Predtým, ako sa rozhodnete, že Ripple Coin stojí za nákup v roku 2021, alebo by som si mal kúpiť xrp 2021, musíte najskôr získať predstavu o zvlnenie mince, Laboratórium XRP a Ripple. Pretože o nich musíte vedieť na prvom mieste, ak ste sa rozhodli investovať do ripple’s coin xrp.

Ako viete, od zavedenia Bitcoin, hodnoty digitálne meny pribúdajú zo dňa na deň. Aj za veľmi krátke časové obdobie sa hodnota digitálnej meny zvýšila o tisíce a stala sa jednou z najdrahších mien na nákup a investovanie.

Práve tak je Ripple ďalšou digitálnou menou, ktorá sa zaradila na tretie miesto v rebríčku najcennejších digitálnych mien Bitcoin a Ethereum. Len veľmi málo ľudí vie, že mince Ripple sú staršie ako bitcoiny. V roku 2004 bola koncepcia Zvlnenie mince objavil jeho vynálezca, ale z niektorých dôvodov ho spustili v roku 2012 prostredníctvom svojho Zvlnenie laboratória.

Je to ďalšia digitálna mena, ktorú je možné investovať na burze a dokonca ju prevádzať do iných mien vrátane papierových peňazí a mincí. Rovnako ako iné digitálne meny nemá žiadny tvar, ale má hodnotu voči doláru, ktorý sa zvyšuje každý deň.

Podľa investorov z XRP, miera zvlnenia mince sa za posledných pár týždňov zvýšila o 75% kvôli popularite bitcoinu, pretože jeden typ investície ovplyvňuje druhý typ investície tej istej kategórie.

Prečo sa Ripple stáva populárnym?

Zvlnenie sa stáva slávnym každý deň z niekoľkých dôvodov, pre ktoré je zvýšenie jeho hodnoty mince na vrchole. Podľa Ripple Lab a investorov z Zvlnenie mincí, hodnota Ripple bola zvýšená o rôzne sadzby.

Niektorí tvrdia, že za veľmi krátke obdobie sa jej hodnota zvýšila o 75%, zatiaľ čo iní hovoria o 50%. Stručne povedané, nárast hodnoty tejto digitálnej meny, od ktorého sa ľudia teraz sťahujú Bitcoiny na zvlnenie. Hodnota je nízka a pre každého investora, vrátane malých investorov, je ľahké investovať do spoločnosti Ripple.

Ďalším dôvodom, vďaka ktorému sú mince Ripple populárne, je ich prijatie. Áno, dnes je Ripple akceptovaný desiatkami populárnych bánk po celom svete vrátane SBI. Toto veľmi uľahčuje ľuďom, ktorí vlastnia Ripple vo svojom online účte. Pomocou týchto bánk ich môžu ľahko prevádzať alebo vymieňať.

Ripple sa vďaka bitcoinu stáva populárnym aj medzi investormi. Teraz sa ľudia pohybujú, aby investovali do digitálnych mien. Za posledných pár mesiacov hodnota bitcoinu vyskočila z 20 000 na 40 000 dolárov (dnes je cena bitcoinu: 48 000 dolárov). Vďaka tomu ľudia začali investovať do digitálnych mien. Malí investori, ktorí nemôžu investovať do bitcoinu kvôli jeho vysokej cene, to teraz uprednostňujú nákup Ripple. Vďaka tomu sa zvlnenie stalo druhou najinvestovanejšou digitálnou menou.

Prečo by ste mali investovať do mince Ripple XRP?

Nebudem vám hovoriť, aby ste investovali do Zvlnenie mince XRP bez uvedenia rôznych dôvodov. Ďalej si môžete prečítať dôvody, ktoré ma nútia investovať do mince Ripple a som si istý, že tieto dôvody stačia na to, aby vás informovali o investovaní do mince Ripple v roku 2021. Prvé prečítanie tohto článku: Ako funguje Ripple.

1- Ripple má pôsobivý zoznam investorov

Ripple je startup, ktorý financovali rôzni investori. Toto spustenie rizikového kapitálu má názov svetovo populárnych spoločností vrátane spoločnosti Google. Pretože hodnota spoločnosti Ripple rastie, v najbližších mesiacoch sa do tohto rizikového kapitálu rozhodlo investovať aj mnoho ďalších populárnych a známych spoločností. To dáva spoločnosti Ripple oprávnenie investovať a budovať dôveru pre svojich investorov.


2 – Veľké banky teraz prijímajú mince Ripple

Digitálne meny nemajú fyzický vzhľad, kvôli čomu ich finančné ústavy ako banka neakceptujú. Ani digitálna mena ako bitcoin nie je prijateľná pre väčšinu bánk po celom svete. Zvlnenie je iné.

XRP akceptovali mnohé známe banky z celého sveta. Banka Santander (banka so sídlom vo Veľkej Británii) bola prvou, ktorá prijala túto mincu. Dnes ich je viac ako 75 medzinárodných bánk ktorí prijímajú Ripple ako menu. Toto uľahčuje investorom prevod tejto mince na iné meny.

3 – Ripple je ekonomický ako bitcoin

Ak ste investíciou obmedzený a nemôžete investovať do bitcoinu kvôli jeho vysokým cenám, potom je Ripple pre vás skvelým riešením. Po prvé, nemá veľmi vysokú cenu a po druhé, neúčtujú si žiadny poplatok ako banky a PayPal robí pri transakcii. Vďaka svojej nízkej cene sú šance na ďalšie zvýšenie v budúcnosti veľmi vysoké.

4 – Je to tretia najpopulárnejšia digitálna mena

Ako viete, digitálne meny sa stávajú populárnymi každý deň. Investori do toho investujú miliardy peňazí. V budúcnosti môže táto mena nahradiť papierové peniaze. Po Bitcoin a Ethereum, Vlnenie je treťou najpopulárnejšou menou. Z pohľadu investora sú šance na zisk vysoké.

5- XRP je možné odoslať kamkoľvek na svete

Dnes, XRP akceptovali mnohé banky v rôznych krajinách. To uľahčuje jeho investorom jeho prevod do inej časti sveta v priebehu niekoľkých sekúnd alebo ich výmenu za papierové peniaze.

Na výmenu alebo konverziu svojej zvlnenej mince v inej mene nemusíte čakať na konkrétnu cenu. Zvlnenie laboratória sama môže na tento účel vziať váš XRP.

6- Digitálna mena nemá žiadne riziko protistrany

Mena krajiny je negatívne ovplyvnená jej zákonmi, politickými podmienkami a ekonomickými zmenami. Kvôli týmto zmenám musia investori utrpieť veľké straty. To sa ale nestane v prípade digitálnej meny, ako je Ripple coin, pretože táto nie je registrovaná podľa právnych predpisov žiadnej krajiny alebo patrí iba do jednej krajiny. Politická situácia ktorejkoľvek krajiny neovplyvňuje jej sadzby v negatívnom zmysle. Toto je investícia bez rizika protistrany. Rovnako z dôvodu nulového rizika protistrany nemá inflácia (vrátane všeobecnej inflácie) vplyv na hodnotu EUR Zvlnenie mince.

Prečítajte si tiež: Ako nakupovať mince Ripple XRP [Ultimate Guide]

Prečítajte si našu novú predpoveď na rok 2021: Predikcia zvlnenia ceny: Predikcia XRP na roky 2021 – 2025

Poznámka: “Tento článok by sa nemal považovať za investičné poradenstvo a jeho účelom nie je poskytovať ho. Pred investovaním do akejkoľvek kryptomeny si prosím urobte svoj dôkladný prieskum.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector