Poznáte toho svojho príbuzného, ​​ktorý má vynikajúci dátový plán s kapacitou 50 GB a každý mesiac z neho využíva iba zlomok, pretože ho využívajú iba na zdieľanie príležitostných fotografií na sociálnych sieťach.?

Priali ste si niekedy, aby ste mohli znížiť účet za mobilný telefón pomocou údajov, ktoré každý mesiac nechajú nevyužité? Dent Wireless chce, aby ste práve toto dokázali.

Vytvárajú platformu založenú na blockchaine, ktorá umožňuje používateľom nakupovať, predávať a zdieľať mobilné dáta prostredníctvom kryptomeny Dent. Ak ste už o Dent Wireless čítali a premýšľate, ako si kúpiť Dent Coin, ste na správnom mieste.

Čítajte ďalej, kde nájdete podrobného sprievodcu kde kúpiť Dent Coin.

RÝCHLY SPRIEVODCA: Kde kúpiť mince Dent

 1. Vytvorte a prihláste sa do svojho účtu Binance
 2. Prejdite do peňaženiek a získajte svoju adresu Binance ETH
 3. Presuňte prostriedky do spoločnosti Binance
 4. Prejdite na stránku Binance markets
 5. Nájdite stránku s trhom pre obchodný pár DENT / ETH
 6. Zadajte, koľko ETH chcete minúť, a kliknite na „Kúpiť SC“

Choďte na Binance

Kde kúpiť mince Dent – top 5 výmen

Prvá vec, ktorú musíte zistiť, keď sa chystáte kúpiť kryptomenu, je miesto, kde si ju môžete kúpiť. Existujú stovky búrz. Existuje však aj viac ako šesťtisíc kryptomien a ďalšie pribúdajú takmer každý druhý deň.

Žiadna výmena sa ani zďaleka nevyrovná ich vymenovaniu. A veľa menej známych tokenov je uvedených iba na burzách pochybnej bezpečnosti alebo dokonca legitimity.

Ak kupujete jedno z najvyšších kryptomien, napríklad bitcoin, ether, litecoin alebo dokonca cardano, môžete prejsť na ľubovoľnú burzu, ktorú chcete..

Ale Dent Coin ani zďaleka nie je na najvyššej úrovni. Aktuálne sa podľa trhovej kapitalizácie radí na 280. miesto medzi kryptomenami. To znamená, že nebude veľa miest, kde by ste mohli kúpiť Dent.

Našťastie niektoré z najlepších svetových búrz uvádzajú zoznam a sú to vaše najlepšie možnosti nákupu. Pozrime sa na päť najlepších výmenných kurzov pre Dent Coin:

Metóda NameDepositKúpiť
KuCoin

 • Kreditná karta
 • Debetná karta
 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Binance

výmena binance

 • Bankový prevod (ACH)
 • bankový prevod
 • Kryptomena
 • Debetná karta
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Bittrex

 

 • Kreditná karta
 • Kryptomena
 • Bankový prevod
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

HitBTC

 • Kryptomena
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

WazirX

 • Kryptomena
 • Drôtový prenos
Hodnotenie: 5

Prejsť na nákup

Podrobný návod, ako nakupovať mince Dent

Z vyššie uvedeného zoznamu je Binance najväčšou a najuznávanejšou burzou, ktorá uvádza Dent Coin, takže je to skvelá voľba.

Pri pohľade na dostupné obchodné páry vidíte, že DENT je možné kúpiť iba pomocou éteru alebo USDT stablecoinu, takže už musíte vlastniť tokeny ETH alebo USDT.

Takže ak hľadáte kúpiť Dent coinu za USD alebo zmeniť Dent coinu za USD, máte smolu; budete musieť prejsť ďalším tokenom.

Budeme predpokladať, že máte nejaký Ether v osobnej peňaženke a niektoré z nich chcete použiť na nákup DENT.

Krok 1: Vytvorte si účet na Binance

Ak už účet Binance máte, pokračujte a prejdite na ďalší krok. Ak nie, čítajte ďalej.

Zamierte do www.binance.com a kliknite na žlté tlačidlo „Registrovať“ v hornom banneri.

kde kúpiť dent coin

Vyplňte svoju e-mailovú adresu, zadajte bezpečné heslo, potom kliknite na „Vytvoriť účet“ a vykonaním všetkých krokov overte a aktivujte svoj účet. Pre vyššiu bezpečnosť nezabudnite nastaviť dvojfaktorovú autentizáciu (2FA).

ako kúpiť dent coin

Krok 2: Vložte prostriedky

Teraz, keď máte nastavený svoj účet Binance, musíte vložiť prostriedky, ktoré použijete na nákup siacoinu. Aby ste to dosiahli, musíte previesť Ether z peňaženky do svojej peňaženky Binance ETH.

Najskôr sa prihláste do svojho účtu Binance a na hornej páse kliknite na „Peňaženka“ a potom na „Spotová peňaženka“.

Táto stránka zobrazuje váš všeobecný zostatok. Inými slovami, kombinovaná hodnota žetónov vo všetkých vašich peňaženkách. Vyhľadajte ETH v zozname svojich aktív a kliknite na tlačidlo „Vklad“.

Na tejto stránke sa vaša adresa peňaženky Binance ETH zobrazí vpravo. Sem môžete skopírovať adresu do schránky alebo naskenovať QR kód, ktorý je tam zobrazený.

.

Teraz choďte do svojej peňaženky, kde ste uložili svoje bitcoiny, a preveďte požadovanú sumu na adresu peňaženky, ktorú ste dostali vyššie. O pár minút, po dokončení všetkých sieťových potvrdení, budú vaše tokeny v Binance pripravené na nákup.

Krok 3: Nákup mince Dent

Teraz, keď je váš ETH na Binance, budete musieť prejsť na trh s kryptomenami. Kliknite na „Trhy“ v hornej lište.

Pretože nakupujeme pomocou Etheru, kliknite na kartu „ALTS Markets“ a do vyhľadávacieho poľa vpravo zadajte DENT..

V okne sa zobrazí obchodná dvojica DENT / ETH. Kliknutím naň prejdete na obchodnú stránku.

Toto je stránka trhu pre obchodný pár Dent Coin / Ether. V prvej časti sa zobrazia niektoré informácie o cenách. Časť, ktorú potrebujete na uskutočnenie nákupu, je v dolnej časti, takže posuňte zobrazenie nadol.

Pravý stĺpec slúži na nákup ETH s DENT, takže sa musíme pozrieť na ľavý stĺpec. Do poľa „Celkom“ vyplňte, koľko ETH chcete minúť. V tomto príklade 0,03 ETH. Vidíme tu, že dostaneme 37 037 DENT. Po vyplnení všetkého dokončite proces kliknutím na tlačidlo „Kúpiť DENT“. Za pár minút budú vaše Dent Coiny v peňaženke.

Najlepšie peňaženky na držanie mincí Dent

Teraz, keď viete, ako kúpiť mince Dent, budete po ich zakúpení potrebovať peňaženku na mince Dent. Pamätajte, že vo všeobecnosti nie je dobrý nápad uchovávať svoje kryptomeny na burzách po dlhú dobu.

Pretože DENT je token ERC-20, urobí to každá peňaženka kompatibilná s ERC-20, ale tu vám ukážeme niektoré z najlepších.

NameTypeBuy
Trezor Jeden

 • Hardware
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

MetaMask

 • Rozšírenie prehliadača (Chrome, Firefox)
 • Android, IOS
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano S

 • Hardware
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Coinomi

 • Mobilný Android, IOS
 • Desktopový klient 
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Dôverujte Peňaženke

 • Mobilný Android, IOS
Hodnotenie: 5

Získajte peňaženku

Ledger Nano S aj Trezor One sú hardvérové ​​peňaženky. Hardvérové ​​peňaženky ponúkajú najvyššiu úroveň zabezpečenia vašich kryptomien, pretože uchovávajú vaše kľúče offline, kde sa k nim hackeri nemôžu dostať.

Ak sa chystáte zapojiť do obchodovania s kryptami, mali by ste zvážiť získanie hardvérovej peňaženky. Všetky ostatné položky v zozname sú softvérové ​​peňaženky, ktoré sa dajú zadarmo stiahnuť a použiť.

Všetky tri majú verzie pre smartfóny; MetaMask je k dispozícii aj ako rozšírenie prehliadača a Coinomi ponúka verziu pre stolné počítače pre všetky tri hlavné operačné systémy.

Viac informácií o Dent Coin [FAQ]

Čo je to Dent Coin?

DENT je token kompatibilný s ERC-20 (čo znamená, že beží na blockchaine Ethereum), ktorý poháňa platformu založenú na blockchaine Dent Wireless, ktorej cieľom je umožniť používateľom nakupovať, predávať a zdieľať bezdrôtové dáta po celom svete..

Ako funguje Dent Wireless?

Platforma Dent Wireless je zatiaľ k dispozícii v 50 krajinách. Používatelia si stiahnu a nainštalujú aplikáciu Dent a nainštalujú si kartu Dent eSIM, ktorá im umožní prístup k dátam a plánom volaní po celom svete.

Používatelia, ktorí majú mobilné dáta navyše, ich môžu predať používateľom, ktorí ich potrebujú. Používatelia, ktorí si kupujú mobilné dáta, ich môžu zdieľať medzi viacerými zariadeniami. Transakcie sa uskutočňujú pomocou natívnej mince Dent Coin platformy.

Je Dent Coin dobrá investícia?

Dent coin má momentálne hodnotu 0,000331 USD, takže je to veľmi lacná kryptomena, do ktorej sa môžete dostať. Možnosť, že token bude mať v budúcnosti vyššiu hodnotu, závisí od toho, aká úspešná môže byť platforma Dent Wireless.

V niektorých krajinách nie sú bezdrôtové dáta také drahé a tento projekt nemusí znieť príliš vzrušujúco. Je však príťažlivá pre veľa ľudí na celom svete.

Platforma je v súčasnosti k dispozícii v 50 krajinách. Teraz, keď majú k dispozícii svoje aplikácie pre Android a iOS, vykonali rebranding a pridali ďalšie funkcie, sa zdá, že sú pripravení na rozšírenie, čo by malo zvýšiť cenu tokenu..

Algoritmy predikcie ceny naznačujú, že hodnota DENT by mohla mať do roku 2025 hodnotu 0,0489 USD, čo je nárast o viac ako 7 500%. DENT teda vyzerá ako vynikajúca dlhodobá investícia.

Záver

Telekomunikácie založené na blockchaine sú nepochybne atraktívnym nápadom.

V mnohých krajinách po celom svete je prístup k počítačom a širokopásmovým internetovým službám obmedzený a drahý, takže veľa ľudí používa svoje smartphony alebo tablety na prehľadávanie webu a používanie ďalších internetových služieb..

Globálna platforma, ktorá umožňuje používateľom s prebytočnými dátami ich predať a používateľom, ktorí potrebujú ďalšie dáta, aby si ich mohli kúpiť za zníženú cenu, je určite niečo, čo by sa mohlo chytiť.

Celosvetové dáta a plány volaní by mohli mať veľkú hodnotu aj pre častých cestujúcich, takže potenciál platformy tu určite je. Ak sa to podarí, Dent Coin bude určite raketovo stúpať a niekoľko algoritmov predpovedania cien to odhadne, aspoň z dlhodobého hľadiska.

Momentálne je DENT veľmi lacný token, ktorý si môžete kúpiť. Teraz, keď sme vám ukázali, kde kúpiť Dent Coin, viete presne, čo máte robiť, aby sa vám nejaké ruky dostali.

Co si myslis? Považujete koncept celosvetového dátového a volacieho plánu, ktorý stojí menej ako váš súčasný plán, za atraktívny? Zanechajte komentár so svojim názorom.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me