Už od svojho uvedenia na trh v roku 2009 sa bitcoin stal uznávaným prostriedkom výmeny v mnohých krajinách sveta. Napriek prijatiu bitcoinu a jeho rozsiahlemu použitiu napriek tomu veľa ľudí nevie, ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou.

Môže to znieť prekvapivo, ale nie je to nič iné ako pravda. Väčšina kryptomien ponúka rôzne spôsoby nákupu bitcoinu. Nákup pomocou vášho úveru sa však zdá byť pre väčšinu ľudí najjednoduchšou a najbezpečnejšou cestou.

Existuje možnosť nákupu peer-to-peer, ale niekedy môžu používatelia nájsť postup, pokiaľ burza môže pôsobiť ako úschova a držať sa coinov / fiatov, kým čaká na súhlas kupujúceho / predávajúceho, že dostal BTC alebo USD.

Táto recenzia sa zameria na rôzne burzy, ktoré vám umožnia nakupovať bitcoiny, a tiež na to, ako nakupovať BTC z týchto platforiem.

RÝCHLY SPRIEVODCA: Ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou

 1.   Prejdite na webovú stránku CEX.io
 2.   Zaregistrujte sa pomocou svojho e-mailu a potvrďte svoj účet telefónnym číslom.
 3.   Zadajte doklad totožnosti, krajinu pobytu, vyberte formu identifikácie a nahrajte fotografie svojich dokumentov.
 4.   Urobte si selfie, ako držíte dokument, a nahrajte fotografie.
 5.   Po identifikácii musíte získať overenie svojej kreditnej karty. Vyplňte informácie o svojej kreditnej karte a urobte a nahrajte selfie, ako ste držiteľom kreditnej karty.
 6.   Nakúpte pomocou svojej karty kryptomenu

Prejdite na Cex.IO

Kde kúpiť bitcoin 5 najvýznamnejších búrz

Metóda NameDepositKúpiť
Bitfinex

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Huobi Global


 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Coinbase Pro

 • Kryptomena
 • Kreditná karta
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Kraken

 • Kryptomena
 • Kreditná karta
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Sprievodca nákupom bitcoinu kreditnou kartou krok za krokom

Nákup bitcoinu spočiatku nebol taký ľahký. V skutočnosti kúpil Laszlo Hanyecz v roku 2010 dve pizze od spoločnosti Papa John za 10 000 kusov. Prvá bitcoinová burza Bitcoinmarket.com už neexistuje; stále to dávalo priestor na zrod ďalších búrz a ľahký prístup ľudí k bitcoinom.

Pri nákupe bitcoinu by ste teda potrebovali burzu, z ktorej budete môcť nakupovať svoje BTC, a peňaženku, do ktorej budete držať svoje mince. Bitcoin môžete nakupovať pomocou tradičných platobných metód, ako sú bankový prevod, platby debetom alebo kreditnou kartou, platby v hotovosti alebo dokonca pomocou bitcoinového bankomatu..

Nákup bitcoinu však má aj svoje mínusy. Väčšina krajín schválila bitcoinové platformy a banky tiež obmedzujú používanie kreditných alebo debetných kariet pri určitých transakciách.

Existuje tiež obava, že ľudia sa vyhýbajú plateniu daní používaním bitcoinu, čo viedlo k tomu, že konkrétne štáty v USA uvalili sankcie na niektoré bitcoinové platformy.

Nákup bitcoinov od spoločnosti Binance

Binance spustil v roku 2017 Changpeng Zhao, ktorý predtým pôsobil v spoločnosti OKCoin. Burza dokázala získať seed 15 miliónov dolárov počas svojej Initial Coin Offering (ICO) v júli 2017.

Nevýhodou používania burzy Binance je to, že vo väčšine štátov USA existujú obmedzenia kladené na používateľov. Toto obmedzenie vylučuje New York, Washington, Alabamu, Aljašku, Floridu, Connecticut, Gruzínsko, Havaj, Idaho, Texas, Louisianu, Severnú Karolínu a Vermont..

Pre ostatných používateľov však môžu byť BTC len 50 dolárov a 20 000 dolárov. Ďalej uvidíte, ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou na Binance.

KROK 1: Musíte si vytvoriť účet v spoločnosti Binance a potom sa nechať overiť poskytnutím dokladov totožnosti.

KROK 2: Na domovskej stránke kliknite na „Kúpiť za peniaze“. Budete presmerovaní na výber nákupu pomocou P2P alebo kreditnej a debetnej karty.

Ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou

KROK 3: Zadajte množstvo bitcoinu, ktoré chcete kúpiť, prečítajte si zmluvné podmienky a potvrďte objednávku bitcoinu.

POZNÁMKA: Spoločnosť Binance má niekoľko poskytovateľov platieb od tretích strán, ktorých využíva pri platbách kreditnými kartami. Zahŕňajú Simplex, Koinal, Trusttoken, Paxos a Banxa. Ako príklad použijeme Simplex.

KROK 4: Zadajte svoje fakturačné údaje a údaje o kreditnej karte. Budete tiež musieť zadať nejaké osobné údaje o Simplexe a overiť svoje telefónne číslo, aby ste dostali OTP kód. Po zadaní kódu bude získanie bitcoinov do peňaženky trvať asi 2 až 5 minút.

Nákup bitcoinov od COINBASE

Coinbase poskytuje podporu viac ako 100 krajinám a je jednou z najlepších kryptoburz na svete. Môžete dokonca prijímať a odosielať bitcoiny, ak vaša krajina nie je na podporovanom zozname.

Možno však nebudete môcť kúpiť bitcoin. Kryptoburzu založenú v San Franciscu založili 20. júna 2012 Brian Armstrong a Fred Ehrsam.

Tu je príklad, ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou na Coinbase.

KROK 1: Vytvorte si účet Coinbase a nechajte sa overiť

KROK 2: Prejdite na stránku Spôsob platby

KROK 3: V hornej časti platobnej stránky kliknite na možnosť „Pridať kreditnú / debetnú kartu“.

KROK 4: Zadajte údaje o svojej kreditnej karte a fakturačnú adresu, ktoré sa musia zhodovať s adresou pre kartu.

KROK 5: Budete presmerovaní do okna s informáciou o pridanej kreditnej karte. Teraz môžete kliknúť na tlačidlo „Kúpiť“ a kúpiť bitcoin.

POZNÁMKA: Používatelia v USA môžu bitcoiny získať iba bankovým prevodom, debetnou kartou a bankovým prevodom. Pre používateľov vo Veľkej Británii a Európe je možnosť kreditnej karty k dispozícii, iba ak karta podporuje zabezpečenie 3D.

Nákup bitcoinu od spoločnosti OKEx

OKEx je jednou z najväčších svetových platforiem výmeny kryptomien a derivátov. Bola uvedená na trh v roku 2014 a sídli na Malte. Tu je príklad, ako nakupovať bitcoiny so zapnutou kreditnou kartou OKEx.

KROK 1: Zaregistrujte sa a vytvorte si účet na OKEx. Na registráciu svojho účtu budete potrebovať kód z vášho e-mailu.

KROK 2: Overte svoj účet kliknutím na zabezpečenie a poskytnutím identifikačných dokumentov. Predtým, ako budete môcť nakupovať bitcoiny pomocou svojej kreditnej karty, budete musieť prejsť 3 úrovňami overenia vrátane zadania troch kódov, SMS, e-mailu a autentifikátora google..

KROK 3: Kliknite na Rýchly obchod.

KROK 4: Vyberte menu, v ktorej chcete platiť, a množstvo bitcoinov, ktoré chcete kúpiť

KROK 5: Vyberte kreditnú kartu, ktorou chcete platiť, kartou Master alebo Visa.

KROK 6:  Vyberte možnosť „Kúpiť BTC“

KROK 7: Kliknutím na „História“ skontrolujete svoj vklad.

Najlepšie peňaženky na zadržanie bitcoinu (BTC)

Pri výbere peňaženky na uchovanie svojich bitcoinov máte na výber zo širokej ponuky peňaženiek. Na rozdiel od iných kryptomien má Bitcoin širokú škálu poskytovateľov peňaženkových služieb, z ktorých si môžete vybrať.

V záujme tohto článku sa však pozrieme len na niektoré z nich. Môžete sa rozhodnúť, že svoje bitcoiny ponecháte v hardvérovej alebo papierovej peňaženke, peňaženke pre stolné počítače alebo mobilnej peňaženke.

Mali by ste si uvedomiť, že udržiavanie vašich bitcoinov na burze nie je bezpečné a ak nedržíte súkromné ​​kľúče od svojej peňaženky, nie ste úplným vlastníkom bitcoinov.

NameTypeBuy
Blockchain

 • Android, IOS
 • Desktopový klient
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Exodus

 • Desktopový klient
 • Android, IOS
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Coinbase

 • Android, IOS
 • Desktopový klient 
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou [FAQS]

Čo je to bitcoin?

Bitcoin, ktorý bol vytvorený v roku 2009, je decentralizovaná mena, ktorú nepodporuje centrálna banka žiadnej krajiny na svete. Je to forma elektronickej hotovosti, ktorú je možné posielať od jedného používateľa k tretiemu spôsobom peer to peer uľahčeným blockchainom, čo eliminuje potrebu tradičných mediátorov..

Je bitcoin dobrá investícia?

Áno, je. V čase svojho uvedenia mal bitcoin hodnotu 0 dolárov. Ale do roku 2017 bola cena jedného bitcoinu asi 20 000 dolárov, keďže v čase písania bitcoinu boli náklady na jeden bitcoin 11 575 dolárov. Považuje sa za jednu z najlepších investícií desaťročia.

Záver

Bitcoin je možné použiť na širokú škálu aktivít, vrátane platenia školného, ​​hotelov a leteniek, ako aj v reštauráciách. Mať v pokladni nejaké bitcoiny je tiež skvelý nápad.

Bitcoin je možné použiť aj na obchodovanie s inými alternatívnymi coiny a fiatmi. Teraz, keď viete, ako nakupovať bitcoiny kreditnou kartou, môžete začať svoju krypto cestu.

Svoje súkromné ​​kľúče a heslo vždy uchovávajte v bezpečí. Existujú aj ďalšie možnosti nákupu bitcoinu kreditnou kartou, napríklad bitcoinový bankomat, kde si ho môžete kúpiť fyzicky.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector