250’den fazla kripto para birimi borsasında ticareti yapılabilen 20.960 çiftten fazla kümülatif pazara sahip 2.800’den fazla kripto para birimi varlığı vardır. Belki, kripto para birimi endüstrisinde yeniyseniz ve belki de her zamanki soruyu soruyorsanız: Neden bu kadar çok borsa var? Bugünün konusuna derinlemesine bir yazacağız LATOKEN incelemesi Size kolaylık sağlamak için. 

Basit cevap “iki nedendir: Likidite ve Yargı Yetkisi”. Bu LATOKEN incelemesi, LATOKEN değişiminin, yerel varlığı olan LA belirtecinin ve LATOKEN ücretlerinin nasıl kullanılacağını keşfedecektir. Olası LATOKEN dolandırıcılık suçlamalarının daha ayrıntılı bir incelemesi, hem yeni hem de eski kullanıcıların kaderlerini değerlendirmelerine yardımcı olacaktır..

latoken incelemesi

LATOKEN nedir?

Öyleyse LATOKEN nedir veya neden LATOKEN borsası kullanılır? LATOKEN, kripto para birimi kullanıcılarının hem gerçek dünyadaki hem de borsada takas edilebilen ve takas edilebilen sanal varlıklara erişmelerine izin vererek portföylerini çeşitlendirmelerine izin vermek için geliştirilmiş bir likit varlık belirteci (LAT) platformudur..

Estonya merkezli platform, 2017 yılında CEO Valentin Preobrazhensky tarafından 35’ten fazla üyeye ulaşana kadar 3 saygın ekip üyesi tarafından kuruldu. Başlangıçtan beri, LAT’ın misyonu geleneksel bir kripto para birimi değişiminin varoluş nedeninden biraz daha fazla saptı, en azından ilk misyon beyanlarının önerdiği buydu. Çok varlıklı bir kripto ticaret platformu olarak hizmet vermesi gerekiyordu, ancak gelişiminin aşağısında, borsa, çoğunlukla sanal varlık ticareti ile uğraşan bir kripto para birimi değişim platformu haline geldi..

Değişim, ABD Federal Rezerv Bankası’nın Uyumluluk Direktörü eski Kıdemli Uyum Danışmanı olan Kenneth Goodwin’in beğenileriyle dolu danışma kurulu koltuklarıyla, gelişimin erken aşamalarında önemli şahsiyetlerin ilgisini çekti..

İlk gelişmeler sırasında, iddialı LAT platformu Apple, Amazon ve Tesla gibi mavi çipli şirketlerin hisselerinin yanı sıra petrol, altın ve gümüş gibi emtiaların hisselerini tokenize etmeye çalıştı. Amaç, hisse senetleri, emlak, krediler, emtia ve sanat eserleri olmak üzere 5 sınıf gerçek varlığı içeren trilyonlarca dolarlık varlığa erişmekti..

Bununla birlikte, bazı zorluklar yaşadılar ve belki de düzenlemeler, finansman kısıtlamaları ve muhtemelen kripto para birimi piyasasının düşüş eğilimleri nedeniyle vizyonları durmuş olabilir..

LAT değişim platformu henüz ana hedeflerine ulaşmamış olsa da, ilk günlerinde pek çok şeyi başardı:

LATOKEN Borsası

LAT borsası, erken dönemdeki cazibelerinden bazılarını kaybetmiş olsa da, 24 saatlik ticaret hacmine göre ayarlanan ilk 20 borsa arasında yer alıyor. 380 ticaret piyasasından günlük ortalama 1 milyar ABD Doları değerinde işlem hacmi kaydediyor..

Her ne kadar ticaret hacmi tek başına kripto para birimi borsalarının performansını ölçmek için harika bir yol olmasa da, son zamanlarda kripto para birimi borsalarında artan sahte alım satım iddiaları ve sahte hacimler görülüyor. Değişimin kullanılabilirliğini, listelenen projelerin kalitesini ve güvenlik özelliklerinin yanı sıra borsanın KYC / AML politikalarını değerlendirmek daha ileri gidebilir..

IEO Launchpad DEX

Borsa ayrıca, yeni başlayanların ilk değişim tekliflerini gerçekleştirmeleri için bir Launchpad’e de sahip. Veriler, toplam 400.000 kullanıcının IEO platformuna eriştiğini ve 130’dan fazla girişime yatırım yaptığını ve bu da onu başarılı Launchpad’lerden biri yaptığını ortaya koyuyor. Ayrıca, kısa bir süre önce, merkezi olmayan borsasının herkese açık beta aşamasını yayınladı, ancak henüz işlem geçmişi olmadığı için operasyonel görünmüyor; dahası, kullanıcılar para yatırma ve çekme konusunda sınırlıdır.


Kullanıcı deneyimi

Kullanıcı arayüzü çok dilli bir platformdur ve İngilizce, Çince, Korece, Vietnamca ve Endonezya dillerinde erişilebilir. Dil tercihi, sayfanın sağ üst köşesinde bulunan açılır menüden değiştirilebilir..

LATOKEN borsası, kullanıcıların ticaret platformuna, IEO Launchpad’e, cüzdana, LA airdrop’a ve LADEX’e erişebilecekleri basit bir açılış sayfasına sahip olduğundan karmaşık değildir. Ayrıca, değişimi kullanırken karşılaşılan genel sorunların nasıl çözüleceği konusunda kullanıcılara rehberlik edebilecek SSS olarak derlenmiş yardım konularını içeren bir destek sayfasına sahiptir..

SSS kapsamına girmeyen daha karmaşık sorunlar için, kullanıcılar çevrimdışı bir bilet oluşturarak veya resmi e-posta veya Telegram messenger aracılığıyla destek ekibiyle iletişime geçerek genel destek ile iletişime geçebilirler..

LATOKEN Borsasında İşlem Yapmak

latoken değişimi

Bir hesap oluşturulduktan sonra, para yatırma ve çekme düğmesine sayfanın sağ üst kısmından erişilebilir. Alım satım çiftleri arasında BTC, ETH, LA, USDT, TRX ve TURBO bulunur. Fiat para yatırma ve çekme işlemlerinin yanı sıra ticaret şu anda platformda aktif değil.

Varlıkları yatırmak genellikle blok zinciri ağına bağlıdır, ancak para çekme sırasında işlem, kullanıcının platformun para çekme politikalarına uyduğundan emin olmak için birkaç güvenlik kontrolünden geçecektir..

Katman 0 hesabına kripto para biriminde ilk 24 saatlik 1000 USD para çekme limiti yerleştirilmiştir. Seviye 1 ve 2 hesaplar için. Kullanıcıların sırasıyla 10.000 ve 100.000 USD kadar para çekmelerine izin verilmeden önce müşterinizi tanıma (KYC) doğrulama adımlarını tamamlamaları gerekir. Dahası, Tier 2 hesabı olan kullanıcılar için, sözde itibari para çekme ve para yatırma işlemlerinde bulunmalarına izin verilir ve borsadaki token satışlarına erişim verilir..

Tier 3 hesaplar için (şu anda devre dışı), kullanıcılar günde 500.000 USD’ye kadar kripto para çekme ayrıcalığına sahiptir. Bu VIP’lere ayrıca sınırlama olmaksızın tam platform özelliklerine erişim izni verilir.

Güvenlik özellikleri

Çeşitli LATOKEN incelemeleri, platformun cüzdanlarını korumak için Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES-256) algoritması kullandığını bildirdi. Dahası, hesap şifrelerini tutan veritabanlarının Salted SHA-256 ile şifrelenmiş olduğu söyleniyor..

Fonların güvenliği için platform, merkezi bir değişim olan değişim özel anahtarlarını tutar ve tüm kullanıcıların fonlarını ekip tarafından erişilebilen sıcak veya çok imzalı soğuk bir cüzdanda tutar. Borsalarda depolanan fonlar, kripto para borsaları çoğu zaman hedefleri olduğundan, kullanıcıların varlıklarını bilgisayar korsanları gibi kötü niyetli aktörlerin arasına yerleştirir. Belki de LADEX tam olarak faaliyete geçtiğinde, kullanıcılar borsada tehlikeye atılma korkusu olmadan varlıklarının kullanımını özgürce kontrol edebilecekler..

Kullanıcılar, e-posta ve telefon doğrulamalarının yanı sıra bir google uygulama kimlik doğrulayıcısı ayarlayarak hesaplarını daha fazla koruyabilir ve üçüncü taraf erişimini önleyebilir..

LATOKEN KYC / AML Politikaları

Çoğu değişim platformunda olduğu gibi, LATOKEN exchange KYC ve AML uyumludur. Dahası, Estonya merkezli bir şirket olarak, yargı alanının KYC ve AML politikalarına uygun oldukları söyleniyor..

LATOKEN Ücretleri

İşlem yaparken, LATOKEN ücretleri LA tokeninin tüm çiftleri için% 0,05 olarak belirlenirken, diğer tüm ticaret çiftleri için üreticiler veya alıcılar için% 0,1’lik bir ücret belirlenir. Para yatırma ücreti yoktur, ancak para çekme işlemleri için platform, blok zinciri ağına dayalı dinamik bir ücret belirler..

LATOKEN Cryptocurrency

LATOKEN borsası, işlemleri hem teklif para birimi olarak hem de platformda ödenen işlem ücretlerini ödemek için kullanılan LA token adlı kendi yardımcı programına sahiptir. LATOKEN borsası, 2017 yılında 57 milyondan fazla LA token satarak yaklaşık 20 milyon USD topladığı ilk madeni para teklifini gerçekleştirdi..

Toplam 400 milyonluk arz ve maksimum 1 milyar token arzından şu anda dolaşımda olan yaklaşık 380 milyon LA token var.. Etherscan.io’ya göre, LA belirteci şu anda 4.300’den fazla adrese dağıtılır ve LATOKEN toplam dağıtımın yaklaşık% 84’ünü elinde tutar. LATOKEN, topluluk yönlendirme görevleri aracılığıyla LA tokenini airdrops.

İlk günlerde LA token, KuCoin, OkEx, Coinexchange, HitBTC, EtherDelta, BigOne; Bununla birlikte, kripto para birimi veri sağlayıcısı CoinMarketCap artık LA belirtecinin listelendiği yerel borsa dışında yalnızca 2 başka borsa bildiriyor: HitBTC ve CoinExchange.

LATOKEN Dolandırıcılık Suçlamaları

Sektörde, özellikle proje beklentileri karşılayamadığında, insanların bir projeyi aldatmaca olarak adlandırması garip bir şey değil. Bununla birlikte, bu tür iddiaların meşruiyeti ve bir proje nedeniyle zarar gören insan sayısı, varlık sahipleri açısından işbirliği içinde gerekli özeni göstermeyi gerektirir. LATOKEN incelemesinin bu bölümü, kripto para topluluğundan gelen çeşitli geri bildirimlere bakar ve LATOKEN’in işlem yapmanın güvenli olup olmadığını belirlemek için gerçek zamanlı kullanıcı deneyimlerini dikkate alır..

Olası LATOKEN dolandırıcılık suçlamaları taranırken, en yaygın şikayetler, özellikle para yatırma hataları nedeniyle işlemler ters gittiğinde müşteri desteği ile sorun yaşayan kullanıcılardan geldi. Dahası, diğer kullanıcılar LATOKEN’in belki de borsanın durum tespiti ile ilgili dolandırıcılık projeleri listelediğinden şikayet ettiler. Listelendikten sonra, bazı projeler düşük performans göstermesine ve bir süre sonra ticari çekiş kazanmamasına rağmen; ayrıca, döviz düşüşü sırasında varlıkların fiyatları olarak dikkate alınması gereken birçok başka faktör vardır..

LATOKEN İnceleme: Artıları

 • Borsa iyi bir likiditeye sahiptir ve günlük işlem hacmine göre ilk 100 borsada yer alır..
 • Kullanıcı arayüzü, yeni başlayanların bile yollarını hızla bulmaları için oldukça basitleştirilmiştir..
 • IEO başarı oranı ve maruz kalma beklentileri çekebilir.

LATOKEN İnceleme: Eksileri

 • Borsada listelenen şüpheli varlıklar LATOKEN borsasının itibarını düşürüyor.
 • LA jetonunun dolaşımdaki arzının çok fazlası borsa tarafından tutuluyor.
 • Yetersiz destek, kullanıcılar sorunlarla karşılaşırsa çözümlerin hemen uygulanacağına güvenmeyi zorlaştırır.
 • Yıkama ticaretini öneren LATOKEN dolandırıcılığı suçlamaları, hacimler yanıltıcıysa yeni kullanıcıları caydırabilir.
 • Çok fazla zayıf LATOKEN yorumu, caydırıcı bir faktör.
 • Şu anda borsaya entegre edilmiş fiat ağ geçidi yok.

Daha fazla oku:

 • Huobi Exchange İncelemesi
 • Coinone İncelemesi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector