Aşağıdaki Nebeus incelemesinde, kripto ödünç verme platformuna tarafsız bir şekilde bakacağız ve crypto.com veya Celcius Network gibi bazı büyük çocuklara kıyasla nasıl biriktiğini göreceğiz. Bitcoin veya Etherum gibi hisselerinizi yatırmak için bir kripto ödünç verme platformu seçerken tüm önemli öğelere yakından bakacağız; KYC, yıllık getiriler, güvenlik ve çok daha fazlası … Bununla birlikte, hemen konuya atlayalım!

Nebeus İncelemesi

Dünya yeni bir on yılı başlatırken, dijital para birimleri yavaş yavaş geleceğin parası haline geliyor. Bununla birlikte, kripto para biriminin popülaritesi her zamankinden daha hızlı büyüyor. Çeşitli hizmetler, farklı kripto türleri ile ödeme yapmanıza izin verir ve DeFi’nin dalgalanması, kripto alanında yüzlerce yeni yatırım fırsatı ortaya çıkarmıştır..

Bugüne hızlıca gelin ve Bitcoin ile otel rezervasyonu yapmak gibi basit görevleri bile gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto için günlük fayda oluşturduktan sonraki adım, krediler ve tasarruf hesapları gibi geleneksel bankacılık hizmetlerini sunmaktır. Tüm dünyada yüz milyonlarca bankasız insan var, bu da muhtemelen (en azından kısmen) son yıllarda DeFi’nin patlamasını açıklıyor..

Nebeus gibi platformlar 100’den fazla ülkedeki kullanıcılarının kripto para birimi ile desteklenen gerçek nakit kredileri almalarına izin veriyor. Önceden, bir kişinin bir krediyi güvence altına alma yeteneği, kredi puanları, sabit varlıkları vb. Gibi çeşitli faktörlere dayanıyordu … şimdi, teminat olarak koymak için yeterli belirli bir kripto para birimine sahip olmaları koşuluyla, hemen hemen herkes bir krediye erişebilir..

Öyleyse ne sunduğunu görmek için bu yeni kripto ödünç verme platformuna daha yakından bakalım.!

Peki Nebeus nedir?

Nebeus, 2014 yılında kuruldu ve kripto para kullanıcıları için kurulmuş ve o zamandan beri büyüyen tam teşekküllü bir kripto para birimi platformudur..

Şirketin, kasa depolama, kripto cüzdanı, tasarruf hesapları, kripto bazlı krediler ve kripto para birimi ticaretini rahat ve hızlı bir şekilde yapabilme gibi kripto para birimi ile ilgili çok çeşitli hizmetler sunduğu bilinmektedir.

Nebeus’un sunduğu hizmetler nelerdir?

Özetle, Nebeus üç ana hizmet türü sağlar:

Eşler arası Bitcoin kredileri

Nebeus İncelemesi - Bitcoin kredileri

Nebeus eşler arası sağlar Bitcoin kredileri herhangi bir onay sürecinden geçmek zorunda kalmadan.

Kripto para biriminizi standart bir cüzdanda tutmak istemiyorsanız, Nebeus onu nakite dönüştürmenize yardımcı olabilir. Şirket, kripto para biriminizi teminat olarak kullanır ve banka hesabınıza yatırılan müteakip nakit tutarı size sağlar. En iyi yanı, bir kredi kontrolüne bile ihtiyaç duymamanızdır – basitçe fiat parayı alacaksınız.

Nebeus kredi türleri

Tüm krediler, eşler arası olarak yapılır. Bu, başka bir tarafın aldığınız parayı, bankanın aracı ile oynamadan teklif ettiği anlamına gelir. Tabii ki, buradaki tek dezavantaj, sürecin biraz zaman alabilmesi ve anlık olmamasıdır..

Herhangi bir krediye benzer şekilde, borcunuzu ödememek sakıncalı olabilir. Zamanında ödeme yapamazsanız, tüm kripto para biriminizi kaybedebilirsiniz..

Ek olarak, Bitcoin’in nakit değerinin yalnızca yarısını alırsınız; 3.000 $ nakit kredi almak için 1.500 $ Bitcoin yatırmanız gerekir.

Bununla birlikte, zamanında ödeme yapabilir ve hüküm ve koşulları takip edebilirseniz, bu, kripto para birimini boşaltması gereken kişiler için harika bir kredi hizmetidir..

Kripto cüzdanı

Adından da anlaşılacağı gibi kripto cüzdanı, tüm kripto para biriminizi güvenli ve emniyetli bir kasada tutabileceğiniz alandır. Ayrıca buna göre yatırım yapmanıza da olanak tanır.

Bunun yardımıyla kripto cüzdan, kripto para birimini diğer Nebeus kullanıcıları arasında ücretsiz olarak transfer edebilirsiniz.

Dış hesaplara kripto transfer etmek isteseniz bile, bunu düşük ücretlerle yapabilirsiniz; evinizin sınırları içerisinde güvenle yapabileceğiniz tüm bu özellikler.

Ek olarak, tüm kripto para birimleriniz soğuk (çevrimdışı) hesaplarda saklanır, böylece bilgisayar korsanlarının erişemeyeceği bir yerde tutulur.. 

 

Tasarruf hesabı

Haberlere göre bankalar negatif faiz getirmeye başladı.

Bu, nakit yatırmak için faiz olarak para almak yerine, paranızı depolamak için bankaya para ödemeniz gerektiği anlamına gelir..

COVID-19 ekonomik hasarı nedeniyle gelecekte beklenen daha yüksek enflasyon oranıyla birleştiğinde, tasarruflarınızın genel değeri daha da düşebilir.

Bu özel problemle savaşmak için Nebeus, kripto para biriktirme hesabını sunuyor. Bu tasarruf hesabı, her ay doğrudan hesabınıza (EUR cinsinden) yıllık% 8,25’lik bir faiz oranı sağlar. Fonlar anında birleştirilebilir veya çekilebilir.

Hesabı açık tutacağınız süreye ve kripto miktarına bağlı olarak seçebileceğiniz iki tasarruf platformu bulacaksınız..

Tasarruf hesabı, kripto para birimini tutarken ekstra pasif gelir elde etmenizi sağlayacaktır..

Kripto değişimi

Bu, Nebeus’un en temel işlevidir – kripto para birimi alıp satmak. Kripto para birimi, Nebeus’un takas özelliği aracılığıyla alınıp satılabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, paranızı kriptoya dönüştürebilir veya bir kripto türünü diğerine değiştirebilirsiniz. Nebeus ayrıca banka / kredi kartınız aracılığıyla kripto para satın almanıza veya banka havalesi kullanmanıza izin verir, böylece kripto para birimi yatırımı için birçok yol sunar..

Banka depozitoları ücretsiz olarak yapılabilirken, banka / kredi kartı depozitoları küçük bir ücret gerektirecektir..

Ayrıca, nakit paranızı doğrudan Nebeus hesabınızdan banka hesabınıza da taşıyabilirsiniz..

Nebeus’a nasıl kaydolursunuz?

Nebeus’a kaydolmak son derece basit ve kolaydır. Tek yapmanız gereken adınızı ve e-posta adresinizi, uyruğunuzu ve şifrenizi eklemektir; işte bu! Ancak, doğrulama süreci biraz karmaşıktır. Hesabınızın SMS ile doğrulanması gerekiyor – bir form doldurmanız, herhangi bir elektrik faturasını eklemeniz gerekiyor ve Nebeus hesabınız hazır.!

Kredi başvurusu süreci nedir?

Krediye başvurmak çok kolaydır. Yapmanız gereken tek şey aşağıda belirtilen adımları takip etmektir:

  • Nebeus platformuna gidin; burada “Kredi Ver” e dokunun.
  • “Kredi Talebi Oluştur” düğmesine ve ardından “Kredi Talebi” ne dokunun.
  • Bir kez yaptıktan sonra formu doldurmanız yeterlidir.

Tüm şartların ve koşulların potansiyel borç verenlere de gösterileceğini hatırlamanız yardımcı olacaktır. Bu nedenle, borç verenlerin sizi finansal koşullarınız hakkında daha iyi tanıması için mümkün olduğunca fazla bilgi doldurmalısınız. Genel olarak, bu yalnızca kredi alma şansınızı artıracaktır.

Nebeus İnceleme Sonuç

Nebeus, anlaşılması ve kullanılması kolay olan en yeni kripto platformlarından biridir, bu nedenle hem yeni başlayanlar hem de profesyoneller için mükemmel bir yer haline getirir. Site, tasarruf hesapları vb. Gibi bazı harika özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, çoğu kullanıcı, hızlı ve basit yöntem sayesinde kredi almak için Nebeus’u kullanma eğilimindedir. Nebeus kesinlikle bir cazibe gibi çalışan bir site, kripto para birimi ile uğraşıyorsanız önerilen bir platformdur..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me