Coinbase a Bittrex sú široko využívané burzy v USA. Coinbase má viac fiat párov, kde si klienti môžu vymieňať fiat meny, ktoré sa majú zameniť za kryptomeny. Na druhej strane má Bittrex viac krypto párov, kde sa dajú kryptomeny vymieňať. Ako vidíme, aj keď majú rovnakú funkciu, prikláňajú sa k rôznym trhom.

Otázka zodpovedaná v tomto článku je, Ako prejsť z Coinbase na Bittrex?

Prevod z amerických búrz môže byť skutočnou výzvou, ak ho robíte prvýkrát. Našťastie je to rovnako komplikované ako elektronický bankový prevod alebo EBP z vášho online bankového portálu.

Ak sa vám to zdá tiež strašidelné, neobávajte sa, pretože si to vysvetlíme krok za krokom.

Ako prejsť z Coinbase na Bittrex

Ako posielať bitcoiny z aplikácie Coinbase

⦁ Najskôr, ak ste tak ešte neurobili, zaregistrujte sa v Coinbase a Bittrex a podľa potreby overte svoje účty.

⦁ Pre ďalšiu vrstvu zabezpečenia nastavíte svoje 2FA v oboch účtoch.

Odporúčame Google Authenticator, začiarknite všetky možné políčka, ktoré hackeri 2FA používajú, sú záludní. Teraz máme všetky doklady preč a nastavenie zabezpečenia. Ďalej je na,

⦁ Začnite s procesom odosielania zakúpených bitcoinov do vašej peňaženky Coinbase.

Prvá vec, ktorú budete potrebovať, je vaša adresa Bittrex Bitcoin peňaženky; ak urobíte chybu a pošlete prostriedky na Bitcoin Cash, Ethereum alebo inú adresu blockchainovej peňaženky, vaše coiny sú nenávratne preč.

Preto majte na pamäti, aby ste si trojnásobne skontrolovali, čo robíte. Postupujte podľa tejto príručky poskytnutej používateľom Bittrex takže môžete získať adresu príjemcu alebo si ju môžete pozrieť video.

⦁ V Coinbase musíte prejsť do svojej bitcoinovej peňaženky;

⦁ Vložte adresu príjemcu a sumu, ktorú chcete poslať

Strašidelná časť posielania vašich prostriedkov na nesprávnu adresu by vás mala držať v strehu. Nie je to však nič iné ako uskutočňovať EBP alebo posielať listy alebo e-maily priateľom.


Okrem bitcoinu sú adresy pre ľudí zložitejšie na zapamätanie, ale počítače s týmito dátami problém nemajú. Zasielanie bitcoinu má háčik a to sú poplatky.

Transfer z Coinbase do Bittrexu

Krok 1:

Prvá vec, prvá vec, prihláste sa alebo zaregistrujte do Bittrexu.

Krok 2:

V hornej časti uvidíte holdingy, kliknite na ne.

Krok 3:

Teraz, keď vidíte všetky svoje zostatky. Vyberte symbol BTC, ktorý sa skladá z meny bitcoinu, a kliknite na Vklad. Pre vynikajúce výsledky sa uistite, že je vybraný výber nulových zostatkov, pretože prázdny účet / účet s nulovou stabilitou sa teraz nebudú zobrazovať.

Krok 4:

Ste takmer tam, teraz môžete vygenerovať novú adresu bitcoinu pre burzu Bittrex.

Krok 5:

Ak to vidíte, znamená to, že ste nepoznali svojho klienta.

Krok 6:

Ak sa všetko skontroluje, zobrazí sa táto obrazovka. Predtým, ako skopírujete adresu, musíme prejsť na Coinbase.

Krok 7:

Ďalej zamierte na Coinbase a prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Krok 8:

Ak nie ste umiestnení na domovskú obrazovku, vyberte Domov a Bitcoin.

Krok 9:

Teraz musíte zvoliť Peňaženka a Odoslať a zahájiť proces transakcie.

Krok 10:

Teraz sa vrátime k Bittrexu a pokračujeme od kroku 6. Vyberte Kopírovať adresu.

Krok 11:

Uvidíte pozdrav: Skopírované do schránky.

Krok 12:

V tomto kroku musíte umiestniť svoju skopírovanú adresu a vložiť ju do poľa príjemcu na webe Coinbase hneď teraz. Potrebujeme, aby ste zastavili a panické bitcoinové transakcie nie sú reverzibilné.

Dvojitá a potom trojitá kontrola prilepená adresa sa zhoduje s adresou z Bittrexu. Neukončujte paniku, ale pošlite testovaciu transakciu. Ak to však bude stáť, bude to stáť viac kvôli cene transakcie. Úprimne, radšej by ste prišli o celú sumu kvôli chybe?

Krok 13:

Mala by čakať záloha. Môže to chvíľu trvať.

Krok 14:

Zopakujte krok 11 pre zvyšok prostriedkov, ktoré chcete previesť.

Krok 15:

Počkajte 10 minút a blahoželáme si k úspešnému prevodu bitcoinu na blockchain.

Coinbase – poplatok za odoslanie bitcoinu

Bitcoin využíva šifrovanie, ktoré zaisťuje hodnotovú bezpečnosť, čo umožňuje odosielateľom vedieť, že príjemcovia dostanú to, čo bolo odoslané. Výmeny nie je možné meniť ani ničiť, ale 51% útokom je prevádzka mimoriadne nákladná a preto nie je zisková..

Bitcoin v tomto ohľade používa POW (Proof Of Work) na zabezpečenie šifrovania a decentralizácie, ktorá sa očakáva od pracovníkov v bani, ktorí nepracujú bez akýchkoľvek nákladov a za spracovanie týchto informácií do blokov sú odmenení dvakrát. Prvou odmenou je bloková odmena, ktorá je stanovená na 12,5 BTC.

Ďalej by klienti vykonávajúci činnosť v bitcoinoch mali platiť poplatok za výmenu. Tieto náklady na výmenu sú úplne podobné poplatkom za poštovné a sú rozdelené do 3 úrovní.

Prvá vrstva má najvyšší poplatok, ktorý je možné považovať za prepravu cez noc, a môže trvať až 10 minút, čo je priemerný čas potrebný na vyťaženie jedného bloku. V závislosti od toho, kam sa finančné prostriedky odosielajú, môže príjemca vyžadovať viacnásobné potvrdenie na potvrdenie vašich transakcií.

Bittrex vyžaduje iba jedno potvrdenie a prostriedky by sa mali odzrkadliť asi za 10 minút. Ďalšie 2 úrovne sú pomalšie a je možné ich považovať za 3-denné alebo 7-dňové doručenie. Časy transakcií za nižšie poplatky môžu trvať kdekoľvek od niekoľkých hodín až po deň. Sú ideálne na prevody prostriedkov do peňaženky, ktorú ovládate, ak sú prostriedky určené na dlhodobé sporenie.

Teraz sa môžete opýtať, prečo baníci potrebujú 2 odmeny. Každých 210 000 blokov sa odmena zníži na polovicu. Toto sa nakoniec nestane, keď sa tak stane, ťažiari budú naďalej ťažiť, ak je to ziskové z dôvodu poplatkov spojených s transakciami.

Baníci tiež musia neustále platiť za vybavenie a elektrinu; mnoho baníkov zlyhalo a skrachovalo.

Nie je možné posielať bitcoiny z Coinbase

Coinbase má užitočného sprievodcu, ktorý zdôrazňuje, prečo môže vaša transakcia zlyhať. Veríme, že dôvodom číslo jeden je nedostatok finančných prostriedkov. Je to ekvivalent „vyskúšali ste znova a znova zapnúť a vypnúť počítač“.

Je pravda, že náš čas v kryptomene nám ukázal niektoré čudné veci, ktoré burzy robia. Jedným z riešení, ktoré môžete vyskúšať, je zrušiť a znova odoslať svoje transakcie, keď prejde každý blok. Spravidla to trvá iba asi 3 pokusy.

Žiadna doterajšia výmena informácií nevysvetlila, prečo sa to stane, očakávame vnútorné problémy, zrušenie a opätovné spustenie transakcie, je to ako vypnutie a opätovné zapnutie a funguje to. Zakaždým, keď vystúpime z burzy, sme zvedaví, či to bude, keď vystúpime scammed.

Prekonala sa výmena? Dostanem niekedy svoj bitcoin? V 98% prípadov sa prostriedky premietnu do 10 minút, alebo musíme vyskúšať naše reštartovacie riešenie. Našťastie, naše finančné prostriedky nám dodnes nikdy neboli ukradnuté, pretože ich nikdy neskladujeme na burze, ale nábožensky používame naše hardvérové ​​peňaženky. Neveríme, že hackerstvo a strata peňazí by mali byť pre každého priechodným právom.

Zasielanie bitcoinov je dočasne zakázané

Kryptotrhy fungujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku. Obchody vyžadujú udržiavanie prestojov. Coinbase aj Bittrex sú spoľahlivé obchody a vyhlásia obdobia podpory a generálne opravy s dostatočným predstihom.

K dispozícii je ďalšia podpora, ktorá môže zaujať, zatiaľ čo umiestnenie je hore. Akýkoľvek obchod môže vykonať optimalizáciu backendovej peňaženky, aby posúval správy, ktoré ponúka. Peňaženky sa neustále aktualizujú, aby držali krok s pokrokom v bitcoinoch.

Vyzývame bdelosť, pretože zapojenie obchodov je hlavným problémom obchodovania s konvenčnými prostriedkami na správu účtu, ktoré ešte chvíľu budú vybavovať burzy BTC. Len čo si všimnete problém s udržiavaním peňazí, rýchlo stiahnite svoje bitcoiny. Tento dizajn sme videli v mnohých počítaných obchodoch Mt. Gox a QuadrigaCX.

Coinbase Pro

Aj keď má Coinbase internú altcoinovú burzu Coinbase Pro, v porovnaní s Bittrexom je to drahé. Pod pojmom drahý rozumieme transakčné náklady Coinbase pro oveľa vyššie ako v prípade Bittrexu.

To nie je najčastejší dôvod, prečo pri výbere obchodu s altcoinmi navrhujeme Bittrex pred Coinbase Pro; je to okolo výberu coiny. Coinbase Pro aj Bittrex majú fenomenálne zabezpečenie a pri správe s kryptomenami by to malo byť neustále vaším záujmom číslo jeden, nepretržite a až do konca času..

Hlavné kritérium výberu altcoinu, Coinbase, ani zďaleka nespochybňuje odhodlanie obchodného zápasu Bittrex a nikdy to nebola výzva. V jednej chvíli sa Poloniex priblížil k Bittrexu. Aj Poloniex má menej potrieb KYC, ktoré je slušné mať, ale najskôr najskôr zisťujú bezpečnosť.

Páka Bittrex

Produkt Bittrex Leveraged Trading ponúka 3x pákový efekt a je kolateralizovaný v BTC, čo vám umožňuje obchodovať na trhoch BTC-ETH, BTC-XRP a BTC-BCH. To umožňuje priame zaistenie trhu, čo je úžasné, pretože to umožňuje viac práce na jednej burze namiesto výmeny medzi burzami.

Toto kompromituje zabezpečenie mincí tým, že sa viac vašich mincí dá na jednu burzu na obchodovanie. Schopnosť vytvárať krátke a dlhé pozície v rámci tej istej vitríny alebo využitie polohy ako plotu na obmedzenie reklamnej prezentácie môže byť neuveriteľným nástrojom na výmenu..

Zatiaľ čo polohy sa otvárajú a zatvárajú nezávisle, stále sa nedajú konkrétne otočiť alebo vyrovnať. O rozšírených limitoch výpožičiek rozhoduje ukážka likvidity pri otvorení pozície.

Bittrex Volume

Rovnako ako Bittrex milujeme, je to nelikvidná výmena v porovnaní s Coinbase Pro. Keď analyzujete dáta na FTX Volume Monitor, vidíte ostrú nerovnosť s Coinbase Pro umiestneným na 10. mieste, ktoré obchoduje 200 miliónov dolárov za deň, oproti Bittrexu na 24. mieste, ktoré obchoduje s 20 miliónmi dolárov za deň, čo je škoda v porovnaní.

V závislosti od vášho obchodného štýlu to môže fungovať pre a proti vám. Hlasitosť spravuje kontrast medzi cenovou ponukou a dopytom. Ak ste trpezliví a využívate zdržanlivé objednávky, po zakúpení alebo ponúknutí objednávky na tom nezáleží.

To pravdepodobne funguje pri šanci, že by ste chceli nechať svoje aktíva v obchode. Proti tejto metodike dôrazne vyzývame z rôznych dôvodov a neustále navrhujeme hardvérovú peňaženku. Jedným z vážnych problémov pri výmene altcoinov je, že úcta mincí môže preniknúť do vašich objektívnych zón.

V prípade, že hráte krátku hru, je na vyhodnotenie nebezpečenstva postačujúce ponechať svoje aktíva v obchodoch. Pri všetkých vyťažených podnikoch by ste mali dôsledne využívať hardvérovú peňaženku s túžbou po návratoch v značnom rozsahu. Ak sa potrebujete dozvedieť niečo o Bittrexe, máme tu ďalší článok.

Prevod z Coinbase na záver Bittrex

Záverom možno povedať, že presun prostriedkov z jednej burzy na druhú za účelom vytvorenia rozmanitejšieho portfólia môže byť strašidelný, ale nemusí to byť nemožné. S trochou praxe sa transakcie v bitcoinoch môžu stať druhou prirodzenosťou.

Bitcoin bol navrhnutý tak, aby ho ľudia mohli používať, a vyvíjajú sa systémy, ktoré to uľahčujú. Naučiť sa, ako riadiť auto vyrobené v 60. alebo 80. rokoch, z vás urobí skvelého vodiča, keď naskočíte do auta vyrobeného v roku 2020.

Využívanie bitcoinu je v súčasnosti mierne komplikované, ale vytvárajú sa opatrenia, ktoré ho zjednodušia. Niekoľko výhodných dodávateľov vylúči určité príležitosti v prípade, že im dodáte alternatívu. Vedieť, ako robiť burzy s využitím početných peňaženiek a s rôznymi obchodmi, nemôže byť na škodu a bude vám akoby slúžiť ako výber. Vaša budúcnosť môže byť jasná, ak sa rozhodnete objasniť ju vedomosťami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector