vydať pôžičku“.
  • Klepnite na tlačidlo „Vytvoriť žiadosť o pôžičku“ a potom na „Žiadosť o pôžičku“.
  • Po dokončení stačí vyplniť formulár.

Pomohlo by, keby ste si spomenuli, že všetky zmluvné podmienky sa zobrazia aj potenciálnym veriteľom. Preto musíte vyplniť čo najviac informácií, aby vás veritelia mohli lepšie poznať o svojich finančných podmienkach. Celkovo to len zvýši vaše šance na získanie pôžičky.

Záver prehľadu Nebeus

Nebeus je jednou z najnovších krypto-platforiem, ktorá je ľahko pochopiteľná a ľahko použiteľná, a je tak ideálnym miestom pre začiatočníkov aj profesionálov. Stránka má niekoľko skvelých funkcií, ako napríklad sporiace účty, atď. Väčšina používateľov však vďaka rýchlej a jednoduchej metóde používa na zabezpečenie pôžičiek Nebeus. Nebeus je určite web, ktorý funguje ako kúzlo, odporúčaná platforma, pokiaľ obchodujete s kryptomenami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map