Ako nakupovať dogecoiny v roku 2021 [Sprievodca nákupom krok za krokom]

Celý svet kryptomien sa radoval, keď jedna z najväčších a najvplyvnejších búrz na svete, Binance, odhalila kryptokomunite, že kótuje dogecoin. Vysoko profilovaný zoznam kryptomien, ako je tento, je veľmi vyhľadávaný mnohými blockchainovými projektmi a zoznam na Binance bol pre mnohých prekvapením. Je všeobecne známe, že Binance je mimoriadne ťažký, pretože niektoré projekty sú s nevôľou uvádzané ako mimoriadne drahé. Zdá sa však, že mocnosti, ktoré sú na Binance, si kryptomenu obľúbili a dogecoin vymenovali bez zbytočných zbytočných rečí. To znamená, že ak máte účet na Binance, môžete si z burzy kúpiť dogecoin.

Najrýchlejší spôsob, ako získať dogecoiny – okamžitý swap uvedený nižšie

(Poznámka: Ak je pár neaktívny, chvíľu počkajte & znova načítajte stránku a skúste to znova)

Alternatívna rýchla výmena

Kliknite tu a OKAMŽITE zamieňajte bitcoiny za dogecoiny!

Skontrolujte aktuálny výmenný kurz

Obchodovanie akýchkoľvek mincí za dogecoiny je na CoinSwitch ľahké. Kliknutím dole to vyskúšajte!

Ako sa vám teda tento skrytý skvost dostal do rúk? Existuje mnoho spôsobov, ako ich dokonca získať zadarmo prostredníctvom faucetov, aj keď v malom množstve. Ak ale vážne uvažujete o investovaní dogecoinu, najjednoduchší spôsob, ako rýchlo a ľahko získať značnú sumu, je jednoducho ich kúpiť. Aby sme vám poskytli predstavu, kde môžete bezpečne kúpiť dogecoin bez veľkého rizika, napísali sme tohto sprievodcu „Ako nakupovať dogecoiny“, ktorým sa budete riadiť..

Top 5 miest na nákup dogecoinov

Metóda NameDepositKúpiť
Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Robin Hood

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Priamy vklad
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Zmeniť TERAZ

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Coinswitch

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Changelly

 • Kreditná karta
 • Debetná karta
Hodnotenie: 4

Prejsť na nákup

Kraken

 • Elektronický bankový prevod
 • Bankový prevod (SEPA)
 • Drôtový prenos
 • Ethana Custody
Hodnotenie: 4

Prejsť na nákup

Čo je dogecoin?

Dogecoin vytvoril Billy Markus, ktorý svoj kód založil na luckycoine, ktorý bol založený tiež na inej kryptomene zvanej litecoin. Približne v rovnakom čase, po veľkom popudení od členov komunity na Twitteri, Jackson Palmer získal dogecoin.com. Billy to videl, čo ho prinútilo osloviť Palmera, aby sa dogecoin stal realitou, a 6. decembra 2013 bola spustená sieť Dogecoin Network. Na rozdiel od bitcoinu, ktorého ponuka je konečná, dogecoin má neobmedzenú ponuku. Dogecoin má tiež rozkošného maskota s názvom Doge, čo je japonské plemeno psa, ktoré sa spopularizovalo ako online mém a predstavuje dogecoin.

ako kúpiť dogecoin

Hlavným cieľom dogecoinu je mať decentralizovanú digitálnu menu typu peer-to-peer, ktorá sa bude používať zábavnejšie a priateľskejšie. Dosahuje zábavné a priateľské prostredie vďaka úsiliu živej, odolnej a zábavou milujúcej komunity, ktorá sa označuje za bežných ľudí, ktorí radi šíria dobré vibrácie. Napriek tomu, že dogecoin nemá žiadny relevantný prípad komerčného využitia, stal sa jednou z najznámejších kryptomien na trhu a v súčasnosti je široko používaný ako krycia mena pre online obsah generovaný v mnohých sociálnych sieťach..

Ako dôkaz svojej popularity Doge v súčasnosti obchoduje na viac ako 300 trhoch s kryptomenami a bol uvedený na najväčších kryptoburzách po celom svete. Patria sem americké burzy Binance.us, Bittrex, Poloniex a Kraken. Okrem toho je možné dogecoiny kombinovať a ťažiť s litecoinmi, čím sa vytvorí symbiotický vzťah so 7. najväčšou kryptomenou na svete podľa trhovej kapitalizácie. Čo je ešte dôležitejšie, dáva to dogecoinu ďalšie zabezpečenie jeho siete s väčším počtom ťažiarov, ktorí dogecoiny ťažia.

Čo potrebujete na zakúpenie dogecoinu

Pred zakúpením dogecoinu musíme získať dogecoinovú peňaženku, kde ich môžeme bezpečne uložiť. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť, od hardvérových peňaženiek, programov neviazaných peňaženiek a cloudových peňaženiek. Kvôli jednoduchosti a menším nákladom bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť, vám však odporúčame použiť neviazanú peňaženku. Neposkytovateľská peňaženka je jednoducho peňaženka, ktorá vám umožňuje osobne generovať kryptografické kľúče ako vy a iba vy. Okrem vysokej bezpečnosti môžete svoje prostriedky kedykoľvek obnoviť pomocou iných typov zariadení alebo programov z vygenerovaných kľúčov.

Existuje veľa neviazaných peňaženiek, ale veríme, že najlepšia je peňaženka, ktorá pochádza od úradníka

webovú stránku. Dogecoin.com má odkazy na desktopovú aj mobilnú verziu dogecoinovej peňaženky. Desktopová verzia sa nazýva multidoge a je k dispozícii na stiahnutie v systémoch Windows, OSX a Linux. Multidoge je ľahká peňaženka, čo znamená, že si nemusíte sťahovať kópiu celého blockchainu dogecoin. To však neznamená, že je menej bezpečný ako jadro peňaženky s úplným prísľubom dogecoin. Nižšie je uvedený postup inštalácie v systéme Windows, ak používate iný operačný systém, nájdete sprievodcu OSX a Linux tu

Postup inštalácie PC Multidoge

1. Stiahnite si Inštalátor systému Windows.

Ako nakupovať dogecoiny

2. Po kliknutí na tlačidlo „Stiahnuť teraz!“ malo by to iniciovať stiahnutie súboru. Váš počítač vás môže varovať pred stiahnutím, toto ignorujte a pokračujte v sťahovaní inštalačného súboru.

3. Po dokončení sťahovania inštalačného súboru spustite program. Váš operačný systém by vás pravdepodobne pred súborom ešte raz varoval, znova to ignorujte a pokračujte v spustení inštalačného programu. Týmto sa dostanete do tohto okna. Okno inštalácie môže zobrazovať inú inštalačnú verziu programu Multidoge, pretože sa z času na čas objaví nová verzia.

Ako nakupovať dogecoiny

4. Inštalácia dogewallet sa nelíši od iného programu. Musíte len dodržať pokyny uvedené v okne. Rovnako ako mnoho inštalácií, aj vás bude najskôr požiadať o súhlas s podmienkami jeho používania. Tiež sa vás opýta, aký adresár by mal byť nainštalovaný. Spravidla ponecháte pôvodné nastavenie, pokiaľ nechcete určiť, v ktorom adresári ho chcete nainštalovať. Inštalácia sa vykoná, keď dosiahnete toto okno.

Ako nakupovať dogecoiny

5. Inštalačný program tiež vytvorí inštalačný súbor a pred zatvorením inštalačného okna vám ukáže, kde sa nachádza.

Ako nakupovať dogecoiny [Sprievodca nákupom krok za krokom]

6. K peňaženke multidoge môžete získať prístup do adresára, kde bola nainštalovaná, a dvakrát kliknite na súbor multidoge.exe alebo na zástupcu vytvoreného na pracovnej ploche, ak ste sa rozhodli vytvoriť si ho počas inštalácie..

Ako nakupovať

7. Po otvorení peňaženky vás privíta správa s vysvetlením rozloženia peňaženky a niektorých jej funkcií. Zatiaľ potrebujeme iba adresu vašej peňaženky, preto ideme priamo k oknu, kde ju získate. Ak chcete získať adresu svojej peňaženky, stačí kliknúť na ponuku „Vyžiadať“, ako je to znázornené na snímke obrazovky nižšie.

Ako nakupovať

Ako vidíte, po otvorení peňaženky program automaticky vytvoril peňaženku pre vás. Tiež sa tu hovorí, že sa synchronizuje so sieťou. Ak chcete byť v bezpečí, pred použitím adresy peňaženky počkajte, kým sa synchronizácia neskončí.

8. Kliknutím na ponuku „Žiadosť“ sa dostanete do tohto okna. Zobrazí sa vaša adresa peňaženky Dogecoin.

dogecoin

9. Skopírujte svoju adresu a vytvorte kópiu, na ktorú budete mať ľahký prístup.

Ak plánujete používať mobilný telefón ako svoju peňaženku doge, môžete si stiahnuť a mobilná verzia v obchode Google Play. Táto peňaženka bohužiaľ podporuje iba verziu pre Android. Ak náhodou používate iOS, môžete použiť Univerzálna peňaženka Coinomi ktorý podporuje viac blockchainov. 

Postup inštalácie mobilnej dogecoinovej peňaženky

1. Stiahnite si peňaženku v obchode Google Play. Stačí vyhľadať „dogecoinovú peňaženku“ Obrázok je uvedený nižšie. V obchode Google Play môže byť niekoľko peňaženiek, ktoré majú rovnaký obrázok, vyberte si aplikáciu, ktorú vydáva „Langerhands“

Ako nakupovať

2. Klepnutím na zelené tlačidlo „inštalovať“ spustíte proces sťahovania a inštalácie. To by nemalo trvať príliš dlho, pretože súbor má iba 3,8 MB. Po dokončení inštalácie stačí otvoriť peňaženku a na vrchu umiestniť QR kód umiestnený v pravom hornom rohu, aby sa zobrazila adresa vašej peňaženky.

Ako nakupovať dogecoiny

Najlepšie peňaženky na držanie dogecoinov

NameTypeBuy
TREZOR Jeden

trezor jeden

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano X

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano S

Hardware Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Atómová peňaženka

Desktopový klient Hodnotenie: 4

Získajte peňaženku

Dogecoin peňaženka

Stolný klient / mobil Hodnotenie: 4

Získajte peňaženku

Kde kúpiť dogecoin?

Teraz, keď máte svoju peňaženkovú adresu, môžete prejsť k ďalšiemu kroku v nákupe dogecoinov. Musíte si nájsť bezpečné a legitímne miesto na ich zakúpenie. Bez obáv, existuje veľa miest, kde si môžete kúpiť dogecoin. Vaše možnosti sú obmedzené iba prostriedkami, ktoré chcete použiť na ich zakúpenie. Pre začiatočníkov je najlepšie kúpiť ich na miestach, kde môžete použiť svoju kreditnú kartu alebo pomocou bankových prevodov. Mnohé burzy, našťastie, podporujú nákupy kryptomeny na bankových kartách.

Existuje veľa druhov búrz, medzi ktoré patrí okamžitá výmena, centralizovaná výmena, decentralizovaná výmena a výmeny P2P. Zatiaľ čo veľa z nich podporuje nákup kryptomien kreditnou kartou a bankovým prevodom, väčšina z nich umožňuje nákup iba väčších kryptomien ako bitcoin, ethereum alebo XRP. Priamy nákup dogecoinu pomocou bankových kariet a bankovým prevodom je obmedzený, ale je k dispozícii. Samozrejme, vždy existuje možnosť nákupu bitcoinu a jeho následného obchodovania s dogecoinom, čo môže byť trochu príliš pokročilé, najmä pre nováčikov, preto vám ukážeme najrýchlejší a najjednoduchší spôsob nákupu dogecoinu.

Ako nakupovať dogecoiny?

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob nákupu dogecoinu je použitie okamžitých búrz. Jedna z najväčších a najznámejších okamžitých búrz podporuje priame nákupy dogecoinov pomocou kreditných alebo debetných kariet. Changelly má nákupné limity pri nákupe dogecoinu pomocou bankových kariet. Tento limit sa však zvyšuje pri ďalších nákupoch. Limity nákupu závisia od vašej jurisdikcie, preto by mohlo byť dobré priamo ich kontaktovať, ak plánujete kúpiť značné množstvo dogecoinu. 

Ako nakupovať dogecoiny v okamžitej výmene Changelly

1. Prejdite na webovú stránku spoločnosti Changelly a kliknite na tlačidlo s názvom „Buy crypto VISA“. Potom môžete pokračovať v transakcii.

premenlivo

2. Na nasledujúcej stránke vás požiadame o zadanie toho, koľko fígovej hodnoty dogecoinu chcete kúpiť, ktorej krajiny bola vaša banková karta vydaná a adresy vašej peňaženky dogecoin, na ktorú bude dogecoin odoslaný. Kliknutím na zelené tlačidlo prejdete k ďalšiemu kroku.

Ako nakupovať dogecoiny

3. Ďalšia stránka je iba potvrdzovacou stránkou, na ktorej môžete skontrolovať podrobnosti svojich transakcií. Uistite sa, že ste zadali správnu adresu peňaženky Dogecoin. Mince odoslané na nesprávnu adresu nie je možné vrátiť späť. Ak si myslíte, že je všetko v poriadku, pokračujte ďalším krokom a ešte raz kliknite na zelené tlačidlo.

Ako nakupovať dogecoiny

4. Pred uskutočnením akýchkoľvek platieb vám Changelly ukáže ID transakcie vášho nákupu a tiež zverejní transakčné limity nákupov pri použití bankových kariet. Ukazuje, že pobyt v USA, Kanade a Austrálii je pri prvej transakcii obmedzený na limit 200 USD, ktorý sa pri ďalšej transakcii po 5 dňoch zvýši na 500 USD, potom sa po 7 dňoch opäť zvýši na 3 000 USD. Ak chcete pokračovať v platbe, kliknite na zelené tlačidlo s textom Pay with Visa / Mastercard

Ako nakupovať dogecoiny

5. Zobrazí sa nové vyskakovacie okno, kde budete musieť na vybavenie objednávky zadať informácie o svojej karte. Systém by mal potvrdiť platbu za niekoľko sekúnd a mal by okamžite začať vybavovať vašu objednávku. Transakcia by mala byť vykonaná po niekoľkých minútach.

Ako nakupovať dogecoiny

Existujú aj iné spôsoby, ako kúpiť dogecoin, ale táto metóda je zďaleka najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako získať dogecoin priamo. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nášho článku, neváhajte ich uverejniť v sekcii komentárov tohto článku.

Pozri tiež: Ako kúpiť OmiseGO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map