Kde okamžite kúpiť Vertcoin (VTC): [Úplný sprievodca pre začiatočníkov]

Kryptomeny menia spôsob, akým narábame s našimi peniazmi, a hoci ich je na trhu už toľko, sme tu, aby sme vás informovali, kde kúpiť Vertcoin. Ak ste vo svete obchodovania s kryptomenami nováčikom, pravdepodobne ste už počuli o bitcoinoch a ethereách. Mali by ste si však uvedomiť aj Vertcoin.

Je to reorganizovaná mena, ktorá dúfa, že odradí od ťažby ASIC v prospech ťažby pomocou GPU. Tento detail robí tieto mince oveľa demokratickejšími, pretože každý môže ľahko ťažiť zo svojich počítačov doma.

Pre porovnanie, v bitcoine teraz dominuje ťažba ASIC, čo v dnešnej dobe sťažuje produkciu akýchkoľvek skutočných peňazí. Vertcoin vznikol v roku 2014, čo z neho robí oldtimer vo svete kryptomien. Preto mal čas preukázať svoju spoľahlivosť, hoci väčšina ľudí ho ťaží namiesto investícií online. Bez ohľadu na to sa chcete dozvedieť, kde kúpiť Vertcoin, a to vám ukážeme.

Kde kúpiť Vertcoin

PREČO SI VYBERTE VERTCOIN?

Najlepšie na Vertcoine je, že si zachováva decentralizovaný prístup, keď používatelia namiesto ťaženia konglomerátov držia všetky karty. Dôvod je ten, že má algoritmus odolný voči ASIC, a zatiaľ čo iné kryptomeny sa pokúsili použiť takúto metódu, Vertcoin je na tom najlepšie. 

Jeho algoritmus sa prispôsobuje tak, aby držal náskok pred ASIC ťažiarmi. Preto má ťažba GPU prioritu, aby ju používatelia mohli robiť zo svojich počítačov alebo grafických kariet. 

ČO JE Peňaženka NAJLEPŠIA PRE VERTCOIN?

Najskôr budete potrebovať peňaženku, aby ste si udržali svoj Vertcoin, a našťastie sa dá nájsť ich oficiálna tu. Ostatné peňaženky ako Electrum a Coinomi však podporujú menu, zatiaľ čo niektoré hardvérové ​​peňaženky ako Ledger Nano S tiež. 

Kde kúpiť najlepšiu peňaženku Vertcoin

KDE Kúpiť VERTCOIN?

Teraz, keď poznáte výhody a máte peňaženku pre svoju kryptomenu, je čas zistiť, kde kúpiť Vertcoin! Pomohlo by, keby ste našli najvhodnejšiu platformu na výmenu informácií pre vás. Na výber je niekoľko búrz, napríklad Dove Wallet, QBTC, YoBit, Altilly, SouthXchange a ďalšie. Tu sú však naše najdôležitejšie odporúčania:

BITTREX

Výhodou tejto výmeny je, že jej ústredie sa nachádza v Seattli vo Washingtone. Založili ju v roku 2013 bývalí bezpečnostní experti zo spoločnosti Microsoft. Je to ďalší gigant v priemysle, ktorý prijíma takmer všetky druhy kryptomien. 

V jednej chvíli mali toľko obchodníkov, že Bittrex musel zakázať akýmkoľvek novým klientom platformu, čo bolo nešťastné pre kohokoľvek, kto začínal vo svete kryptomien. Našťastie sú späť a ich účet môže rýchlo získať ktokoľvek. 


Ďalšou veľkou výhodou Bittrexu je, že majú štandardný poplatok za obchodovanie, známy tiež ako „paušálne poplatky“. Momentálne je na 0,25%.

Bittrex

UPBIT

Táto výmena pochádza z Južnej Kórey a má dlhodobé partnerstvo so spoločnosťou Bittrex. Od svojho uvedenia na trh v roku 2017 sa dostali na najvyššiu pozíciu na trhu obchodovania s kryptomincami. V roku 2018 začali rásť smerom na juhovýchodnú Áziu. Do konca toho roku začali pracovať v Singapure a v roku 2019 pôsobili v Indonézii. 

V čase písania tohto článku sú na 3. mieste na svete a na prvom mieste v Južnej Kórei. Overuje ich tiež Blockchain Transparency Institute, čo z nej robí jednu z najspoľahlivejších obchodných služieb. 

Pokiaľ ide o poplatky, poplatky UpBit sa líšia v závislosti od vašej transakcie. Poplatok pre príjemcu je 0,25%, zatiaľ čo poplatok pre tvorcu je 0,025%. Ďalej majú poplatok za výber 0,0005 BTC. 

Upbit

COINEGG

Táto blockchainová platforma má základňu v Európe a s kryptomenami pracuje od roku 2013. Ich dva hlavné trhy sa zaoberajú BTC a USC. Pretože neprijíma nekryté prostriedky, externé transakcie sa spracúvajú v kryptomene. 

Preto je skvelým miestom na to, aby ste veci udržiavali v anonymite a aby ste všetko zvládli rýchlo. Výhodou používania tejto platformy sú nízke provízie, pretože pri objednávkach je to iba 0,1%. Pokiaľ ide o výbery, záleží to na tokene. Ale zvyčajne je to 1%. 

Podporujú tiež mnoho altcoinov, ako sú Ripple a Docademic, okrem tých na trhu, ako sú bitcoiny a ethereum. 

AKO KÚPIŤ VERTCOIN NA BITTREXE

 • Založte si účet v Bittrexe. Môžete to urobiť ľahko správne tu. Požiadajú o osobné informácie, ako je dátum narodenia a adresa bydliska. Stránka tiež vyžaduje súkromný dokument na overenie vašej totožnosti. Môže to byť pas alebo váš vodičský preukaz. 

Ako nakupovať Vertcoin za Bittrex

 • Vložte nejaké peniaze na svoj účet. Bittrex umožňuje transakcie s USD, bitcoinmi a mnohými ďalšími altcoinmi. 
 • Ak chcete vložiť USD, musíte byť schválení pre obchodovanie s fiatom a musí to byť z bankového účtu, ktorý vyplňoval aplikácia.  
 • Neskôr budete musieť skontrolovať, či bol váš účet na bielom zozname. Vo svojom účte Bittrex prejdite na karty Holdings a kliknite na „Americký dolár“. V časti Akcie vyberte možnosť Vybrať. Zobrazí sa zoznam všetkých schválených bankových účtov s. 
 • Musíte vygenerovať svoj vkladový kód v USD, ktorý budete potrebovať pre všetky bankové prevody z tohto účtu. Pri pripájaní ho musíte tiež pridať do poľa poznámky vo svojej banke.  
 • Stránka hovorí, že by ste mali ísť priamo do svojej banky, aby ste uskutočnili prvý bankový prevod, aby vám mohli ďalej pomôcť. 
 • Ak nechcete čakať na priame použitie USD, odporúčame vám použiť bitcoin alebo ethereum. Zatiaľ používajme bitcoin: 
 • Prejdite na svoj účet Bittrex. 
 • Kliknite na znamienko plus vedľa bitcoinovej peňaženky Bittrex. Bitcoiny musíte poslať z Peňaženky, kde ste ich kúpili (napríklad Coinbase alebo Local Bitcoins), do tej v Bittrexe.
 • Akonáhle sa bitcoin objaví vo vašej peňaženke Bittrex, kliknite na Ƀ Trhy v hornej časti a napíšte VTC. 
 • Uvidíte stránku trhu s Vertcoinmi. Je teda čas urobiť objednávku. 
 • Ak chcete minúť všetky zaslané bitcoiny, nastavte na paneli Buy Vertcoin Jednotky na Max. 
 • Vyberte rozbaľovaciu ponuku Cena a potom Posledná alebo Opýtať sa. 
 • Kliknite na Kúpiť Vertcoin a potvrďte objednávku.
 • Môžete vidieť stav Objednávok. 
 • Po dokončení transakcie uvidíte v Peňaženke Vertcoin, ktorý ste kúpili. 
 • Môžete ho poslať do svojej peňaženky Vertcoin.

Vertcoinové jadro

VÝMENA USD NA VERTCOIN

Mohlo by vás tiež zaujímať, koľko má Vertcoin hodnotu v USD, čo je ďalší problém, ak chcete investovať do tejto kryptomeny. 

Walletinvestor.com hovorí, že konverzný pomer je:

USD na Vertcoin

Medzitým je tu konverzný kurz pre bitcoiny:

Vertcoin až bitcoin

MALI BY STE INVESTOVAŤ DO VERTCOINU?

Teraz, keď vieme, kde kúpiť Vertcoin a aký je čas zistiť, či je to dobrá investícia. Jednou z výhod, ktoré používatelia požívajú, pokiaľ ide o Vertcoin, je skvelý vývojový tím.

Je to tiež úplne komunitná minca. Zatiaľ čo veľa kryptomien má pre nich pocit komunity, Vertcoin je na úplne inej úrovni.

Tieto peniaze nepatria spoločnosti, banke alebo vláde. Všetko riadia dobrovoľníci, ktorí niekedy berú dary. Ktokoľvek sa môže zapojiť a začať obchodovať, aby zarobil peniaze. Chce to však čas.

Urobte Vertcoin Worth

Musíte na tom tvrdo pracovať, ale stojí to za to, najmä kvôli decentralizovanej charakteristike Vertcoinu.

Čo sa týka hodnoty, Vertcoin nikdy nepresiahol 10 dolárov za mincu. Mnoho výhod, ktoré má v porovnaní s bitcoinmi, však núti odborníkov myslieť si, že by v budúcnosti mohol stúpnuť vysoko nad ostatné altcoiny. Na druhej strane to môže trvať niekoľko rokov.

Medzitým bude väčšina predpovedí na rok 2020 naznačovať, že by mohla klesnúť zo súčasnej hodnoty.

Tu je Walletinvestor.comRočná projekcia pre Vertcoin:

Predpoveď na 1 rok pre Vertcoin 

Vertcoinový graf

Momentálne je to zložité. Nemali by ste sa tým nechať odradiť. Vertcoin je vynikajúci spôsob, ako sa naučiť obchodovať v malom počte a svojpomocne. Aby kryptomena prekonala svojho konkurenta, musí vylepšiť svoj softvér. Existuje veľa potenciálu.

Ďalej si môžete pozrieť ich komunitu na Reddit, kde sú používatelia vždy pripravení odpovedať na otázky a vysvetľovať viac. Keďže ide o decentralizovanú menu, je skvelé sa k nej pridať a týmto spôsobom dostávať novinky.

ZÁVER

Teraz, keď viete, kde kúpiť Vertcoin, je čas sa rozhodnúť, či chcete ísť ďalej alebo nie. Vertcoin je stále buržujúcou krypto mincou s mnohými možnosťami do budúcnosti, napriek tomu, čo hovoria súčasné predpovede.

Existuje veľa možností, pokiaľ ide o Peňaženky, čo je perfektné, pretože si môžete vybrať pre seba to najvýhodnejšie. Možno už máte obľúbenú Peňaženku pre iné meny, a je skvelé, že ju môžete použiť aj pre Vertcoin.

Ďalej máte na výber z búrz vrátane tých najlepších na trhu. Väčšina ľudí už Bittrex veľmi dobre pozná, vďaka čomu sú veci z dlhodobého hľadiska oveľa jednoduchšie. Prijíma tiež finančné prostriedky fiat a pre niektorých používateľov je to pre ich potreby skutočne prospešné.

Používatelia, ktorí už majú bitcoin, sa môžu vymieňať dosť rýchlo a trvá to len pár minút.

Nateraz to nie je druh meny, ktorá skočí cez noc a urobí vás bohatým. Je to ten druh, kde musíte pracovať, potiť sa a rozumieť obchodovaniu, aby ste zarobili peniaze. Tvrdá práca našťastie nikdy nikomu neublížila. Ísť na to!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map