Bu Coinone incelemesinde, ünlü Güney Kore borsasının en önemli unsurlarını analiz edeceğiz; güvenlik, kullanıcı arayüzü, finansman seçenekleri ve daha fazlası…

Bununla birlikte, hemen içine atlayalım!

Coinone nedir?

Coinone borsası, Seul’de Coinone Inc. olarak kayıtlı, kripto para birimlerinin gelişmek için umutsuzca ihtiyaç duyduğu, blockchain alanında çok şeffaf bir ekosistem inşa etme misyonuyla kayıtlı, Güney Koreli bir kripto para birimi borsasıdır..

coinone incelemesi

Coinone borsası, KRW (Kore Cumhuriyeti kazandı) ve BTC’ye (Bitcoin) karşı toplam 7,070 BTC ve 53,055,569 ABD Doları ile büyük ölçüde ticaret yapan hem doğrulanmış hem de doğrulanmamış elliden fazla piyasaya sahiptir. Coinmarketcap. Ortalama 24 saatlik işlem hacmi 2.060.019 BTC, aylık 20 milyar won’un üzerinde geliri ve 600.000’in üzerinde kayıtlı kullanıcısı ile.

Coinone, Güney Kore’nin en ünlü ve küresel ödüllü beyaz bilgisayar korsanlarından biri olan Myunghun Kevin Cha tarafından Şubat 2014’te kuruldu. Coinone borsasının kurucuları ve yönetimine göre Coinone’un amacı, blockchain’in dünyaya getirildiği bir araç olarak hareket ederek, blockchain teknolojisi aracılığıyla yeni finans dünyasına liderlik etmektir..

Coinone borsası Güney Kore’nin önde gelen kripto borsalarından biridir, şu anda özellikle Kore’deki en büyük üçüncü kripto borsasıdır ve Bitcoin, Cryptocurrency, FinTech, Payments gibi çeşitli kategorilerde müşterilere hizmet vermektedir. Finansal Hizmetler, Müşteri Hizmetleri ve İnternet. Blok zinciri ve kripto para birimi ile ilgili hizmetler, yabancı para havaleleri için bir merkez olarak hizmet vermeyi ve ayrıca büyük ölçüde bir kripto para birimi değişim merkezi olarak hizmet etmeyi içerir..

Coinone borsası ve kripto cüzdanı yerel kullanım için tasarlanmıştır ve özellikle Güney Kore bölgesinde ikamet eden blockchain ve kripto para birimi benimseyenler, tüccarlar ve kullanıcılar içindir. Uluslararası kullanıcılar için değil.

Bununla birlikte, blockchain’i dünyaya getirme misyonunun bir parçası olarak Coinone, operasyonlarını Asya sınırları ve ötesine genişletmeye yardımcı olmak için Coinone Endonezya’yı kurdu. Malta merkezli borsasını 18 Eylül 2018’de kapatmasına rağmen, Güney Kore ve Endonezya merkezli borsaları aktif kalmaya devam etti. Coinone Endonezya’nın ana sayfasına erişilebilir İşte.

coinone incelemesi endonezya

Coinone ayrıca 4 Eylül 2018’de bir yan kuruluş olan IFunFactory’yi satın aldı. IFunFactory, oyun sunucusu motoru ve oyun işletim platformu sağlayan lider bir oyun içi sunucu teknolojisidir..

Coinone Inc., aynı zamanda, hızlı sınır ötesi ödemeleri kolaylaştırmak için Ripple’ın xCurrent ürününü kullanan bir havale uygulaması olan, Blockchain destekli ilk yurtdışı havale ve ödeme hizmeti olan Cross’u Aralık 2018’de başlattı..

coinone ortaklık çapraz


Coinone Hakkında Daha Fazla Bilgi…

Coinone borsası, desteklenen dijital varlıkların büyük ölçüde KRW ve ardından BTC’ye karşı işlem gördüğü bir Güney Kore kripto para birimi ticaret platformudur..

Ana odak noktası Güney Kore kripto endüstrisi yerel pazarıdır, ancak uluslararası kullanıcılar / tüccarlar tarafından kullanımına ilişkin katı bir kısıtlama yoktur. Yaklaşık elli farklı para birimi alım satımına sahiptir ve dolandırıcılık projelerinin listelenmesini önlemek ve karşılığında müşterilerinin fonlarını korumak için önlemlerinin bir parçası olarak sıkı listeleme prosedürlerinin bir sonucu olarak alım satım için sunulan çok fazla döviz çiftine sahip değildir..

coinone inceleme değişimi

Coinone, sıkı listeleme gereksinimlerine ek olarak, doğrudan CEO tarafından yönetilen ve borsada listelenmeden önce dört farklı kategori kullanarak tüm listeleri sıkı bir şekilde denetlemeyi taahhüt eden kendi Listeleme Değerlendirme Komitesine sahiptir..

Coinone Tarafından Desteklenen Paralar:

Coinone’da desteklenen ve alım satım yapan coin’ler arasında Bitcoin, Ethereum, Ripples, Bitcoin Cash ABC, EOS, BSV, Vanta, Luna, Litecoin, Cosmos, TRON, Qtum ve diğerleri bulunur..

Coinone cüzdanı, borsada listelenen müşterilere para yatırma, depolama ve istedikleri paraların alım satımını sağlamak için cüzdan olanakları ve hizmetleri sağlar..

Coinone Kullanıcı Arayüzü:

Coinone, müşterileri için hızlı ve güvenli ticaret sağlayan olağanüstü bir UI / UX’e sahiptir. Ayrıca, yatırımcıların işlem seansları sırasında para birimlerinin derinlemesine analizi için kullandıkları Prochart aracına da sahiptir..

Coinone Hesap Finansman Yöntemleri:

Coinone borsası için en önemli fonlama yöntemi kripto mevduatlarıdır, ancak aynı zamanda KRW’de banka havalesi yoluyla fiat mevduatlarını da kabul eder. Bununla birlikte, kredi ve banka kartı ödemeleri yoluyla para yatırma kabul etmemektedir ve ayrıca yerel piyasa kripto borsası olarak ABD yatırımcılarının Coinone kullanmasına izin verilmemektedir..

Güney Kore’de hızla büyüyen blockchain ve kripto endüstrisinde Coinone, hem Ethereum hem de IOTA’yı ilk listeleyen öncü şirketlerden biri ve ayrıca sansürsüz ve derin analiz ve raporlar yayınlayan Araştırma Merkezini kuran ilk kripto borsası oldu. Piyasada şeffaflık ve istikrar sağlamaya yardımcı olmak amacıyla kripto para biriminde.

Bir borsa olarak Coinone, teknik zorluklara ve kayıtlı kullanıcılarının karşılaştığı diğer sorunlara yardımcı olan çok güçlü ve aktif bir müşteri destek ve yanıt hizmetine de sahiptir..

Coinone Değişim Ücretleri:

Coinone, her ticaret işleminde hem üreticiler hem de alıcılar için% 0,10’luk sabit bir işlem ücretine sahiptir ve bu, genel endüstri ortalaması olan% 0,25’ten önemli ölçüde daha düşüktür. Ayrıca, 21 Mart 2019’dan sonra listelenen tüm kripto paraları için% 0,03’lük bir işlem ücreti vardır ve bu, yakın zamanda listelenen madeni paraların alım satımına güzel bir teşvik sağlar..

coinone para çekme ücretleri

Coinone’un para yatırma ücreti yoktur, ancak 1 BTC para çekme işlemi başına 0,0015 BTC para çekme ücreti vardır. Bu, diğer borsalarla karşılaştırıldığında yüksektir, ancak genel ücret yapılarını dengeliyor gibi görünen düşük işlem ücretleri göz önüne alındığında kabul edilebilir. 1 Ethereum için 0.01 ETH ve 1 Bitcoin Cash ABC için 0.0005 BCH para çekme ücreti vardır..

Coinone Güvenliği & Ortaklar

Bu Coinone incelemesi, güvenlik özelliklerine bakmadan tamamlanmayacaktır..

Göre Mozilla Gözlemevi, Coinone’nin güvenlik puanı, endüstrinin kripto borsalarında ortalama güvenlik talebiyle karşılaştırıldığında kabul edilebilir olan D + olarak sıralanmıştır..

Coinone, en büyük önceliği olarak müşterilerin varlıklarının korunmasına sahiptir ve ayrıca müşterileri için en güvenli yatırım ortamını sağlamaya kendini adamıştır. Doğrulanabilir önlemleri uygulayan güçlü güvenlik protokollerine sahiptir, müşteri hesaplarının ve fonlarının güvenliğini sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi, çoklu imzalı cüzdanlar ve kimlik doğrulamasını içerirler..

Coinone, 2014’ten beri, Coinone Endonezya ise Ağustos 2018’den beri çalışıyor ve aktif durumda ve şu ana kadar, müşterilerin fonları ve hesaplarına erişimindeki güvenliğiyle ilgili herhangi bir sorun veya sorun ortaya çıkmadı veya kaydedilmedi..

Certik ile Coinone Ortaklığı & Xangle

Coinone, güvenlik özelliklerini geliştirmek için Certik ve Xangle ile ortaklıklar kurdu. Xangle (öncelikle bir ifşa şirketi), kripto yatırımcıları için koruma sağlamanın yanı sıra projeleri daha şeffaf hale getirmek için Coinone ile ortak olacak.

Certik ise, kod güvenliği istismarları ile ilgili sorunlara yardımcı olacak denetim bilgileri sağlayacak, ayrıca projeleri kod düzeyinde gözden geçirecek ve ayrıca listelenen projelerdeki diğer siber güvenlik hizmetlerini sağlayacak bir siber güvenlik denetim şirketidir. Coinone’da listelenmek.

Temco ile Coinone Ortaklığı

Coinone, operasyonlarını, benimsemesini ve gelirini genişletmek için diğer kripto para birimi ve FinTech şirketleriyle ortaklık kurdu..

Temco’nun ticaretlerini perakende yatırımcılarına getirmesine yardımcı olacak Temco ve küresel blockchain destekli denizaşırı havale ve ödeme hizmeti uygulaması Cross’ta ödemeleri mümkün kılmak için Ripple’a bir örnek verilebilir. Moneygram ayrıca Ripple ve Coinone ile üçlü bir ortaklık içinde.

Coinone Alternatifleri

Bu Coinone incelemesi, Coinone’a çeşitli temel alternatiflere de bakıyor..

Yerel alternatifleri arasında en büyük rakibi Bithumb, ardından Korbit, Coinreal, Gopax ve Upbit geliyor..

Küresel kripto endüstrisinde Coinone’un alternatifleri arasında Dex-trade, OceanEx, Braziliex, Coinbe ve BirakeNetwork yer alıyor..

Coinone İnceleme Özeti

Coinone, küresel kripto dünyasında en hızlı büyüyen en iyi borsalardan biridir ve Güney Kore kripto endüstrisinde hesaba katılması gereken büyük bir güçtür..

Harika UI / UX, olağanüstü güvenlik önlemleri ve borsasında işlem gören çok sayıda coin ile Coinone, Güney Kore ve Asya sınırları içindeki kripto kullanıcıları ve tüccarlar için son derece tavsiye edilen bir borsa olmaya devam ediyor..

Başlamak için kullanıcının tek yapması gereken Coinone Kore’nin anasayfa ve kişisel bir e-posta ve güçlü bir parola ile borsaya kaydolun, e-posta ve telefon numarasını onaylayın, ardından kimlik doğrulamasını tamamlayın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector