Bu Freewallet incelemesinde, kötü şöhretli kripto cüzdanlarını aşağıdaki gibi kriterlere göre değerlendireceğiz; özellikler, ücretler, güvenlik, yol haritası ve çok daha fazlası…

Bununla birlikte, hemen içine atlayalım!

Freewallet nedir?

Freewallet, birden fazla desteklenen kripto para birimini depolamak ve yönetmek için oluşturulmuş ve ayrıca Tallinn, Estonya merkezli bir geliştirici olan Freewallet tarafından geliştirilen ve ücretsiz çevrimiçi olarak erişilebilen yerleşik bir borsaya sahip, web, iOS ve Android destekli bir dijital para cüzdanıdır. org.

Freewallet, hem yerleşik kripto değişimi hem de soğuk depolama ile mobil ilk kripto para birimi cüzdanlarını başlatan cüzdan ailesindeki birkaç kişiden biri..

Freewallet, kripto kullanıcıları ve tüccarlar içindir. İlk olarak Ocak 2016’da Estonya’nın Tallinn kentinde yayınlandı. Freewallet ekibi ilk olarak, teknolojik yeteneklerini, uyumluluğunu ve standartlarını test etmek ve ayrıca erken kuşların riskini azaltmaya yardımcı olmak için kullandıkları “FantomCoin Cüzdanı” adlı bir cüzdan oluşturdu..

Testin ardından Freewallet ekibi, popüler kripto para birimleri için birkaç cüzdan oluşturarak devam etti, ardından Bitcoin, Monero, Litecoin, Dogecoin, Ethereum vb. Paralar için tekli cüzdanlar başlattı. Ayrıca Freewallet çoklu para cüzdanı, Freewallet Lite ve Ethereum blockchain tabanlı tokenler için Freewallet Tokens cüzdanını da piyasaya sürdüler..

Freewallet Geliştirme Geçmişi:

2016’nın başlarından itibaren, Freewallet’in Ethereum cüzdanı Google Play’de bir numara oldu. Ardından Temmuz 2016’da Apple, Bitcoin, Monero ve Ethereum cüzdanlarını onayladı ve bunları iOS App Store’da yayınladı. Freewallet birkaç yükseltmeden geçti ve birçok kilometre taşı ve geliştirme başarısı kaydetti.

Freewallet, Android ve iOS için belirli bir Bitcoin Cash (BCH) cüzdanı ve Android kullanıcıları için belirli bir Bitcoin Gold (BTG) cüzdanı tasarlayan ilk cüzdan ekibiydi. Freewallet ekibi, 2017 yılı itibarıyla Freewallet’in çoklu para birimi cüzdan Uygulamasının web sürümünü başlattı ve 2018’de genel olarak Freewallet’in cüzdanları Android için “en popüler çevrimiçi cüzdanlar” kategorisinde üçüncü sırada yer aldı..

Ayrıca, 2018’de Freewallet ekibi, TRON’un bağımsız blok zinciri ekosistem geçişi yayınlandıktan hemen sonra Android için ilk özel TRON (TRX) cüzdanını başlattı. Aynı 2018, Freewallet “Multiwallet” adlı resmi bir beyaz etiket projesi kaydettirdi.

Freewallet bir zamanlar aylık olarak 23.583 Freewallet APK indirmesi kaydına sahipti..

Freewallet’a neler dahildir??

Bir Freewallet incelemesi, dahil olanlarla başlayabilmelidir;

Freewallet cüzdan koleksiyonunda yer alan en önemli ekstralar, yerleşik değişim, etkili soğuk depolama, mevduat için kişiselleştirilmiş bir sayfa ve kullanıcıların çeşitli spesifik teknik özellikler ve karmaşıklar hakkında endişelenmelerine gerek kalmadan alıştırması kolay özelliği olmasıdır. ayarlar.

Freewallet ailesi, çok para birimli kripto cüzdanından başlayarak Ethereum, Monero, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Bitcoin Cash ABC, TRON, Bitcoin Gold ve ayrıca Tether için tek para birimi cüzdanlarına kadar geniş bir yelpazeye sahiptir..

Freewallet tarafından barındırılan cüzdan yelpazesi, web çoklu para cüzdanı, iOS ve Android çoklu para birimi Freewallet APK, Android için 22 tek para cüzdanı ve iOS için 8 tek para cüzdanı içerir.

Freewallet’in çoklu para birimi cüzdanı, saklanabilen, aktarılabilen ve değiştirilebilen 30’dan fazla dijital para birimini destekler. Freewallet tek para cüzdanı özelliklerine ve hatta daha fazlasına sahiptir, her bir anda büyüme açısından hızlı yolda olan para birimlerinin öne çıkanlarını içerir, ayrıca kullanıcının aktif cüzdanlarını ‘Sık Kullanılanlar’da gösterir..

Freewallet ayrıca, Ethereum blockchain ekosistemi altında oluşturulan tokenler için özel olarak yapılmış Token cüzdanına da sahiptir. Ethereum tabanlı tokenları alır, saklar ve aktarır. Bu Token cüzdanı 350’den fazla ERC20 tokenini ve tabii ki Ethereum’u da destekler. Şu anda yalnızca Android kullanıcıları için mevcuttur.

Freewallet ekibi tarafından inşa edilen Freewallet Lite da var. Bu cüzdan açıkça, Freewallet’in kullanıcıların özel anahtarlarını barındıran bir saklama cüzdanı olduğu hakkındaki çeşitli olumsuz eleştirilerden sonra geldi. Bu cüzdan, her işlem için otomatik olarak yeni bir adres oluşturulmasını sağlar, toplam bakiyesi ve işlem etkinliğinin izlenmesi zordur. Kayıt gerektirmeyen, tam anonimlik, müşteri kontrollü özel anahtar depolama ve% 100 gizliliğe sahip hiyerarşik deterministik bir cüzdandır. Bu gelişme, Freewallet ekibi tarafından yapılan büyük bir başarıdır. Freewallet Lite şu anda Bitcoin, Ethereum ve ERC20 belirteçlerini desteklemektedir ve hem Android hem de iOS mobil kullanıcıları için mevcuttur..

Freewallet Ortakları:

Freewallet, geliştirme ve yükseltmelerinin bir parçası olarak ve tabii ki zamanla ek popüler paraları desteklemesini sağlamak için, farklı önde gelen paralar, kripto / dijital projeler ve Bankex, MinerGate, Digibyte, KIN, NUT gibi finans firmalarıyla çeşitli ortaklıklar kurdu. , EOSDT ve Decent Wallet, sadece birkaçından bahsetmek gerekirse.

freewallet inceleme ortakları

Freewallet İncelemesi: Özellikler

Bir aile olarak Freewallet, aralarında diğer cüzdanlarla karşılaştırıldığında öne çıkan birkaç tanımlanabilir özelliğe sahiptir.

Kredi kartı kullanarak desteklenen jeton satın alma seçeneği.

freewallet inceleme kredi kartı satın alma

  • Ön ödemeli telefona Bitcoin kullanılarak doğrudan Freewallet’ten yükleme yapılabilir
  • Bitcoin ve diğer coinlerin transferinde dört farklı ücret seçeneğinin olması
  • İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça, İtalyanca ve basitleştirilmiş Çince dahil 13 farklı dil özelliğinin kullanılabilirliği
  • Freewallet kullanıcıları arasında ücretsiz anlık işlemler

Freewallet İncelemesi: Ücretler

Freewallet hakkında çok fazla ücret bilgisi bulmak zor. Görünüşe bakılırsa, her şeyin kullanımı ücretsizdir. Kayıt ücreti, abonelik veya döviz kurlarına çok fazla yayılma yok.

Freewallet ücretleri bir o kadar da önemli. Transferin aciliyetine bağlı olarak her bir ücret seçeneği için bir varsayılan ücret ile birlikte gelir ve transfer edilecek miktar yüklendikten sonra değişir. Düşük, Normal, Hızlı ve Acil ücret seçeneği aralıklarına sahiptir.

Her bir ücret seçeneği aralığında tahsil edilen ücret, yalnızca işlem miktarına ve mevcut ağ yüküne bağlıdır. Varsayılan ücret seçeneği aslında “Normal” olarak kalır.

Farklı ücret seçeneği aralıklarından seçim yapma zorunluluğu, dijital para birimi işleminizin hızını kendiniz düzenleme kolaylığı sağlar..

Freewallet güvenli mi?

Biri evet yanıtı verirdi. Freewallet hiçbir zaman olumsuz bir güvenlik kaydına sahip olmadı. Ekip, kullanıcıların fonlarının güvenliğini sağlar ve bunu sağlamak için çeşitli güvenlik özelliklerini devreye sokar:

  • PIN kodu ve Dokunmatik Kimliğin varlığı.
  • Etkin 2 faktörlü kimlik doğrulama.
  • Onaylardan önce işlemlerin çoklu imzalanması.
  • Fonlar için soğuk hava deposu.
  • Giriş yapılan tüm oturumları düzenli olarak gözden geçirme ve tanıdık olmayan oturumları sonlandırma seçeneği.
  • Kullanıcı tarafından özelleştirilebilen para çekme işlemlerinde işlem limitlerinin varlığı.

Freewallet en iyi kripto cüzdanı mı?

Freewallet, en iyi kripto cüzdanı olarak sıralanmayabilir, ancak özelliklerine, geçmişine ve incelemelerine bakıldığında, kripto kullanıcıları ve tüccarlar için olağanüstü bir kripto cüzdanı olarak öne çıkıyor. Ayrıca, Freewallet’in kurulumu, kurulumu ve kullanımı çok kolay ve kullanıcı dostu arayüzlerle (aşağıda görebileceğiniz gibi) kolaydır..

freewallet inceleme panosu

Freewallet’a alternatifler:

Bir Freewallet incelemesi, özelliklerine, güvenlik tabanına ve sağlanan hizmetlere dayalı olarak Freewallet’e birkaç alternatif vermeden eksik kalacaktır. ESR cüzdanı, Electrum, Blockchain cüzdanı, Coinomi, Jaxx, Cryptonator, UnifyPay, GuardaWallet ve Monerujo bunlara dahildir..

Ekip ve geliştirme güncellemeleri dahil olmak üzere ürünleri hakkında daha fazla bilgi için her zaman Freewallet’in destek ekibiyle iletişime geçebilir veya anasayfa daha fazla bilgi için.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me