Kryptomeny pretvárajú globálnu ekonomiku a v súčasnosti sú k dispozícii tisíce rôznych coinov, ďalšie sa objavujú takmer každý deň. Jednou z týchto nových kryptomien, o ktorej ste možno počuli, je Electroneum, token zameraný na mobilné zariadenia. Ak sa vám podarilo získať vašu pozornosť, možno si kladiete otázku „ako kúpiť Electroneum s Coinbase

Než začnete, musíte si uvedomiť dve veci: po prvé, Coinbase neuvádza elektrónum, takže si ho tam nebudete môcť kúpiť. Po druhé, žiadna burza neponúka obchodné páry ETN / fiat, takže rovnako ako pri nákupe väčšiny ostatných altcoinov si môžete kúpiť Electroneum iba za iné kryptomeny. To znamená, že neexistuje spôsob, ako kúpiť Elecontroneum pomocou jedného účtu. Ale nebojte sa. Nie je to také ťažké, ako to znie. 

V tomto článku vám ukážem, ako kúpiť elektrónum s Coinbase. 

Nákup bitcoinu alebo ethereum na Coinbase

1. – Predpokladám, že už máte účet Coinbase, pokiaľ ho nemáte, môžete si ho vytvoriť tu. Trvá to iba 10 minút a akonáhle máte účet, ste pripravení ísť. 

2. – Prihláste sa do svojho účtu Coinbase a kliknite na “Kupit predat”

Ako nakupovať Electroneum s Coinbase

3.- Electroneum si môžete kúpiť za bitcoin, ethereum alebo litecoin, takže môžete kliknúť na ktorýkoľvek z nich. Pretože sú však obchodné páry ETN / BTC a ETN / ETH k dispozícii na viac burzách, vyberte si jednu z nich. 

4. – Zadajte množstvo bitcoinu alebo éteru, ktoré chcete kúpiť, a potom vyberte fiatovú peňaženku, ktorá drží vaše prostriedky (USD alebo EUR atď.).

5. – Keď je všetko v poriadku, kliknite na tlačidlo „Potvrdiť nákup“ dokončiť svoju objednávku.

6.- Po dokončení nákupu môžete vo svojej peňaženke Coinbase vidieť bitcoin alebo éter, ktorý ste práve kúpili. Svoju peňaženku nájdete kliknutím na ikonu „Účty“ na hornej strane obrazovky.

Dobre, teraz máme naše bitcoiny alebo ethereum v Coinbase … Čo bude ďalej?

Kde môžem kúpiť Electroneum?

Pretože Electroneum coin je pomerne nová kryptomena, na výber nie je až tak veľa búrz. Môžete sa rozhodnúť pre výber na základe obchodných párov, objemu trhu, poplatkov alebo známosti alebo zabezpečenia výmeny. V čase písania tohto článku je 16 búrz so zoznamom spoločností Electroneum. Nižšie sú uvedené tri z najznámejších:

Kucoin

Spoločnosť Kucoin bola založená v roku 2017 a sídli v Hongkongu. V zozname je uvedených viac ako 70 rôznych kryptomien vrátane Elektroneum. 

Kucoin je veľmi populárna burza. Stránka je nielen príjemne užívateľsky príjemná, ale ponúka aj skutočne dobré poplatky; obchody budú stáť 0,1% a za vklady sa neplatí žiadny poplatok. Existujú však poplatky za výber. Percento sa líši v závislosti od tokenu, ktorý chcete vybrať. 

Kucoin má tiež veľmi dobré služby zákazníkom. Používatelia môžu získať podporu prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého chatu. Týmto tiež u nováčikov boduje.

Kryptopia

Cryptopia sídli na Novom Zélande a existuje od roku 2014. Uvádzajú zoznam viac ako 500 rôznych kryptomien, čo z nej robí jednu z najväčších búrz ponúkajúcich Electoneum.. 

Cryptopia umožňuje obchodovanie s fiat menami, ale iba v novozélandských dolároch prevedených z bankového účtu na Novom Zélande. Používatelia, ktorí nemajú sídlo na Novom Zélande, môžu vkladať kryptomeny ako Ethereum zadarmo.

Poplatok za obchodovanie je 0,2% z mince, ktorú predávate.

Cryptopia nemá žiadne pokročilé funkcie, vďaka čomu nie je príliš obľúbený medzi obchodníkmi s elektrinou. Ale uľahčuje to použitie stránky. 

Možnosti podpory sú na serveri Cryptopia obmedzené. Neponúkajú ani živý chat, ani telefónne hovory. Ak máte problémy, budete musieť umiestniť lístok s podporou na ich webovú stránku.  

Qryptos

Qryptos bol vytvorený v roku 2017. Ponúka rad pokročilých nástrojov pre profesionálnych obchodníkov s kryptomenami, ale nie je veľmi nováčikovskou burzou. 

Rovnako ako ostatné burzy, ani vklady v nekrytej mene nie sú podporované, takže svoje peňaženky budete musieť financovať kryptomenou..

Každý obchod má poplatok 0,15%.

Nevýhodou pre Electroneum je, že v čase písania tohto článku má Qryptos veľmi nízky objem obchodovania s ETN tokenmi, takže možno budete chcieť zvážiť použitie buď Kucoinu alebo Cryptopie. 

Takže ak ste nováčikom, môžete začať s Kucoinom alebo Cryptopiou. Keď si osvojíte oboje, môžete využiť šancu na Qryptos a stať sa obchodným majstrom! 

Teraz sme pripravení kúpiť nejaké elektrónum!

Ako nakupovať Electroneum

Obľúbená voľba mnohých používateľov je Kucoin, takže vás zavediem krok za krokom k nákupu Electroneum tu (Proces na platformách Cryptopia a Qryptos je veľmi podobný, mení tu a tam pár vecí a pridáva nové funkcie pre pokročilých obchodníkov). 

Nakúpte elektrónum za Kucoin

1. – Najprv si musíte otvoriť účet v Kucoin, je to super ľahké a nezaberie vám to veľa času. Ty to dokážeš tu

2.- Keď už máte účet, prihláste sa a prejdite cez „Dolár“ ikona a potom kliknite na ikonu „Tlačidlo vkladu“ 

kde si mozem kupit elektroneum

3. – Dobrou správou je, že uvidíte predvolené akcie Kucoin Shares (dobrá vlastnosť, ktorá nám umožňuje ľahký pohyb na webe) a potom stačí kliknúť na Bitcoin alebo Ethereum. 

vymeniť usd za elektroneum

4.- Potom, čo ste si vybrali bitcoin alebo ethereum, zobrazí sa otázka, či chcete vložiť vybrané aktívum. Po kliknutí na potvrdenie sa vám zobrazí adresa vkladu Kucoin pre vybrané kryptomeny. 

Dobre, teraz sme takmer pripravení, buďte trpezliví a pokračujte. 

5. – Teraz musíte prejsť na svoj účet Coinbase, prihlásiť sa a prejsť na stránku „Účty”A kliknite na „Tlačidlo odoslať“ pre ktorúkoľvek z kryptomien, ktorú ste si vybrali.

Ako nakupovať Electroneum s Coinbase

6. – Vložte svoju vkladovú adresu Kucoin (adresu vytvorenú v kroku 4) do „Príjemca”Do poľa adresy peňaženky a zadajte množstvo kryptomeny, ktoré chcete vybrať.

7. – Kliknite na tlačidlo Pokračovať a dokončite tu. Váš vklad v bitcoinoch alebo ethereách sa o pár minút zobrazí na vašom zostatku v Kucoine. 

Teraz je konečne čas kúpiť si nejaké elektrónum. Yai! 

8. – Vráťte sa späť na stránku Kucoin a vyberte „Trhy“  Uistite sa, že ste vybrali kryptomenu (Bitcoin alebo Ethereum), s ktorou chcete obchodovať za elektrón (ETN), a potom do vyhľadávacieho poľa zadajte „ETN“. Potom uvidíte, ako sa trh objavuje. Kliknutím na tento odkaz sa dostanete na obrazovku obchodovania.

9. – Na čiernej obchodnej obrazovke budete musieť pre začatie obchodovania zadať svoj dvojfaktorový autentifikačný kód (dostanete ho pri overení svojho účtu v Kucoin).

10. – Teraz sa dostanete na celú obrazovku obchodovania. Môže to vyzerať komplikovane, ale nebojte sa, stačí zadať sumu ETN, ktorú chcete kúpiť „Suma“ a kliknite na „Kúpiť“.

11. – Potom bude váš obchod spracovaný a vaše elektrónum sa objaví na vašom účte v Kucoin.

Áno! Konečne máme svoje elektrónum! 

Zdá sa to ako dlhý proces, ale nie je to také ťažké. Akonáhle máte svoje účty v Coinbase a Kucoin (alebo na inej burze), proces získavania vášho elektrónu je jednoduchý a rýchly. 

Predikcia ceny elektrónov

Pri investovaní, či už do kryptomeny alebo do čohokoľvek iného, ​​je veľkou otázkou, koľko bude mať toto aktívum v budúcnosti hodnotu. Samozrejme, nikto to nevie s absolútnou istotou. Ale nástroj tzv technická analýza robiť vzdelané, vypočítané predpovede. Pri technickej analýze sa sleduje, ako sa chovala cena aktíva v minulosti a či objem aktíva, s ktorým sa obchoduje, stúpa, klesá alebo zostáva stabilný. Všetky tieto informácie umožňujú človeku predvídať budúcnosť. V minulosti sa technická analýza robila ručne, s primeraným množstvom dohadov a vnútorných pocitov. V súčasnosti máme k dispozícii softvér na technickú analýzu. Tieto programy berú dostupné informácie a spúšťajú ich pomocou sofistikovaných matematických algoritmov na predpovedanie. 

Webové stránky uslifed.com vytvárajú a zverejňujú predpovede na základe softvéru pre technickú analýzu. Podľa nich by jeden token elektrónia mal mať do decembra 2019 hodnotu okolo 0,74 USD.

Tvrdia, že hlavnými dôvodmi, prečo cena Electroneum stúpne, je to, že je veľmi ľahké pochopiť a používať kryptomenu s pomerne veľkým počtom priaznivcov.

Predpovede webu uslifed.com sa však nekončia rokom 2019. Predpovedali tiež prognózy na rok 2020. Cena elektrónu by sa mala začiatkom roku 2010 pohybovať okolo 0,81 USD a do konca roka okolo 1,10 USD. Ak to urobíme matematicky, znamená to, že predpovedajú, že elektrónum sa do dnešného dňa do decembra 2020 zvýši asi na 500-násobok hodnoty. Vďaka tomu bude ETN vyzerať ako veľmi dobrá alternatíva pre dlhodobé investície. Ja napríklad plánujem nejaké kúpiť a nechať ich čakať na návratnosť svojej investície.

Pozri tiež: Najlepšie kryptomeny pod korunou

Výmena USD za Electroneum

Koľko elektrónu je 1 USD?

Podľa walletinvestor.com ide o konverzný kurz k dátumu. 

predikcia ceny elektrónov

Záver

Teraz ste sa naučili, ako nakupovať elektrónum s Coinbase, aj keď časť nákupu bude musieť byť vykonaná mimo samotnej Coinbase. Electroneum je jednou z rozvíjajúcich sa kryptomien, ktoré majú v dnešnej dobe určitý vplyv na trh obchodníka. Ak máte záujem niečo investovať do tohto kryptomeny, pokračujte. Zatiaľ sa zdá byť dosť stabilný a bezpečný. 

Rovnako ako v prípade mnohých iných kryptomien si nemôžete kúpiť ETN priamo pomocou fiat meny. Musíte si kúpiť nejaké ďalšie kryptomeny, ako napríklad Bitcoin alebo Ethereum, ktoré je možné kúpiť za USD, EUR atď. Na stránkach ako Coinbase. To znamená, že okrem svojho účtu Coinbase budete potrebovať účet na inej burze ako Kucoin alebo Cryptopia. Celý tento proces je celkom jednoduchý. Takže do toho, dajte si elektrónum a užívajte si jazdu! Tu si môžete prečítať niekoľko ďalších kryptopríručiek.

Akékoľvek otázky alebo pripomienky prosím zanechajte nižšie!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me