Obchodovanie s kryptomenami je tu už nejaký čas a uprostred globálnej pandémie COVID-19 ho veľa ľudí začalo skúmať ako spôsob, ako si z domu zarobiť nejaké peniaze navyše. Obchodovanie s krypto tokenmi však nie je jediný druh obchodovania, ktorý môžete urobiť. Odkedy debutujú inteligentné zmluvy na blockchaine Ethereum, prichádza do úvahy aj obchodovanie so zmluvami. Stránky ako BitMex a Bybit ponúkajú vynikajúce platformy, na ktorých sa môžu skúsení obchodníci zapojiť do obchodovania so zmluvami. Ale tieto platformy majú funkcie a rozhrania, ktoré môžu zahltiť začínajúcich obchodníkov. Zadajte Bityard; služba zameraná na poskytovanie jednoduchej platformy pre obchodovanie so zmluvami, ktorá je vhodná pre začiatočníkov. Čítajte ďalej pre komplexné informácie Bityard preskúmanie jeho kľúčových vlastností.

Čo je Bityard?

Spoločnosť Bityard bola založená v Singapure v roku 2019 s konkrétnym cieľom poskytnúť ľahko použiteľnú platformu na obchodovanie s možnosťami kryptomeny, ktorá sa odráža v ich hesle „Komplexné zmluvy – jednoduchý obchod“. Ostatné platformy ako BitMex alebo Bybit môžu mať pokročilejšie funkcie, ale sú zamerané na skúsených obchodníkov.

V čom je Bityard iný?

Kľúčovým rozdielom medzi platformou Bityard a ostatnými platformami na obchodovanie so zmluvami je jednoduchosť. Pretože Bityard je špeciálne zameraný na začínajúcich obchodníkov, prešli dlhou cestou k poskytnutiu čistého a ľahko použiteľného rozhrania, ktoré používateľa nezahltí množstvom funkcií a možností.

Poďme sa pozrieť na obchodné rozhrania pre BitMex a Bityard …

         

Rozhranie BitMexu je plné možností. Aj keď sú tieto možnosti ľahko pochopiteľné a pre odborníkov veľmi užitočné, prvý obchodník sa v tomto používateľskom rozhraní určite stratí. Pravdou je, že väčšina z týchto možností nie je pre obchodníka s novými opciami nevyhnutná. Rozhranie Bityard je na druhej strane oveľa jednoduchšie, čistejšie a ľahšie pochopiteľné. Nechápte ma zle. BitMex aj Bybit sú vynikajúce obchodné platformy … sú zamerané iba na iný druh obchodníka.

Aké ďalšie výhody ponúka Bityard?

Jednoduchosť a ľahké použitie môžu byť veľkou časťou odvolania spoločnosti Bityard, ale nie je to zďaleka jediná výhoda. Je tu tiež:

  • Nariadenie: to je veľký rozdiel v porovnaní s ostatnými platformami na obchodovanie so zmluvami. Bityard je v súlade s niekoľkými regulačnými súbormi a má licenciu podľa singapurských ACRA, austrálskych AUSTRAC, estónskych MTR a amerických MSB od ministerstva pre finančnú kriminalitu Enforcement Network.

  • Vklady Fiat: V čase písania tohto článku je Bityard jednou z mála obchodných platforiem, ktorá prijíma vklady v fiat mene.


  • Viaceré možnosti pre vklady kryptomeny: V súčasnosti Bityard prijíma vklady v siedmich rôznych kryptomenách: USDT (OMNI / TRC20 / ERC20), BTC, ETH, XRP, TRX, Huobi Token, EOS a BYD (Bityardov natívny token). To je viac ako ktorákoľvek iná dôležitá platforma na obchodovanie so zmluvami.

  • Majú svoju vlastnú platformovú mincu: Spoločnosť Bityard oznámila, že čoskoro zavedú ťažobnú činnosť, ktorá bude odmenená vlastným tokenom BYD. Táto minca smeruje k ICO a bude uvedená na niekoľkých významných burzách. Potenciál BYD by sa mohol zhodovať s tokenom Bance Binance.

  • Reprezentant značky: To je niečo, s čím sa iné výmenné platformy ani neobťažujú. Ale Bityard investoval do toho, aby bol veľvyslancom značky v šampióne thajského boxu Buakawovi Banchamkovi. Môžete ísť tu prečítať si jeho príspevok o spolupráci s Bityardom.

  • Demo režim obchodovania: Toto je vítaný doplnok každej obchodnej stránky: spôsob, ako sa môžu používatelia pohodlne oboznámiť s funkciami platformy skôr, ako investujú svoje prostriedky..

  • Poplatky: Bityard účtuje štandardný obchodný poplatok vo výške 0,05% pre príjemcov aj tvorcov; nižšie ako iné konkurenčné platformy.

  • Podpora: Pri obchodovaní budete mať občas nejaké otázky alebo pochybnosti alebo narazíte na nejakú formu technického problému. To je, keď budete chcieť kontaktovať zákaznícku podporu a chcete čo najviac možností, aby bolo možné váš problém rýchlo vyriešiť. Bityard ponúka viac možností podpory ako iné platformy; môžete získať pomoc prostredníctvom e-mailu, online zákazníckej podpory alebo ich oficiálnej telegramovej skupiny.

Nasledujúca tabuľka zobrazuje podrobnejšie porovnanie medzi Bityardom a inými obchodnými platformami:

ItemBitMEXBybitDeribitBityard
Ústredie Seychely Singapur Panama Singapur
Licencia Licencia obchodníka s cennými papiermi Komisia pre finančné služby MTR AUSTRAC, ACRA, MTR, FinCEN
Poplatok za transakciu 0,075% 0,075% 0,075% 0,05% (Odmenu za ťažbu je možné odpočítať o ďalších 10%)
Záloha Fiat? Nie Nie Nie Áno
Podporovaná mena vkladu Iba 1 (BTC) 5 (BTC, ETH, EOS, XRP, USDT) 2 (BTC, ETH) 7 (BTC, ETH, XRP, USDT, TRX, HT, LINK)
Minimálna marža 1 USDT 5 USDT 0,1 BTC / 1 ETH 5,00 USD
Počet možností majetku 8 4 2 10
Demo režim Áno Áno Áno Áno
Nútená likvidácia? Áno Nie Nie Nie
Max. odstúpenie Žiadne 10 BTC Žiadne s KYC 100 000 USDT
KYC? Nie Nie Výbery > 1 BTC Nie
Páka 1-100x 1-100x 1-100x 10-100x
Zákaznícka podpora E-mail, telegram E-mail, zákazník online Email E-mail, telegram, zákazník online
Ambasádori značky Žiadne Žiadne Žiadne Buakaw Banchamek

Záver revízie Bityard…

Ak ste ostrieľaným odborníkom a hľadáte pokročilé funkcie pre obchodovanie so zmluvami, môžete si vybrať z niekoľkých skvelých platforiem. Ale ak ste obchodníkom s novými zmluvami alebo ak chcete jednoducho čisté a ľahko použiteľné rozhranie, zistíte, že Bityard je neprekonateľný z hľadiska jednoduchosti. A ak táto jednoduchosť prinesie aj nižšie obchodné poplatky, viac možností pri vkladoch na fiat aj kryptomenu a viac možností podpory zákazníkov, o to lepšie. Vybrať si Bityard ako jednoduchú platformu na obchodovanie so zmluvami je jednoducho samozrejmé. Ak teda uvažujete o svojich prvých krokoch v obchodovaní s možnosťami kryptomeny, nezabudnite sa pozrieť na Bityard.

Šťastné obchodovanie, všetci!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector