Tezos platformunu on yıldır çok etkileyici bir şekilde geliştiriyor. Çoğunuz Tezos’a (XTZ) sahip olabilirsiniz veya satın almak isteyebilirsiniz. Bu nedenle bugün, Tezos’unuzu (XTZ) güvenle saklayabileceğiniz 2020’nin en iyi Tezos cüzdanlarının kapsamlı bir listesini sunmak için buradayız..

Kripto tüm zorlukların üstesinden geldi ve şimdi gelişimine doğru istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Bize göre bu, tüm kripto meraklıları için iyi bir nedenden ötürü bir ayırt edici özelliktir. Temel konuya geçmeden önce size Tezos’a kısa bir giriş yapmayı merak ediyor olabiliriz. Öyleyse başlayalım!

Tezos nedir?

İfadelerimizi olabildiğince basitleştirmek, Tezos zincir içi yönetişim modeli ile bazı benzersiz özelliklere sahip akıllı sözleşmelere dayalı bir platformdur. Model, Blockchain’in, sert halkın herhangi bir fiziksel izni olmadan gerekli değişikliği otomatik olarak gerçekleştirmesine yardımcı olur..

Tezos, kendi başına bağımsız bir Blockchain şeklinde geldi. İşlem yapmak için Ethereum veya başka bir Blockchain gerektirmez. Proof of Stake algoritması sayesinde, token sahipleri Tezos (XTZ) ağa katılabilir ve bunu yaparak kuruş kazanabilir. Hisse senedi konsensüsünün kanıtında, sahipleri öneride bulunur ve yazılım için değişiklikler önerir. Teklif kabul edilirse geliştiriciler ödüllendirilir. Ayrıca şunu okuyun: Tezos (XTZ) Fiyat Tahmin 2021

En İyi Tezos Cüzdanlar 2021

Aşağıda, Tezos (XTZ) madeni paralarınızı kolayca saklayabileceğiniz güncellenmiş ve eksiksiz Tezos cüzdan listesi bulunmaktadır.

1. Defter Nano X

Donanım cüzdanlarında en iyi çeşitliliği arıyorsanız, Ledger Nano X zirvede durmak için en iyi güvene sahiptir. Nanodevice, kripto paranızı depolamak için son teknoloji çiplerle tasarlanmıştır. Cihazların şık tasarımı, onları taşımayı çok kolay ve rahat hale getirir.

Depolamak ve yönetmek için 20’den fazla kripto para ve tüm ERC-20 tabanlı tokenlerin desteğiyle birlikte gelir. Cüzdan, yüzden fazla merkezi olmayan uygulamayı depolamak için bir alanla birlikte gelir.

Cüzdanınızı USB kablosuyla kolayca bağlayabilir veya Bluetooth aracılığıyla cep telefonlarınıza ve dizüstü bilgisayarlarınıza bağlayabilirsiniz. Cüzdanın fiyatı 136 dolar civarında, bu özellikleriyle karşılaştırıldığında o kadar da ağır değil. Ledger Live uygulaması üzerinden Tezos coin’lerinizi yatırabilir ve tutarak ödüller kazanabilirsiniz..

2. Trezor One

Trezor biri muhtemelen piyasada bulunan en eski donanım cüzdanlarından biridir. Satoshi Labs tarafından üretilen Trezor cihazları, kriptolarınızı cüzdanda çevrimdışı olarak saklayabileceğiniz ve istediğiniz zaman bu paralara erişebileceğiniz için size her iki cihazdan da kaldıraç sağlar. Cihazın boyutu küçüktür ve cihazı cebinizde kolayca taşıyabilirsiniz..

Trezor one, ERC-20 tabanlı jetonlar dahil 1000’den fazla jeton ve jetonu destekler. Cihaz, defter cihazlarına kıyasla ekonomiktir. Neredeyse 55 dolara mal oluyor. En iyi şeylerden biri, hesabınıza erişmek için herhangi bir kullanıcı adı ve şifreye ihtiyacınız olmamasıdır. Cihaz, varlıklarınıza erişmek için ihtiyacınız olan tek şeydir. Bu, kişinin cihazınıza fiziksel erişimi olduğu sürece varlıklarınıza erişemeyeceği anlamına gelir. en iyi Cryptocurrency cüzdanları listemize göz atın

3. TezBox Cüzdanı (Artık Bulunmamaktadır)

TezBox cüzdanı, Tezos topluluğu tarafından başlatılan resmi bir üründür. Cüzdan, ekibi serbest bırakan ilk GUI idi. Cüzdan, masaüstü, web ve mobil cüzdanlarda bulunan sürümlerle ICO döneminde piyasaya sürüldü. Cüzdanın arayüzü oldukça şık ve rahat tasarımı ile oldukça kullanıcı dostudur. Tezos’a yatırım yapmak isteyen yeni başlayanlar meydan okurcasına bu cüzdanı tercih edebilir..

Cüzdanlar Tezos ekibinden geldiğinden, yalnızca Tezos’unuzu (XTZ) saklayabilirsiniz. Cüzdanların tatmin edici güvenlik özelliklerini saklayabilir ve yenileyebilirsiniz. Tüm kişisel bilgileriniz ve anahtarlarınız web yerine cüzdanı kullandığınız cihazda saklanır. Cüzdanınızı aynı anda birden fazla cihazda çalıştırabilirsiniz. TezBox, Ledger Nano S ve Trezor gibi donanım cüzdanlarının desteğiyle entegredir..

Fiyat Analizi OKU: Polkadot (DOT), Ripple (XRP), Tezos (XTZ)

4. Binance Cüzdanı

Bir borsa cüzdanı arıyorsanız, bizim açımızdan Binance şu anda piyasada bulunan en iyi seçenektir. Borsa, çok kısa sürede çok saygın bir isim kazandı. Geçmişe bakarsak, görüntü pek tatmin edici değildir ama geçmiş geçmişte kalır. Binance, neredeyse 150’den fazla kripto para birimini saklar. Desteklenen tüm para birimleri, dijital varlıklarınızı değiştirebileceğiniz gibi XTZ de dahil olmak üzere cüzdanlarda depolanabilir..

 

Cüzdanın arayüzü biraz sorunlu olabilir. Düzen biraz kafa karıştırıcı ve karmaşık. Ancak platformda, cüzdanda tam olarak nasıl ustalaşabileceğinizi açıklayabilecek kılavuzlar ve videolar var. Herhangi bir işlem başlatırsanız Binance’deki işlem ücretleri% 0,1’dir. Kripto paranızı ücretsiz saklamanıza rağmen.

Binance, en güvenilir ve güvenli kripto borsalarından biri olarak kabul edilir. Fiat para birimleri aracılığıyla dijital varlıkları satın alma desteği de mevcuttur, ancak faktörle sınırlıdır. Ancak, günlük aktif bir tüccar olduğunuz sürece XTZ için en iyi ticaret platformudur. Arıyor en iyi Bileşik Cüzdanlar 2021? detaylı rehberimizi okuyun

5. Guarda Cüzdan

Guarda cüzdanı söz konusu olduğunda, cüzdanın temel amacı kullanıcılara zahmetsiz kripto depolama ve tam güvenlik sağlamaktır. Kolay varlık yönetimi sayesinde kriptolarınızı kolayca saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Tüm özel anahtarlarınız, yedekleme dosyalarınız veya diğer verileriniz cüzdanın sunucularında saklanmaz. Cüzdana cep telefonunuzdan, masaüstünüzden ve hatta web üzerinden erişebilirsiniz..

Guarda, platformunda makul miktarda jeton ve madeni para destekliyor. ERC-20 ve BEP-2’ye dayalı tüm büyük coin’lerin ve token’lerin desteklendiğini söylemek doğru olur. Desteklenen coinlerin sayısı diğer kripto cüzdanlarına kıyasla oldukça yüksek.

Cüzdanın müşteri desteği gerçekten yardımcı oluyor. Ekip, varsa tüm sorularınızı veya sorularınızı çözmek için 7/24 hizmetinizdedir. Her işlem yaptığınızda belirli bir miktar işlem ücreti alınır. Tam olarak% 3,5, diğer kripto cüzdanlarına kıyasla nispeten yüksektir ve diğer cüzdanlarla karşılaştırıldığında en büyük kusurlar olabilir.. Ayrıca Oku Litcoin Fiyat Tahmin 2021

6. Atomik Cüzdan

Atomik cüzdan, özel anahtarlarınızı ve diğer tüm gizli verilerinizi cihazınızda saklayan web tabanlı cüzdanın başka bir sürümüdür. Cüzdanın uygulamasına bir mobil uygulama üzerinden erişebilir veya dizüstü bilgisayarınızın masaüstü sürümünü indirebilirsiniz. Cüzdan, IOS haricinde tüm işletim sistemlerini destekler.

atom cüzdanı

Diğer özelliklerin yanı sıra uygulama, kullanıcılarına etkileşimleri çok şık ve pürüzsüz hale getiren kusursuz bir deneyim sunar. Atomic Wallet son derece güvenli ve güvenlidir ve ne olursa olsun bilgilerinizi veri tabanında saklamaz. Cüzdan, bitcoin, Ethereum ve Tezos arasında 300’den fazla kripto para birimini destekliyor.

Fiat para birimleri aracılığıyla kripto para satın alma seçeneği vardır. Satın alma ücretini kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Atomik takas özelliği, dijital varlıklarınızı favorilerinizle değiştirmenize olanak tanır. Kripto satın alma için yalnızca USD ve EUR’yu desteklese de. İşlem ücretleri açısından maliyetli olabilir. en iyi Uniswap Cüzdanlar 2021? detaylı rehberimizi okuyun

7. Çıkış

Exodus cüzdanı hakkında her şeyi bilmek ister misiniz? Peki, doğru yere geldiniz. Öncelikle bu cüzdanı diğer tüm cüzdanlar arasında bu kadar çok tercih eden şey kullanım kolaylığı. Exodus’un tasarımı, kripto kullanıcıları için bu kadar çekici bir cüzdan olmasının ana nedenidir. Çoklu jeton desteği, aynı anda 40’tan fazla farklı Kripto türünü destekleyebilir.

Zamandan tasarruf sağlamak için, cüzdan, varlıklarınızı kolayca takas edebileceğiniz yerleşik bir borsaya sahiptir. Dahası, yardım masası çok sürdürülebilir. Exodus’un müşteri desteği, kullanıcılara sorularını ve sorunlarını çözmeleri için tavsiyelerde bulunmak ve tavsiye etmek için 7/24 canlı sohbet desteği sağlıyor. Son olarak, cüzdanın arayüzünün gösterge tablosu yeni başlayanlar için karmaşık değildir. Canlı grafikler ve diyagramların desteği ile dijital varlıklarınızı anlamlı bir şekilde kolayca yönetebilirsiniz..

8. Magnum Cüzdan (Askıya Alındı)

Magnum cüzdan, kripto portföylerini uygun ve en güvenli arayüzde yönetmek isteyenler için tasarlanmıştır. Cüzdan, en büyük isimlerden birini, yani bitcoin, Ethereum, Tezos ve yüzlerce cüzdanı yönetmek ve satın almak için hepsi bir arada bir seçenektir. Birçok özellikten biri, üçüncü taraf istemcilere gitmeden kriptolarını değiştirebilecekleri yerleşik borsayı içerir..

10 Şubat 2021 için Polkadot (DOT), Tezos (XTZ), Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI) Fiyat Analizini OKUYUN

Portföyünüzü, cüzdanın muhteşem gezinme tasarımı ve arayüzü ile kolayca yönetebilirsiniz. Anonimlik ve güvenlik, magnum cüzdan ekibinin en önemli önceliğidir. Kullanıcılar cüzdanlarında 100’den fazla kripto ve çeşitli jetonları yönetebilirler..

Ekstra gelir elde etmek için madeni paralarınızı cüzdanda da yatırabilirsiniz. Cüzdan web tabanlı olmasına rağmen, donanım cüzdanlarındaki en büyük isimlerden biri olan Ledger ve Trezor cihazlarının desteğiyle geliyor..

9. Hava Boşluğu

AirGap, donanım cüzdanlarında olduğu gibi güvenliği sağlamak için tasarlanmış açık kaynaklı bir cüzdandır. AirGap, hem android hem de IOS’ta kullanılabilen bir mobil cüzdandır. Kripto meraklıları arasında donanım cüzdanının alternatif versiyonu olarak da biliniyor. Herhangi bir mobil ve web cüzdanının en büyük dezavantajlarından biri, söz konusu cüzdanı kullanmak için cüzdana göz atmak için internete bağlanmanız gerektiğidir..

Bu durumda, cüzdanı kullanmak için internete bağlanmanız gerekmeyen ayrı bir cep telefonuna cüzdanı kurabilirsiniz. Cüzdanlar çevrimdışı modda iyi çalışıyor. Cüzdanların AirGap kasası ve AirGap cüzdanı olarak adlandırılan iki bölümü vardır. Kasa işlemleri atamak için kullanılırken cüzdan, kripto paranızı saklamak için kullanılır..

AirGap, tokenlerinizi kolayca takas edebileceğiniz bir borsada anında inşa ile en yüksek güvenlik seviyesini sağlar. Son fakat en az değil, Tezos (XTZ) jetonlarınızı delege ederek Tezos AirGap aracılığıyla kolayca pişirebilirsiniz..

10. Kukai Tezos Cüzdanı

Kukai, Tezos pişirme ve stake etmeyi desteklemek için XTZ’nizi saklamak için özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir çevrimiçi depolama cüzdanıdır. Cüzdan, topluluğu kolaylaştırmak için hem android hem de masaüstü sürümleri sunar. Tarayıcınız üzerinden internete erişiminiz varsa, cüzdanlarınıza dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. M-cüzdana erişim için özel anahtarlar, toplam şifreleme ile web tarayıcınızda saklanır..

Kukai Tezos cüzdanının en şaşırtıcı işlevi çevrimdışı işlemlerdir. Bu, internete erişiminiz olmadan yapmak istediğiniz herhangi bir işlemi atayabileceğiniz anlamına gelir. Bu şekilde anahtarlarınız asla internete maruz kalmaz. Tezos’unuzu (XTZ) yalnızca cüzdanda saklayabilirsiniz. İşlemlerin çevrimdışı olarak imzalanması nedeniyle, cüzdanın güvenliği son derece iyi olarak sınıflandırılabilir.

Cüzdanın arayüzü çok basit, temiz ve kullanımı kolaydır. Yeni başlayanlar için bile Pişirme ve stake etme özellikleri çok iyi açıklanmış ve uygulanmıştır. Gizli ücretler ve işlem ücretleri yoktur. Kukai açık kaynaklı bir platformdur, bu da kodun halka açık olarak okunması ve doğrulanması anlamına gelir.

En İyi Tezos Cüzdanları SSS

Tezos (XTZ) Nasıl Satın Alınır?

Tezos’u (XTZ) satın almanın birkaç yolu vardır. Birçoğu bunu zor buluyor, ancak yöntem çok kolay ve anlaşılır. En iyi borsayı, yani Binance veya Kraken’ı seçin. Bir hesap oluşturun ve kimliğinizi video görüşmesi veya telefon numarasıyla doğrulayın. Bazen onaylanması günler veya saniyeler sürer ve ülkenize bağlıdır. Onaylandıktan sonra, kredi veya banka kartınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz ve XTZ satın almaya hazırsınız..

Tezos (XTZ) satın almaya değer mi?

Tezos, kullanımı ve kullanımının ne kadar basit olduğu konusunda kullanıcılar arasında büyük bir farkındalık kazanıyor. “pişirmek”. Madeni para, en iyi rakipler olarak diğer madeni paralarla iz bırakıyor. Bu nedenle, Tezos coinlerinin yatırım yapmaya değer olduğu ve iyi bir yatırım olarak etiketlenebileceği anlamına gelir..

Nihai Karar:

Uygulanan basitlik ve avantaj ve dezavantajların her versiyonu, kullanıcının kullanımlarının kullanılabilirliği üzerinde çok fazla etkiye sahiptir. Cüzdanların şaşırtıcı tasarımları ve daha faydalı özellikleri kripto kullanıcılarına her tıklamada yol gösteriyor. Bununla birlikte, bazı haftalarda puanlar var, ancak avantajları o kadar işlevsel ki, yüksek puan Cleary hakim.

Tezos’u (XTZ) saklamanıza yardımcı olabilecek olası her cüzdana en iyi kılavuz sürümümüzü koyduk. Yukarıdaki cüzdanlardan herhangi birini kullandıysanız, her zaman incelemelerinizi ve deneyiminizi arıyoruz. deneyiminizi paylaşırsanız çok iyi olur. Kötü müydü iyi miydi? Topluluğa sonlarında yardımcı olacak.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me