Earncrypto.com bir süredir buralarda. Orijinal platform görünüşe göre 2016’nın sonlarında başladı ve sosyal medya platformları 2017’den geliyor. Earncrypto.com, Swagbucks gibi diğer ödül web sitelerine benzer şekilde çeşitli görevleri tamamlayarak kripto para kazanabileceğiniz bir web sitesidir. Bu Earncrypto incelemesinde, platforma bakıp yasal olup olmadığını analiz edeceğiz, nasıl çalıştığını ve bir aldatmaca olup olmadığını belirleyeceğiz..

Earncrypto’da herkes bir hesap oluşturabilir ve görünüşe göre birçok kişiye ödeme yapılmıştır. Bununla birlikte, insanların şirketten kaçırılan ve hatalı ödemelerle ilgili birçok sorunu da oldu ve birçok Earncrypto incelemesi web sitesini bir aldatmaca olarak görüyor..

Bu Earncrypto incelemesinde, platformun bir aldatmaca olup olmadığını görmek için internetten çeşitli görüşleri derlemeye çalışacağız. Bilgiyi nereden alacağınıza dair çok fazla resmi kaynak yok, bu yüzden Earncrypto hakkında okuduklarınızın çoğu kamuoyundan gelecek..

Web sitesinin kendisi hala yapım aşamasındadır ve Hakkımızda sayfası ilgili herhangi bir bilgi göstermemektedir. Bu bilgi eksikliği, Earncrypto’da bir hesap açmaya gelince insanların en çok dikkate aldığı şeydir..

Sonuçta, web sitesi, gezinmesi ve anlaşılması kolay olsa da, biraz boş ve modası geçmiş görünüyor, bu da arkasındaki şirket için iyi bir tablo çizmiyor. Ana sayfalarının yanı sıra, 2017’den itibaren düzenli olarak paylaşım yapan bir Twitter hesabı var, ancak resmi Facebook veya Instagram hesapları yok..

Alt dizileri 2013 yılına ait, ancak çok aktif değil ve 200’den fazla üyesi yok. Bununla birlikte, platformun potansiyel kullanıcıları için bazı ilginç bilgiler sağlayan yönlendirme bağlantıları ve incelemeler içeren çok sayıda gönderi var..

Nedir Earncrypto.com?

Platform, insanları kripto para kazanmak için küçük görevleri tamamlamaya davet ediyor. Bu görevler arasında video izleme, anketleri yanıtlama, reklamlara tıklama ve uygulama indirme yer alabilir. Şirket ayrıca, kullanıcıların daha fazla ödül için tamamlayabilecekleri küçük veri girişi işlerini ve kripto anlaşmalarını da tanıtıyor..

Kripto para birimini kişisel cüzdanınızda veya takasınızda kullanabilirsiniz. Resmi web sitesine göre, platform yüzden fazla para biriminde sınırsız kazanç miktarı sunuyor. Bu şema, onu kullanıcılar için çekici kılan şeydir ve sloganlarından biri, operasyonlarını madencilikten çok daha iyi olarak tanımlamaktadır..

Mevcut tüm görevler arasında, uygulamaları indirmek en yüksek sayıda bireysel ödülü sağlayabilir. Bununla birlikte, etkinlik oluşturmak için indirdiğiniz uygulamalarda çeşitli görevleri de tamamlamanız gerekir. Bu, bu ödül için harcadığınız zamanı, video içeriğini izlemekten önemli ölçüde daha yüksek hale getirir ve bu da önemli ölçüde daha az puan verir..

Web sitesi size sadece kripto para biriminde ödül vaat etmekle kalmıyor, aynı zamanda cüzdan açıp bakımını yapacak kişilere öğretmeyi de sunuyor. Ancak, platformun kendisini kullanırken izleyebileceğiniz ayırt edilebilir kılavuzlar yoktur. Hesabı oluşturduğunuzda aldığınız tek bilgi parçası, web sitesinde kazanılan her puanın 0.0000009 Bitcoin’e çevrilmesidir..


Tercih ettiğiniz para birimini profilinizde, yeni kullanıcılar için varsayılan para birimi Bitcoin olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunun dışında DogeCoin, Dash, Ethereum, IOTA, LiteCoin, Monero, Ripple ve ZCash gibi diğer kripto para birimlerinde de ödül kazanabilirsiniz. Aslında, bu platformdaki en son kullanıcıların çoğu DogeCoin alt dizininden geliyor..

Kullanıcılar için diğer hususlar: Puanlarınızı kripto para birimine çekmek, genellikle bazı puanlar olmak üzere bir ücrete tabidir. PayPal hesabınızı bağladığınızda minimum ücret düşer, ancak çok fazla değil.

Earncrypto İncelemesi: Yasal veya Dolandırıcılık?

Her son Earncrypto incelemesinde bulacağınız ilk soru. İlk kez baktığınızda, Earncrypto platformu hemen herhangi bir kırmızı bayrak yükseltmiyor. Web sitesinde geçmeniz gereken bir DDoS izni var, ancak bu kendi başına kötü bir şey değil. Benzer amaçlara sahip diğer birçok web sitesi de bunu yapıyor.

Web sitesinde hatalı kopya veya çalışmayan sayfalar bulunmuyor, bu da bir dolandırıcılığın daha iyi göstergesi olabilir. Basit kullanıcı arayüzü dışında kötü yapılandırılmamıştır. Profilinizde eksik olan tek şey, kullanıcılar arasında gerçekten endişelere yol açan bir destek kanalıdır. Bununla birlikte, ana sayfanın altında e-posta yoluyla destek var. Hesabınızı silmek de çok kolaydır ve profil ayarlarınızda doğrudan bir bağlantı vardır.

Bu özellikler, bu Earncrypto incelemesini hesaba katan en son müşteri görüşlerinin ulaştığı sonuca katkıda bulunuyor: web sitesinin çalışma platformu meşru, ancak kullanıcı tabanlarını çok iyi idare edemeyebilirler. Bu, kullanıcıların suçlu olduğu anlamına gelmez, bunun yerine web sitesinin, insanların kripto para ödüllerini alamamasına neden olan bazı dahili sorunlara sahip olabileceği anlamına gelir..

Earncrypto hakkında iyi yorumlar var mı?

İnternette arama yaparsanız, yine de Earncrypto.com’u tanıtan çok sayıda gönderi göreceksiniz, ancak bunların çoğu yönlendirme bağlantıları sunan kişiler olacaktır. Çoğu insan, puanlarının çoğunu bağlantılarını paylaşarak veya video izleyerek kazanıyor gibi görünüyor. Videolar dünya çapında izlenemediğinden, bu bazı ülkeler için sorun yaratabilir..

Earncrypto ayrıca cihaz, IP veya hane başına yalnızca bir hesaba izin verir. Reklamverenleri, aynı reklamı aynı kullanıcıya iki kez göndermekten kaçınmak için bazı düzenlemeler de yaptı. Anket sorununu buna eklediğinizde, bir hesap açmak kötü bir yatırım gibi görünüyor.

Çok fazla boş zamanınız varsa, daha iyi bir deneyime sahip olabilirsiniz, ancak kripto para kazanmak isteyen biri için birçok engel var. Earncrypto’nun Android veya iOS için bir mobil uygulaması yoktur, bu da şu anda sadece dizüstü bilgisayarınızı veya masaüstünüzü bir kazanç aracı olarak kullanmak anlamına gelir. En son PTC platformları (hatta Swagbucks) zaten mobil uygulamalara geçtiğinden, bu Earncrypto’yu geliştirme açısından çok geride bırakıyor..

Earncrypto’daki Anketlerden Bitcoin kazanabilir misin??

Kısa cevap, evet. Puan cinsinden ödeme yapan anketleri yanıtlamak için başvurabilir ve teoride bu puanları Bitcoin ile takas edebilirsiniz. Bu kısımda herhangi bir sorun yok gibi görünüyor. Sorun, platformu kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacak kadar şanslı olup olmadığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Çoğu kullanıcı, uygulamaların çoğunda kötü amaçlı yazılım bulunduğundan, uygulama indirmekten uzak durmanızı önerir..

Ayrıca, insanların birkaç yıl önce reklamını yaptığı birçok Earncrypto hacklemesi var, ancak bunlarla ilgili herhangi bir bilgi bulmak zor. Earncrypto’dan bu konuda da resmi güncelleme yapılmadı..

Ayrıca, kripto para birimini nasıl kazanacağınızı düşünüyorsanız, anketler en iyi seçeneğiniz olmayabilir. Çoğu kullanıcı, bu anketleri tamamlamanın çok zaman alıcı olabileceğini fark eder. En son raporlar, her anket için 5 ila 30 dakika arasında bir süreye işaret ediyor. Bu aynı zamanda anketlere kabul edilmeme endişesini de artırmaktadır. Swagbucks gibi diğer yerler de bir kez daha bu sorundan muzdarip.

Ayrıca, aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, bir anket öncesi anketi doldurmanız gerekecektir. Bu, size anketleri yanıtlama şansı sunan yerlerde yaygındır. Kişisel bilgilerinizi girersiniz ve sistem kişisel olarak sizinle ilgili olabilecek anketleri seçer.

Anket öncesi anket nasıl cevaplanır?

Medeni durum, aile verileri, etnik köken ve adres gibi bilgileri vermelisiniz. Web sitesi, anket ortaklarının bir ankete erişim vermeden önce aynı soruları sorabileceklerini belirterek soruları dürüstçe yanıtlamanızı ister. Cevaplarınız eşleşmezse, sizi anketten diskalifiye edebilirler.

Ancak, bu Earncrypto incelemesinde, kullanıcıların bu bilgileri sürekli olarak tahrif ettiğini açıklamazsak bu adil olmaz. Aslında, nasıl cevap vereceğinizi anlatan çevrimiçi kılavuzlar bulabilirsiniz. Belirli özelliklere sahip bir çevrimiçi karakter oluşturarak, birçok kişi sistemi daha fazla anket için oynayabileceğinizi düşünüyor. Elbette, bu yöntemlerin işe yaradığının kanıtı söylentidir..

Earncrypto.com tüm ülkeleri kabul etse de, diğer ülkelerden insanlar da anketleri yanıtlamakta zorlanabilir. Anketin İspanyolca bir versiyonu var, bu nedenle diğer diller de mevcut olabilir.

Bununla birlikte, kullanıcılar tarafından bildirildiği üzere anketlerin çoğu, ağırlıklı olarak Amerikalılara hitap ediyor. Bu, bazı insanlar için kültürel bir engel oluşturabilir ve bu da daha çok reddedilen anketlere yol açabilir..

Earncrypto.com’da para kazanmanın diğer yolları

Platformda kazanabileceğiniz tüm yolları keşfetmezsek, bu Earncrypto incelemesi tamamlanmayacaktır, bu yüzden Earncrypto’nun puan almak için sunduğu tüm seçeneklere bakalım. Bunlara ana menünüzden erişebilirsiniz.

1. Teklifler Kazanın

Karşılaşacağınız ilk seçenek Teklif Kazanın kısmıdır. Erişim elde etmek için anket anketini doldurmanız gerekecek. Bundan sonra, kazanmaya başlamak için girmeniz gereken bir kodu e-posta yoluyla alacaksınız. Diğer ödül web sitelerinde olduğu gibi AdBlock’unuzu da devre dışı bırakmanız gerekir..

Teklifleri Kazan bölümü, göreve göre filtrelemeden puan almak için ana alan olarak çalışır. Üst teklif duvarları olarak altın, gümüş ve bronzla işaretlenmiş ilk üç ile erişebileceğiniz dokuz görev “teklif duvarı” vardır. Bunlar Wannads (birinci), OfferToro (ikinci) ve AdWall (üçüncü).

Bir test hesabı oluşturduk ve anketi hem İngilizce hem de İspanyolca olarak yanıtladık. Her iki ankette de aynı cevapları kullanarak anketleri aramak için bir profil oluşturduk. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi tek bir sonuç vardı. Bu ankete hak kazanıp tam olarak cevaplamak 18 puan verir.

earncrypto anketleri

2. İşleri Tamamlayın

Teklifleri Kazanın bölümünün yanı sıra, işleri tamamlamak için de başvurabilirsiniz. Platformdaki kullanıcılar bu işleri yaratır, bu yüzden çoğu mevcut değildir. Yönlendirme bağlantıları aracılığıyla kripto kazanmak için kendi işlerinizi oluşturabilirsiniz, ancak yayınlanan işleri bulmanız için şanslı olmanız gerekir. Talep çok düşük olduğu için kullanıcılar onları çok hızlı bir şekilde ellerinden alıyor.

earncrypto işleri

3. Veri Girişi

Veri Giriş bölümüne girmek için kısa bir öğreticiyi tamamlamanız gerekir. Earncrypto, Type is Money adlı bir kullanıcı arayüzü kullanır. Resmi web sitesine göre bu platformdaki çoğu iş 22:00 ve 7:00 EST arasında mevcuttur..

Öğreticinin tamamlanması sizi birkaç küçük metin parçası gireceğiniz ana ekrana götürür. Bunlar genellikle isimler, adresler ve diğer kişisel bilgi parçalarıdır. Yaptığınız her doğru giriş için PP kazanırsınız, ancak PP Earncrypto puanları ile aynı değildir. PP yalnızca Veri Giriş bölümünde çalışır ve 200 PP, 1 Earncrypto noktasına veya 0.0000010 BTC’ye eşittir.

earncrypto veri girişi

Earncrypto, kullanıcılara bir gün önce tamamladıkları tüm etkinlikler için günde bir kez ödeme yapar. Resmi web sitelerinde de görebileceğiniz gibi, onlara “EST ile 12:00 EST” arasında yapılan etkinlik için 15:00 EST’de ödeme yapıyorlar. Ancak kullanıcılar 200 PP’ye ulaşmadan Bitcoin kazanabilirler. Site, bir günde 10 PP’den fazla kazandıkları sürece onlara ödeme yapacak.

Bu platform bazı kullanıcılar için kafa karıştırıcı görünebilir: Web sitesinin geri kalanı kadar basit görünüyor. Hatta kopyasında bazı yazım hataları var, ancak PP kazanç sistemi çalışıyor ve sağ üstteki Bitir’e her tıkladığınızda bakiyenizi görebilirsiniz. Bu, seansı sonlandırır ve istediğiniz zaman yapabilirsiniz.

4. Crowdflower Görevleri

Bu seçenek, veri girişi ile ilgisi olmayan genel görevler içindir. İşlerini üç kaynaktan alabilirler: SuperRewards, Wannads ve Personally. Görevlerine erişmek için bir SuperRewards hesabı oluşturmanız gerekir ve Wannads’tan olanları görmek için anketi doldurmanız gerekir..

Kişisel olarak, Earncrypto’ya ilk giriş yaptığınız zamanla aynı seçenekleri sunar: bunları anketleri yanıtlamak, puanlar için hesap açmak ve uygulama indirmek için kullanabilirsiniz. SuperRewads ve Wannad’lere kıyasla ödülleri yüksek görünüyor ve kullanıma hazır birçok görev var.

kripto inceleme görevleri kazanmak

Earncrypto İnceleme Sonuç

Bu platform hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç var. Kullanıcıların şu anda gördüklerinin çoğu Reddit gibi halka açık caddelerden geliyor. Earncrypto platformu, iddialara itiraz etme konusunda yalnızca kendi kullanıcı tarafına sahiptir. Resmi destek kanalı güvenilmez olarak işaretlendi, ancak diğer bazı kullanıcılar platformla ilgili hiçbir sorun bildirmedi.

Earncrypto ile mevcut gerçek bu olduğundan, kullanıcılar platformun verdiği sözlere karşı dikkatli olmalıdır. “Ücretsiz” kelimesi çalışma saatlerine dönüşebilir. Kullanıcılar kendilerine daha fazla anket seçeneği sunan bir çevrimiçi karakter oluştursalar bile anketlerden diskalifiye edilmek oldukça kolaydır..

Earncrypto, “ücretsiz kripto para birimi” kazanmak isteyen insanlar için başka bir sığınak olan Coinbase ile birçok karşılaştırma yapıyor. Bununla birlikte, kullanıcılar, sorunları önlemek için Coinbase ve diğer giriş seviyesi kripto para kazanma yöntemlerine daha iyi bakabilirler..

Coinbase, kullanıcılarına aslında kripto öğretme konusunda daha iyi bir geçmişe sahip. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Earncrypto kullanıcıları için kripto para biriminde eğitimin reklamını da yapıyor, ancak hazır herhangi bir kaynak yok (2019 itibariyle).

Kamuoyu şu anda bu Earncrypto incelemesinde tartıştığımız şeylerin çoğunu yönlendiriyor, ancak çoğu 2018’den ve diğerleri 2015’e kadar uzanıyor. Daha olumlu incelemeler ortaya çıkmadıkça, değerinin çok iyi bir resmini çizemeyiz. bir platform olarak.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector