Recenzie spoločnosti Honeyminer 2021: Najlepší ťažobný program pre kryptomeny?

Prevádzka ťažobnej operácie v dnešnom svete, ktorá je v niektorých prípadoch stále výnosná, si vyžaduje lepšie plánovanie a vykonávanie, aby sa z každej cieľovej sumy vytlačili všetky potenciálne príjmy na dosiahnutie tohto cieľa návratnosti investícií. V tejto súvislosti si ťažobné siete, ktoré slúžia ako medzičlánky medzi minerom a ťaženým blockchainom, získavajú na popularite.

Medzi najobľúbenejšie funkcie môžeme nájsť automatické prepínanie mincí (na zvýšenie ziskovosti) na automatickú konverziu zárobkov na populárne mince, ako napríklad BTC. Preto sú služby ako Honeyminer dokonalým doplnkom pre baníkov, ktorí chcú maximalizovať svoj zisk a zároveň šetria čas.

V tomto Recenzia spoločnosti Honeyminer, pokryjeme niektoré základné informácie o jeho vlastnostiach a výhodách a taktiež porovnáme jeho vlastnosti s ostatnými zavedenými službami, ako je Nicehash. Okrem toho skontrolujeme jeho hlavné vlastnosti a vytvoríme graf výhod / nevýhod, aby sme lepšie videli rozdiely.

– Začnite zarábať krypto pomocou HoneyMiner –

Kliknite na tento odkaz a okamžite získate 1 000 satoshi ZDARMA!

Začnite zarábať

Čo je to Honeyminer?

recenzia na honeyminer

Honeyminer je softvér, ktorý si ťažiar nainštaluje na svoje ťažobné zariadenie, pripája sa k sieti Honeyminer a smeruje všetku ťažobnú silu k rôznym minciam na základe ich ziskovosti. Všetky platby vykonané minerovi sa však uskutočňujú pomocou bitcoinu (BTC).

Znie to jednoducho? Je to tak, ale manuálne vykonávanie týchto mincových spínačov sa môže ukázať ako utrpenie, najmä ak vlastníte viac ťažobných súprav. Aby sme to ešte zjednodušili: Honeyminer je nainštalovaný na plošine, momentálne ťaží najziskovejšiu kryptomenu a v prípade potreby sa automaticky prepne na ďalšie a všetok zisk sa prevedie na BTC a vyplatí sa minerovi.

So sídlom v Hoboken, NJ, USA; Honeyminer je nastavený tak, aby všetkým uľahčil bežné aj pro-mining. 

Je Honeyminer bezpečný?

Škodlivý softvér predstavuje skutočnú hrozbu a nemôžeme zabudnúť ani na podvody. Vzhľadom na to, že sa jedná o softvér, ktorý je potrebné lokálne nainštalovať do vášho počítača, môžu vzniknúť určité obavy, ale buďte si istý, že väčšina z nich sa spoločnosti Honeyminer venovala v sekcii Časté otázky.. 

je bezpečný pre ťažbu medu

Pokiaľ ide o aktíva a bezpečnosť siete, od dátumu tejto kontroly spoločnosti Honeyminer sú jej bezpečnostné opatrenia porovnateľné s dnešnými štandardmi..


Vzhľadom na frekvenciu výplat je navyše veľmi ťažké pripraviť vás o svoju ťažobnú silu bez toho, aby ste si to okamžite všimli. Napriek tomu si vždy skontrolujte svoje čísla a ak sa vám niečo nezdá, môžete kedykoľvek prestať a požiadať ich, aby si ich vyriešili alebo úplne prestali využívať službu.

Hlavné sídlo v USA poskytuje aj ďalšie ubezpečenie, pretože kryptomeny sú v súčasnosti v USA dobre preskúmané..

– Začnite zarábať krypto pomocou HoneyMiner –

Kliknite na tento odkaz a okamžite získate 1 000 satoshi ZDARMA!

Začnite zarábať

Ako funguje Honeyminer?

Ako sme už spomínali v tejto recenzii spoločnosti Honeyminer, proces začatia ťažby je dosť jednoduchý a priamy. UI / UX ich webových stránok sú dosť jednoduché a priateľské.

  •  Stiahnite si Honeyminer z ich webovej stránky https://honeyminer.com
  •  Po inštalácii a vytvorení účtu sa objaví takéto rozloženie, dávajte pozor, pretože vám vysvetlí a prevedie vás funkciami Honeymineru.

honeyminer funkcie

  • Honeyminer zobrazí zoznam vašich CPU a GPU a začne s ťažbou hneď, len to upravte, choďte do ponuky Nastavenia vpravo hore.
  • Nezabudnite nastaviť výplatnú adresu a skontrolovať svoje nastavenia pre prípad, že by ste chceli niečo zmeniť.

V době vydání této recenze Honeyminer jsou podporovány pouze Windows a Mac, ale nebojte se, vyvíjí se verze pro Linux. Bohužiaľ nie je k dispozícii žiadna podpora pre ASIC a nie je zmienka o tom, že tak skoro bude.

Klady a zápory automatických výmenných platieb

Mnoho baníkov čaká HODL (dlhodobé držanie svojich aktív) a považujú za žiaduce uchovať si čo najviac rôznych mincí. Avšak príliš veľa ďalších, iba tie najbežnejšie coiny (aby sme vymenovali aspoň nejaké bitcoiny alebo ethereum) stoja za svoj čas.

Keď ťažíte rôzne druhy mincí, najmä s viacerými vrtmi, je potrebné sledovať výplaty a niekedy dokonca aj rôzne výmeny a adresy. To môže nakoniec skončiť chaoticky a niekedy sa stalo, že nakoniec nájdete nejaké zabudnuté mince v dlho nepoužívanej peňaženke (máte šťastie, ak sa hodnota zvýšila).

Zadajte výplaty automatickej výmeny, ako to naznačuje názov, Honeyminer bude automaticky prepínať mince na základe ziskovosti, ale všetky výnosy prevedie na bitcoiny (BTC). Jednoducho povedané, všetky výplaty sú spracovávané v bitcoinoch (BTC).

Pros

  • Spoločnosť Honeyminer vždy vyberie najvýnosnejšiu mincu na ťažbu a spracovanie všetkých výplat v bitcoinoch, čo uľahčuje a uľahčuje správu ziskov.
  • Správa a výpočet zisku sú jednoduchšie a organizovanejšie.
  • Bežné mince majú viac a lepších možností na ich uloženie (studené peňaženky, robustné systémy tretích strán, okrem iného).

Zápory

  • Uchovávanie rôznych coinov nie je vôbec možné.
  • Automatické obchody sa niekedy môžu skončiť za nevýhodný výmenný kurz.
  • Zhromaždenie všetkých ziskov v jednej peňaženke na mince môže predstavovať zodpovednosť za zabezpečenie.

Rovnako ako všetko vo svete kryptomien, aj vaše potreby sa líšia. Rozhodovanie, či je funkcia pre vás, závisí výlučne od vášho uváženia. Dúfame však, že s touto recenziou spoločnosti Honeyminer sme pomohli veci vyriešiť.

Honeyminer vs Nicehash

Nicehash je veľmi známa platforma, ktorú baníci používajú na sústredenie ťažobného úsilia do jednoduchšej a komplexnejšej platformy. Rovnako ako Honeyminer, Nicehash pôsobí ako sprostredkovateľ, je však potrebné spomenúť niektoré rozdiely.

Funkcia Honeyminer NiIcehash
Burza mincí Nie, všetky aktíva sú platené v BTC a nemožno s nimi obchodovať v rámci platformy. Áno, výplaty sú v BTC a je možné ich obchodovať za ďalšie mince.
Automatický prepínač ťažby mincí Áno, Honeyminer v danom okamihu prejde na najvýnosnejšie. Áno.
Hashrate prenájom Áno, služba sa volá Hotel Honey. Áno, jedna z najstarších požičovní, aká existuje.
Podpora ASIC Nie, Honeyminer zatiaľ pracuje iba s CPU a GPU v systémoch Windows a Mac. Áno, Nicehash podporuje takmer všetky dostupné možnosti ťažby.
Podpora viacerých súprav Áno Áno
Viaceré možnosti ťažobného softvéru Nie, Honeyminer funguje iba s ich aplikáciou pre Windows alebo Mac Áno, Nicehash je možné nastaviť tak, aby fungoval buď s ich aplikáciou, bootovacím USB alebo s vlastným ťažobným softvérom.

Za zmienku stojí aj to, že Nicehash funguje inak. Honeyminer vás spojí priamo s blockchainom každej mince, zatiaľ čo Nicechash vždy prenajme váš hash rate iným baníkom, čím vám ponúkne kolísavé sadzby v závislosti od ziskovosti a leasingu mince.

Nie všetko však vždy znamená lepšie, Nicehash má skutočne veľa možností, ktoré odteraz v Honeymineri nie sú k dispozícii, ale veľa baníkov sa radšej drží jednoduchého a priamejšieho prístupu.

– Začnite zarábať krypto pomocou HoneyMiner –

Kliknite na tento odkaz a okamžite získate 1 000 satoshi ZDARMA!

Začnite zarábať

Záver z preskúmania spoločnosti Honeyminer

Honeyminer je jednoduchý, ale výkonný nástroj, ktorý pomáha organizovať a centralizovať ťažobné úsilie. Malé, stredné alebo dokonca veľké prevádzky môžu ťažiť z priameho prístupu spoločnosti Honeyminer k ťažbe a automatickým prevodom výnosov na bitcoiny. Zakladajúci a technický tím spoločnosti Honeyminer so sídlom v USA preukázali skúsenosti a môžu sa pochváliť skvelým tímom poradcov, ktorý pomáha budovať dôveru v ich operácie. 

Ak chcete vymeniť svoje ťažko zarobené bitcoiny (BTC), budete ich musieť pohodlne presunúť na výmenu, pretože spoločnosť Honeyminer k tomu nemá žiadne možnosti. Všetky výplaty sú navyše spracovávané iba v bitcoinoch (BTC), dnes už nie sú k dispozícii žiadne ďalšie možnosti.

Podpora procesora a GPU (jedno alebo viacnásobné na jednej súprave), ako aj schopnosť pripojiť niekoľko súprav k rovnakému účtu s malými problémami. Bohužiaľ, jediní používatelia, ktorí nemajú inú možnosť, ako využiť túto príležitosť, sú používatelia ASIC, spoločnosť Honeyminer v súčasnosti týmto používateľom neposkytuje žiadnu podporu a v blízkej budúcnosti neprezradila svoje plány..

Používanie programu Honeyminer je veľmi jednoduché a napriek tomu, že ešte nie je k dispozícii viac funkcií, ktoré sú už k dispozícii v iných možnostiach, ako je Nicehash, je ich používateľské rozhranie / UX spoľahlivé a sľubné. Navyše spoločnosť Honeyminer spomaľuje a prikláňa sa k pocitu podobnému komunite, ktorý odmeňuje jeho oddanejších používateľov.

Ak chcete spustiť jednoduchú, ale efektívnu ťažobnú operáciu iba na vašom PC alebo značnú ťažobnú operáciu, je potrebné zvážiť Honeyminer. Je to jednoduché, jeho UI / UX je ľahké a nádherne spracované, jeho funkcie sú jednoduché, ale zároveň užitočné a smerujú skôr k praktickému riešeniu pre baníkov všetkých úrovní..

Váš kilometrový výkon sa ako vždy môže líšiť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map