3Commas İncelemesi 2021: Otomatik Ticaret Botlarına Yönelik Öngörüler

Kripto ticaret botları, dikkatlice hazırlanmış talimatlar aracılığıyla önceden belirlenmiş kriterlere göre otomatik ticaret gerçekleştiren bot yazılımıdır. Bunu uygulamaya koymak, botun belirli durumlarda nasıl davranması gerektiğine dair bazı kurallar koyabileceğiniz anlamına gelir. Kripto para alım satım yazılımının amacı, kullanıcılarına uyurken bile karlı işler sağlamaktır..

3Commas, Binance ile özel bir ilişkisi olan otomatik bir ticaret sistemidir. Botlarının yanı sıra, borsalara API entegrasyonu ve kripto vergi yönetimi çözümleriyle API entegrasyonu dahil olmak üzere yararlı araçların bir bölümüne sahipler..

Bunda 3Commas incelemesi, Bu ticaret botunun içeriğine ve dışına bakacağız ve neden denemek zorunda olduğunuzu keşfedeceğiz. 3Commas, teknik analiz ve ticaret botu ticaretinin yürütülmesinin ipuçlarını öğrenebileceğiniz bir ürün sunuyor mu? Ücretli sürümler, yararlanabileceğiniz bir şey mi? Okuyun ve öğrenin.

3 virgül incelemesi

3Commas’ı Kimler Kullanabilir??

3 virgül Binance ile özel bir ilişkisi olan otomatik bir ticaret sistemidir. Botlarının yanı sıra, borsalara API entegrasyonu ve kripto vergi yönetimi çözümleriyle API entegrasyonu da dahil olmak üzere yararlı araçların bir bölümüne sahipler..

Portföy yöneticisi ve ticaret günlüğü gibi hizmetleri tamamlayan botlarıyla ek ticaret araçları sağlarlar. Yalnızca bir e-posta ve şifre isteyen 3 günlük ücretsiz bir abonelikle, neden herkesin en azından bunları denememesi gerektiğini anlamıyoruz.

En basit haliyle, 3Commas, günlük yatırımcıların otomatik işlem botlarının avantajlarından yararlanmasına olanak tanıyan çevrimiçi bir platformdur. Bu alandaki deneyiminizden bağımsız olarak, 3Commas her büyüklükteki yatırımcıya hitap etmeyi amaçlamaktadır..

Otomatik ticaret yapmaya karar verirseniz, bot sizin adınıza kripto para alım satım emirlerini yürütür. Örneğin, alım satım botunuzu, varlık Binance’te 10.000 $ ‘a düştüğünde Bitcoin satın alacak ve ardından coin 11.000 $’ a ulaştığında satacak şekilde programlamak istiyorsanız, bunu 3Commas ile kolaylıkla yapabilirsiniz..

Aslında – ve daha ayrıntılı olarak tartışacağımız gibi, özel ticaret botunuzun yetenekleri sadece piyasa emirlerinin çok ötesine geçebilir. Aksine, temel teknoloji, kısa satışları, zararı durdurma ve kar alma emirlerini, takip eden siparişleri, bileşik botları ve daha fazlasını destekler..

3 virgül incelemesi

3 Virgül Özellikleri

İşlevsellik:  3Commas, ayrıntılı analizler ve çok sayıda işlevle dolu sezgisel bir kullanıcı arabirimiyle birlikte gelir. Bot, kar alma ve zararı durdurma hedefleri belirlemenize ve kendi ticaret stratejilerinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Çok çeşitli araçlar:  3comma’nın performans analizlerini ve otomatik botlarını kullanmanın yanı sıra, portföyler oluşturabilir, analiz edebilir ve geriye dönük test yapabilir ve ayrıca diğer kullanıcıların en iyi performans gösteren portföylerini izleyebilirsiniz. Bot ayrıca başarılı tüccarın stratejilerini takip etmenize ve kopyalamanıza olanak tanır.

Eş zamanlı kar alma ve zararı durdurma emirleri: 3 virgül, kar elde etmek için satmak istediğiniz fiyat noktasını ve zararları durdurmak için satmak istediğiniz fiyat noktasını aynı anda belirlemenize izin vererek maksimum kar elde etmenizi sağlar. Tüm bunları 3 virgülün SmartTrade terminali içinde yapabilirsiniz.


Mobil uygulamalar: 3commas ekibi, hem iOS Android için mobil uygulamalar geliştirdi.

Ön Sipariş Türleri: 3commas, takip eden kar al ve zararı durdur emirleri ve çağdaş kar al ve zararı durdur emirleri gibi gelişmiş sipariş türleri oluşturmanıza olanak tanır. 3commas, şu anda bunları desteklemeyen borsalarda bile gelişmiş siparişler oluşturmanıza olanak tanır. Bazı borsalarda gelişmiş siparişlerin bulunmamasından rahatsızsanız, hesabınızı 3 virgülle ilişkilendirerek kolayca gelişmiş siparişler oluşturabilirsiniz..

Tüccarın Günlüğü: Tüm işlemlerinizi tek bir yerde düzenlemek ister misiniz? Bazı tüccarlar bunun için özel muhasebe yazılımı veya Excel sayfaları kullanır. Tersine, 3commas, borsalardaki tüm işlemlerinizi toplayan ve bunları tek bir uygun konumda organize eden bir tüccar günlüğü oluşturdu..

3 Virgül Komisyonu

Binance ile alım satım yapıyorsanız, ticaret botunuz olarak 3c.exchange’i kullanabilirsiniz. Bu sizden aylık bir ücret talep etmeyecek, bunun yerine doldurulan alış veya satış emri başına% 0,1 ücret alacaktır. Ücretler oldukça hızlı bir şekilde artabilir ancak% 0.1 ücret standarttır. 3Commas ticaret özellikleri sayesinde standart Binance ücret programını ödeyeceksiniz..

Aynı fiyatı öderken, botlarını kullanarak daha fazla işlem yapacaksınız ve böylece Binance ve 3Commas için daha fazla ücret elde edeceksiniz. Bu, daha fazla kar veya zarara neden olabilir. 3Commas eklemek ek güvenlik açıkları sağlarken, risk-ödül eşzamanlı kar alma ve zararı durdurma emirleri vermek için ödün vermeye değer..

3Commas incelemesi

3 Virgülle Fiyatlandırma

3Commas dört ana paket sunar. Bu, ücretsiz Junior planından, aylık Pro plan başına en üst seviye 75 $ ‘a kadar değişir..

Ücretli bir planı tercih ederseniz, PayPal veya kripto para birimi ile ödeme yapabilirsiniz. İlki, yinelenen bir aylık abonelik olarak kurulabilirken, ikincisinin her ay manuel olarak yapılması gerekir. Her iki durumda da, aylık aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Junior Planı – Ücretsiz

Ücretsiz plan, SmartTrade ve MarketPlace teklifleri gibi 3Commas özelliklerinin büyük çoğunluğuyla birlikte gelir. Ancak, TradingView fiyatlandırma sinyalleriyle birlikte gelmez, bu da otomatik botlardan yararlanamayacağınız anlamına gelir. Bunu istiyorsanız, yeni sürüme geçmeniz gerekecek. Dahası, ücretsiz plan yalnızca herhangi bir zamanda 750 $ ‘lık kripto para eşdeğerinden daha fazla işlem yapmayı planlamıyorsanız kullanılabilir..

Başlangıç ​​Planı – ayda 22 ABD doları

Ücretsiz planda olduğu gibi, başlangıç ​​planı, otomatik botları kullanma becerisinin yanı sıra çoğu özellik ile birlikte gelir. Aslında ikisi arasındaki tek fark, başlangıç ​​planının hata ve iptal bildirimleriyle gelmesi..

Gelişmiş Plan – ayda 37 ABD doları

Ticaret stratejinizde otomatik botlardan yararlanmak istiyorsanız, mevcut en ucuz paket gelişmiş pakettir. Aylık 37 $ ‘lık bir maliyetle, TradingView fiyatlandırma sinyali özelliğine doğrudan erişebileceksiniz..

Profesyonel Plan – aylık 75 ABD doları

3Commas’ın sunduğu tüm çıngırakları istiyorsanız, o zaman ayda çok rekabetçi bir 75 $ ödemeniz gerekir. Elbette gelişmiş planda sunulan tüm özelliklerin yanı sıra daha fazlasına da sahip olacaksınız. Bu, hem Basit hem de Bileşik botları kullanma yeteneğini içerir ve diğer planlardan farklı olarak, botları BitMEX’te kullanabilirsiniz. Ayrıca, diğer planların hiçbirinde bulunmayan tam portföy yönetim paketine de erişebilirsiniz..

3Commas incelemesi

3 Virgül Ücretleri

Abonelik ücretleri doğrudan 3Commas’a ödenen tek masraftır. Bu, sahip oldukları borsalardan herhangi birini kullanarak 3Commas ile işlem yaparken geçerlidir. Ne yazık ki, bu sizin tek ticaret masrafınız değil. Ayrıca, toplam işlem maliyetlerinizin sağlam bir resmini oluşturmak için kripto para birimi borsanıza danışmanız ve yapımcı ve alıcı ücretlerinin yanı sıra para yatırma ve çekme işlemlerinin ne olduğunu doğrulamanız gerekecektir..

3 Virgül VS CryptoHopper

Karşılaştırırken CryptoHopper 3Commas ile hemen akla gelen, her birinin sunduğu borsa sayısıdır. 3Commas, CryptoHopper’ın mevcut borsaları iki katına çıkararak elleri alt üst etti.

Ama bu hikayenin sadece yarısı. CryptoHopper, hızınızı hızlandıracak bir eğitim akademisine sahiptir. Düzenin CryptoHopper’da gezinmenin daha kolay olduğunu düşünüyoruz, ticaretinizi dakikalar içinde ayarlayacak bir bot sihirbazları var.

Manuel kurulumu tavsiye etsek de, botun nasıl çalışacağını ayrıntılı bir şekilde anlayabilmeniz için CryptoHopper sistemlerinin giriş ve çıkışlarını öğrenmek için kurulum sihirbazını kullanmak asla zarar vermez..

3Commas’ın sahip olduğu bir tavsiye de, Binance’in onlarla kar payı için ortak olmayı kabul etmesidir ki bu, onların adına etkileyici bir pazarlık niteliğindedir. Bu, 3Commas ürünlerinin gücünü ve Binance’in kullanıcıları için sunacaklarına olan inancını gösterir..

Bununla birlikte, bir güç olup olmadığından veya aslında bir zayıflık olup olmadığından emin değiliz, ZenBot, CryptoTrader, Haasbot, GunBot, Profit Trailer ve CryptoHopper.

3 Virgül Bot Ayarları

İşte 3Commas’ın değiştirmenize izin vereceği temel ölçümler.

İşlemler: Takas etmek için özel botunuza ihtiyaç duyduğunuz belirli dijital para ticaretlerini belirtebilirsiniz. Kritik miktarları değiştirmeyi umuyorsanız, bu noktada farklı alım satımlardan yararlanmak ideal olabilir. Vurgulmamaya çalışın, bot, isteklerinizi tek tek yerine getirmek yerine yönergelerinizi her zaman uygulayacaktır. Böylelikle, isteklerinizi çeşitli aşamalara yayarak potansiyel değişim şansınızı kaçırmayacaksınız..

Setler: Yararınız için takas etmek için bilgisayarlı botunuza ihtiyacınız olan takas setlerini belirtmelisiniz. Örneğin, botunuzun BTC / USDT ve BTC / ETH ile değiş tokuş edilmesi ihtimaline karşı, esas olarak, bırakma listesinden başlayarak seçtiğiniz setleri girin. Bunu yapmadan önce, “Önerilen Çiftler” sekmesine göz atmaya değer. Aşağıda belirttiğiniz ekonomik durumlara göre bu yıkık makul değişim setleri.

Tanıtıcı Ticaret Büyüklüğü: Borsa açmanız gereken miktarı bota söylemelisiniz. Unutmayın, bot, önceden tanımlanmış koşullarınıza göre, temel talep yerine getirildikten sonra ekstra değişimler koyacaktır. Her şey düşünüldüğünde, temel paraya kıyasla satın almanız gereken tutarı girmeniz gerekir. Örneğin, BTC / LTC’yi değiştirmeyi planlıyorsanız, bu noktada temel borsa boyutunuz BTC’de belirtilmelidir..

Menkul Kıymet Ticaret Büyüklüğü: Refah değişim sınırı, bir maliyet normal egzersizi gerçekleştirmek için kullanılır. Hızlı bir şekilde güvence altına aldığımız için, bu, madeni paranın saygınlığı azaldıkça normal satın alma maliyetinizi düşürmenize izin verir. Bot, normalde sizinle çelişen sonuçta ortaya çıkan her yüzde için bir refah alışverişi yapacaktır. Model için, ETH / USDT alışverişi yapıyorsanız ve bota 1,5 ETH tahmini olarak bir güvenlik değişimi koymanız gerekiyorsa, bu noktada bot, ETH’nin maliyeti% 1 azalırsa bunu yapacaktır. ve yine% 1 daha azalması durumunda. Temel döviz büyüklüğünden dolayı olduğu gibi, nakit biriminizin para tabanını koordine etmesi gerekir. Yani yukarıdaki modelde bu, USDT yerine ETH olacaktır..

Refah Ticaret Limiti: Bu sınır, yukarıdaki ölçümden yola çıkmaktadır. Fark edildiği gibi, bot sizinle çelişen her% 1’lik düşüş için başka bir sağlık isteği göndermeyi seçebilir. Bununla birlikte, bunu yapmak için bota ne sıklıkla ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Örneğin, bir şekilde 4’ü dahil etmeyi başardıysanız, bu noktada bot, maliyet% 1,% 2,% 3 ve% 4’e yakın bir yere gittiğinde başka bir refah değişimi yapacaktır. Bundan sonra, daha fazla güvenlik borsası kurulmayacak.

Güvenlik Ticareti Sapması: Refah değişiminin gerçekleştirileceği oran düşüşüne karar vermek için bota ihtiyacınız yoksa, bunu kendiniz belirleyebilirsiniz. Esasen durumda sabit oranı girin.

Güvenlik Ticareti Ölçeği: Kendinizi sabit bir oranla sınırlamamayı tercih ederseniz, bilgisayarlı bota ölçeklendirilmiş bir refah değişim prosedürü kullanmayı öğretebilirsiniz. Örneğin, sonuçta ortaya çıkan her bir oran düşüşü için sağlık değişiminin boyutunu genişletebilirsiniz..

Hacim Kısıtlamalarının Değiştirilmesi: Bu özel değişim ölçüsü kritik değerdedir. Temel olarak, seçtiğiniz çiftiniz 24 saatlik temel bir değişim hacmine ulaşırsa, mekanize botunuza muhtemelen değişim koşullarınızı yürütmesini öğretebilirsiniz. Örneğin, BTC / ETH’yi değiştirmeyi umuyorsanız, yine de hacimler 1000 BTC’yi aştığında piyasaya girmeniz gerekebilir, bu noktada bu yapılabilir. Dikkat edin, 24 saatlik temel hacim, temel nakit olarak iletilmelidir. Yavaş yavaş, BTC / ETH veya BTC / USDT alışverişi yapma şansınız varsa, bu noktada iki durumda temel para BTC olacaktır..

3Commas İncelemesi: Sonuç

Umarım bu 3Commas inceleme kılavuzu yardımcı olmuştur. Tüccarlar yapmalı kripto ticaret botlarını düşünün piyasayı izlemelerine ve önceden belirlenmiş kriterlere göre siparişleri yerine getirmelerine yardımcı olacak bir araç olarak. Pazar eğilimi stratejinize aykırı olabileceğinden, en iyi bitcoin ticaret botu bile başarıyı garanti etmez.

Bot, piyasa hareketlerine uyum sağlamak için sürekli güncellemeler ve değişiklikler gerektirir. Bununla birlikte, eğitim ve bitcoin ticaret sinyalinin tam olarak anlaşılmasıyla, kullanıcılar oldukça tatmin edici bot ticareti deneyimleyebilir..

Tamamen 3Commas’ta satılmadığımız halde. Başlangıç ​​paketleri, hem kar alması hem de zararları durdurması gereken tüm ciddi tüccarlar için bir zorunluluktur. Kripto piyasaları haftanın 7 günü 24 saat çalışır ve tatillerde bile asla uyumaz. Sürekli patlayan vahşi dalgalanmalarla, kar alma konusunda açgözlü olmak ve kayıpları durdurma konusunda dikkatli olmak bir zorunluluktur..

Binance’te işlem yaparken bu botu ücretsiz olarak kullanabilmek, oyun alanını düzleştirir. Tradingview entegrasyonu, bunu profesyonel tüccarların ve hatta daha küçük kurumların Binance ile ticaret yaparken kullanabileceği bir ürün haline getirir. API erişiminin faydaları, güvenlik dezavantajlarından ağır basmaktadır. Ancak bu, risklerin korunmaması gerektiği anlamına gelmez.

Her zaman birden fazla borsada daha küçük bir miktarla işlem yapmanızı öneririz, böylece tek bir hack tüm paranızı silmez. API’leri kullanarak, işlem yaptığınız tüm borsalar arasında basitçe dağıtılan büyük bir ticaret gerçekleştirebilirsiniz. Bu azaltılmış risk ekstra ücretler ekler, ancak bunun bir sigorta maliyeti olduğunu düşünüyorsanız, yatırıma değer.

Her zaman alacağınız son önlem, kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazlasını riske atmamaktır. Örneğin yarın tüm döviz fonlarınıza hükümetiniz tarafından el konulsa, donanım cüzdanlarınızda bulunan miktardan memnun olur muydunuz? Cevap hayır ise, riskinizi azaltın.

Alım satım, öngörülen ve öngörülemeyen riskleri yönetmek ve her zaman en kötüsünü planlamak ve bir çıkış planına sahip olmakla ilgilidir. Boğa piyasasında herkes bir ticaret dehası gibi hisseder, ayı piyasaları size gerçekte neyden yapıldığınızı gösterir. Bir ayı piyasası ticareti, boğa piyasasında elde ettiğiniz karı elde tutma hakkını kazanıp kazanmadığınızı size gösterecektir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map