XYO Network Review 2021: Budúcnosť sledovania GPS?

XYO Network si kladie za cieľ byť spoločnosťou, ktorá posúva služby sledovania polohy do novej budúcnosti (tým, že nakoniec nahradí sledovanie GPS). Dnešný svet by bol v skutočnosti určite dosť odlišný, keby nebolo GPS. V tomto Recenzia siete XYO, budeme analyzovať, ako technológia funguje, ako ťažiť tokeny XYO a čo prinesie budúcnosť projektu.

Bežne sa táto technológia, ktorú pôvodne vytvorila vláda USA (a americká armáda) v 70. rokoch, začala v 80. rokoch, teda pred érou smartfónov.. 

V dnešnej dobe by sme si len ťažko vedeli predstaviť život bez Google Maps, lokalizačných služieb a sledovania balíkov pre online nákupy. Všetky tieto služby využívajú technológiu GPS na správne fungovanie.

Sieť XYO je relatívne nový návrh, ktorého cieľom je vytvoriť sieť pripojených zariadení, ktorá uľahčí sledovanie a lokalizáciu balíkov a objektov pomocou technológie blockchain.. 

Webová stránka kontroly siete XYO

Jej hlavným poslaním je vytvoriť sieť, ktorá je dostatočne veľká na to, aby používateľom ponúkla iný druh sledovania na rôzne účely. V tomto Recenzia siete XYO, pokryjeme základné princípy tohto projektu, ako aj jeho súčasný stav na kryptotrhu.

Spoločnosť XYO Network, ktorá bola založená v poslednom štvrťroku 2017, vydala svoj prvý dokument na začiatku roka 2018 a potom spustila prvý predaj svojich tokenov XYO v druhom štvrťroku toho roku, čo sa zhodovalo so spustením ich protokolu o koncepcii a prvý MVP. 

Od roku 2019 spoločnosť už uviedla na trh svoje aplikácie pre iOS a Android. V súčasnosti vyvíjajú iniciatívu otvoreného zdroja a aktualizovanú verziu svojej základnej siete, ktorá sa začne v roku 2020..

AKO Funguje sieť XYO?

The XYO Oracle Network má štyri kľúčové komponenty: Strážcovia, Mosty, Archivári a Veštitelia. Sentinel je zariadenie pripútané k sieti XYO, ktoré pomáha reťazcu vydávaním signálu s jeho polohou a ďalšími údajmi, ako sú teplotné podmienky, dátum a čas. 

Strážcovia môžu detekovať ďalšie strážniky a vysielať signál, ktorý predstavuje blízkosť medzi týmito dvoma zariadeniami, čo vytvára niečo, čo sa nazýva viazaná interakcia svedkov (BWI). Tieto interakcie potom smerujú k mostom, čo sú zariadenia zodpovedné za ich potvrdenie v sieti.

Archivári sú zariadenia, ktoré ukladajú potvrdené BWI, a potom poskytujú tieto údaje Diviners, čo sú zariadenia používané sieťou na zodpovedanie otázok kladených používateľmi, ktorí musia platiť pomocou tokenov XYO..

Recenzia siete XYO

Od dnešného dňa aplikácia XYO Network umožňuje svojim používateľom stať sa buď Sentinelmi alebo Bridgesmi: možnosti stať sa archivármi a veštiteľmi sú stále vo vývoji a súpravy SDK sú momentálne k dispozícii, ak chcete prispieť ako vývojár..

Aby toto bolo Recenzia siete XYO komplexnejšie ukážeme príklad z reálneho sveta: chcete nájsť stratený bicykel, ku ktorému je pripojený sledovač XYO Sentinel. Museli by ste poslať dopyt do siete, aby ste ho našli.


Pomocou údajov uložených v zariadeniach Diviner by sieť (teoreticky) dokázala zistiť polohu vášho bicykla, aby ste ho mohli načítať. Dotaz je blockchainová transakcia, ktorú musíte zaplatiť prostredníctvom tokenov XYO. Ako by to teda ľudia robili??

ČO JE XYO GEO ŤAŽBA: JE TO LEGÁLNE?

Sieť XYO funguje s tokenom XYO Utility, ktorý by používatelia platili sieti za vyriešenie ich otázok pri pokuse o vyhľadanie konkrétneho objektu s údajmi prevzatými od veštcov..

Týmto sa dostávame k prvej otázke našej kontroly siete XYO: Ako získam XYO tokeny?

V súčasnosti existujú dva spôsoby, ako môžete získať XYO tokeny: prvým je ich nákup prostredníctvom kryptoburzy KuCoin, ktorá momentálne narába s najväčším objemom.

Druhým je spustenie geominingu pre jeho sieť ich stiahnutím Aplikácia COIN, ktorý je už k dispozícii pre Android a iOS. Geominer dostane zaplatené v tokenoch XYO, keď pomáha vytvárať overené účtovné knihy z údajov zhromaždených strážcami a nahraných do siete.

Geomining sa líši od bežnej ťažby v tom, že namiesto zabezpečenia výkonu vášho počítača poskytujete svoju polohu vytvorením viazaných interakcií svedkov, ktoré sme vysvetlili vyššie.. 

Sieťová aplikácia XYO

Keď divák XYO použije údaje o polohe, ktoré ste poskytli na vyplnenie dotazu, dostanete zaplatené, ale keďže je sieť stále v plienkach, najlepšou možnosťou, ako teraz zarobiť peniaze, je začať geominingové tokeny.

Tieto tokeny získavate stiahnutím aplikácie a zdieľaním svojej polohy, čo vám umožní ťažiť z určitých fyzických priestorov, ktoré sa nazývajú dlaždice, čo sú štvorce s priemerom 130 stôp..

Nie každá dlaždica vám dá rovnaké množstvo XYO žetónov: niektoré zaplatia menej ako sto XYO žetónov, zatiaľ čo iné dôležité miesta, ktoré ťažíte, môžu viesť k „veľkým geomínam“, ktoré vám môžu zarobiť tisíce XYO žetónov naraz. 

Systém by mohol fungovať podobným spôsobom ako napríklad Pokémon GO, kde obchádzate zhromažďovanie týchto miest a ťažíte žetóny.

Niektoré ďalšie recenzie siete XYO zistili, že tento typ ťažby môže byť užitočný, pretože poskytuje rýchlu platbu s relatívnou ľahkosťou a v krátkom čase.

Po niekoľkých minútach chôdze, bicyklovaní alebo jazdení po aute a zdieľaní údajov o svojej polohe môžete ľahko zarobiť veľa tokenov XYO. 

AKO GEOMÍN ZAPOJÍM APLIKÁCIU NA MINCE?

Aplikácia COIN sa veľmi ľahko používa: stačí si ju stiahnuť do telefónu a založiť si účet. Geomínu môžete vytvárať aj bez účtu, neskôr si však nebudete môcť vybrať svoje aktíva. 

Aplikácia sa najlepšie používa pri chôdzi, bicyklovaní alebo jazde autom. Ak chcete ťažiť danú dlaždicu, stačí kliknúť na ikonu krumpáča a získate náhodné množstvo tokenov XYO.

Sieťová aplikácia XYO

Ak je dlaždica už vyťažená, zobrazí sa na mape v inej farbe a nedostanete z nej žiadne odmeny, zvyčajne sa však resetujú po niekoľkých minútach..

Aplikácia COIN funguje v spojení s fyzickým zariadením Bluetooth SentinelX, ktoré môžete získať zadarmo: zaregistrujte sa, stiahnite si aplikáciu a zaplatte náklady na dopravu na webe aplikácie COIN.

Akonáhle ho dostanete, musíte ho spárovať s telefónom a pri geominingu dlaždíc získate 12-násobok odmeny.

Aplikácia tiež dáva používateľom možnosť prihlásiť sa na odber plánov, ktoré umožňujú lepšiu ťažbu. Predplatné COIN Plus poskytuje používateľovi dvakrát vyššiu rýchlosť geominingu, rýchlosť dobíjania (schopnosť znovu ťažiť na predtým vyťažených miestach) a dvakrát príležitosť nájsť veľké geomíny.

K dispozícii je tiež predplatné COIN Pro, ktoré ponúka trojnásobok rýchlosti geominingu, odmeny a všetky funkcie dostupné v pláne COIN Plus. Členstvo COIN Plus je 24,95 USD / mesiac a členstvo COIN Pro 34,95 USD / mesiac.

Zariadenia na kontrolu siete XYO

Môžete si tiež kúpiť zariadenie BridgeX (200 dolárov), ktoré vám pomôže získať až 10% odmien z výnosov iných používateľov, keď dostanú dáta zo zariadenia SentinelX. Táto funkcia však momentálne nie je k dispozícii, pretože sieť XYO ešte nie je aktívna.

V obchode oficiálneho webu XYO sa tiež predávajú zariadenia SentinelX za 50 dolárov, ale ďalší SentinelX nebude mať vplyv na vaše zárobky, pretože s aplikáciou môžete spárovať iba jedno zariadenie.

Ak ich rozdáte priateľom a rodine, môže sa zvýšiť vaša šanca na zarobenie v budúcnosti, keď bude sieť Sentinels and Bridges plne funkčná.. 

Ak teraz máte viac ako jeden Sentinel, zvyšuje sa interakcia viazaných svedkov, čo pomáha budovať sieť, ale nie odmeny za tokeny XYO.

ČO JE BUDÚCNOSŤ SIETE XYO?

Od svojho vzniku sa hodnota mince XYO ustavične znižovala a len za posledný rok stratila asi 85% svojej hodnoty. Cena jedného tokenu XYO je v súčasnosti 0,00042 USD, čo znamená, že používatelia budú musieť vyťažiť asi 2 300 tokenov XYO, aby získali 1 $ na oplátku.

Náhodná povaha dlaždičkových odmien môže používateľom sťažiť ťaženie tokenov v rozumnom čase (povedzme jeden mesiac), čo viedlo k určitým špekuláciám v posledných recenziách siete XYO, že v skutočnosti môže byť nákup tokenov na burze KuCoin viac zdravej investície.

Recenzia siete XYO - cena

Niektorí používatelia prejavili obavy, či je sieť XYO skutočným alebo falošným projektom, koľko XYO skutočne platí a či je XYO dobrou investíciou alebo nie.. 

Tieto obavy vznikajú hlavne v dôsledku skutočnosti, že geomining je všetko, čo môžu používatelia v súčasnosti v sieti robiť: ich aplikácie v reálnom svete ešte nie sú funkčné a aj napriek tomu, že používatelia môžu (a môžu) vytvárať viazané interakcie svedkov: skutočná sieť nie je žiť od dnešného dňa.

Okrem tohto problému mala spoločnosť sama niekoľko neúspechov, ako aj niekoľko zvláštnych udalostí. Pre vašu úvahu ich uvedieme nižšie: 

  • V júni tohto roku, prepustili polovicu svojho celkového personálu, presne 40 zamestnancov, s odvolaním sa na potrebu preorientovať svoje úsilie. Podľa niektorých spravodajských zdrojov sa prepúšťanie primárne zameriavalo na zamestnancov marketingu.
  • Spoločnosť bola pod palbou pre niektoré kontroverzné marketingové rozhodnutia týkajúce sa niektorých ich predtým ponúkaných produktov, vrátane súprav na geomínovanie a predchádzajúcich balíkov produktov, ktoré spoločnosť už neponúka ani nepodporuje, aj po značných výdavkoch používateľov.
  • Tieto produktové balíčky, ktoré obsahovali ponuky, ako napríklad exkluzívne majstrovské kurzy týkajúce sa geografického hackingu, swagu, akcií spoločností a zariadení XYO, prešiel procesom svojvoľných rebrandingov a zrušení vďaka čomu boli mnohí zákazníci nespokojní a podozriví.
  • Používateľ zverejnil veľa sťažností na cenzúru spoločnosti. Používateľom, ktorí majú problémy s geominingom, stratenými tokenmi, investíciami a chybnými zariadeniami, sú zvyčajne ich komentáre (a účty) vymazané alebo blokované a spoločnosť nereaguje na sťažnosti na verejných fórach..

ZÁVER Zrecenzovania siete XYO

Mnoho používateľov sa domnieva, že sieť XYO je tikajúcou bombou a že spoločnosť môže byť iba podvodom, ktorý chce profitovať z tvrdej práce používateľov v sieti..

O tomto momente však neexistujú jasné dôkazy a vzhľadom na to, že ich zariadenia Sentinel stále chodia zadarmo (treba brať do úvahy iba náklady na dopravu), môžu noví používatelia stratiť pravdepodobne malú sumu peňazí, ak sa rozhodnú investovať.

Ak však chceme hovoriť o budúcnosti siete XYO, musíme si počkať, kým sieť nebude funkčná celá, vrátane archivárov a veštcov. 

V súčasnosti neexistuje žiadny pevne stanovený harmonogram, ktorému môžu používatelia dôverovať (okrem cestovného plánu spoločnosti) a súčasný stav vecí poukazuje na to, že v budúcnosti sa bude meniť mnoho z jeho čiastkových projektov..

Na ukončenie tohto preskúmania siete XYO by sme navrhli používateľom, ktorí majú záujem, sledovať oznámenia XYO. Spoločnosť v súčasnosti vyvíja nové aplikácie, ktoré majú aplikácie v reálnom svete a ktoré im umožnia skutočne využívať ich ťažko zarobené tokeny XYO.. 

Momentálne ich môžu iba geomínovať a zarobiť si peniaze predajom alebo výmenou za iné stabilné kryptomeny alebo hotovosť..

Toto nie je veľmi príťažlivé prostredie, ale pre sieť XYO stále existuje určitá nádej, takže najlepším riešením je začať čo najviac využívať geomining s čo najmenšími investíciami, aby sa čelilo neistote okolo budúcnosti spoločnosti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map