Myslíte si, že ste pripravení posunúť svoje kryptomeny o krok ďalej? S radosťou vám oznamujeme, že dnes prechádzame 5 jednoduchými krokmi, ako previesť bitcoiny z Coinbase do Krakenu (najlepší a najjednoduchší spôsob).

Kraken je jedným z „najväčších a najhorších“ medzi burzami kryptomien a je pravdepodobnou preferovanou voľbou pre tých, ktorí sa snažia obchodovať s bitcoinmi a étermi, aby si kúpili ďalšie altcoiny ako Ripple, EOS atď. Je to tiež jedna z najbezpečnejších a najbezpečnejších búrz na nákup a obchodovanie s digitálnou menou. 

Coinbase patrí medzi najobľúbenejšie kryptoburzy a platformu go-to pre nováčikov. Začať s bitcoinom môže byť odvážna úloha, ale Coinbase sa opakovane osvedčila ako spoľahlivá platforma pre začiatočníkov.

Z tohto dôvodu, akonáhle je celkom nový používateľ pripravený vyskúšať iné platformy, môže naraziť na určité ťažkosti s prechodom z rozhrania Coinbase na rôzne burzy alebo peňaženky. Každá obchodná platforma je úplne iná a prechod z Coinbase – čo je dosť jednoduchá platforma – na Kraken môže byť skľučujúca. Sme tu, aby sme vám pri tom pomohli, poďme sa ponoriť priamo do toho!

Výzva: Krakenovo rozhranie

Začnime tým, čo je zrejmé: Krakenovo rozhranie. Toto je vždy „horúca téma“, pretože rozhranie Kraken je populárne, pretože NIE JE užívateľsky príjemné, ako by si zákazníci priali..

Kraken je známy tým, že nie je drahý a má veľa aktívnych používateľov. Poplatky za prevod spoločnosti Kraken patria v porovnaní s inými zmenárňami k najlepším v odbore. Napriek tomu by vám Kraken mohol spôsobiť zlý deň, pokiaľ ide o obchodovanie s kryptami. Keď budete pripravení na počiatočný vklad kryptomien z peňaženky na Coinbase alebo dokonca na iné burzy, môžete čeliť problémom.. 

Po prečítaní tohto sprievodcu budete môcť nekomplikovaným spôsobom posielať bitcoiny z Coinbase do Krakenu.

Ako prevádzať bitcoiny z Coinbase do Krakenu (Z účtu Coinbase)

Už len sedíte vo svojej peňaženke Coinbase trochu bitcoinu? Nasledujúce kroky sú skutočne jednoduché na vykonanie a dúfame, že vám to pomôže stať sa pánom prevodov, pokiaľ ide o zasielanie bitcoinov z Coinbase na platformu Kraken.

 1. Prihlásiť sa Coinbase a na paneli Dashboard kliknite na „Účty“.

  Ako prevádzať bitcoiny z Coinbase do Krakenu

POZNÁMKA: Na mobilných účtoch sa to zobrazí na spodnom paneli hneď vedľa „Ponuky Home“.

coinbase to kraken

      2) Vyberte kryptomenu, ktorú chcete poslať z peňaženiek.


poslať bitcoin z Coinbase do Krakenu

      3) Tento krok je o niečo náročnejší. Aby sme vám poskytli čo najlepšie usmernenie, pozrime sa na nasledujúce odrážky:

 • Zadajte adresu, ktorá sa nachádza vo vašom účte Kraken. 

       POZNÁMKA: Ak neviete, kde je táto adresa, choďte do svojho účtu Kraken a klepnite na „Financovanie“, ktoré je v pravom hornom rohu vedľa možnosti „Obchod“.

Krakenove poplatky za prestup

 • Nezabudnite, že ak ste v mobilnom zobrazení, musíte klepnúť na ikonu papierového lietadla v pravom hornom rohu obrazovky a potom pridať sumu, ktorú chcete odoslať. Kým nezadáte svoju adresu Kraken pre vklad, nebudete nič posielať. Potvrďte opätovným klepnutím.

Potom budete musieť uviesť svoju adresu vkladu Kraken.

 • Prvá časť, ktorá vás zaujme, keď začnete na Coinbase vypĺňať požiadavku na prevod, je políčko príjemcu / cieľa. Keď sa sem dostanete, vedzte, že toto je miesto, ktoré musíte poskytnúť, a zadajte adresu svojej peňaženky, kde budete dostávať svoje bitcoiny od Coinbase. 
 • Potom vyberte kryptomenu, ktorú chcete vložiť, z bočnej ponuky, ktorú nájdete v ľavej časti obrazovky.

  coinbase to kraken

 • Po výbere kliknite alebo klepnite na „Generovať novú adresu“, čím získate adresu „vkladu“.

  ako financovať účet Kraken

    Nie je to príliš komplikované, však? Pokračujme!

     4) Skvelé! Pre túto ďalšiu fázu napíšeme alebo zadáme adresu, ktorá bola práve vygenerovaná. Túto sekciu nájdete v ponuke Coinbase pod položkou „Príjemca“. Potom by ste si vybrali sumu, ktorú chcete previesť.

POZNÁMKA: Ak ste v mobile, pridajte adresu a klepnite na odoslať. To by bolo pre vás na mobilných zariadeniach!

    5) A v neposlednom rade kliknite na „Pokračovať“

      Nezabudnite znova skontrolovať všetky podrobnosti transakcie a ak všetky tieto podrobnosti vyzerajú dobre, potvrďte prevod.

Doplňujúce Poznámky

Dúfame, že vám to pomôže, aby ste pri vykonaní tohto procesu nemali žiadne problémy, aby ste to mohli nájsť jednoduché, prospešné a rýchle! 

V tomto okamihu bude vaša kryptomena prevedená normálne z vašej Coinbase na váš účet Kraken, najskôr však nezabudnite na tieto skutočnosti:

Buď trpezlivý! Transakcia sa nechá dokončiť 30-45 minút, alebo možno o niečo viac. Je potrebné brať do úvahy množstvo kryptomeny.

Skontrolujte svoje transakcie na účtoch Kraken aj Coinbase a zabezpečte, aby bol prevod úspešne vykonaný. 

Takže ideme na to, týmto spôsobom je možné prevádzať bitcoiny z Coinbase do Krakenu bez akýchkoľvek ďalších problémov!

Ako dlho trvá odoslanie bitcoinu z Coinbase?

Vieme, že by ste uprednostnili, keby sa tieto druhy transakcií vykonávali čo najrýchlejšie.

Pre nás je tiež dôležité informovať vás, čo by ste mali očakávať zakaždým, keď potrebujete posielať alebo prevádzať peniaze medzi výmennými platformami.

Po prvé, prenos je zvyčajne dvoj-, trojminútový a jeho vykonanie je veľmi jednoduché. Vo väčšine prípadov môžete očakávať a budete môcť vidieť svoje prostriedky v peňaženke iba pár minút po ich odoslaní alebo niekoľko hodín po prevode, aj keď zvyčajne je to skutočne rýchly proces.

Rýchlosť procesu sa bude líšiť v závislosti od sietí. Myslite tiež na to, že tieto transakcie overujú ťažiari. Rýchlosť, pri ktorej sa to všetko vykonáva, opäť veľmi závisí od siete. 

Záver

Podarilo sa vám zdieľať a preniesť podľa uvedených krokov? Tešíme sa na vás a vaše skúsenosti po prečítaní tohto usmernenia. Majte na pamäti poznámky a odporúčania uvedené vyššie, venujte osobitnú pozornosť cieľovej adrese a kde ju nájdete. Vždy tiež dôkladne skontrolujte úspešný prevod na váš účet Kraken.

Pre každého, kto si kladie otázku, ako financovať účet v Krakene, je to jeden z bezpečných spôsobov, ako to urobiť!

Považovali ste to za užitočné? Dajte nám vedieť v komentároch!

Uvidíme sa čoskoro!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector