Kripto para biriminin günlük kullanımı, ana akım kullanımları önemli ölçüde arttıkça daha kişisel hale geldi. Ve bu nedenle, dijital varlıkların yönetimine daha fazla kişisel katılım ihtiyacı artıyor. Bununla birlikte, kullanıcılara güvenlik ve likidite arasında büyük ödünleşmeler olmadan dijital varlık portföylerini yönetme esnekliği sağlayan yalnızca birkaç cüzdan veya borsa var. Burada, platformu öne çıkaran bazı özellikleri sergilemek ve güvenliği hakkında fikir vermek için bir Evercoin incelemesi yapacağız..

evercoin incelemesi

Şimdiye kadar, kripto para kullanıcılarının farklı varlıklar için farklı cüzdanlar kullanması gerekiyordu ve bu da yönetilmesi zahmetli olabilirdi. Üstelik, bir varlığı diğeriyle takas etmek, birçok durumda oldukça zorlu bir görev olabilir; Örneğin, Bob ve Alice’in aralarında yapacak bir işlemi olduğunu ve Bob’un şu anda sahip olmadığı belirli bir varlık için talepte bulunduğunu, Alice’in sahip olduğu varlığı Bob’un ilgili varlığına dönüştürmek için bir takas kullanması gerektiğini varsayalım..

Yukarıdaki örnekteki ortak sorun, döviz ücretleri, blok zinciri işlem ücretleri, blok zinciri onay süresi, KYC gecikmeleri (gerekli olduğunda, Alice’in şu anda faiz değişiminde bir hesabı olmadığı varsayılarak), döviz kurları ve nihayet tüm süreç için gereken süre. Bu, kripto para biriminin kullanımını oldukça çekici hale getirebilir. Bununla birlikte, Evercoin beğenileriyle, dijital varlıkları eşler arasında yönetme ve aktarmadaki engel büyük ölçüde azaldı..

Evercoin nedir?

evercoin nedir

Kripto para birimi kullanımı söz konusu olduğunda Coinbase’in ABD sakinleri için nasıl bir uygulama haline geldiğini hiç merak ettiniz. Gerçek şu ki, çoğu kripto para birimi kullanıcısının dijital varlıklarını sadece birkaç basit adımda yönetmesini, takas etmesini veya aktarmasını kolaylaştırdı, ancak yalnızca birkaç varlığı destekliyor ve kullanıcının fonlarına özel anahtarlar tutuyor, böylece kontrolü elinden alıyor. Kullanıcı.

Coinbase dışında, piyasada bir dizi başka kripto para cüzdanı var, ancak sadece birkaçı Evercoin platformu. Öyleyse, Evercoin nedir, özellikle Gumi Cryptos Capital, Roger Ver, Ross Mason, Marc Fleury, John Pigott, Eman Pulis gibi destekçiler, platformun gelişimini desteklemek için yakın zamanda 1 milyon doları bir araya getirdiklerinde sorulabilir. Bu Evercoin incelemesinde, platformu kripto para birimi endüstrisindeki büyük isimlerin ilgisini çeken şeyi keşfetmeyi umuyoruz..

Evercoin, hem kripto para borsası hem de kripto para borsası olmayan bir cüzdanın hizmetlerini sunan bir cüzdan karması olarak düşünülebilecek bir Silikon Vadisi ürünüdür. Talip Öztürk tarafından 5 takım arkadaşı ile birlikte 2017 yılında kurulmuştur. Talip’in, açık kaynak teknolojilerinin potansiyelinin ne kadar yıkıcı olabileceğini gördükten sonra, pek çok finans kurumu arasında popüler olan açık kaynaklı bir bellek içi dağıtılmış veritabanı olan Hazelcast’in yaratılmasındaki deneyiminden yararlandığı söyleniyor. dağıtılmış teknolojiler.

Evercoin platformu görünüşte kullanıcıların hareket halindeyken dijital varlıkları üzerinde kontrol sahibi olmalarına izin veriyor. Şu anda, bir android veya iOS uygulaması aracılığıyla erişilebilir. Platform, hareket halindeki kripto para birimi kullanıcısı için en yüksek deneyimi sağlamak için en iyi kripto para birimi borsalarına ve saklama platformlarına rakip olmayı hedefliyor..

Evercoin Uygulaması

Evercoin uygulaması, bir pazar, cüzdan, gerçek zamanlı kripto-kripto değişimini içeren şık bir yeşil tasarıma ve bir kullanıcının kullanım geçmişinde sorunsuz bir şekilde gezinmesine olanak tanıyan bir etkinlik günlüğüne sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda, bir kullanıcının varlıklarını yönetirken herhangi bir zorlukla karşılaşması durumunda platformdaki teknik destekle iletişim kurmasını kolaylaştıran bir uygulama içi destek sistemine sahiptir..

Evercoin’i iOS’a yükleyin

Evercoin’i iOS’a yükleyin

Bu Evercoin incelemesini yazarken olduğu gibi, uygulama şu anda aşağıdakiler de dahil olmak üzere yaklaşık 19 kripto para birimini desteklemektedir:

 • USD Coin (USDC)
 • Bitcoin (BTC)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dalgalanma (XRP)
 • EOS (EOS)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Bitcoin SV (BSV)
 • Kısa çizgi (DASH)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Monero (XMR)
 • Zcash (ZEC)
 • Bitcoin Altın (BTG)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Decred (DCR)
 • Qtum (QTUM)
 • BitTorrent (BTT)
 • Digibayt (DGB)
 • TRON (TRX)

Platform ayrıca daha fazla ERC-20 jetonu için destek ekleme sözü verdi..

Evercoin İncelemesi: Artıları

Göze çarpan ilk şey, uygulamanın, kullanıcıların özel anahtarı kontrol ederken fonlarını kontrol etmelerine olanak tanıyan, gizli olmayan bir cüzdan olmasıdır..

Platform, özel verilerini borsalarla paylaşmak istemeyen çoğu kullanıcıyı genellikle sınırlayan kayıt engelini ortadan kaldırır. Başka bir deyişle, kullanıcılar platformun hizmetini hareket halindeyken de kullanabilir, çünkü belirli bir düzeyde anonimlik sağlayacak şekilde tasarlandı. Ancak, yalnızca KYC seviyeleri temizlendiğinde açılabilen hesap sınırları vardır..

Platformdaki hizmetleri kullanmadan önce kimlik kaydı ve doğrulama isteyen çoğu kripto para birimi borsası veya cüzdan hizmetinin aksine, Evercoin uygulaması, kullanıcıların kayıtlarını veya KYC’yi beklemenin acısını yaşamadan indirdikten sonra hizmeti kullanmalarına olanak tanır. tamamlanacak doğrulama süreci.

Diğer bir önemli özellik ise, kullanıcıların bir varlığın hangi fiyattan alınıp satılması gerektiğini, düşük alım ve yüksek satış gibi, değişken bir yelkenle kar elde etmenin harika bir yolu gibi uygun olmadığı durumlarda, bir varlığın hangi fiyattan alınıp satılacağını belirlemelerini sağlayan bir seçenek. Bu özellik, çoğu mobil cüzdanda nadir bulunan bir emtiadır ve kesinlikle bu hibrit cüzdanı diğerlerinden ayırır..

Yatırımcılar, tüm gün grafiğe bakmak yerine fiyat değişikliklerini takip etmelerini sağlamak için fiyat uyarısı özelliğinden yararlanabilirler. Kullanıcıların sorunlarını gerçek zamanlı olarak iletmelerine olanak tanıyan ve uygulamadan çıkmak zorunda kalmadan uygulama içi canlı destek.

Evercoin İncelemesi: Eksileri

Ücret yapısı, varlıkları değiştirirken döviz ücretleri genellikle oranlara göre fiyatlandırıldığından ve yeni başlayanların kripto para dünyasına yanlış anlaşılması büyük bir kesinti olabileceğinden, ücret yapısı iyi açıklanmamıştır. Sonuçta kim daha yüksek ücretler ödemek ister? Hiç kimse!

İkinci kapanış, fiat ve kripto para birimi arasında dönüştürme yapmak için sınırlı ağ geçitlerinin olduğu gerçeği olabilir. Fiat (USD) kullanarak kripto para satın almak şu anda yalnızca 10 ABD eyaleti tarafından kullanıcının banka depozitosunu bağlayarak erişilebilir. Platform gelecekte daha fazla banka açmayı vaat etse de, bu arada bu, kullanıcıları varlıklarını satın almaları için başka platformlara gönderebilir ve ardından geri gelip Evercoin uygulamasında saklayabilir – biraz fazla güçlük.

Evercoin güvenli mi?

Kripto para birimi endüstrisindeki en büyük zorlukların bir parçası olarak – ademi merkeziyetçilik vaadine ve mevcut finansal sistemlerden daha yüksek hızda ve daha düşük ücretlerle sorunsuz bir şekilde işlem yapmanın sonsuz olasılığına rağmen; Merkezi bir kripto para borsasında dijital varlıkların güvenliği ve kontrolü, mevcut kullanıcılar için her zaman bir endişe ve yeni kullanıcılar için de büyük bir caydırıcı olmuştur..

Mobil cüzdan uygulamalarının veya sert cüzdanların çılgınlığından önce, çoğu kripto para sahibi, paralarını tutmak için kripto borsalarına güvenmek zorunda kaldı ve bu, kullanıcıyı hackleme yoluyla veya belki de nedeniyle para kaybı gibi risklere maruz bıraktığı için birçok sorunla birlikte geldi. likidite eksikliği. Bu nedenle, herhangi bir kripto para birimi saklama veya takas hizmeti, kullanım için güvenli kabul edilmesi için belirli bir standardı karşılamalıdır..

Peki, Evercoin kullanım için güvenli midir? Bu Evercoin incelemesinden geçtikten sonra, bunu kesin olarak belirlemenin en iyi yolu, platformun ne önerdiğini düşünmek ve ardından bunları gerçek zamanlı kullanıcı deneyimleriyle eşleştirmektir ki bu, platformun güçlü veya zayıf yönlerini vurgulamak için mükemmel bir ölçü olabilir..

Uygulamanın iOS sürümü, Apple App Store’daki 2,6 bin değerlendirmeden 5 üzerinden 4,7 puan alarak birçok ödül aldı. Android platformunda, 132 yorumdan 5 üzerinden ortalama 4,0 puan, Destek’in ele aldığı hatalarla ilgili yalnızca birkaç şikayet, uygulamayı güncelleyerek düzeltilebilir ve diğerleri de yüksek ücretler nedeniyle para kaybetmekten şikayet etti, belki de ücret yapısının platformda nasıl çalıştığına dair netlik eksikliği nedeniyle.

Genel Karar

Kullanıcı arayüzü: Arkadaş canlısı ve kullanımı kolay.

Fonların güvenliği: Kullanıcılar özel anahtarın sahibidir ve özel anahtarın kontrolüne sahiptir.

Likidite: Limit emir fonksiyonu dışında emrin anında doldurulması kullanılır..

Destek: Canlı ve aktif destek.

KYC Gereksinimleri: Evet, daha yüksek işlemler için.

İşlem Limitleri:

 • Seviye 1 için, Exchange $ 0 / günlük
 • Seviye 2 için, 100.000 $ / günlük Exchange; Banka haftalık 1.000 $ satın alır; Banka ile para çekme işlemleri $ 1,000 / günlük [kimlik doğrulaması gerekli].

Evercoin ücretleri: Ücret döviz kuruna dahil edilir ve işlemin% 0,5-0,8’i arasında değişir.

Devamını Oku: USD kullanarak kripto nasıl alınır

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me